Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДУК ПС передает Генералу Наеву привет и объявляет о создании 1го отдельного батальона

буду на парламенских опять голосовать за правых(я думаю правые пойдут одной колоной) а, если нет,то  тогда за свободу...

либералы украинские идут (()).



Ну и правильно!   :gigi:
   
Раджу Вам не звертати увагу на цих  проплачених кацапських шавок,  чиїх батьків колись сюди їх партія ще прислала...  не витрачайте енергію і робіть вдумливо свою справу...  тут на ФУПі всі вже давно знають, хто є хто...  [ua]


Правда? ;o
   
буду на парламенских опять голосовать за правых(я думаю правые пойдут одной колоной) а, если нет,то  тогда за свободу...

либералы украинские идут (()).

Тоже голосовал за правых (ПС) на прошлых выборах. И много наработали полезного в раде Ярош с Березой?
   
Ето задача следующего поколения.

Не свисти, хотів би - за рік освоїв би. Отже не хочеш.
   
Не свисти, хотів би - за рік освоїв би. Отже не хочеш.

Я освоил, читаю и тямлю свободно :о)
   
Этот?

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Єврей Ашер-Йозеф Черкаський з батальона "Дніпро": Я воюю з відкритим обличчям і не ховаю свого імені та прізвища

http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=57508

Если он! То ,действительно знаменитая личность...
правда не знаю..он ещё в армии  или уже нет.

но в 14-16 годах...о нём много писали.
Да он !!!!!!!
Спасибо огромное
   
А для мене норма, коли українець не гребує українською мовою, якщо він українець.

Так Финикс і нік парусскі і парусскі тільки і пише тут - принципово кацапомовний супер-радикальний український націоналіст - правда, дивне створіння?
   
Раджу Вам не звертати увагу на цих  проплачених кацапських шавок,  чиїх батьків колись сюди їх партія ще прислала...  не витрачайте енергію і робіть вдумливо свою справу...  тут на ФУПі всі вже давно знають, хто є хто...  [ua]

ЦА, ви якось чіткіше натякайте кого хто послав?

Бо у мене в Україні ДОКУМЕНТАЛЬНО підтверджені корені до початку 17 ст. є. І в книгах Київського дворянського зібрання записи нашого родоводу є.

А от звідки ти взялась тут, ще питання.
   
Так Финикс і нік парусскі і парусскі тільки і пише тут - принципово кацапомовний супер-радикальний український націоналіст - правда, дивне створіння?

Так Фінікс же ж і воював- йому можна пробачити. 
   
Так Финикс і нік парусскі і парусскі тільки і пише тут - принципово кацапомовний супер-радикальний український націоналіст - правда, дивне створіння?


Это модно и денег больше.


   
Так Фінікс же ж і воював- йому можна пробачити. 


 :weep:  (tu)
   
ПС і Азов це як сучасне нереєстрове козацтво (запорожці). Вони не завжди вели себе правильно, інколи бунтували і виступали проти сучасної їм влади. але народ складав про них пісні.

Останнє редагування: 18 липня 2018 19:27:19 від McGregor
   
нереєстрове козацтво (запорожці). Вони не завжди вели себе правильно, інколи бунтували і виступали проти сучасної їм влади. але народ складав про них пісні.

Они были за Украину?
   
Они были за Украину?

Вони були за українців. Ще не було такої держави.
   
Они были за Украину?


Они были за себя.
Под шумок бунтовали,убивали,грабили и про них же песни пели.Сумні. :gigi:
   
ЦА, ви якось чіткіше натякайте кого хто послав?

Бо у мене в Україні ДОКУМЕНТАЛЬНО підтверджені корені до початку 17 ст. є. І в книгах Київського дворянського зібрання записи нашого родоводу є.

А от звідки ти взялась тут, ще питання.

Мої також всі українці  до сьомого коліна, тільки мої, на відміну від ваших, не продалися ворогу за членство в партії
   
Они были за себя.
Под шумок бунтовали,убивали,грабили и про них же песни пели.Сумні. :gigi:

Ну це твоя трохі недолуга гіпотеза.
   
Вони були за українців. Ще не було такої держави.

Ешо один ебанашка.

Украина - ето страна. И была в то время. А то шо державы менялись как перчатки - то похуй, страна - ето не держава.
   
Мені подобається,як кацапи намагаються розповісти українцям про те, що є Україна і українство  :lol:
   
Они контрактники все? Я без подъебок, просто интересно - за деньги или за идею?

Если интересно, как ты думаешь, те кто подписывал контракт в 14-15 годах, они за деньги или за идею?

контракт - 2800 +- 50 грн (погранцы примерно 2100), в зоне АТО 2800х2=5600...

Т.е. 100 долларов контракт в месяц в ппд, 200 долларов в месяц - в АТО.

Обуеть за бабло правда?
   
Ешо один ебанашка.

Украина - ето страна. И была в то время. А то шо державы менялись как перчатки - то (()), страна - ето не держава.
Баран, Україна була окупованою територією весь час (майже), тому до влади таке відношення.
   
Тоже голосовал за правых (ПС) на прошлых выборах. И много наработали полезного в раде Ярош с Березой?
Тю! С Березы такой правосек как с меня балярина....

я это знал и раньше....много раз писал про березу -кто он и шо он..
и как этот клоун хотел в Киеве подвинуть все завидения игорного буссинуса работающие в чёрную под себя..
так же писал и про великого мера кличко..шо это ставленник застройщиков..а так же в премьер паласе в подвалах встречающийся с представителями правой руки хуйла..(шоб не дай боже его незасекли журналісти)

но нет..все тут такие умные мы все сами знаем....и голоуем за березу и кличко..

п.с.
я впрошлый раз голосовал за самопомощ,но в этот разнаверное вернусь к обычному формату -свобода(наверное)
   
Мені подобається,як кацапи намагаються розповісти українцям про те, що є Україна і українство  :lol:


Ты кто,чучело? ;o

IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
   
Ты кто,чучело? ;o

IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de

От так і паляться   кацапи   :facepalm1:
ТАВАРІЩ, я ваш лакмусовий індикатор   [M]

Останнє редагування: 18 липня 2018 19:41:25 від ценительница алей
   
Знаю пацанів з пс, які мали достатньо розуму, щоб залишити ту підозрілу махновщину і перейти до нацгвардії та зсу. Відношення до яроша у них приблизно як до гаді.
   
Если интересно, как ты думаешь, те кто подписывал контракт в 14-15 годах, они за деньги или за идею?

контракт - 2800 +- 50 грн (погранцы примерно 2100), в зоне АТО 2800х2=5600...

Т.е. 100 долларов контракт в месяц в ппд, 200 долларов в месяц - в АТО.

Обуеть за бабло правда?
   
Знаю пацанів з пс, які мали достатньо розуму, щоб залишити ту підозрілу махновщину і перейти до нацгвардії та зсу. Відношення до яроша у них приблизно як до гаді.

Ну, одні з ПС перейшли в зсу, а є і такі, що в зворотному напрямку перейшли....   аби серце за Україну билося
   
Ну, одні з ПС перейшли в зсу, а є і такі, що в зворотному напрямку перейшли....   аби серце за Україну билося



 :facepalm1:
   
:facepalm1:

Пнх   :)
   
Так Фінікс же ж і воював- йому можна пробачити. 

На фронті всі спілкуються як хочуть - там своя правда.

А от тут на ФУПі постійно пропагандонити від ніби супер-пупер націоналістичних груп і все то робити ПРИНЦИПОВО кацапською мовою, то вже зовсім інша ситуація
   
На фронті всі спілкуються як хочуть - там своя правда.

А от тут на ФУПі постійно пропагандонити від ніби супер-пупер націоналістичних груп і все то робити ПРИНЦИПОВО кацапською мовою, то вже зовсім інша ситуація

Ну Аваковy ж можна?
   
Пнх   :)


Ты волонтер(ка)? :weep:

   
Если интересно, как ты думаешь, те кто подписывал контракт в 14-15 годах, они за деньги или за идею?

контракт - 2800 +- 50 грн (погранцы примерно 2100), в зоне АТО 2800х2=5600...

Т.е. 100 долларов контракт в месяц в ппд, 200 долларов в месяц - в АТО.

Обуеть за бабло правда?
Якщо офіцерський вос, то нормально заробляли. Командири бойових машин- 11-14+зп цивільна, як для мобілізованих. А у стрільця, десь 2300-2500 в ппд, а з атошними десь 7-8 виходило+ зп. Уконтрактників не памятаю, які зп були, не думаю, що суттєво вищі. 2014-2015. А у частинах вдв зп ще вище були.
   
Мої також всі українці  до сьомого коліна, тільки мої, на відміну від ваших, не продалися ворогу за членство в партії

Зовсім дах поїхав у ЦА :(

Яка продажа, якому ворогу, за яке членство, в якій партії?! 

Що ти мелеш, недолуге штабне ?
   
Зовсім дах поїхав у ЦА :(

Яка продажа, якому ворогу, за яке членство, в якій партії?! 

Що ти мелеш, недолуге штабне ?

Штабе якраз ти , раз тут зранку до вечора сидиш  (td)
Ти тут хизувалася якось, що твій батько був директором школи..  тоді цього без членства в партії  неможливо було мати

Останнє редагування: 18 липня 2018 19:54:38 від ценительница алей
   
Это не военнослужащие.
А без опознавательных знаков удобнее....
творить черные дела против Украины

Крестный отец пс Наливайченко
Выпускник школы кгб ссср
Собачки хуйло , пугалки и инструмент разрушения Украины
   
творить черные дела против Украины

Крестный отец пс Наливайченко
Выпускник школы кгб ссср
Собачки хуйло , пугалки и инструмент разрушения Украины


Да.
   
Да.
Фули ты гандон дакаешь.
   
Штабе якраз ти , раз тут зранку до вечора сидиш  (td)
Ти тут хизувалася якось, що твій батько був директором школи..  тоді цього без членства в партії  неможливо було мати
сарочка не делайте себе нервы!шо оно вам в Германии?
У вас штрудель пригорает....
   
творить черные дела против Украины

Крестный отец пс Наливайченко
Выпускник школы кгб ссср
Собачки хуйло , пугалки и инструмент разрушения Украины

Ну ти також за юльку був...   :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія