Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередной бухой судейка на Мустанге совершил серьёзное ДТП с пострадавшими

Ок, я попросил, дело твое

Дуже дякую за дозвіл. Якось дивно виглядало твоє прохання.

"Людас, тули в ту ветку и продолжай там срач, эта о другом".

Ти думаєш мені твоя художня творчість подобається ?  Але я ж тобі не роблю дурних для форумних речей зауваженнь.
Правда ? 


   
Интересный попутчик у судьи, интересно просто сидявый или в законе

Вони вже давно зрослися в одне ціле. Судді, менти, прокурори  і сідявиє.
Це велика проблема.
   
Дуже дякую за дозвіл. Якось дивно виглядало твоє прохання.

"Людас, тули в ту ветку и продолжай там срач, эта о другом".

Ти думаєш мені твоя художня творчість подобається ?  Але я ж тобі не роблю дурних для форумних речей зауваженнь.
Правда ? 

Ну я ж не лезу с внешними темами в другие ветки?
Да и сам знаешь о чем я, правда?
   
Ну я ж не лезу с внешними темами в другие ветки?
Да и сам знаешь о чем я, правда?

Давай завяжемо розводити срач . ОК ?
 
   
Давай завяжемо розводити срач . ОК ?

Так я его и не развожу, а 319 страниц в ветке про зайку с дроновым кто срач подогревает? не ты ди с твоими оппонентами? упоротые с двух сторон, имхо. Поэтому и попросил тот срач сюда не тянуть. Тут своя тема и будет интересно.
   
До речі, Пелфора тут не було ? А Блакитного ? А Chambaly ?

Вони б вам пояснили, що винуватий водій , який трапився благородному судді на дорозі.
Коли суддя виїхав на зустрічну смугу. Не було б того водія то і аварія не було б.

Принаймні так вони пояснюють вину Дронова у гілці про харківську мажорку , яка вбила та покалічила людей на тротуарі.

А що ж ти брехунець розказує байки?

Ти злочинця вигороджуєш у темі з Харківського ДТП за гроші?

В тебе брехня на брехні, як не брехня то перекручування.

Яке ти дешеве  :facepalm1:
   
А що ж ти брехунець розказує байки?

Ти злочинця вигороджуєш у темі з Харківського ДТП за гроші?

В тебе брехня на брехні, як не брехня то перекручування.

Яке ти дешеве  :facepalm1:

И ты тоже вали в ту же ветку, не засырайте эту
   
А що ж ти брехунець розказує байки?

Ти злочинця вигороджуєш у темі з Харківського ДТП за гроші?

В тебе брехня на брехні, як не брехня то перекручування.

Яке ти дешеве  :facepalm1:

Настойка , зроби цьому пану зауваження будь-ласка.
Ти ж кажеш упоротиє з двох боків. Чи ти тільки на мене наїхав ?
Я вже припинив срач як бачиш.
   
И ты тоже вали в ту же ветку, не засырайте эту

 :-B

Випередив.
   
Так йома-йо... 6 гілок повного срачу... Чим там закінчилось то ? Що з тим суддею ?
   
та ну нах .
Тому Мустангу мінімум 15 років і коштує він 5 тис. Кста , він не на бляхах ?))
   
Интересный попутчик у судьи, интересно просто сидявый или в законе
   
Докатался, факт. Но тут лично для меня есть один вопрос. Сугубо исходя из того что знаю про персонажа.

Рассказывай. Или секрет?
   
https://youtu.be/jK-dp70mz_Y

И кто этот пассажир?
   
обратил внимание на машину судьи: кабриолет. думаю как отмазку они будут использовать то, что было холодно , из под сдвижной крыши дуло и чтобы не помереть от холода- жрали водяру. тоесть боролись за свою жизнь. что их и оправдывает.   :)
   
Це не той Усатов ? Багіров в минулому році писав про оборудки з житлом.


В Украине расцвел новый вид незаконного отъема домов и квартир, – Эдуард Багиров
11 февраля 2016 г. 12:09


Столичный горсовет утвердил бюджет Киева на 2018 год
Столичный горсовет утвердил бюджет Киева на 2018 год

Правоохранители Киева расследуют уголовное дело о закупке “золотых урн”
Правоохранители Киева расследуют уголовное дело о закупке “золотых урн”

На Крещатике, 36 во время ночного утверждения ДПТ обвалился потолок
На Крещатике, 36 во время ночного утверждения ДПТ обвалился потолок

PreviousNext
Новости
В Украине расцвел новый вид незаконного отъема домов и квартир, – Эдуард Багиров
11 февраля 2016 г. 12:09

FacebookTwitterGoog le+
 В Украине расцвел новый вид незаконного отъема домов и квартир, – Эдуард Багиров
В зоне риска – малообеспеченные жители, бюджетники, а судьи и недобросовестные эксперты выступают соучастниками преступников.

Об этом KV заявил правозащитник Эдуард Багиров на пресс-конференции в Национальном союзе журналистов Украины, в которой участвовали люди, пострадавшие от действий мошенников

По его словам, в зоне риска оказались тысячи украинцев, которые даже не подозревают о том, что возможно уже стали мишенью злоумышленников.

“Схема устроена так. Мошенники покупают часть дома или комнату в коммуналке. Устраивают там пожар или потоп. Обвиняют в этом соседей, и через своих экспертов оценивают “убыток”. Затем подают в суд на соседей, как на “виновников пожара”, с требованием возмещения убытков. Подкупленный судья удовлетворяет иск в полной мере. Доказать свою невиновность, тем более выплатить баснословные суммы, люди не в состоянии, в результате весь дом или квартира отходят рейдеру в счет уплаты “долга”. В конечном итоге люди остаются на улице, практически без шансов добиться справедливости. Мошенников даже невозможно привлечь к ответственности, ведь они прикрываются решением суда”, – рассказал KV правозащитник.

В аналогичную ситуацию попала семья учительницы Татьяны Жигала, поведавшей журналистам свою грустную историю захвата их отчего дома в с. Белгородка, Киево-Святошинского района.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook   
“Моей семье принадлежало 2/3 дома и участок в 10 соток. Одну треть нашего дома купил некто Гребцов Владимир Николаевич. Сразу предлагал нам отдать весь дом и съехать в другой. Мы отказались – начались угрозы. Однажды в наше отсутствие в его части дома случился пожар, но Гребцов обвинил в этом нас, предварительно уничтожил следы пожара, и подал материальный иск в суд. Несмотря на показания свидетелей, эксперты сфальсифицировали причины пожара, а судья Киево-Святошинского суда Дмитрий Усатов проигнорировал все нормы и присудил 1млн. 300 тысяч грн. выплат! Потом еще и по своей инициативе наложил арест на мою однокомнатную квартиру в обеспечение иска!”, - пожаловалась журналистам Татьяна Жигала.

“Судья отказался рассматривать наши доводы, грубо нарушал процедуры и принял абсурдные решения, а эксперты явно действовали по указке Гребцова, – подтверждает юрист, представитель семьи Жигала Людмила Король. - В результате незаконных действий, имущество Жигала было оценено в 47 тысяч гривен (!) и тайно продано с молотка подставному лицу. Теперь всем распоряжается захватчик”.

“Данная ситуация показывает, что простые люди в нашей стране абсолютно не защищены от таких наглых рейдерских схем с участием продажных судей, экспертов и нотариусов, – заявил Эдуард Багиров. - Я призываю всех граждан быть предельно бдительными, не продавать части своей недвижимости, а, по возможности, застраховаться от пожаров и потопов. Мы уже обратились во все соответствующие инстанции с требованием обратить особое внимание на этот случай. Ведь данная схема набирает “популярность” по всей стране”.

“Наши обращения услышали и в Киево-Святошинском РОВД открыли дело на Гребцова по статье мошенничество. 17 февраля в областном апелляционном суде будет рассматриваться уже повторная апелляция по делу Жигала. Это будет тест для судебной системы, насколько она вообще в состоянии защитить простого человека, у которого нет денег на взятки. Мы будем внимательно следить за процессом и сделаем все возможное, дабы справедливость восторжествовала, а виновные понесли наказание”, - резюмировал правозащитник.

Читайте также: Киевская прокуратура не справляется со своими обязанностями – Эдуард Багиров

КиевVласть

http://kievvlast.com.ua/news/v_ukraine_rascvel_novij_vid_nezakonnogo_otema_domov_i_kvartir__jeduard_bagirov35791
   
Це не той Усатов ?

Саме той.

У його жінки теж цікаві справи були.
   
на котромусь з аналогічних випадків все зірветься...
весело стане всім
особливо весело - тим, хто не встигне сховатися...
   
Сука ж это не судья.а бандюга. Но прихильники певної політсили таких любят!
   
ой здається мені тут не тільки бухий за кермом а ще й "аморалка" - суддя десь редиска підібрав та їхав трахатися

   
ой здається мені тут не тільки бухий за кермом а ще й "аморалка" - суддя десь редиска підібрав та їхав трахатися

До трассы на Киев решил подвезти. Но пасс оч характерный
   
Так йома-йо... 6 гілок повного срачу... Чим там закінчилось то ? Що з тим суддею ?

Наградят, конечно. А вы шо себе нафантазировали  ?
   
Нові ПДР діють, ось і побачимо для кого саме вони діють.

Останнє редагування: 3 січня 2018 12:34:37 від psandr
   
ой здається мені тут не тільки бухий за кермом а ще й "аморалка" - суддя десь редиска підібрав та їхав трахатися

Фу. Ну как такое даже подумать можно было?

Ведь ответ очевиден - подрабатывал, грачевал, так как судейской зарплаты честному судье не хватает.
   
заметил, что зрадофилы используют демагогический приём, они смотрят на нас, порохоботов, укоризненно, и говорят, типа, "вот что творят ваши судьи!" :) эй, зрадофилы, эти судьи гораздо больше ваши чем наши, поскольку я в их зрадофильстве даже не сомневаюсь! это вы на себя в зеркало смотрите укоризненно! :)
   
на котромусь з аналогічних випадків все зірветься...
весело стане всім
особливо весело - тим, хто не встигне сховатися...
Ще у 2012 знайома дочки була практиканткою в суді і розказувала, що один з нормальних суддів звільнився зі словами, " бо скоро наших почнуть вішати'. Загальне відчуття, мені здається, вже знову близько до тодішнього. Але чи ще залишилися нормальні?
   
Пишут что пострадавший с переломом шеи
   

О, так це старий , справжній  мустанг sn95   (tu)
Ламбодвері стоять.
Суддя автомобільний ентузіаст .
В цій моделі ще антибукса не було і  так сталося   випадково, знаєте як воно пре ?

Тому зрадойоби - не хитайте ,  з кожним буває.
   
Показати зображення...
О, так це старий , справжній  мустанг sn95   (tu)
Ламбодвері стоять.
Суддя автомобільний ентузіаст .
В цій моделі ще антибукса не було і  так сталося   випадково, знаєте як воно пре ?

Тому зрадойоби - не хитайте ,  з кожним буває.
С каждым бывает, шоб до 1,5 промилле сливу залить и на спортивной тачке рассекать? Или это среди порохоботов в порядке вещей?
   
С каждым бывает, шоб до 1,5 промилле сливу залить и на спортивной тачке рассекать? Или это среди порохоботов в порядке вещей?
З кожним суддею .
Не шатай, працюєш на москву .
   
З кожним суддею .
Не шатай, працюєш на москву .
Прасцице, не понял сарказма :-B
   
Так причина в тачке!
Вот оно что.

Картина складывается. В свободное от работы время честный (а в Украине есть иные???) судья таксовал, потому что судейская зарплата маловата, а взяток он не берет. Но к сожалению машина была неисправной. И потому случилось ДТП.
Вывод : надо вернуть техосмотр.
   
Так причина в тачке!
Вот оно что.

Картина складывается. В свободное от работы время честный (а в Украине есть иные???) судья таксовал, потому что судейская зарплата маловата, а взяток он не берет. Но к сожалению машина была неисправной. И потому случилось ДТП.
Вывод : надо вернуть техосмотр.

 :-B

і ГАІ,

   
Суддя автомобільний ентузіаст

Ну тогда, естественно



 :laugh:
   
Сімейна ідилія. Як п'яного суддю після ДТП у Києві дружина-суддя рятувала

Просто для истории:

Суддю Усатова приїхала на місці ДТП рятувати дружина, теж суддя - Ірина Усатова. Вона намагалася вивезти чоловіка з місця події в кареті швидкої. Суддя Усатова працює в Солом'янському суді Києва, де веде багато резонансних справ. Зокрема, Сергій Лещенко раніше писав, як суддя Усатова намагалася допомогти Генпрокуратурі закрити справу проти поплічника Януковича екс-міністра Ставицького. Тому, питання, звідки в подружжя будинок, три квартири, три іномарки, і п'ять ділянок землі - смішне, правда? Звідти.

Хоча й Києво-Святошинський райсуд, в якому працює «укротітєль Мустангов» Дмитро Усатов теж славиться скандальними рішеннями. Зокрема, там освячується дерибан сотень гектарів дорогої землі в околицях Києва.

Словом, слідкуйте за руками. Бо судді Ірині Усатовій часто потрапляють на розгляд ще й провадження НАБУ та Антикорупційної прокуратури. Минулого року вона ледь не закрила справу проти Миколи Мартиненка, якого НАБУ підозрює в масштабній корупції в «Енергоатомі». Апеляція скасувала її рішення.

Думається, цього року суддя Усатова, маючи на руках чоловіка з провадженням по ДТП, буде ще більше штампувати скандальних рішень. На радість високопоставленим крадіям. А може ще й стане суддею нового Антикорупційного суду, згідно з президентським законопроектом. Може, навіть, разом з чоловіком, який, думається, щасливо уникне відповідальності за скоєне ДТП.

«Шоб у нас всьо било, і чтоб нам за ето нічєго нє било!» - такий же у них улюблений новорічний тост, так же?
   
Ще у 2012 знайома дочки була практиканткою в суді і розказувала, що один з нормальних суддів звільнився зі словами, " бо скоро наших почнуть вішати'. Загальне відчуття, мені здається, вже знову близько до тодішнього. Але чи ще залишилися нормальні?

нормальні? звідки візьмуться?
сімейні клани в третьому поколінні... хабарі починаються ще перед вступом у виш...
нормальних давно не існує! Жодного...  :(
Хвороба не лікується... Тільки в морг
   
нормальні? звідки візьмуться?
сімейні клани в третьому поколінні... хабарі починаються ще перед вступом у виш...
нормальних давно не існує! Жодного...  :(
Хвороба не лікується... Тільки в морг

Є виключення з системи. Одиничні. Їх також пробують знищити.


У Полтаві побили суддю Ларису Гольник
46089 ПЕРЕГЛЯДІВ 
Середа, 22 листопада 2017, 18:35




У Полтаві напали на суддю Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка.
Про це постраждала повідомила на своїй сторінці у Facebook.




"Щойно на мене напали. Я біля вічного вогню. На допомогу", - написала вона та опублікувала фото наслідків нападу близько 17:30 22 листопада.

За словами її чоловіка, на подружжя напали на бічній алейці біля вічного вогню, якою вони йшли з Октябрського районного суду. З кущів на них вистрибнули двоє молодих хлопців у капюшонах та масках, повідомляє "Громадське. Полтава".
Чоловік зазначив, що нападники не намагалися їх пограбувати, а одразу почали бити трубами. Поки він відбивався, дружина намагалася пошкодити велосипеди нападників.
У Гавриленка побиті ноги, у Лариси Гольник кров на обличчі. Подружжя викликало поліцію та "швидку". Видання пише, що їх чекали понад півгодини.
Як відомо, у травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається "домовитися" з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього.
У березні 2017 року "Слідство.Інфо" провело розслідування, в якому розповідалось про Ларису Гольник та її звинувачення проти місцевого мера і його помічників у спробі підкупу.
У вересні 2017 року Національне агентство запобігання корупції винесло припис голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку стосовно полтавського судді, який здійснював тиск на колегу Ларису Гольник.
ТЕМИ: СУД ПОЛТАВА



http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/22/7162980/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія