Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДУК ПС передает Генералу Наеву привет и объявляет о создании 1го отдельного батальона

іди на фіг чмо

Дочка комуніста просто
   
мовчки не выйдет, бо денег волонтеры не будут давать. такие расклады.

А как зовут тех "волонтёров", которые дают деньги чувакам без украинской символики? ФСБ, ГРУ?
   
Більше за все, більше за кацапів Порошенкі-Авакови-Пашинські бояться власного озброєного народу.
   
Більше за все, більше за кацапів Порошенкі-Авакови-Пашинські бояться власного озброєного народу.

а где на етой фотке видно, что хоть кто-то их етих людей относится к Украине? Мож ета фотка из Пскова?
   
Ніколи не бачила, щоб Ви реквізити банку та розрахунковий номер світили
скинул в лс
   
скинул в лс

 [ua]
   
а где на етой фотке видно, что хоть кто-то их етих людей относится к Украине? Мож ета фотка из Пскова?

для таких как ты я видео запостил там и флаги и народные депутаты и все остальное
   
А как зовут тех "волонтёров", которые дают деньги чувакам без украинской символики? ФСБ, ГРУ?

Розпереживався журналюга продажний...    :gigi:
   
для таких как ты я видео запостил там и флаги и народные депутаты и все остальное

Мне достаточно того, что на них самих нету никаких обозначений Украины. Ето не украинцы, а какие-то левые чуваки. Даже у Азова и то бойцы носят опознавательные знаки Украины.
   
Прочитал на Ох.Марьинке:

   
На фотке хууй проссішь кто, но не украинці.
+======================================================================+
Бо для тебе нрма коли українці просять. А тут - готуються вимагати озброєною рукою.
Ось всякі вату та вишевату й ковбасить! Трохи пізніше буде вже й корчити...
У розстрільному ровику чи на міцній мотузці та й на високій гілляці!
   
А ти шо, ще не взявся?
Тю, так крадій Петро невдовзі позбудеться посади, а ти все триндиш в інтернетах?
+====================================================================+
Я на своїй ділянці забезпечую наші, українські інтереси...
   
+======================================================================+
Бо для тебе нрма коли українці просять. А тут - готуються вимагати озброєною рукою.
Ось всякі вату та вишевату й ковбасить! Трохи пізніше буде вже й корчити...
У розстрільному ровику чи на міцній мотузці та й на високій гілляці!

Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.
   
за УССД
(tu)
   
от волонтеров конечно.

А прізвища волонтерів і звідки у них ТАКІ величезні гроші, теж напишеш?

Бо може офіційно зацікавляться фінансуванням отаких НЗФ і буде комусь зашквар і попа-боль.
   
Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.
+==================================================================+
Хто тобі заважає стати таким? Ватність? Чи кацапізм?
   
А прізвища волонтерів і звідки у них ТАКІ величезні гроші, теж напишеш?

Бо може офіційно зацікавляться фінансуванням отаких НЗФ і буде комусь зашквар і попа-боль.

Справжня дочка комуніста  :weep:
   
Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.


Это не военнослужащие.
А без опознавательных знаков удобнее....
   
+==================================================================+
Хто тобі заважає стати таким? Ватність? Чи кацапізм?

А кто мешает чувакам на фото поднять прапор Украины и показать шевроны Украины?
   
Это не военнослужащие.
А без опознавательных знаков удобнее....

Ага... удобнее что?
   
А прізвища волонтерів і звідки у них ТАКІ величезні гроші, теж напишеш?

Бо може офіційно зацікавляться фінансуванням отаких НЗФ і буде комусь зашквар і попа-боль.

я лично передал правосекам лазерный дальномер и мотоцикл с коляской.  можешь писать на меня заяву в сбу. :laugh: считай это чистосердечным признанием.  епать животные эти порохоботы  :facepalm1:
   
Мне достаточно того, что на них самих нету никаких обозначений Украины. Ето не украинцы, а какие-то левые чуваки. Даже у Азова и то бойцы носят опознавательные знаки Украины.

Совок и подхуйлятник заботится о присутсвтии национальной символики на правосеках..
Забавно.
   
А кто мешает чувакам на фото поднять прапор Украины и показать шевроны Украины?

Не всі зараз, хто з українським прапором бігає, справді за Україну...
Вам, кацапам, того не осягнути, як ми своїх розпізнаємо  ;)
   
Ага... удобнее что?


"Волонтеров" не спалить удобнее.
И еще много разного...
   
А кто мешает чувакам на фото поднять прапор Украины и показать шевроны Украины?

Вони не визнають Україну. Їм треба УССД, за оту абревіатуру вони і воюють. Вони ж і з Лепеншею і кацапськими наці проводили спільні конференції - там зовсім інша мета та ідеологія, ніж в демократичних цивілізованих суспільствах. Для УССД і тих хто хоче такого режиму у нас, всяка демократія - ворог.
   
я лично передал правосекам лазерный дальномер и мотоцикл с коляской.  можешь писать на меня заяву в сбу. :laugh: считай это чистосердечным признанием.  епать животные эти порохоботы  :facepalm1:

Жывотное, а ты уверен, что твои передачи НЕ использовали люди нанятые РФией?
   
Вони не визнають Україну. Їм треба УССД, за оту абревіатуру вони і воюють. Вони ж і з Лепеншею і кацапськими наці проводили спільні конференції - там зовсім інша мета та ідеологія, ніж в демократичних цивілізованих суспільствах. Для УССД і тих хто хоче такого режиму у нас, всяка демократія - ворог.

Не дивно що ви так з кацапом продажним  порозумілись  :D
   
Хлопцы в полевой форме. А символика наша яркая? 
   
Феникс, ты случайно с евреем не служил, забыл его ФИО. Но он колоритный, здоровый, бородатый всегда тору читает, кажись с Крыма . Их в пятнадцатом когда ротировали, они вместе с кировоградскими спецназовцами нас охраняли.
Чёто вспомнил. Очень он похож на человека который на видео (лысый и с бородой) .


Этот?








Єврей Ашер-Йозеф Черкаський з батальона "Дніпро": Я воюю з відкритим обличчям і не ховаю свого імені та прізвища

http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=57508

Если он! То ,действительно знаменитая личность...
правда не знаю..он ещё в армии  или уже нет.

но в 14-16 годах...о нём много писали.
   
я лично передал правосекам лазерный дальномер и мотоцикл с коляской.  можешь писать на меня заяву в сбу. :laugh: считай это чистосердечным признанием.  епать животные эти порохоботы  :facepalm1:

З тобою простіше - напишен звідки гроші на такі подарунки взяв і як саме і де їх придбав. Якщо закон не порушив, то просто будеш проходити як постачальник обладнання військового призначення в НЗФ.  А от хто давав гроші і десь доставав зброю - тим волонтерам буде складніше....
   
Жывотное, а ты уверен, что твои передачи НЕ использовали люди нанятые РФией?

От наглий кацап  і журналюга продажна ще з  молодості  :X
Отакі  зараз за Порошенка пельку деруть
   
"Волонтеров" не спалить удобнее.
И еще много разного...

угу... удобнее брать деньги от кого попало и делать что хочеца? :о)))
А потом наступает время когда нужно оплатить счёт, и чуваки, которым было удобнее брать деньги, лезут взрывать украинский военный склад в прикарпатье, да?
   
Не дивно що ви так з кацапом продажним  порозумілись  :D

Давай посилання, де це я з кацапом, та ще й продажним "порозумілась"?
   
Давай посилання, де це я з кацапом, та ще й продажним "порозумілась"?

Досить ваш діалог вище почитати... 
   
З тобою простіше - напишен звідки гроші на такі подарунки взяв і як саме і де їх придбав. Якщо закон не порушив, то просто будеш проходити як постачальник обладнання військового призначення в НЗФ.  А от хто давав гроші і десь доставав зброю - тим волонтерам буде складніше....

 :lol: чучело..ты ничего не перепутало? накуй иди мелкими шагами и дверь за собой закрой. комиссар пля :weep:
   
Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.


А для мене норма, коли українець не гребує українською мовою, якщо він українець.
   
буду на парламенских опять голосовать за правых(я думаю правые пойдут одной колоной) а, если нет,то  тогда за свободу...

либералы украинские идут нахуй.
   
:lol: чучело..ты ничего не перепутало? накуй иди мелкими шагами и дверь за собой закрой. комиссар пля :weep:

Раджу Вам не звертати увагу на цих  проплачених кацапських шавок,  чиїх батьків колись сюди їх партія ще прислала...  не витрачайте енергію і робіть вдумливо свою справу...  тут на ФУПі всі вже давно знають, хто є хто...  [ua]
   
А для мене норма, коли українець не гребує українською мовою, якщо він українець.

Ето задача следующего поколения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія