Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

пеньками Януковича

пеньками Януковича

ЗЕ!леный пидарас пеньками Януковича резво бежит.
кредитоваться в Китае уже лезет..
а там и нашу землю Китаю продаст.
   
Re: пеньками Януковича

   
Re: пеньками Януковича

   
Re: пеньками Януковича

   
Re: пеньками Януковича

таке враження що зе всіма можливими способами намагається наповнити казну,
яка слідом розграбовується його свитою. Логічніше було б подати у відставку
і оголосити позачергові вибори, бо нинішня стратегія веде в нікуди.
   
Re: пеньками Януковича

таке враження що зе всіма можливими способами намагається наповнити казну,
яка слідом розграбовується його свитою. Логічніше було б подати у відставку
і оголосити позачергові вибори, бо нинішня стратегія веде в нікуди.

в рабство к Китаю
   
Re: пеньками Януковича
nik

в рабство к Китаю

мама  :weep:

вольку будуть в сраку пхати?  :facepalm1:
   
Re: пеньками Януковича

Ну да ,у нас же очередь инвесторов стоит,поэтому ни копейки не брать от Китая!Какой же ты узколобый все таки  :facepalm1: Нужно играть на противоречиях и защищать свои национальные интересы,а не сосать у каждого в обмен на размытые обещания.Хотят вкладывать - пусть вкладывают.Может и другие глядя на это зашевелятся.
   
Re: пеньками Януковича

Ну да ,у нас же очередь инвесторов стоит,поэтому ни копейки не брать от Китая!Какой же ты узколобый все таки  :facepalm1: Нужно играть на противоречиях и защищать свои национальные интересы,а не сосать у каждого в обмен на размытые обещания.Хотят вкладывать - пусть вкладывают.Может и другие глядя на это зашевелятся.
Ыдиет, шо с него возмешь?
   
Re: пеньками Януковича

Ну да ,у нас же очередь инвесторов стоит,поэтому ни копейки не брать от Китая!Какой же ты узколобый все таки  :facepalm1: Нужно играть на противоречиях и защищать свои национальные интересы,а не сосать у каждого в обмен на размытые обещания.Хотят вкладывать - пусть вкладывают.Может и другие глядя на это зашевелятся.

Так а хто вам, зеленим ідіотам, винуватий, що від кловуна останні інвестори розбіжалися, як від чуми?
   
Re: пеньками Януковича

Нужно играть на противоречиях и защищать свои национальные интересы,а не сосать у каждого в обмен на размытые обещания

Угу,  ми вже  бачимо блискучий талант кловуна по грі на протиріччях. :weep:

Дімес, я сподіваюсь, це ти так ржачно тролиш, бо ж неможливо на полному серйозі  писати таке глупство?
   
Re: пеньками Януковича
nik

шуша, а когда вступают в действие новые тарифы?
   
Re: пеньками Януковича

шуша, а когда вступают в действие новые тарифы?

Як тіко епоха бідності закінчиться, ковбаснику.

Чи ти маєш на увазі свої канадійські тарифи?
   
Re: пеньками Януковича
nik

Як тіко епоха бідності закінчиться, ковбаснику.

Чи ти маєш на увазі свої канадійські тарифи?

я ніби вас не обзивав...

а що, про канаду жаба давить?
   
Re: пеньками Януковича

я ніби вас не обзивав...

а що, про канаду жаба давить?

Якби мене душила жаба, я б сиділа на вашому канадійському форумі. Але я сижу у себе на українському форумі, ковбаснику.

 А ти сидиш на нашому, замість того, щоб вирішувати проблеми своєї нової Батьківщини на канадійському форумі.

Відчуваєш різницю? І я не вчу, на відміну від тебе, як треба правильно Україну любити і який український керманич краще.

Прям як у Філатова:

Утром мажу бутерброд - Сразу мысль: а как народ? И икра не лезет в горло, И компот не льется в рот!


   
Re: пеньками Януковича

Ну да ,у нас же очередь инвесторов стоит,поэтому ни копейки не брать от Китая!Какой же ты узколобый все таки  :facepalm1: Нужно играть на противоречиях и защищать свои национальные интересы,а не сосать у каждого в обмен на размытые обещания.Хотят вкладывать - пусть вкладывают.Может и другие глядя на это зашевелятся.

потому и не стоит, шо к власти в Украине пришли йопнутые.
а йопнутым никто денег давать не будет. кроме тех, кто ТОЧНО знает, КАК их вернуть. с Китаем шутки плохи. но вы надеетесь нацарювать и сдрыснуть..
   
Re: пеньками Януковича

Так а хто вам, зеленим ідіотам, винуватий, що від кловуна останні інвестори розбіжалися, як від чуми?


Какие инвесторы разбежались?Они тут были чтобы разбегаться? :facepalm1:
   
Re: пеньками Януковича
nik

І я не вчу, на відміну від тебе


пруф? ну ли кобыла сраная... выбирай.
   
Re: пеньками Януковича

потому и не стоит, шо к власти в Украине пришли йопнутые.
а йопнутым никто денег давать не будет. кроме тех, кто ТОЧНО знает, КАК их вернуть. с Китаем шутки плохи. но вы надеетесь нацарювать и сдрыснуть..


Просто иди на хер со своим беспонтовым нытьём,как будто до Зе у нас был поток инвестиций или мы не имели дел с Китаем   :facepalm1:
   
Re: пеньками Януковича

пруф? ну ли кобыла сраная... выбирай.

Який тобі ще пруф потрібен, ковбаснику?

Просто перечитуй себе. Там суцільні пруфи.

Мені, наприклад, майже фіолетово, хто там на Канадійщині прем'єр міністр і що там у вас з тарифами. На відміну від тебе - ти аж зі штанів випригуєш, що там в Україні.

Відчуй різницю.
   
Re: пеньками Януковича
nik

Просто перечитуй себе. Там суцільні пруфи.


ну так перепечатай, кобыла сраная
   
Re: пеньками Януковича

ну так перепечатай, кобыла сраная

ось і ти закрий хліборізку про тарифи, ковбасник.

бач, наші тарифи йому печуть. :facepalm:
   
Re: пеньками Януковича
nik

шуша, между нами - плати и терпи  :weep:

ты, волька, прочие революционэры... раком поствили терпил... платите молча и не нойте
   
Re: пеньками Януковича

я ніби вас не обзивав...
а може Ви негативно висловлювались щодо пляцтва?
зазвичай шуша те сприймає як особисту образу.
   
Re: пеньками Януковича

шуша, между нами - плати и терпи  :weep:

ты, волька, прочие революционэры... раком поствили терпил... платите молча и не нойте


А це вже у тебе  істерика, ковбаснику :gigi:

Ти ще почни кувікати, як Косташу, та переписувати повідомлення.

Керманичі, Бгг.
   
Re: пеньками Януковича

Какие инвесторы разбежались?Они тут были чтобы разбегаться? :facepalm1:
так були ж! петро понастягував
   
Re: пеньками Януковича
nik

а може Ви негативно висловлювались щодо пляцтва?
зазвичай шуша те сприймає як особисту образу.

шуша б***ь??? я извиняюсь....
   
Re: пеньками Януковича
nik

А це вже у тебе  істерика, ковбаснику :gigi:

Ти ще почни кувікати, як Косташу, та переписувати повідомлення.

Керманичі, Бгг.

популярно повторяю для невежд - пруф или сраная кобыла... похоже, что сраная кобыла... сорри.
   
Re: пеньками Януковича

а може Ви негативно висловлювались щодо пляцтва?
зазвичай шуша те сприймає як особисту образу.

Я негативно висловлювалася, коли ти називала жінок, які народили собі дітей без шлюбу, блядями, а іх дітей - байстрюками, бо не твоєму ханжескому рилу засуджувати їх.
Натомість ти таскаєшся за мною по гілках з цією своєю маячнею. Ти сприйняла це, як особисту образу?
   
Re: пеньками Януковича

шуша б***ь??? я извиняюсь....
я не знаю її в реалі, тому стверджувати не буду,
але вона дійсно дуже емоційно реагує на критику пляцтва.
відразу репетує що то образа деяких дописувачок.
   
Re: пеньками Януковича
nik

а може Ви негативно висловлювались щодо пляцтва?
зазвичай шуша те сприймає як особисту образу.


а я и не знал  :weep:

шуша, ты ок?  :laugh:
   
Re: пеньками Януковича
nik

Я негативно висловлювалася, коли ти називала жінок, які народили собі дітей без шлюбу, блядями, а іх дітей - байстрюками, бо не твоєму ханжескому рилу засуджувати їх.
Натомість ти таскаєшся за мною по гілках з цією своєю маячнею. Ти сприйняла це, як особисту образу?

мама.. там без псiхiатра дiла не буде...   
   
Re: пеньками Януковича

популярно повторяю для невежд - пруф или сраная кобыла... похоже, что сраная кобыла... сорри.
та яка кобила? просто стервозна лічность :-G
   
Re: пеньками Януковича
Пшениця



Это так не работает
Специальный представитель Генерального секретаря НАТО Джеймс Аппатурай, в ответ на предложение Зеленского предоставить Украине четкий перечень необходимых для внедрения реформ, заявил, что "такой перечень не существует".

"Это так не работает. Нет четкого перечня критериев, после выполнения которых предоставляется ПДЧ или членства - потому что это политические решения, это не сугубо технические критерии ...".

Хамство и фактически вымогательство Зеленского по отношению к нашим партнёрам дают абсолютно обратный эффект, выставляя Украину балластом для ЕС, США и НАТО.

После Вильнюского заявления Зеленского относительно НАТО, многие расчитывали на то, что он наконец взял на вооружение тактику Порошенко - когда Порошенко договаривался о Безвизе, то он прежде всего просил ЕС исчерпывающий перечень условий, которые должна выполнить Украина для предоставление безвизового режима. Соответственно после выполнения всех условий ЕС согласился предоставить безвизовые несмотря на войну.

Но, вышло как обычно - позор, отпор. И все лишь потому, что Зеленский - не Порошенко, а НАТО - не ЕС.
Nuss Pavlo


   
Re: пеньками Януковича
nik

та яка кобила? просто стервозна лічность :-G

дякую...
   
Re: пеньками Януковича

мама.. там без псiхiатра дiла не буде... 
та шуша з мироською з тих поцієнток,
що будь-який психіатр чердаком навернеця від спілкування з ними.
   
Re: пеньками Януковича

а я и не знал  :weep:

шуша, ты ок?  :laugh:

Шуша ок.

Але ж ти віриш Кадрі?

 Зажди, вона зараз тобі в приват напише, який ти гарний і які у тебе стройниє копита. У неї якраз здриснули останні поцінювачі тут, на ФУПі. тепер вас буде двоє - Кадра, схиблена на статевих питаннях та всьому, що у неї, як вона пише,  нижче резинки, і ти, борець з тарифами.

Гарний дует.

   
Re: пеньками Януковича

Аппатурай
супер-благозвучне прізвище. (tu)
   
Re: пеньками Януковича

Але ж ти віриш Кадрі?

 Зажди, вона зараз тобі в приват напише, який ти гарний і які у тебе стройниє копита. У неї якраз здриснули останні поцінювачі тут, на ФУПі. тепер вас буде двоє - Кадра, схиблена на статевих питаннях та всьому, що у неї, як вона пише,  нижче резинки
ну і якому психіатру під силу вилікувати авторку цієї галіматні? :D
   
Re: пеньками Януковича

мама.. там без псiхiатра дiла не буде...

Так, я  теж рекомендувала Кадрі звернутися до психіатра, або хоча б до психолога.

Бо тривале життя з чоловуком-зеком, який на додачу ще й виявився алкашем, хибно сказалася на розумових здібностях бідосі. Та ще й маючи в анамнезі свекруху, яка нібито робила інцест зі своїм сином, про що неодноразово з нюансами  розповідала тут Кадра. 

Тепер вона бігає по гілках та нишпорить,  збираючи відомості про чуже приватне життя та порівнює його зі своїм.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія