Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побочка после ковидной вакцины

Re: Побочка после ковидной вакцины

Я вам сейчас один неприятный вещь скажу. Все препараты имеют побочки. И врачам постоянно приходится делать страшный выбор между плохим и очень плохим. И неважно, вакцина это или какие-нибудь таблетки от гипертонии. Вероятность получить побочку есть всегда. Но если уже за вакцину говорим, то учитывая особенности вируса, другого варинта кроме тотальной вакцинации просто нет, потому что речь идет как это ни цинично, о пользе для популяции в целом, а не отдельногь индивидума.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Війка останнім часом побрехує, є таке
Колись була нормальна дописувачки
Я ніколи не брешу, запишіть це собі у зошит. В Україні безкоштовна медицина давно відсутня.
Вона може бути частково безкоштовною - ліжко дають, ліки за свій рахунок, кардіограму роблять безкоштовно, УЗІ за гроші, і так далі. Ті, хто потрапляють в лікарню, за тиждень витрачають 10-20 тисяч гривень.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Вакцинованим пропонуєцця перевіряти припухші лімфовузли на факт переродження. Це серйозна побочка, до речі?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Я вам сейчас один неприятный вещь скажу. Все препараты имеют побочки. И врачам постоянно приходится делать страшный выбор между плохим и очень плохим. И неважно, вакцина это или какие-нибудь таблетки от гипертонии. Вероятность получить побочку есть всегда. Но если уже за вакцину говорим, то учитывая особенности вируса, другого варинта кроме тотальной вакцинации просто нет, потому что речь идет как это ни цинично, о пользе для популяции в целом, а не отдельногь индивидума.
От в цьому і полягає діллема  - чи маю я особисто померти на користь популяції? І як мені віддячить популяція, якщо я стану лежачим інвалідом внаслідок вакцинації, хто буде годувати мене і дітей? Популяція?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Вже пора заводити інше голосування: чи серед ваших родичів, близьких знайомих є такі, що будучи вакцинованими, захворіли ковідом?
Есть семья, заразил вакцинированных вакцинированного, дочка маму, дельтой, тестом доказано, но болели только один день, отец был в контакте, но не болел.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

... у мене побочок ніяких не було, а от у сестри після ковіду побочка є...вже півмісяця температура 37.7 і да, вона не прищерлювалась, а чоловік згорів за день...помер, а був здоровий, як бик...температура після ковіду в районі 37-38 у багатьох є...зникає місяця за 3-4

Як за день?? ;o
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я вам сейчас один неприятный вещь скажу. Все препараты имеют побочки. И врачам постоянно приходится делать страшный выбор между плохим и очень плохим. И неважно, вакцина это или какие-нибудь таблетки от гипертонии. Вероятность получить побочку есть всегда. Но если уже за вакцину говорим, то учитывая особенности вируса, другого варинта кроме тотальной вакцинации просто нет, потому что речь идет как это ни цинично, о пользе для популяции в целом, а не отдельногь индивидума.

"Так це ж не препарат. Це ж всього-навсього вакцина."

Чому б тобі не порівняти яблука з яблуками тобто старі вакцини з оцим одороблом?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Ти розумієш що ця вакцинація не припиняє епідемію?

Телевизор ей говорит другое.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я ніколи не брешу, запишіть це собі у зошит. В Україні безкоштовна медицина давно відсутня.
Вона може бути частково безкоштовною - ліжко дають, ліки за свій рахунок, кардіограму роблять безкоштовно, УЗІ за гроші, і так далі. Ті, хто потрапляють в лікарню, за тиждень витрачають 10-20 тисяч гривень.
Лекарства и прочее, оно ж не бесплатно, а платят все, своими налогами. Ты же вроде отделилась от государства, налоги не платищ, то чего требовать бесплатной медицины?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я ніколи не брешу, запишіть це собі у зошит. В Україні безкоштовна медицина давно відсутня.
Вона може бути частково безкоштовною - ліжко дають, ліки за свій рахунок, кардіограму роблять безкоштовно, УЗІ за гроші, і так далі. Ті, хто потрапляють в лікарню, за тиждень витрачають 10-20 тисяч гривень.
Вия, еще раз - лично я и лично 3 моих знакомых лежали по ковиду в госбольницах. В Киеве.
Никто ничего не платил.
Платили те, кто был в частных. Естественно
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Давайте порівняєм ковідовакцину з Ремдесивіром  -  ото буде дісно ознака безпечності вакцини.  :laugh:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Вия, еще раз - лично я и лично 3 моих знакомых лежали по ковиду в госбольницах. В Киеве.
Никто ничего не платил.
Платили те, кто был в частных. Естественно
Твої знайомі працюють в уряді?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Мы лечились дома, поэтому конечно платили за лекарства и кололись сами.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

От в цьому і полягає діллема  - чи маю я особисто померти на користь популяції? І як мені віддячить популяція, якщо я стану лежачим інвалідом внаслідок вакцинації, хто буде годувати мене і дітей? Популяція?
Если у вас какое-то аутоиммунное заболевание, то проконсультируйтесь, нельзя значит нельзя. Но вы пишете не за себя, вы протестуете против вакцинации в принципе, а это неправильно.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

"Так це ж не препарат. Це ж всього-навсього вакцина."

Чому б тобі не порівняти яблука з яблуками тобто старі вакцини з оцим одороблом?
Почему не препарат, это биопрепарат
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

P.S. Фаучі падло дало лінк на пару дослідів де як він сказав "було доведено безпечність" Ремдесивіру. Курво, в одній з них вживання Ремдесивіру було припинено через те, що ЧВЕРТь пацієнтів померло...

Віруйте телевізору, алєні. До речі, Ремдесивір нібито виккористовують дотепер.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Если у вас какое-то аутоиммунное заболевание, то проконсультируйтесь, нельзя значит нельзя. Но вы пишете не за себя, вы протестуете против вакцинации в принципе, а это неправильно.
Я протестую проти примусової вакцинації і ураження в правах.
Консультація і "нельзя, бо протипоказання" не відміняють втрати роботи і ураження в правах невакцинованих.
Побочки після вакцин не визнаються і не фіксуються.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Почему не препарат, это биопрепарат

А чого ти обходиш питання порівняльного аналізу зі стандатними вакцинами?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Вия, от ковида умерли папа и мама, оставили сиротами одиннадцать детей, трое своих и восемь усыновленных и вывезенных с Донбасса. Один мальчик кончил жизнь самоубийством, не выдержал. Младших детей теперь воспитывают старшие. Ты считаеш, тут как, было бы лучше вакцинироваться и носить маску, береч себя или ложить на все?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Ви спитаєте чому Ремдесивір такий попуярний? По-перше, легко давати ковідну смертність, по-друге кожний курс коштує чи то $20000, чи то $40000...
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я протестую проти примусової вакцинації і ураження в правах.
Консультація і "нельзя, бо протипоказання" не відміняють втрати роботи і ураження в правах невакцинованих.
Побочки після вакцин не визнаються і не фіксуються.
Зато учитввется польза для популяции в целом, и против этого не попрешь. На аппарате ивл количество вакцинированных стремится к нулю. Про что тут вообще можно говорить.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Зато учитввется польза для популяции в целом, и против этого не попрешь. На аппарате ивл количество вакцинированных стремится к нулю. Про что тут вообще можно говорить.

Яка польза, про що ти мелеш?
Це вже не беручи до уваги камуняцький підхід.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я протестую проти примусової вакцинації і ураження в правах.
Консультація і "нельзя, бо протипоказання" не відміняють втрати роботи і ураження в правах невакцинованих.
Побочки після вакцин не визнаються і не фіксуються.
Побочки есть у любого препарата. Вон титаник затонул, кто бы мог вообще подумать.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Зато учитввется польза для популяции в целом, и против этого не попрешь. На аппарате ивл количество вакцинированных стремится к нулю. Про что тут вообще можно говорить.
Тобто ти пропонуєш мені померти на користь популяції?
А якщо я залишуся інвалідом після вакцинації, але житиму років 20 - популяція буде мене лікувати і годувати? Мою жертовність оцінять?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

У всіх знайомих, які вакцинувалися (а це десятки, а може й більше сотні людей) ніяких "пабочєк", крім може легкого грипозного стану, не було.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

у мене на роботі товариш хворів ковідом і все безплатно...

А побічки теж безкоштовно лікують?

Люди пишуть, що ні.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Тобто ти пропонуєш мені померти на користь популяції?
А якщо я залишуся інвалідом після вакцинації, але житиму років 20 - популяція буде мене лікувати і годувати? Мою жертовність оцінять?

ні.

З цією вакцинацією не все так просто :(
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Побочки есть у любого препарата. Вон титаник затонул, кто бы мог вообще подумать.
Родичка має проблему зі шкірою. Сходила до дерматолога, діагноз - склеродермія.
Нашукали ліки, побочка - інфаркт і інсульт. Вирішила жити нелікованою, ризики перевищують користь від ліків.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Яка польза, про що ти мелеш?
Це вже не беручи до уваги камуняцький підхід.
Шошо
Эпидемиологи с вами не согласятся, я так думаю. Независимо от наличия или отсутствия партбилета.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Твої знайомі працюють в уряді?
нет. люди из небольших коммерческих контор
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Шошо
Эпидемиологи с вами не согласятся, я так думаю. Независимо от наличия или отсутствия партбилета.

Не зливайся так швидко, скажи яка користь цієї 'вакцинації' саме з епідеміологічної точки зору.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я вам сейчас один неприятный вещь скажу. Все препараты имеют побочки. И врачам постоянно приходится делать страшный выбор между плохим и очень плохим. И неважно, вакцина это или какие-нибудь таблетки от гипертонии. Вероятность получить побочку есть всегда. Но если уже за вакцину говорим, то учитывая особенности вируса, другого варинта кроме тотальной вакцинации просто нет, потому что речь идет как это ни цинично, о пользе для популяции в целом, а не отдельногь индивидума.

Практика постійного вживання аспірину для профілакти інфарктів вбиває біля 3 тис чоловік на рік і провокує гострі гастричні розлади ще у 20 тис чоловік лиш у ЮКей, але так як профілактичний ефект покращує прогноз життя на 20% для тих, хто його приймає, то продовжують цю практику.
Але чомусь ніхто не бухтить, рептилоїдів не звинувачує у геноциді...
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Тобто ти пропонуєш мені померти на користь популяції?
А якщо я залишуся інвалідом після вакцинації, але житиму років 20 - популяція буде мене лікувати і годувати? Мою жертовність оцінять?
Чому на користь популяції? Вакцинуватися Ви можете для власної користі, щоб тяжко не хворіти. Але якщо є ризики особисто для Вас від вакцинації - то вирішуйте зі своїм лікарем, і в разі неможливості вакцинуватись - бережіться від вірусу.
Про яку жертовність мова, ніби Вас хтось змушує покласти здоров'я на алтар, від цього нікому ніякої вигоди не було б!
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Практика постійного вживання аспірину для профілакти інфарктів вбиває біля 3 тис чоловік на рік і провокує гострі гастричні розлади ще у 20 тис чоловік лиш у ЮКей, але так як профілактичний ефект покращує прогноз життя на 20% для тих, хто його приймає, то продовжують цю практику.
Але чомусь ніхто не бухтить, рептилоїдів не звинувачує у геноциді...

По-перше, я наприклад цього не знав, а по-друге, вживання аспіріну не є передумовою до працевлаштування чи обіду в ресторані.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Если не вакцина, то можно тест проходить каждые три дня. Тест на здоровье не влияет.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я думаю, что бы был определенный баланс, нужно в больницу брать на лечение от ковида только вакцинированных, а противники вакцинации пусть лечатся лопухами.
вас не смущает перспектива колоться каждый год?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Чому на користь популяції? Вакцинуватися Ви можете для власної користі, щоб тяжко не хворіти. Але якщо є ризики особисто для Вас від вакцинації - то вирішуйте зі своїм лікарем, і в разі неможливості вакцинуватись - бережіться від вірусу.
Про яку жертовність мова, ніби Вас хтось змушує покласти здоров'я на алтар, від цього нікому ніякої вигоди не було б!
Так, мені вище кажуть, що я повинна вакцинуватися ціною власного життя на користь популяції.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Если не вакцина, то можно тест проходить каждые три дня. Тест на здоровье не влияет.

Тести вже не прокатують.

Ти забула відповісти на перше питання: яким чином ця 'вакцинація' зупиняє епідемію?

   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Про яку жертовність мова, ніби Вас хтось змушує покласти здоров'я на алтар, від цього нікому ніякої вигоди не було б!

Ну нащо це намагання прикинутися шлангом з заламуванням рук?

Ця вакцинація примусова.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

По-перше, я наприклад цього не знав, а по-друге, вживання аспіріну не є передумовою до працевлаштування чи обіду в ресторані.
Люди, принимающие аспирин, не несут загрози окружающим. А вот ковидоносец несет. Некорректная аналогия.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія