Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

У Харкові вїбали по будинку ректорки Каразіна... пару днід до того по будину Ківалова...

Шо кацапи хочуть ?
   
   
У Харкові вїбали по будинку ректорки Каразіна... пару днід до того по будину Ківалова...

Шо кацапи хочуть ?
перемовин про
нашу капітуляцію
   
https://t.me/truexanewsua/91137

Для того, щоб скинути каб такого розміру, літак має підлетіти досить близько до цілі.
   
   
У Харкові вїбали по будинку ректорки Каразіна... пару днід до того по будину Ківалова...

Шо кацапи хочуть ?
Вбити
   
Україна вже отримала від союзників нову партію ракет до ППО Patriot, — міністр оборони Іспанії
   
Тушки летять, готуємось до обстрілу вночі
   
Тушки злетіли
   
Тушки злетіли

ну, я казав, що буде
питання було тільки у конкретній даті, 8го чи 9го

   
Та взагалі трохи дивує низька інтенсивність ударів останніми днями. Начебто мали би протистояти перекиданню західного добра, боєприпасу і техніки, після відновлення допомоги.
Єдине пояснення, як на мене - переконались, що все заявлене в основному уже тут, задовго до публічного оголошення і підписання бомаг дідусем Джо.
   
Та взагалі трохи дивує низька інтенсивність ударів останніми днями. Начебто мали би протистояти перекиданню західного добра, боєприпасу і техніки, після відновлення допомоги.
Єдине пояснення, як на мене - переконались, що все заявлене в основному уже тут, задовго до публічного оголошення і підписання бомаг дідусем Джо.

ну, мапєди по Дніпру пускали
я очікую, сьогодні будуть КР бити
   
Та взагалі трохи дивує низька інтенсивність ударів останніми днями. Начебто мали би протистояти перекиданню західного добра, боєприпасу і техніки, після відновлення допомоги.
Єдине пояснення, як на мене - переконались, що все заявлене в основному уже тут, задовго до публічного оголошення і підписання бомаг дідусем Джо.

Раніше не могло бути, але система доставки дуже розгалужена, без значних накопичень, а ключові поставки взагалі без зупинок і в надійних сховищах.
   
Б л я т ь

   
ну, мапєди по Дніпру пускали
я очікую, сьогодні будуть КР бити
По Україні чимало точок акумуляції, і кацапи добре про них знають, супутники плюс місцева погань-інформатори. Але, схоже, акумуляції нема. Або все поїхало з коліс, або ж давно переміщено куди слід.
   
   
До цих 3-х з олєньї потім ще приєднюються ту-су-чки з енгєльса.
Правильно я розумію?
   
По Україні чимало точок акумуляції, і кацапи добре про них знають, супутники плюс місцева погань-інформатори. Але, схоже, акумуляції нема. Або все поїхало з коліс, або ж давно переміщено куди слід.

мапєди вже у області, тривога
зважаючи, що кілдька день тому мапєди летіли на місто й навіть шибки побили у домах, я вважаю вірогідність удару по Дніпру високою (хоч й не 100%, але дуже високою)
   
Колись втоплять дроном то підводне корито з калібрами
   
До цих 3-х з олєньї потім ще приєднюються ту-су-чки з енгєльса.
Правильно я розумію?

кількість ще не дуже ясна, по іншим джерелам 5+ бортів
   
Прям щас чув штук 8 гупів з моря...
Чи не калібри пішли !
   


Останнє редагування: 8 травня 2024 00:22:53 від PRom
   
Прям щас чув штук 8 гупів з моря...
Чи не калібри пішли !

щось забагато - мало буть чотири
   
Поляки підняли Ф-16, захищають дюйми НАТО
   
Ще пєтухі

   

К нам тоже летит...
   
К нам тоже летит...

Свернула...


Хотя, там еще что-то летит...
   
Знову на Стрий?
От же ж упороті довбні
   
КР на Бурштин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 13 гостей
 
Повна версія