Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як племена древлян полян уличів тіверців етс стали українцями?

вандали - германомовні.
алани - іраномовні

ну і причом тут словяни?

Тому ща аналогічні союзи створили і сармати зі слов'янами. Ті ж анти.
   
? :)

зи. подивився по картах. мої предки належали до уличів .

Показати зображення...

Какая то неправильная карта

На севере кривичи,  вятичи, словене

А где угрофинская мокша дикая?
   
Про міру поєднання сарматської та слов'янської складових говорить ім'я антського воєначальника на службі у Візантії Доброгаста - ім'я наполовину слов'янське, наполовину сарматське.
   
Тому ща аналогічні союзи створили і сармати зі слов'янами. Ті ж анти.

сармати були до 1 ст нашої ери - іраномовні
словяни появились на кілька сот років пізніше

які союзи сармат з словянами :facepalm1:
   
Про міру поєднання сарматської та слов'янської складових говорить ім'я антського воєначальника на службі у Візантії Доброгаста - ім'я наполовину слов'янське, наполовину сарматське.

сармати іраномовні. і зникли до появи словян
 :laugh:
   
у вас в голові суцільне насрано. і тому все що ви говорите - є брехня. і все о вам говорять - брехня

правди ви шугаєтесь   - як і всі шахраї зрадники ;)
   
Какая то неправильная карта

На севере кривичи,  вятичи, словене

А где угрофинская мокша дикая?

ви так кажете "угрофіни" наче це щось погане :gigi:
їх принаймі рабами ніхто не називає і вони своєї кличкою "раби" не гордяться :gigi:
   
сармати іраномовні. і зникли до появи словян
 :laugh:


ага.  зникли.

Так само як зникли українці там де появились украінци.

Тільки ось чомусь ті всі украінци на "енко" . Власне , ось такий суфікс - не підскажете звідки?
   
сармати були до 1 ст нашої ери - іраномовні
словяни появились на кілька сот років пізніше

які союзи сармат з словянами :facepalm1:

Це ти побачив в радянських шкільних підручниках? Викинь їх. А краще сам викинься  :weep:
   
у вас в голові суцільне насрано. і тому все що ви говорите - є брехня. і все о вам говорять - брехня

правди ви шугаєтесь   - як і всі шахраї зрадники ;)

Слухай, я одного не розумію - хто кого покусав - ти мадам корофку, чи вона тебе ? А може ви родня ?
   
Це ти побачив в радянських шкільних підручниках? Викинь їх. А краще сам викинься  :weep:

я радянських шкільних підручників у вічні не бачив - це офіційна  - в том числі і англомовна - історіорафія.

все решта що ти тут наклав - твої вологі історичні фантазії - типу того що українці  потомки арійців  - мамкині арійці)

зіг
   
ага.  зникли.

Так само як зникли українці там де появились украінци.

Тільки ось чомусь ті всі украінци на "енко" . Власне , ось такий суфікс - не підскажете звідки?

невже від арійців?

сармати - іраномовні . антропологічно з титульною нацією не мають нічого спільного, зникли з теренів неньки за кількасот років до появи словян . розминулись . в століттях.
   
енко енко. а точно.
адольф гітлеренко  :facepalm1:
чи хто там арієць ще - йосип гебельсенко  чи хайнріх гімлеренко
   
ахтунг ахтунг - в гілку зайшла древлянська княгиня - віа мал. енко

смерди - виявіть шану нашій княгині . вже потім розберемось   - чиїї ми холопи - а може серед нас є і ще якісь потомки доукраїнських князів йопта
   
Я древлянка. Дівоче прізвище було -енко.
   
А при чому тут арійці? Про те що анти - це союз сарматських та слов'янськи племен, ніби визнають усі. Віднедавна так стали вважати щодо хорват та сербів.
   
Що значить доукраїнських? Древлянський герб - тризуб. Герб України бачив?
   
А при чому тут арійці? Про те що анти - це союз сарматських та слов'янськи племен, ніби визнають усі. Віднедавна так стали вважати щодо хорват та сербів.

сармати зникли з теренів неньки задовго до появи славян - ти про які такі союзи вєщаєшь? :D
   
Що значить доукраїнських? Древлянський герб - тризуб. Герб України бачив?

тобто і варяг чужинець - мав герб тризуб. і той хто чинив спротив супостату варягу - мав тризуб . то цей - може і ваш князь мал теж був цей - варягом :gigi:
   
2005-го року в Коростені було встановлено пам'ятник Малу. На аннотаційній дошці напис:

Князь Мал, син Нискінії
Нескорений патріот землі древлянської
Боровся за незалежність древлян в X ст.
... від вдячних нащадків



а не засадить творців продюсерів цього памятника - та на 15 років з а держзоаду і сепаратизм - проти кого той сепаратист малвоював?  - і хто в такому світлі вдячні нащадки -

100% сепаратисти. древлянська народна республіка  :)
   
тобто і варяг чужинець - мав герб тризуб. і той хто чинив спротив супостату варягу - мав тризуб . то цей - може і ваш князь мал теж був цей - варягом :gigi:
Варяги малюють якогось сокола, і він з тризубом і поряд не лежав.
Древляни самодостатні, ми соль землі і серце України. У нас коріння - наше, древлянське.
Є дві версії походження назви - від слова "дерева" і від слова "древні".
   
2005-го року в Коростені було встановлено пам'ятник Малу. На аннотаційній дошці напис:

Князь Мал, син Нискінії
Нескорений патріот землі древлянської
Боровся за незалежність древлян в X ст.
... від вдячних нащадків



а не засадить творців продюсерів цього памятника - та на 15 років з а держзоаду і сепаратизм - проти кого той сепаратист малвоював?  - і хто в такому світлі вдячні нащадки -

100% сепаратисти. древлянська народна республіка  :)
Я тобі більше скажу - торік в Малині встановили пам'ятник Малуші Древлянській, матері Володимира Великого.
Я планую згодом і в Києві пам'ятник князю Малу організувати, бо це була околиця древлянських земель, межовий пост з сіверянами.
   
Сербы впервые упомянуты Плинием Старшим, а также Птолемеем в его «Географии» во 2-м столетии н. э. и причислены к сарматским племенам, проживавшим на Северном Кавказе и Нижней Волге. В 4-м веке сарматские сербы, совместно со славянскими племенами под натиском гуннов двинулись в Центральную Европу, где обосновались в Белой Сербии — области, располагающейся в современных восточногерманских и западнопольских районах. Согласно мнению одних исследователей в регионе Эльбы-Зале, других — в верховьях Вислы и Одера, третьих — во всех землях от Эльбы-Зале до верхней Вислы. Там они смешались с местными славянскими народностями. И по сей день в Саксонии сохранился район Сорбия (Лужица, Lusatia, Sorbian Łužica, German Lausitz), где проживают потомки тех самых сербов — лужичане (сорбы).

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%8B
   
Волиняни прийшли в 5 столітті з Атіллою.прогнали готтів далі на Захід і осіли на їх землях. Це є справжні українці!
   
Согласно записям византийского императора Константина Багрянородного, сербы (уже как единый славянский народ) мигрировали к югу в 7-м веке в правление византийского царя Ираклия и расселились в пределах современных Южной Сербии, Северной Македонии, Черногории, Далмации, Боснии и Герцеговины. Там они смешались с потомками местных балканских племен — иллирийцев, даков и др.
   
Сербы впервые упомянуты Плинием Старшим, а также Птолемеем в его «Географии» во 2-м столетии н. э. и причислены к сарматским племенам, проживавшим на Северном Кавказе и Нижней Волге. В 4-м веке сарматские сербы, совместно со славянскими племенами под натиском гуннов двинулись в Центральную Европу, где обосновались в Белой Сербии — области, располагающейся в современных восточногерманских и западнопольских районах. Согласно мнению одних исследователей в регионе Эльбы-Зале, других — в верховьях Вислы и Одера, третьих — во всех землях от Эльбы-Зале до верхней Вислы. Там они смешались с местными славянскими народностями. И по сей день в Саксонии сохранился район Сорбия (Лужица, Lusatia, Sorbian Łužica, German Lausitz), где проживают потомки тех самых сербов — лужичане (сорбы).

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%8B

о. то серби отже нащадки  іраномовних сарматів :laugh:  то може і ми нащадки іраномовних - але стоп - як іраномовні стали словяномовними :laugh:
   
Аналогічно і хорвати. Спочатку це було сарматське плем'я хорватів.
   
то - може що балкансьі словяни - вони таки і не словяни а просто словяномовні  :laugh:
бо поки що офіційно вважається що предки словян є якісь венеди - а тепер виявляється що предки словян - іраномовні сармати -  [ua]

   
Я вже про все це розповідав. Про кооперацію кінних номадів та піших племен в часи Великого Переселення народів.
   
Волиняни прийшли в 5 столітті з Атіллою.прогнали готтів далі на Захід і осіли на їх землях. Це є справжні українці!
А звідки прийшли волиняни? Вони так само корінний народ, ніде не бігали, жили там споконвіку.
   
Це ти побачив в радянських шкільних підручниках? Викинь їх. А краще сам викинься  :weep:

Однозначно, анти (пеньківська культура) мали сарматський компонент, але навряд чи домінуючий. Анти - спадкоємці Київської культури і розвивались паралельно з Колочинською і Пражсько-Корчацькою культурами. І вони розселялися з півночі на південь- від Сіверського Донця до Прута і нижнього подунав"я. Тобто лісостепова смуга України.
А для неука Аеліта додам - і сармати і слов"яни (і німці, французи, греки, вірмени, пушту, італійці, шведи, маратхи, перси, таджики) належать до однієї мовної сім"ї - індоєвропейці, які приблизно в другому тисячолітті до н е переселилися з умовного казахстану до європи, індії та ірану. Тобто раса точно одна ))))
   
Аналогічно і хорвати. Спочатку це було сарматське плем'я хорватів.

ну. то отже хорвати і іжі балкани - і не словяни зовсім а словяномовні?
і ніякого родства з українцями і не мають  - що там по галогрупах

   
ну. то отже хорвати і іжі балкани - і не словяни зовсім а словяномовні?
і ніякого родства з українцями і не мають  - що там по галогрупах
Дійсно, чого сперечатися, якщо є галогрупи, вони красномовні. Жалко, що по Україні ще недостатньо статистичних данних.
   
Однозначно, анти (пеньківська культура) мали сарматський компонент, але навряд чи домінуючий. Анти - спадкоємці Київської культури і розвивались паралельно з Колочинською і Пражсько-Корчацькою культурами. І вони розселялися з півночі на південь- від Сіверського Донця до Прута і нижнього подунав"я. Тобто лісостепова смуга України.
А для неука Аеліта додам - і сармати і слов"яни (і німці, французи, греки, вірмени, пушту, італійці, шведи, маратхи, перси, таджики) належать до однієї мовної сім"ї - індоєвропейці, які приблизно в другому тисячолітті до н е переселилися з умовного казахстану до європи, індії та ірану. Тобто раса точно одна ))))

то коли зникли сармати і коли з.явились словяни ? всі ми індоєвропейська родина - але германські мови від романських і словянських відрізняються дуже - як і фарсі  ;)

то - мамкин арійцю - від кого пішли словяни - словянські мови і зокрема українці .
за твоює ж теорією - іраномовні сармати стали сербами і хорватами  - словяномовними - а українці ж звідки?
   
сармати зникли з теренів неньки задовго до появи славян - ти про які такі союзи вєщаєшь? :D


хз хто коли звідки зник і звідки з"явився . Але іраномовні племена на території України , в тім числі і ті які в майбутньому стали слов"янськими (ті ж хорвати напр) тут були не рідкістю і наприкінці 1-го тисячоліття нашої ери.
 В укр. мові достантньо іранізмів, та і фонетика українська на відміну від сусідніх слов"ян досить подібна на іранську.
   
Дійсно, чого сперечатися, якщо є галогрупи, вони красномовні. Жалко, що по Україні ще недостатньо статистичних данних.

я тебе зарані заспокою - адам і єва були українцями, більше того - древлянами - більше того - пращурами князя мала . і уже від українців і пішли інші народи. зараз прибіжить врода і вона це тобі лінгвістично доведе

тут не вистачає вроди
   
В часи Великого переселення народів плем'я вирушало в далекий похід, причому вирушало з кінцями - не планувало повертатися, то воно перш за все дбало, щоб у них була і потужня кіннота, і потужнє піше військо. Тому сарматські племена кооперувалися з германцями і слов'янами, і навпаки. Тому що по довгій дорозі може трапитися усяка місцевість. Як гористо-лісиста, так і рівнинна. А оскільки племена рушали назавжди, з сім'ями, то потрапляння на невдалу місцевість означало повне винищення племені. Плем'я лише з пішими воїнами може бути винищене на рівнині, і плем'я лише з кінними воїнами - в лісах та горах.
   
який удар по мамкиному арійцю))

Сарма́ти (грец. Σαρμάται) — кочовий іраномовний народ, який належав до іранської групи народів.[1] Сармати мешкали на межі нашої ери у Сарматії, що нині займає територію сучасної України та прилеглі до неї землі. Оволодівши землями скіфів, сарматський народ зі степів Причорномор'я в III ст. н. е. був витіснений готами[2], які, зруйнувавши сарматські торгові центри, розсіяли кочів'я. Їх остаточне зникнення на цих територіях пов'язане з експансією гунів середини IV ст.[3]. Про сарматів епізодично згадується в працях античних істориків. Інколи їх називають савроматами. У ранньому новому часі під впливом ідей сарматизму нащадками сарматів вважали себе польська шляхта, а в Україні – козаки, а також в українській публіцистиці та романтичній історіографії 18 — 19 століття нащадками сарматського народу зображалися русини-українці[4][5], що з наукової точки зору є неправильним, тому що за походженням сармати були кочовим іранським народом[6][7].
   
В якості кінноти для вандалів, вестготів та остготів виступали алани. Про Вандало-аланське королівство ви знаєте. Але алани були також в королівстві вестготів, вони також були і в остготському королівстві.
   
ну. то отже хорвати і іжі балкани - і не словяни зовсім а словяномовні?
і ніякого родства з українцями і не мають  - що там по галогрупах


 слов"яни - це лінгвістична  група .
Виключно.
Незалежно від походження.Що болгари, що поляки.
 Немає неслов"яномовних слов"ян.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія