Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

По Фрейду: Пряма цитата Тягнибока з вчорашнього "народнава віче"

мда .. и как он там за лидера
   
краще уж вождям з бомажки читати, а то наговорять такого  :rotate:
   
Олег Тягнибок заявив, що для того, щоб пришвидшити процес об'єднання націоналістів, ставлячи інтереси нації вище своїх особистих,  не буде висувати свою кандидатуру в Президенти. Натомість ВО "Свобода" пропонує всім побратимам по націоналістичному табору розглянути кандидатуру екс-віце спікера ВР, сержанта ЗСУ Ruslan Koshulynskyy як єдиного кандидата від націоналістів.
   
Суть всім зрозуміла. Зараз нашукаю повне відео виступу.
   
Ого. Это круто)
   
 :facepalm:  :weep:  :facepalm:
   
Я побігла забирати дитя зі школи, а ви поки що уважно слухайте повний виступ Тягнибока
   
Я побігла забирати дитя зі школи, а ви поки що уважно слухайте повний виступ Тягнибока
Накий його слухати, якщо уже давно було озвучено що риги їх фінансували та росія. Доклад про Трампу - там під присягою не збрешуть.  З контексту вирвана уся правда і суть цієї партії та Тягнибока.
   
Накий його слухати, якщо уже давно було озвучено що риги їх фінансували та росія. Доклад про Трампу - там під присягою не збрешуть.  З контексту вирвана уся правда і суть цієї партії та Тягнибока.

Ти можеш «озвучити» будь- яку фуйню.
І від цього вона не стане правдою.)))
   
 :lol:  чегооо????
   
ставлячи інтереси нації вище своїх особистих

Нє...
Брешете, Вія.
 :facepalm:
Він сказав, що вище ставить свої інтереси.
Я подивився повний виступ.

Ну, може скажете, що насправді, він казав одне, а думав про Україну?..
   
Нє...
Брешете, Вія.
 :facepalm:
Він сказав, що вище ставить свої інтереси.
Я подивився повний виступ.

Ну, може скажете, що насправді, він казав одне, а думав про Україну?..

Підсвідоме не бреше!
   
Ти можеш «озвучити» будь- яку фуйню.
І від цього вона не стане правдою.)))
Я б усім серцем бажаю що б в Україні були справжні патріоти та націаналісти при владі, підкреслюю.... СПРАВЖНІ, ІДЕЙНІ, які б думали не за власну кишеню, а за країну і народ передусім. Поки що я таких в притул не бачу. Є декілька, але  вони маловідомі, а усілякий непотріб типу тягнибоків  такий же патріот як симоненко коммуніст. Там тільки бабло має значення для тих людей.
   
Нє...
Брешете, Вія.
 :facepalm:
Він сказав, що вище ставить свої інтереси.
Я подивився повний виступ.

Ну, може скажете, що насправді, він казав одне, а думав про Україну?..

Стривайте, стривайте. Я не слухав виступ цілком, лише короткий 12-секундний уривок з топіку. То маю питання. Може, виступ урізали? Може, тим словам п. Тягнибока передував приблизно такий початок: "Безбожно брешуть ті *нецензурне слово*, які стверджують, буцімто..." а далі те, що ми почули в тому маленькому уривку: "... я особисто, голова всеукраїнського об'єднання "Свобода", вище ставлю особисті амбіції над інтересом української нації і над нашої перспективи".

Там таке чи щось подібне є? Питаю вас як людину, що знайшла час прослухати весь виступ цілком.
   
Нє...
Брешете, Вія.
 :facepalm:
Він сказав, що вище ставить свої інтереси.
Я подивився повний виступ.

Ну, може скажете, що насправді, він казав одне, а думав про Україну?..
Я навмисне знайшла повний текст виступу, щоб ви повністю його прослухали і зрозуміли основу думку стосовно висування Кошулинського, а не Тягнибока. Фраза, вирвана з контексту, містить обмовку, але вся промова свідчить про наміри Тягнибока поступитися власними амбіціями заради інтересів держави, тому Тягнибок не буде балотуватися, а на вибори висувають Кошулинського. Що ще неясно?
   
Я б усім серцем бажаю що б в Україні були справжні патріоти та націаналісти при владі, підкреслюю.... СПРАВЖНІ, ІДЕЙНІ, які б думали не за власну кишеню, а за країну і народ передусім. Поки що я таких в притул не бачу. Є декілька, але  вони маловідомі, а усілякий непотріб типу тягнибоків  такий же патріот як симоненко коммуніст. Там тільки бабло має значення для тих людей.

По перше не будь таким наївним. Власне благополучча для людини важить дуже багато. Для кожної. Тому порох таки да "вже накрався" якщо вам буде угодно та може щось для країни зробити.
А мрії про бессребреніків це така наївність .. казочки. Це особливо стосується українців.
   
Фраза, вирвана з контексту, містить обмовку,

Ну так вам і кажуть про обмовку.
"По Фрейду"...
Те, що він хотів чи мав сказати, і те, що він сказав - різні речі.
І те, що сказав і зробив - також.
   
Суть всім зрозуміла. Зараз нашукаю повне відео виступу.

вийка не верю я уже вашей верхушке
полная аналогия с ляшко
   
вся промова свідчить про наміри Тягнибока поступитися власними амбіціями заради інтересів держави

Це взагалі за межами реальності - про які власні амбіції може йтися у порівнянні з інтересами Держави?
Невже це сите рило нарешті доторопало про сутність існування націоналістичної політичної організації?
А що воно робило досі?..
   
Це взагалі за межами реальності - про які власні амбіції може йтися у порівнянні з інтересами Держави?
Невже це сите рило нарешті доторопало про сутність існування націоналістичної політичної організації?
А що воно робило досі?..
Не вистьобуйся, а слідкуй за подальшими подіями. Демагогія нецікава.
   
вирвано з конексту, не?
   
вирвано з конексту, не?
Якщо дивитись до і після - то стає очевидно, що він пропустив "не".
Але як на мене з тим вистрибуванням як Пилип з конопель він явно зіграв не на користь Кошулинського. Був це свідомий саботаж? Незрозуміло.
   
Не вистьобуйся, а слідкуй за подальшими подіями. Демагогія нецікава.

Подальші події нецікаві.

Свобода - в дупі.

Свобода каналізувала патріотичний порив і запхала його в дупу.

Залишилися тільки недоканалізовані рештки.

Такі справи, шановна Віє!
   
Подальші події нецікаві.

Свобода - в дупі.

Свобода каналізувала патріотичний порив і запхала його в дупу.

Залишилися тільки недоканалізовані рештки.

Такі справи, шановна Віє!
Я в таких випадках завжди кажу "Чим гірше, тим краще". Значить, ще недостатньо хреново.
   
самиц чесний політик :laugh:



   
Это не тягныбакс, а лупан какойты
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія