Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіщо Президенту оффшори?

Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Десь Кієвляніна нема... :shuffle:
Той би все пояснив.)

П. С. Для мене теж відкриття офшорів Порошенком - величезний йому мінус. Особливо під час Іловайського котла.(
котел-то при чем :S Петя сам отрывает офшорки? Дал задание юристам и они занимались.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

якщо по цимбалам, то не відповідайте на моє питання. я не конкретно Вас запитував.
хай відповість той хто знає. бо мені якраз сам ФАКТ відкриття офшору - по цимбалам. головне - скільки грошей через нього прогнали і скільки податків не заплатили.
Акуєть  :weep: Пєдріли зараз Педрі строк намотають...  :facepalm: Йпаний свинарник отупів вкрай  :lol:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

котел-то при чем :S Петя сам отрывает офшорки? Дал задание юристам и они занимались.
:facepalm1:
Бляха-муха... Дебіли бля (с)  :facepalm1:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Да-да. Нє нада тарапіцца. Факт відкриття оффшору це куйня

скільки грошей через той офшор прогнали? якщо не знаєш - відчепися. хай відповість той хто знає.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

О чём говорит факт открытия офшора? Объясните, а то у я ешо офшоров не открывал, шобы не вскочить в халепу...
Факт відкриття оффшору говоритть про те що оффшор був відкритий. Здогадайтесь х трбох раз навіщо відкривають оффшори, і чому у Європі політики тта чиновники йдуть у відставку після викриття цього факту.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Факт відкриття оффшору говоритть про те що оффшор був відкритий. Здогадайтесь х трбох раз навіщо відкривають оффшори, і чому у Європі політики тта чиновники йдуть у відставку після викриття цього факту.
Ти трохи не туди думаєш... Наш Педро НІКОЛИ сам у відставку не піде... Не той тіпаж.
Факт відкриття офшору як і вказівка юристам є прямим порушенням конституції України по якій президент не має права займатися бізнесом. Так що всі оці дописи пєдріл мене тільки розважають.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Що таке по твоєму офшор? Прол ти таки зараз підведеш шефа під статтю  :facepalm1:

Так я вот интересуюсь, о чём говорит факт открытия офшора?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Так я вот интересуюсь, о чём говорит факт открытия офшора?
Якщо ти відкриєш то нічого... А так да... Бо деградуючий свинарник не може второпати що ж таке вийшло в Залізаного  :facepalm1:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Якщо ти відкриєш то нічого... А так да...

Ну подскажи хоть статью криминального или цивильного кодекса, там есть штраф/покарання по факту открытия офшора?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Ти трохи не туди думаєш... Наш Педро НІКОЛИ сам у відставку не піде... Не той тіпаж.
Факт відкриття офшору як і вказівка юристам є прямим порушенням конституції України по якій президент не має права займатися бізнесом. Так що всі оці дописи пєдріл мене тільки розважають.
він в офшори свою ЗП перераховує))))
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Ну подскажи хоть статью криминального или цивильного кодекса, там есть штраф/покарання по факту открытия офшора?
Пости краще копі-пасти  :facepalm1: про Дашу-2кліка
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Пости краще копі-пасти  :facepalm1:

То есть ты не знаешь? Не знаешь и пи3дишь?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

він в офшори свою ЗП перераховує))))
[A]
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

То есть ты не знаешь? Не знаешь и пи3дишь?
Гарант конституції порушує конституцію  :facepalm1: Геніально бля пишіть ще...
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

:)  так і ти відкривай!! -хто тобі забороняє???
мені пропонували зробити таку ласку. я відмовився. громадянство панами теж пропонували. я теж відмовився.
 Все в законі, все можна!! - Іди спать, бо рибалку проспиш :)
Ну я ж не злочинець якись чи уйопок який хоче наіпати державу. Я плачу чесно всі податки згідно Украінського законодавства.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Ай донт фоллов ю. У селі три дді пропадає :-)
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

люди добрі,
скільки грошей Злочинний Шоколадник прогнав через офшор і скільки податків він заникав?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

люди добрі,
скільки грошей Злочинний Шоколадник прогнав через офшор і скільки податків він заникав?
Такі Стець ідіотів набирає... Видно урєзалі фінансірованіє.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

люди добрі,
скільки грошей Злочинний Шоколадник прогнав через офшор і скільки податків він заникав?
Це знає  тільки злочинний шоколадник, навіщо тоді ті оффшори? А навіть якщо нічо не ппогнав, навіщо їх відкривав?  Навіть якщо був намір це ФАКАП.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

...це некоректне порівняння ...ніхто немає ілюзій ,але треба розуміти в якому правовому полі ми живем ...і те що ёго досі незмінили на європейське заохочює всяку наволоч лізти у владу
Навіщо ви так про гетьмана?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Я ж задав пиьання: Навіщо Президенту оффшори, а не скільки бабла було перегнано...
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Офшори потрібні, щоб не платити податки в Україні.
Коли це робить манюпас, це одне, коли це робить Гарант Конституції, це зовсім інше.

ну є ще й і третій варіант
це коли йулічка розкрадає державний бюджет і через офшори лазаренку на рахунок  :shuffle:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

люди добрі,
скільки грошей Злочинний Шоколадник прогнав через офшор і скільки податків він заникав?
Писали про величезну сумму аж 3500 доларів. Рівно стільки скільки необхідно для відкриття офшору.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Гарант конституції порушує конституцію  :facepalm1: Геніально бля пишіть ще...

Приведи номер статьи Конституции, которую порушил Гарант :о)
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Писали про величезну сумму аж 3500 доларів. Рівно стільки скільки необхідно для відкриття офшору.
Та нехай буде хоч один цент. На парканах теж багато чого написано.
НАВІЩО Президенту оффшори?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Та нехай буде хоч один цент. На парканах теж багато чого написано.
НАВІЩО Президенту оффшори?

Вообще он мог так захотеть, ничего незаконного в открытии офшора нету :о)
А в данном случае он мог открывать офшор для каких-то операций по передаче своих корпоративных прав Ротшильдам.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Приведи номер статьи Конституции, которую порушил Гарант :о)
В свинарнику гугл виключили? Чи то в вас дурний трафік і за нього не платять?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Писали про величезну сумму аж 3500 доларів. Рівно стільки скільки необхідно для відкриття офшору.

це звичайно значна сума.
і скільки тоді він незаплатив податків? долларів 200?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Не почув відповіді на пмтання в старттопіку , навіщо ж ці кляті оффшори. Закони ніхто не порушував, все ок. Завтра скажу маиі щоб відкрила оффшор для своєї пятидесяти долларової пенсії. Буду апати тему до посиніння або до отримання аргументованої відповіді. Гуд лак ботики
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

В свинарнику гугл виключили? Чи то в вас дурний трафік і за нього не платять?

То есть ты опять напи3дел :о)))
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Я ж задав пиьання: Навіщо Президенту оффшори, а не скільки бабла було перегнано...
Відкриваємо Гугл і читаємо для чого взагалі були створені в світі офшори. Вчить матчасть хочаб на рівні Вікіпедії. Тоді не буде ідіотських питань.
До речі - абсолютно всі світові компанії, що працюють в кількох  різних юридичних системах світу, мають офшори. ВСІ! Чому? Вчить матчасть!
А то так ви ще заявите що блокчейн був створений виключно для кріптовалют.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Відкриваємо Гугл і читаємо для чого взагалі були створені в світі офшори. Вчить матчасть хочаб на рівні Вікіпедії. Тоді не буде ідіотських питань.
До речі - абсолютно всі світові компанії, що працюють в кількох  різних юридичних системах світу, мають офшори. ВСІ! Чому? Вчить матчасть!
А то так ви ще заявите що блокчейн був створений виключно для кріптовалют.
О Ви мабуть в темі, бо я матчасті не знаю. Поясніть для чого Президент відкрив оффшори для своїх компаній?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

О Ви мабуть в темі, бо я матчасті не знаю. Поясніть для чого Президент відкрив оффшори для своїх компаній?

А в данном случае он мог открывать офшор для каких-то операций по передаче своих корпоративных прав Ротшильдам.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Навіщо ви так про гетьмана?
(tu)
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

А такі фірмм як наприклад кокакола теж мають оффшори, чи Світоч?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

А в данном случае он мог открывать офшор для каких-то операций по передаче своих корпоративных прав Ротшильдам.
А які норми УКРАЇНСКОГО законодавства обмежують права Ротшильдів? Є такі?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

А такі фірмм як наприклад кокакола теж мають оффшори, чи Світоч?

17 Great American Companies That Keep Mountains Of Cash Overseas Just Like Apple Does

Here's a list of companies that keep upwards of $5 billion in cash equivalents offshore, avoiding paying U.S. corporate income taxes:



https://www.businessinsider.com/apple-google-microsoft-coca-cola-taxes-cash-offshore-2013-5
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

А такі фірмм як наприклад кокакола теж мають оффшори, чи Світоч?

...нада пошукать ...земелька під фабриками 100500 офшорна
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

А які норми УКРАЇНСКОГО законодавства обмежують права Ротшильдів? Є такі?

Оффшоры - ето законный общепринятый инструмент оптимизации налоговой нагрузки. :о)
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

...нада пошукать ...земелька під фабриками 100500 офшорна

У нас земля не может принадлежать иностраннцам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія