Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"збройні сили такої можливості не мали" (один порохобот)

Надо було всєх бамбіть в криму єтом... вот..
   
Недобачаєш, ПЄСдюче?  :punish: 

Запитання: то що сталось з ЗСУ після початку президентства Пороха, якщо Мінські ми були змушені підписати,
бо збройні сили не мали можливості зупинити хуйло? Навіть зупинити, не те щоб вигнати.

Тут з двох одне:
-- або свиноферма тупо бреше що Юлька здала Крим;

-- або Педро встиг за короткий час зруйнувати ЗСУ.


Або то думки різних людей.
Не всі ж мають бути юльками, як ви.
   
Аеліта, у нас загальний військовий обов'язок. Ти коли проходив службу? Яке право ти, гівно, маєш щось пред'являти чи піздіти на військових, особливо на тих, хто в 14-му знову вдягнув форму і взяв зброю для захисту Держави?


а які треба права
можна весь список  8-)
   
а які треба права
можна весь список  8-)

Моральні права.
Якщо людина щось вимагає від інших, вона має того ж самого вимагати і від себе.
Ні?
   
а які треба права
можна весь список  8-)
Спершу обов'язок,-потім права. Військовий обов'язок мається на увазі. Уєбан- енурезник, відкосивший від срочки, і п***а, якого мама (дружина) ховала в підвалі у 14-му, від повістки з військомату ідуть на х&й зі пред'явами своїми.
   
Або то думки різних людей.
Не всі ж мають бути юльками, як ви.

Так все ж таки...

 свиноферма тупо бреше що Юлька здала Крим ?

чи Педро встиг за короткий час зруйнувати ЗСУ?

 :punish:
   
Моральні права.
Якщо людина щось вимагає від інших, вона має того ж самого вимагати і від себе.
Ні?


ну я виконую свій професійний обовязок
і від призову не ухилявся

у мене є права?
   
Крим здали. Там не виконувався статут. Мали право і навіть зобов'язані були застосовувати зброю, при спробах проникнення і штурму на територію військових частин. А там кацапам ключі від оружеєк і складів віддавали "офіцери". Дійсно, було гидко і соромно за тим спостерігати.
   
Крим здали. Там не виконувався статут. Мали право і навіть зобов'язані були застосовувати зброю, при спробах проникнення і штурму на територію військових частин. А там кацапам ключі від оружеєк і складів віддавали "офіцери". Дійсно, було гидко і соромно за тим спостерігати.

Що да то да.. як і війну 2014.. де майже завжди все закінчувалось херово для нас.. неудачливі хохли блт..

Навіть епічну битву за аеропорт обісрали "совмєстним пропуском"..


трохи реабілітувались ліквідацією ватажків ордло..

Останнє редагування: 29 грудня 2020 12:55:10 від Serge_D
   
а які треба права
можна весь список  8-)
можна:
Узбеки і аеліти , як і інші громадяни України, мають право не пiздіти!
   
ну я виконую свій професійний обовязок
і від призову не ухилявся

у мене є права?
Військовий! Що в цьому слові не ясно!? Професійний- то не військовий. То ти інженера- колегу свого чи кого там, можеш засуджувати. У військових там про їхнє життя йшлось, а не циркулем на кульмані щось креслити...
   
1. Порохоскот не українці, а саме підхуйловці.
2. Не побачив у наведеній цитаті жодної думки -- лише лють порохоскотини.
прихильники певної політсили -  не українці
Це факт! (?)

Останнє редагування: 29 грудня 2020 13:26:30 від Ламер
   
Військовий! Що в цьому слові не ясно!? Професійний- то не військовий. То ти інженера- колегу свого чи кого там, можеш засуджувати. У військових там про їхнє життя йшлось, а не циркулем на кульмані щось креслити...


військовий це така професія, що ти можеш все життя сидіти на утриманні держави і в ус не дути. ще і в 40 на пенсію вийти здоровим не виробленим бугаєм.
І так може бути багато поколінь.
Але за таке райське життя ти маєш бути готовий у випадку форс-мажору у вигляді війни раптово загинути в бою.
це само собою мається на увазі.
от ті військові свої права справно отримували, а коли прийшов час виконати свій обовязок раптом почали казати, що на таке не підписувались.
   
триває нова хвиля нападів на Порошенка.
дивимось в протилежний бік та слідкуємо за руцями! :)
:facepalm1: це вже клініка - у кожному слові, погляді, подиху бачити посягання на своє ідолище
   
Фулі тут думати? В Криму в кацапів був повний "іхтамнєт", навіть пару разів було, шо місцеві даїшники розвертали кацапські колони.
Для того щоб покоцати "зелених чоловічків" та звільнити будівлі, наших ЗСУ цілком би вистачило, й кацапи  офіційно б у війну не полізли, а так би й сиділи на базі, практично з ніякою можливістю підтягнути підкріплення.
А в Лугандонії то вони вже полізли регулярною армією, через відкритий кордон, хоч й типа сєпарня "з танками, що знайшли в шахтах" - геть інша розстановка сил була. Нема там що порівнювати.
В Криму військове рішення було, принаймні перші тижні, в Лугандонії після Іловайську - вже ні.
(tu)

Навіть я не написав би краще
:)
   
Так все ж таки...

 свиноферма тупо бреше що Юлька здала Крим ?

чи Педро встиг за короткий час зруйнувати ЗСУ?

 :punish:

Ви цим словом називаєте багато різних людей.
Які мають різні думки.
Я, наприклад, вважаю що Крим здав хтось інший.
Думаю то був Турчинов.
Але він теж юльок, тому для вас то різниця не велика.
   
військовий це така професія, що ти можеш все життя сидіти на утриманні держави і в ус не дути. ще і в 40 на пенсію вийти здоровим не виробленим бугаєм.
І так може бути багато поколінь.
Але за таке райське життя ти маєш бути готовий у випадку форс-мажору у вигляді війни раптово загинути в бою.
це само собою мається на увазі.
от ті військові свої права справно отримували, а коли прийшов час виконати свій обовязок раптом почали казати, що на таке не підписувались.
До 14-го десь так і було. Стабільна не важка робота, службове житло, рання пенсія. Воювати і вмирати в більшості своїй вони точно не підписувались і не мріяли. Зараз ситуація трохи інша, але з 17го пішла тема заробітчанства і пільг. Але так здається, що це так зараз служити нех&йово. Не хочете самі два місяці-ширлан в палатках,  три місяці ООС в бліндажі, потім знову ширлан. І Може десь на місяць на ППД? Так зараз більшість мехбригад живуть. А чого? Подармоїдствуєте собі роки три, як для першого контракту... Не хочете? У нас в 15-му найкращі хороми були стайні, ми жили в кімнатці, де до нас жила якась Фабрикація. Там хоч вікна були і стіни з цегли... Це в нас така передислокація і відпочинок був на 2 тижні, між черговими ВОПами з окопами і бліндажами. Тому, - нє нада завідовать, краще...
   
ну я виконую свій професійний обовязок
і від призову не ухилявся

у мене є права?

Звісно є.
Ви можете судити наскільки правильно діють ваші колеги.
Бо ви в тих справах спеціаліст.
Або казати як вони мали б діяти на вашу думку, і чому саме.
Але ви виступаєте по іншому.

Один мій родич, анестезіолог, казав що у кожного лікаря є  персональне кладовище померлих внаслідок їх неправильних дій.
У вас його немає?



 

Останнє редагування: 29 грудня 2020 14:11:03 від Vad_Sv
   
прихильники певної політсили -  не українці
Це факт! (?)
Ну не власівцям це оцінювати..
   
Re: "збройні сили такої можливості не мали" (один порохобот)

Ви цим словом називаєте багато різних людей.
Які мають різні думки.
Я, наприклад, вважаю що Крим здав хтось інший.
Думаю то був Турчинов.
Але він теж юльок, тому для вас то різниця не велика.

Турчинов пєс дюк
   
Турчинов пєс дюк
Турчинова підчепили на гачок ще під час Майдану.
Але це інша історія.
   
До 14-го десь так і було. Стабільна не важка робота, службове житло, рання пенсія. Воювати і вмирати в більшості своїй вони точно не підписувались і не мріяли. Зараз ситуація трохи інша, але з 17го пішла тема заробітчанства і пільг. Але так здається, що це так зараз служити нех&йово. Не хочете самі два місяці-ширлан в палатках,  три місяці ООС в бліндажі, потім знову ширлан. І Може десь на місяць на ППД? Так зараз більшість мехбригад живуть. А чого? Подармоїдствуєте собі роки три, як для першого контракту... Не хочете? У нас в 15-му найкращі хороми були стайні, ми жили в кімнатці, де до нас жила якась Фабрикація. Там хоч вікна були і стіни з цегли... Це в нас така передислокація і відпочинок був на 2 тижні, між черговими ВОПами з окопами і бліндажами. Тому, - нє нада завідовать, краще...


Ну яки з украйинцив войины)))))  дармойиды зрадныки обисранци))))
   
Турчинов пєс дюк

Тоді був юльком.
А Юля була керівником найбільшої фракції у Раді.
Вона забезпечувала політичне прикриття операції.
Я так думаю.  :buba:
   
Як мене вже задовбали ці з памяттю рибки Зелені.

Нормальні люди завжди казали що не мали наші можливості такої... Але зелені пробують правдою крутити, як циган сонцем.

Наші не мали можливості. ЩО не відміняє того що Юлька продала, щоб оплегшити справу захоплення Криму РФ.
   
Як мене вже задовбали ці з памяттю рибки Зелені.

Нормальні люди завжди казали що не мали наші можливості такої... Але зелені пробують правдою крутити, як циган сонцем.

Наші не мали можливості. ЩО не відміняє того що Юлька продала, щоб оплегшити справу захоплення Криму РФ.

Тобто втримати крим не було можливості але вина в тому всеодно Тимошенко?
   
цікаво))))


україна має 250 тисяч дармоїдів мамчурів імітаторів . найбоєздатніших далі нікуди. і все побігло під дебалою коли кацапи ввели лиш кілька батальйонно тактичних груп :facepalm1:  - це максимум кілька тисяч
   
Як мене вже задовбали ці з памяттю рибки Зелені.

Нормальні люди завжди казали що не мали наші можливості такої... Але зелені пробують правдою крутити, як циган сонцем.

Наші не мали можливості. ЩО не відміняє того що Юлька продала, щоб оплегшити справу захоплення Криму РФ.


=================
Нотатки Божевільного  :fool:
   
ще раз. для уні кальної нації.
в україні з нацгвардією десь під 300 000 неайбоєздатніших.
в дебальцове вийшло некрасіво і капітуляція коли російсько терористичні найманці ввели кілька батальйонно тактичних груп.

250 000+ і кілька батальйонно тактичних груп :(
   
ще раз. для уні кальної нації.
в україні з нацгвардією десь під 300 000 неайбоєздатніших.
в дебальцове вийшло некрасіво і капітуляція коли російсько терористичні найманці ввели кілька батальйонно тактичних груп.

250 000+ і кілька батальйонно тактичних груп :(

Це тому що українці такі як ви.   :(
   
Це тому що українці такі як ви.   :(
угу...
Таких "українців" хлопці з лісу акуратно вішали.
   
Ну яки з украйинцив войины)))))  дармойиды зрадныки обисранци))))
Аеліта банально троляка пекельна. Йде на х@й. Не вартий більше часу і нервів. Просто далі на обіжену дєвочку Аеліту не звертаю уваги.
   

щодо Аеліта...
   
Аеліта банально троляка пекельна. Йде на х@й. Не вартий більше часу і нервів. Просто далі на обіжену дєвочку Аеліту не звертаю уваги.

Кнопочка "Ігнорувати" зберігає час і нерви.
   
))) тобто полковник таран, який дав наказ на відхід з логвиново чим захлопнув дебальцівський котел - що призвело до розгрому , ганебної втечі і капітуляції - за що отримав не трибунал а як і годиться в корупціонерії і зрадії - підвищеня до генерала - нормальний для укрів пацан)))

гавно а  не люди [ua]



   
))) тобто полковник таран, який дав наказ на відхід з логвиново чим захлопнув дебальцівський котел - що призвело до розгрому , ганебної втечі і капітуляції - за що отримав не трибунал а як і годиться в корупціонерії і зрадії - підвищеня до генерала - нормальний для укрів пацан)))

гавно а  не люди [ua]
https://youtu.be/r_uvenTnsoY
https://youtu.be/vOZX7OeOdRY

Це лише тому що вас там не було.
   
Це лише тому що вас там не було.
є імовірність,що воно там було.
Але з іншого боку!
   
Тоді був юльком.
А Юля була керівником найбільшої фракції у Раді.
Вона забезпечувала політичне прикриття операції.
Я так думаю.  :buba:

 8-:

   
8-:

"Я Як керівник найбільшої фракції ВР..  .. жоден солдат не має підняти зброї..."
Керівник найбільшої фракції ВР сказав що чинити спротив не можна.
Значить треба капітулювати.
Просячи на колінах підтримки союзників(?) .



Останнє редагування: 30 грудня 2020 15:58:49 від Vad_Sv
   
"Я Як керівник найбільшої фракції ВР..  .. жоден солдат не має підняти зброї..."

"Я Як керівник найбільшої фракції ВР..

Що далі?  :fool: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія