Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна стоїть на порозі великої біди. Ви догулюєте останні безтурботні дні.

В тому-то й проблема. Якщо 73% (!!!) в час ВІЙНИ з москалями (!!!!!!!!!) слухає москалів і вірить їм - то який то до дупи народ?!

маємо те що маємо,   іншого у нас нема

частина уже прозріла....   інші маю надію  прозріють за решта 4 роки
   
У т.с. хуйло яке в історію увійшло як хуйло, чомусь "сабіратєльземєльмля ть", а президент України "піаніст", кацапа з себе видуши т.с. аналітіга тягне на блюющій смайлік.
   
Панове модератори, якого дідька роблять кацапські тваринки на форумі українського політикуму, в час війни?

Поддерживаю вопрос.
Что ты здесь делаешь?
   
маємо те що маємо,   іншого у нас нема

частина уже прозріла....   інші маю надію  прозріють за решта 4 роки

Є шанс, що за 4 роки головним лозунгом стане "да какая разніца"!
Ніхто ж не вірив, що на 29му році Незалежності таке можна буде почути від Президента України, і що ним стане клоун, - правда?
   
Юльки - це ще не українці.
Це в основному україномовні совки.
Для яких важливіші тарифи, а не Україна.

україномовні совки - також частина Української нації,  їхні діти народжені на прикінці або ж після совка вже Українці

ми не можемо будувати державу для 25% громадян, так не працює

   
У т.с. хуйло яке в історію увійшло як хуйло, чомусь "сабіратєльземєльмля ть",

То не в нього. Хуйло "собірає землі" не завдяки ТСу.

президент України "піаніст"

Якби ж то....
   
Ну дай прыклади не шаленого а тихого спротыву.
Может какие то кружки или общества подпольные были? Типа польских при царской России
Чи просто сидели ровно на жопе и пам’ятали чиїх батьків діти?

И за кого Львов на последних выборах проголосовал? За прихожанина РПЦ Пецю? Это сильно! :lol:
Мій батько був членом підпільної організації,яка складалася з студентів універу і політехніки.Звичайн о це був більше літературний гірток,де ті,у кого були родичі були репресовані або убиті гебухою читали заборонену літературу,обмінювалися думками,викривали в студентському середовищі сексотів.це небагате що  мені було розказано вже за столом працівника вже сучасної СБ у свій час,коли підняли старі справи тих часів. Коли почалося мале відродження при шелесті,а потім швидко закрилося при молодому щербицькому.деяких київських дисидентів(приклад-дзюба) було вислано  від гріха подалі до львова де (вже я памятаю,бо водили мене малого як прикриття :) мій батько зустрічався з ним поки я бавився з його дитиною. В 70 я почав чити книги,що були переховані понад 20 років і вперше взнав хто такі петрушевич,тарнавський УГА і її бойовий шлях. Література хельсінської групи.накінець взнав,що я мав трьох вуйків,всі в УПА.двоє загинуло. Тобто коли такі як ти з ошелелістю сприймали розвал совка і не розуміли чого і як.я давно знав і історію свого роду і політичну складову тих подій і як то все готувалося за бугром і чому. ну а незабуваємі зустічі у відділення КГБ на вулиці миру назавжди в моєму серці  :) ,де мене допитували ,чому батько залишився за кордоном . так що були у нас люди і в ті часи що боролися і самі і помагали іншим ,що вже сидів.А сісти можна було навіть за колядки,а втратити дозвіл на навчання-100%.особливо в ранні 60. Влада боялася на рівні шизи,бо по правді то була більше кружківська діяльність ніж якась реальна боротьба.Але то була база того,що ти залишишися людиною,а не лакузою режиму і знатимеш і історію і розумітимеш що з тобою хочуть зробити та погань.
   
Є шанс, що за 4 роки головним лозунгом стане "да какая разніца"!
Ніхто ж не вірив, що на 29му році Незалежності таке можна буде почути від Президента України, і що ним стане клоун, - правда?

Такий шанс є.
Але треба сказати, що Зе - не найгірший варіант з можливих.
Це все-таки не медведчуківська пята колона Кремля.

Це лише вибрик совків, підтриманий пятою колоною.

Вони і за складом є сумішшю проукраїнських совків і русскомірних українофобів.
І можуть схилятись в той чи інший бік.

Ворогами оголошувати їх не варто і треба намагатись повернути в сторону українських інтересів.
   
Мій батько був членом підпільної організації,яка складалася з студентів універу і політехніки.Звичайн о це був більше літературний гірток,де ті,у кого були родичі були репресовані або убиті гебухою читали заборонену літературу,обмінювалися думками,викривали в студентському середовищі сексотів.це небагате що  мені було розказано вже за столом працівника вже сучасної СБ у свій час,коли підняли старі справи тих часів. Коли почалося мале відродження при шелесті,а потім швидко закрилося при молодому щербицькому.деяких київських дисидентів(приклад-дзюба) було вислано  від гріха подалі до львова де (вже я памятаю,бо водили мене малого як прикриття :) мій батько зустрічався з ним поки я бавився з його дитиною. В 70 я почав чити книги,що були переховані понад 20 років і вперше взнав хто такі петрушевич,тарнавський УГА і її бойовий шлях. Література хельсінської групи.накінець взнав,що я мав трьох вуйків,всі в УПА.двоє загинуло. Тобто коли такі як ти з ошелелістю сприймали розвал совка і не розуміли чого і як.я давно знав і історію свого роду і політичну складову тих подій і як то все готувалося за бугром і чому. ну а незабуваємі зустічі у відділення КГБ на вулиці миру назавжди в моєму серці  :) ,де мене допитували ,чому батько залишився за кордоном . так що були у нас люди і в ті часи що боролися і самі і помагали іншим ,що вже сидів.А сісти можна було навіть за колядки,а втратити дозвіл на навчання-100%.особливо в ранні 60. Влада боялася на рівні шизи,бо по правді то була більше кружківська діяльність ніж якась реальна боротьба.Але то була база того,що ти залишишися людиною,а не лакузою режиму і знатимеш і історію і розумітимеш що з тобою хочуть зробити та погань.

Utmost respect.
   
Це все-таки не медведчуківська пята колона Кремля.

З кожним днем все більше на те скидається....
   
україномовні совки - також частина Української нації,  їхні діти народжені на прикінці або ж після совка вже Українці

ми не можемо будувати державу для 25% громадян, так не працює
(tu)  перечитайте портнікова,де він власне про це говорить. Що ми українці різні,але це нас не повинно ділити ПОКИ ми не матимемо ГАРАНТІЇ,що держава є міцною і оборонноздатною. Бо боротьба за дрібниці в масштабі державного мислення завжди приведе до ослаблення власних сил(консолідованих) і до перемоги ворога нас всіх. Як то довести "шлунковикам"-це чи не найбільша проблема постсовка. Полякам це було відомо ще в 80 роки-тому ярузельский і мав розмову з куронем. Польща є важливіша ніж політичні чи персональні розбіжності.буде польща будемо там виясняти,не буде-не буде кому виясняти.
   
україномовні совки - також частина Української нації,  їхні діти народжені на прикінці або ж після совка вже Українці

ми не можемо будувати державу для 25% громадян, так не працює

Україномовні совки є етнічним українцями,  громадянами України, але не є частиною української нації.
Це ще залишки радянської нації.
Вони можуть долучитись до української нації. Адже нація - це категорія культурно-ідеологічна.
А можуть стати і українофобами.
Або залишаться совками.

Не важливо етнічне походження, громадянство, місце народження чи проживання.
Належність до нації - це відчуття. Як належність до тієї чи іншої релігії.
   
Utmost respect.
Скільки то коштувало здоровя.І то в масштабі 40 просто дурничка.А редько тут про шалений спротив чи ще щось.Людина не має поняття живучи в теплі і в моральному комфорті весь цей час що навіть такі дрібні речі були і коштували БАГАТО.І коштують до сих пір як спогади. ЗЩа одну статтю про українську мову Дзюба втратив все-посадуЯ,карєру,здоровя. за пісні васюка повісили,за плакат чи ще щось стус пішов по мордові.Чорновіл,Хмара,лукяненко,а скільки грекокатолицьких священників просто за відправу на галявині в лісі пішли по етапу?  Люди ховали,палилди фотки рідних,щоб ніхто не взнав,що то родина.Книги ховали по стрихах які були напечатані просвітою,бо то був кримінал.Американи на місяць полетіли.а тут  поліція фотками цікавиться і книгами.середньовіч чя.
  А на форумі теми-как харош бил союз і как вольно дишалось в ньом. память людська коротка як і їх думка.
   
Україномовні совки є етнічним українцями,  громадянами України, але не є частиною української нації.
....
Належність до нації - це відчуття. Як належність до тієї чи іншої релігії.

А звідки Ви взяли, що вони не відчувають? Проблема в цінностях, які вважаються ними пріоритетними, - як частина національного відчуття. Наприклад - миттєво збагатитися за будь-яку ціну. Бо який тоді з тебе українець? etc.
   
все пішов бай-бай.ВУсім всього найкращого.Прорвемс я. (tu)
   
ми українці різні,але це нас не повинно ділити

Мова не про "ділити", а про те, що таке українець.

Русскомірний україноненависник не є українцем, не дивлячись на етнічне походження чи громадянство.

Українська нація має формуватись на основі мови і культури українського етносу і української національної ідеї.
А не як суміш "где-то посрединке, какая разница".


   
досить тут скавчати і паніку розводити. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

ці ковбасники вже задрали своїми новинами з майбутнього.
гадалки, плять
   
А звідки Ви взяли, що вони не відчувають? Проблема в цінностях, які вважаються ними пріоритетними, - як частина національного відчуття. Наприклад - миттєво збагатитися за будь-яку ціну. Бо який тоді з тебе українець? etc.

Тому й треба говорити, що таке українець, а хто ним не є.
Як в християн існує символ віри - певні канони і критерії належності до християнства.
Інакше буде: "я православный, но в бога не верю".
Чи "я українець, бо хочу газ по пісят".
   
Скільки то коштувало здоровя.І то в масштабі 40 просто дурничка.А редько тут про шалений спротив чи ще щось.Людина не має поняття живучи в теплі і в моральному комфорті весь цей час що навіть такі дрібні речі були і коштували БАГАТО.І коштують до сих пір як спогади. ЗЩа одну статтю про українську мову Дзюба втратив все-посадуЯ,карєру,здоровя. за пісні васюка повісили,за плакат чи ще щось стус пішов по мордові.Чорновіл,Хмара,лукяненко,а скільки грекокатолицьких священників просто за відправу на галявині в лісі пішли по етапу?  Люди ховали,палилди фотки рідних,щоб ніхто не взнав,що то родина.Книги ховали по стрихах які були напечатані просвітою,бо то був кримінал.Американи на місяць полетіли.а тут  поліція фотками цікавиться і книгами.середньовіч чя.
  А на форумі теми-как харош бил союз і как вольно дишалось в ньом. память людська коротка як і їх думка.

Все він добре знає. Але ці знання - то якраз те, що кацапам поперек горла. Тому й хочуть подібні факти принизити, висміяти, поставити з ніг на голову. Типовий ординський ускомірний підхід, щоб утвердити своє вшиве гебняче панування.
Моя сім'я теж добре знала, ким було УПА, "наші" партизани, і ким була кацапська короста. Мама, будучи ще молодою дівчинкою, штафети до лісу нашим носила, хресну маму і її сім'ю гебня смердюча відправила аж у Воркуту за те, що мали трохи більше поля, - в товарному поїзді, де висадила посеред снігу, взимку, з гебістами з автоматами навколо, і змусила валити дерева, щоб для початку збудувати притулок - "начінать новую жізнь", а її брат (який потім залицявся до моєї мами) пішов "у партизани", і наприкінці теж був вивежений на 20 років в Сибір. Від мене те все приховували, а казали "партизани" - то я думав, що то про Ковпака, і в школі я щиро вірив, що Совок несе нам щасливе життя, віршики читав, а батьки мовчали. Лише за Горбачова почали потрошки вводити в курс справ, і я до сих пір себе, тодішнього, ненавиджу - наскільки наївним я був. Але то таке. Лише ПОТІМ, коли почали піднімати наші прапори всюди, я зрозумів масштаб і учасників війни проти совіцької корости; зрозумів, що таке ПО-СПРАВЖНЬОМУ НАРОДНА війна, хто і в якій спосіб в ній - і за що - боровся. Потім, в студентські роки, коли Совок вже розвалювався, пробував компенсувати свою колишню недалекість.

Останнє редагування: 21 січня 2020 09:54:56 від GizmoGremlin
   
все пішов бай-бай.ВУсім всього найкращого.Прорвемс я. (tu)

Надобраніч, пане Циніку!
   
Тому й треба говорити, що таке українець, а хто ним не є.
Як в християн існує символ віри - певні канони і критерії належності до християнства.
Інакше буде: "я православный, но в бога не верю".
Чи "я українець, бо хочу газ по пісят".

Погоджуюсь. Чітко сформувати постулати національної ідеї.
   
А якщо нічого не буде
З'їш своє лайно істеричка?
   
досить тут скавчати і паніку розводити. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

ці ковбасники вже задрали своїми новинами з майбутнього.
гадалки, плять

Часом збоку краще видно, ніж зсередини.
   
Жирик,путлєр,бєня-говорять те ж саме.Можна плюнути на слова ТС,але на слова жирика-треба звернути увагу,бо він має інсайдерську інфу.Ворог говорить те ж саме,що й друг Маковій з Канади,після аналізу преси.Проголосувавш и за зе,ви проголосували за війну у власному домі і дефолт імені бєні-за його труди по знищенню України він візьме в вас ваші же гроші з банків.
   
даремний срач. вірогідність війкового втручання москалів та капітуляції цього року як з динозавром - 50/50. Або буде або ні. Просто взяти до уваги треба, нічого горщики бити.
   
Жирик,путлєр,бєня-говорять те ж саме.Можна плюнути на слова ТС,але на слова жирика-треба звернути увагу,бо він має інсайдерську інфу.Ворог говорить те ж саме,що й друг Маковій з Канади,після аналізу преси.Проголосувавш и за зе,ви проголосували за війну у власному домі і дефолт імені бєні-за його труди по знищенню України він візьме в вас ваші же гроші з банків.

Жирик всю жизнь говорил про "помыть свои сапоги в Индийском океане". Уже лет тридцать. И что?..
   
Хочу внести одну поправку у сказане вище.

Я сказав, що зупинити описане мною можуть лише дві речі, коли хтось із двох людей в силу якихось причин в найближчий час буде не при владі. Хоча б один із цих двох. Ці двоє людей - хуйло і Трамп.

Перечитавши написане ще раз, я змінив свою думку. Все залежить лише від Трампа. Відхід від влади хуйло може нічого не змінити. Замість нього може прийти і ще більш агресивний. Який небуть Сєчин чи Патрушев. Чи той же «добряк» Медвєдєв, за президенства якого було окуповано частину Грузії. І ледве не була окупована вона вся. Між іншим, я б не став стверджувати, що прийди в них до влади той же Навальний чи Ходоркрвський, там щось кардинально поміняється. У всякому випадку імперські замашки точно не зникнуть.

Так що лише один Трамп міг би щось змінити. Але в силу зрозумілих причин він цього робити не стане.
   
Хочу внести одну поправку у сказане вище.

Я сказав, що зупинити описане мною можуть лише дві речі, коли хтось із двох людей в силу якихось причин в найближчий час буде не при владі. Хоча б один із цих двох. Ці двоє людей - хуйло і Трамп.

Перечитавши написане ще раз, я змінив свою думку. Все залежить лише від Трампа. Відхід від влади хуйло може нічого не змінити. Замість нього може прийти і ще більш агресивний. Який небуть Сєчин чи Патрушев. Чи той же «добряк» Медвєдєв, за президенства якого було окуповано частину Грузії. І ледве не була окупована вона вся. Між іншим, я б не став стверджувати, що прийди в них до влади той же Навальний чи Ходоркрвський, там щось кардинально поміняється. У всякому випадку імперські замашки точно не зникнуть.

Так що лише один Трамп міг би щось змінити. Але в силу зрозумілих причин він цього робити не стане.

Ну все логічно. Або щось буде, або нічого не буде.

Молодець  (tu)
   
завжди перша у всьому підтримувала Україну - морально, матеріально, військово, санкціями, позицією в міжнародних організаціях тощо.

Спасибо ! Канаде и всем остальным, которые пидтримали Украину на том пути, который привел ее к тому, что есть сегодня !
Дякуємо, дуже дякуємо ! Как бы мы без вас впоралися б !
   
Спасибо ! Канаде и всем остальным, которые пидтримали Украину на том пути, который привел ее к тому, что есть сегодня !
Дякуємо, дуже дякуємо ! Как бы мы без вас впоралися б !

Чергового коцапа корчить...
   
Как ни странно, а 300 лет украинцы делают одну и туже ошибку - сцут идти на запад, все время выбирая себе малороса и хохла.

Сколько ещё кацапы должны убить украинцев, чтобы тупому быдлу дошло: зеленские это погибель для страны. Хохлятсво это погибель для Украины.
Ще декілька тисяч...нажаль.
Потім дойде що тут треба діяти "пабеспределу"....консультуватісь у фінов,чеченов,дагестанцев....
   
Піонтковський пише про літо 2020. Хотілося б щоб це все була повна маячня.

https://www.оборзеватель/abroad/intronizatsiya-kremlevskogo-alfa-samtsa.htm

Хм... Виявляється, не лише один я так вважаю. І як одночасно... Таки події розвиваються ливиноподібно.

От він лише нічого не сказав про Україну. Україна на мій погляд перша в списку. Країни Балтії прикриті НА СЬОГОДНІ в звязку із відомою позицією Трампа досить ілюзорною, але таки парасолькою НАТО. А Україна взагалі як перст одна в чистому полі. І при цьому ще й призивно підморгує своєму гвалтівникові. 
   
Только сідячі "на бутилке" ,кацап перестае думати за "вялічіе"
   
А звідки Ви взяли, що вони не відчувають? Проблема в цінностях, які вважаються ними пріоритетними, - як частина національного відчуття. Наприклад - миттєво збагатитися за будь-яку ціну. Бо який тоді з тебе українець? etc.


отже, якщо покинув рідну націю та і поїхав до Канади за довгим доларом, то і не українець, чи таки українець, тільки дуже грошей захотів?
   
Украина идет  лоно мама раши.
Зеленский перессорится с коломойским, потеряет руль и лодку снесет в гнилую гавань, попутно оторвав корму.
Я одно надеюсь, что обойдется без ХНР и прочих нр’ов и людей не поубивают.
Украина проиграла войну за независимость.
Переломными точками были:
- неподхваченная вовремя власть и сепары.
- Иловайск-дебальцево.
- слабая власть из конго в штатах.
- выборы шоколадной жеппы.
После этого стало более менее ясно.
Зеленский был отчаянной попыткой исправить ситуацию, типа лошадиной дозы лекарства умирающему, но не вышло.
Повторюсь, надежда только что все вползет мирно.
И поздравляю западные области, они остаются с цивилизацией.

брехло
--->0
   
отже, якщо покинув рідну націю та і поїхав до Канади за довгим доларом, то і не українець, чи таки українець, тільки дуже грошей захотів?

ОлдБою, відстань.
   
брехло
--->0

Тисніть "Доповідь", 4.6
   
а ТээС достойный текст написал и важные проблемы поднял.
Можно с ним не соглашаться(естественно не хочется) но смеяться там уж точно не над чем,
но если спорить то надо писать точно так же аргументированно, как ТээС
чего я у его оппонентов не заметил, одни кривляния примитивные
   
Мой прогноз: никакой силовой агрессии на постсоветском пространстве, снижение цен на энергоносители. Рекомендации: стройте и реализуйте мирные планы, укрепляйте внутренний правопорядок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія