Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міль пардон. Нас наїбали?

Міль пардон. Нас наїбали?

Ніяких результатів зустрічі Байден-хуйло?

Вони в "Монополію" грали, чи що?
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

москали радуются, что США признало что они им ровня
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Ніяких результатів зустрічі Байден-хуйло?
а соблюдать мінскі?
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Ніяких результатів зустрічі Байден-хуйло?
я й кажу : могли звично телефоном побалакати
тільки мирних женевців перекошмарили, і літаки зганяли
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

я й кажу : могли звично телефоном побалакати
тільки мирних женевців перекошмарили, і літаки зганяли

Бидон опустился, хуйло поднялся
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

у соловьева все радостные.. у них перемога
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Бидон опустился, хуйло поднялся
власне...щодо Хуйла питань немає..Але Бідон нафіга їздив, якщо не мав що сказати?
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Бидон опустился, хуйло поднялся

Десь так і є
Плєшивий знову насрав на стіл
І усі погодились тихенько прибрати за ним
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Десь так і є
Плєшивий знову насрав на стіл
І усі погодились тихенько прибрати за ним

Так а чого мовчать, як Штірліц? Хай скажуть: "Ах, нам так лячно! Ми здаємося! Тепер кожен - сам за себе".
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Але Бідон нафіга їздив, якщо не мав що сказати?
Просил слезно наверное чтобы хуйло прекратил кошмарить США, ну наверное пообещал не вписываться за Украину.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

тепер вже недивно щодо раптового зеленого світла від Штатів по ПП-2
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Просто Байден резонно решил нагнуть кого легче.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

схоже Бідон агітував Путятю дружить проти Китаю
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

схоже Бідон агітував Путятю дружить проти Китаю

Не несите ерунды. Байден день недели не всегда вспомнит.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Просто Байден резонно решил нагнуть кого легче.

Це помилкове міркування.

"РЕЗО́Н, у, чол., розм.

1. Достатня підстава, причина, розумний привід до чого-небудь. Я тільки старалась.. виставити резони, чого я куди їду і чому я так, а не інакше поступаю (Леся Українка, V, 1956, 411).

2. Переконливий доказ, розумне пояснення, міркування. «Ні, не стоїть вона, щоб моє дурне серце щеміло та побивалось за нею». Але серце не слухало резонів, не переставало щеміти і боліти (Іван Франко, III, 1950, 429); Хоч і не зовсім приємно було вислухувати резони хитрого лиса,.. пан Никодим умів, де треба, бути гордим, а де треба — прослатися на рядниночку (Петро Колесник, Терен.., 1959, 329).
 Не резон — нема рації, сенсу. Ваші [Б. Грінченка] вірші, надруковані у «Нових піснях і думах», не буду брати [для збірника], бо не резон передруковувати, коли й так недавно вони надруковані (Володимир Самійленко, II, 1958, 424)".

http://sum.in.ua/s/rezon
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

На годину раніше закінчили перемовини.Про що це говорить?
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Це помилкове міркування.

"РЕЗО́Н, у, чол., розм.

1. Достатня підстава, причина, розумний привід до чого-небудь. Я тільки старалась.. виставити резони, чого я куди їду і чому я так, а не інакше поступаю (Леся Українка, V, 1956, 411).

2. Переконливий доказ, розумне пояснення, міркування. «Ні, не стоїть вона, щоб моє дурне серце щеміло та побивалось за нею». Але серце не слухало резонів, не переставало щеміти і боліти (Іван Франко, III, 1950, 429); Хоч і не зовсім приємно було вислухувати резони хитрого лиса,.. пан Никодим умів, де треба, бути гордим, а де треба — прослатися на рядниночку (Петро Колесник, Терен.., 1959, 329).
 Не резон — нема рації, сенсу. Ваші [Б. Грінченка] вірші, надруковані у «Нових піснях і думах», не буду брати [для збірника], бо не резон передруковувати, коли й так недавно вони надруковані (Володимир Самійленко, II, 1958, 424)".

http://sum.in.ua/s/rezon

Да чего тут не понятного. хуйло будет брыкатся и может залепить бидону хорошую оплеуху, а Зеленский может ну пол - задницы сам у себя откусить. И бидону совершенно не страшен.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

"Я думаю, он меньше всего хочет холодной войны", - Байден о хуйло. Причина в том, по мнению президента США, что у России тысячекилометровая граница с Китаем
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

"Я думаю, он меньше всего хочет холодной войны", - Байден о хуйло. Причина в том, по мнению президента США, что у России тысячекилометровая граница с Китаем
в общем, обидві сторони оголосили про перемогу переговорів.
як завжди
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Тепер кожен - сам за себе
Ну чого - тепер? Завжди так було. І якщо ситуативно хтось за когось, то, по суті, це теж - за себе, з тих чи інших міркувань.
І складно бути "за когось", хто сам собі раду дати не може, і, головне - не хоче.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?
nik

сурпрайз!!! україні доведеться самій звільняти крим!!! еврогеї, піндоси - суцільні тварюки! але лірник і волька - наше все   :laugh:
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Ну почему, ещё позавчера дырявая ботоферма заверяла что могучий бидон приймет отставку у жалкого и ничтожного хуйла. А оказалось что бидон просто принял. Мерзкое хуйло надуло нашего доверчивого малчика. 
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Ніяких результатів зустрічі Байден-хуйло?

Вони в "Монополію" грали, чи що?
вас кацапов давно наебали
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

вас кацапов давно наебали

Дохтур добрался до заначки самогона на день раньше. Спивается.   :malyas:
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Зря вы так уж на господина Байдена наговориваете. Он как минимум передал хуйлу просьбу не хакать важные объекты инфраструктуры штатов. Аж 16 наименований. Строго так указал.

Я так понимаю, что другие можно?


President Biden said he told Russian President Vladimir Putin on Wednesday that Moscow must abide by international “rules of the road” and gave the Russian leader a list of 16 critical U.S. infrastructure systems that must be off-limits from cyber and ransomware attacks.

   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

сурпрайз!!! україні доведеться самій звільняти крим!!!
а шо, хтось казав шо буде інакше?
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Бгггг... - кацяпабляді ведуть тіпа дискусію між собою. Зі сторони кумедно виглядає :laugh:
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Домовились домовлятись - от і всі домовленості.  Для України - поки що кацапи не нападуть.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Хуйлу дали строк у півроку на виконання "домашнього завдання".
Через півроку подивляться на поведінку хуйла, якщо нічого не змінеться то почнуть витряхувати гроші з кацапських активів у США, як мінімум.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Зря вы так уж на господина Байдена наговориваете. Он как минимум передал хуйлу просьбу не хакать важные объекты инфраструктуры штатов. Аж 16 наименований. Строго так указал.

Я так понимаю, что другие можно?

https://twitter.com/view/status/1405223577973137409President Biden said he told Russian President Vladimir Putin on Wednesday that Moscow must abide by international “rules of the road” and gave the Russian leader a list of 16 critical U.S. infrastructure systems that must be off-limits from cyber and ransomware attacks.
охо, валік з'явився.
Сучечка дуже "сциканула" після виборів в США, що ФБР таки завітає у гості після погроз на адресу демів та Байдена? :K
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

сурпрайз!!! україні доведеться самій звільняти крим!!!
хопа! як же так?! 8-:
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

якщо нічого не змінеться то
уй бліа, я вас такі умаляю.  :facepalm1:
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Мышеган бидон из тупейших.  :laugh:
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

власне...щодо Хуйла питань немає..Але Бідон нафіга їздив, якщо не мав що сказати?
Просто ублажал бесноватого Фюрера чтобы тот не напал в Украину. Тактика так себе.
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Для України ця зустріч нічого не поміняє. Незрозуміло для чого вона була потрібна байдену. А от ху.ло з бандою тепер буде почувати себе більш розкуто: дідусь добренький попався навіть пальчиком не погрозив - тепер ху.ло для  блезира можливо звільнить парочку американців з тюрми, припинить на деякий час кібератаки і продовжить займатися своєю улюбленою справою - тероризмом по всьому світу. Кацапська гра на піднятті ставок спрацювала
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Ніяких результатів зустрічі Байден-хуйло?

Вони в "Монополію" грали, чи що?
Та не. Это мы сами себя постоянно найобуем. Верой в Санта Клауса, который нам подарит единорога. B-)
   
Re: Міль пардон. Нас наїбали?

Незрозуміло для чого вона була потрібна байдену. А от ху.ло з бандою тепер буде почувати себе більш розкуто
такотож!
ніколи не повірю, що саме такою могла бути мета Байдена
тоді - навіщо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія