Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свежие рейтинги

Re: Свежие рейтинги

В принципі, я за Порошенка, але немає різниці хто. Головне,  треба уім нам, владі та патріотам України зробити ВСЕ (будь-що, війна, перенос виборів, теракт, провокації), щоб не допустити того, щоб президентом стала Ю. В. Тимошенко.
Це - крах мого життя. Я її ненавиджу з дитинства, кожною клітиною проклинаю цю косасту, я дуже хворий хронічним захворюванням,  я таке не переживу просто, або кудись дінусь, бо я не зможу жити в країні, де президентом буде жорстока вбивця, просто не зможу.

Тому нам, українцям, треба робити все, щоб не допустити нелюдь до владу. Краще за все: замах, списати на ФСБ, а сука буде мертвою та безпечною для України.

Слава Україні без сучки!
Запомните этот твит. То есть даже Бойко, лишь бы не Тимошенко.
   
Re: Свежие рейтинги

И будешь такой весь с иголочки
Ага. В Штатах или Швеции. За макдональдсом у баков с объедками.
   
Re: Свежие рейтинги

Ага. В Штатах или Швеции. За макдональдсом у баков с объедками.
"який кумедний москалик"(с)
   
Re: Свежие рейтинги

Запомните этот твит. То есть даже Бойко, лишь бы не Тимошенко.
а мне больше понравилось это из Пашиной нетленки. 
владі та патріотам України зробити ВСЕ (будь-що, війна, перенос виборів, теракт, провокації), щоб не допустити того, щоб президентом стала Ю. В. Тимошенко.
Все, что надо знать про етих "демократов". Хотя паша просто дурачок тряпичный, но остальные парнокопытные думают так же. Калька с хуйла с подрывом домов...
   
Re: Свежие рейтинги

Ага. В Штатах или Швеции. За макдональдсом у баков с объедками.

навряд чи. в Штатах рідний брат живе, в Швеції офіс з продажів нашої фірми. якщо поїду або туди або туди то не на порожнє місце.
та й вам то яка турбота? то ж добре, якщо противники Юлічкі з України порозїзжаються.
   
Re: Свежие рейтинги

"який кумедний москалик"(с)
"якый дурный дрыщ"(С) :lol:
   
Re: Свежие рейтинги

Скільки з 65 000 доходу платиш податків імператору?

Я зареєстрований з 2009 року як ФОП. Тому плачу ЄСВ та ЄП.  Але зп - це лише 40% з сумарного доходу.
З оренди податок автоматично за умовами договору враховано, додатково нічого не плачу.
   
Re: Свежие рейтинги

То есть даже Бойко, лишь бы не Тимошенко.

Та йому один фіг - він тут за Симоненка, Тигипка, Януковича, Азірова топив. Тепер за Порошенка. В обчєм, за будь-якого реґіонала чи комуніста.
   
Re: Свежие рейтинги

Запомните этот твит. То есть даже Бойко, лишь бы не Тимошенко.

хуйло, Пол Пот, Пиночет, Шикльгрубер - КТО УГОДНО, лишь бы не эта тварь. На это надо поставить все, чтобы только не допустить Тимошенко. Любое действие, любые жертвы, любую цену заплатить, только не допустить к власти вароффку.
   
Re: Свежие рейтинги

Кошулинский Роман
С этими рейтингами все ясно
   
Re: Свежие рейтинги

хуйло, Пол Пот, Пиночет, Шикльгрубер - КТО УГОДНО, лишь бы не эта тварь. На это надо поставить все, чтобы только не допустить Тимошенко. Любое действие, любые жертвы, любую цену заплатить, только не допустить к власти вароффку.
Продай все и сдай в Фонд Порошенка. Он постарается тебя удовлетворить. К 25 числу. :gigi:
   
Re: Свежие рейтинги
Ali

В принципі, я за Порошенка, але немає різниці хто. Головне,  треба уім нам, владі та патріотам України зробити ВСЕ (будь-що, війна, перенос виборів, теракт, провокації), щоб не допустити того, щоб президентом стала Ю. В. Тимошенко.

Є річ набагато важливіша ніж не допустити Тимошенко.

Треба щоб вибори відбулися. Бо план хуйла то зрив виборів та хаотизація ситуації.


прагматичний підхід:

Порошенко краще за Гриценко
Гриценко краще Тимошенко
Тимошенко краще за Зеленського
Зеленський краще за Бойка
   
Re: Свежие рейтинги

Кошулинский Роман
С этими рейтингами все ясно
Ты будешь сильно удивлен, но 95% тизбирателей не знают не только его имени, но и фамилии. :laugh:
   
Re: Свежие рейтинги

Є річ набагато важливіша ніж не допустити Тимошенко.

Треба щоб вибори відбулися. Бо план хуйла то зрив виборів та хаотизація ситуації.


прагматичний підхід:

Порошенко краще за Гриценко
Гриценко краще Тимошенко
Тимошенко краще за Зеленського
Зеленський краще за Бойка

Антихрист не може бути краще за людину, якою б поганою вона б не була.
Тєлєгіна - то є зло, абсолютне зло, сатана на Землі, найстрашніша істота за всю історію існування планети Земля.
Тому знищення Тимошенко - врятування світу від занепаду. Страшнішого, ніж її розроблений постійними тренуваннями рот, в світі нічого не було досі.
   
Re: Свежие рейтинги

Я зареєстрований з 2009 року як ФОП. Тому плачу ЄСВ та ЄП.  Але зп - це лише 40% з сумарного доходу.
З оренди податок автоматично за умовами договору враховано, додатково нічого не плачу.
Ну от. ЄСВ платиш з мінімалки, а імператору нема чим пенсії платити.
   
Re: Свежие рейтинги

Ты будешь сильно удивлен, но 95% тизбирателей не знают не только его имени, но и фамилии. :laugh:
"Опрос производился во всех регионах РФ"
   
Re: Свежие рейтинги

Ты будешь сильно удивлен, но 95% тизбирателей не знают не только его имени, но и фамилии. :laugh:
Тут главное что бы те кто проводят опросы знали
   
Re: Свежие рейтинги

Ну от. ЄСВ платиш з мінімалки, а імператору нема чим пенсії платити.

4.5 роки взагалі трудова дома лежить, але ще 3-4 роки про це можу не думати, далі щось доведеться змінювати щодо оформлення чи місця праці.
   
Re: Свежие рейтинги

Це якщо шукати... а у мене навіть резюме немає з 2009 року. З січня 2005 року працюю в одній фірмі (була колись найвеликою за кількістю співробітників, досі монополіст по ПЗ з ДО в ДУ) на одній посаді, системний аналітик, зайва штука у. о. мені до заду, маю декілька інших джерел збагачення, 2 своїх власних проекти по розробці.
Ну якщо станеться катастрофа, то тоді можливе прийдеться писати резюме, але катастрофи не буде, впевнений в цьому.
Ага, до заду, саме тому ти купив 10 проїздних щоб зекономити 2000 грн за 5 років,  тобто 60(!) долларів йопт.   60 долларів за 5 років - це великий прибуток, не те що штука на місяць! Усім математика, поцони!

Павло Олексійович, а можна глянути на ваші проекти?
   
Re: Свежие рейтинги

В принципі, я за Порошенка, але немає різниці хто. Головне,  треба уім нам, владі та патріотам України зробити ВСЕ (будь-що, війна, перенос виборів, теракт, провокації), щоб не допустити того, щоб президентом стала Ю. В. Тимошенко.
Це - крах мого життя. Я її ненавиджу з дитинства, кожною клітиною проклинаю цю косасту, я дуже хворий хронічним захворюванням,  я таке не переживу просто, або кудись дінусь, бо я не зможу жити в країні, де президентом буде жорстока вбивця, просто не зможу.

Тому нам, українцям, треба робити все, щоб не допустити нелюдь до владу. Краще за все: замах, списати на ФСБ, а сука буде мертвою та безпечною для України.

Слава Україні без сучки!

Две три статьи про аутичный спектр, окр и сексуальные сублимации можно сразу писать. И это только один пост!
   
Re: Свежие рейтинги
rst

В принципі, я за Порошенка, але немає різниці хто. Головне,  треба уім нам, владі та патріотам України зробити ВСЕ (будь-що, війна, перенос виборів, теракт, провокації), щоб не допустити того, щоб президентом стала Ю. В. Тимошенко.
Це - крах мого життя. Я її ненавиджу з дитинства, кожною клітиною проклинаю цю косасту, я дуже хворий хронічним захворюванням,  я таке не переживу просто, або кудись дінусь, бо я не зможу жити в країні, де президентом буде жорстока вбивця, просто не зможу.

Тому нам, українцям, треба робити все, щоб не допустити нелюдь до владу. Краще за все: замах, списати на ФСБ, а сука буде мертвою та безпечною для України.

Слава Україні без сучки!

Мы это поняли все уже. И все увидели, что оно прогрессирует. А в посте прозвучал призыв к физическому устранению политика. Посмотрим, как на это отреагирует владелица ресурса
   
Re: Свежие рейтинги

"кудысь динусь". Интересно посмотреть на это "кудысь".  Хороший ли там медперсонал? Заботятся ли о нашем Павлике?
   
Re: Свежие рейтинги

Це - міф про долари в ІТ, якщо ти не на фрілансі, але так не кожен може працювати, дуже складно
Як це може бути складно людині з iq 190?  Без освіти он по 3к баксів на місяць мають, а в тебе їх двір!

Може просто ти як спеціаліст - гівно?
   
Re: Свежие рейтинги

якось багато за бойка
   
Re: Свежие рейтинги

Як це може бути складно людині з iq 190?  Без освіти он по 3к баксів на місяць мають, а в тебе їх двір!

Може просто ти як спеціаліст - гівно?
190 - это по цельсию или фаренгейту? :D
   
Re: Свежие рейтинги

Підхуйлятники, повеселились?
Гайда спати.
Президентом України не буде підхуйлятниця , чи підхуйлятник.

Останнє редагування: 14 грудня 2018 21:27:27 від -Юрій-
   
Re: Свежие рейтинги

Підхуйлятники, повеселились?
Гайда спати.
Президентом України не буде підхуйлятниця , чи підхуйлятник.
Та ложись. Нас не жди.
   
Re: Свежие рейтинги

Гриценко з Юрієм Бойком проплатили???  :facepalm1:
   
Re: Свежие рейтинги

Гриценко з Юрієм Бойком проплатили???  :facepalm1:
Лексеичу чуть-чуть не хватило. Хоть и бутылки сдал. Пятое место.
   
Re: Свежие рейтинги

Підхуйлятники, повеселились?
Гайда спати.
Президентом України не буде підхуйлятниця , чи підхуйлятник.
У тебе рєжим?   :laugh:
   
Re: Свежие рейтинги

У тебе рєжим?   :laugh:
В 22.00 отбой. Завфермой отключает свет.
   
Re: Свежие рейтинги

в цьому є і позитив
цей сюр вже не спишеш на песніонерів
зєлєнського обирає вже нове покоління мудрого народу
   
Re: Свежие рейтинги

судячи з опитування, пеця при допомозі адмінресурсу спокійно проходить в другий тур
   
Re: Свежие рейтинги

судячи з опитування, пеця при допомозі адмінресурсу спокійно проходить в другий тур

Якщо буде Томос, то нічого більше не потрібно, 1 тур буде. Тільки потрібно швидко розібратись з московськими попами (до Московії розкольників вигнати, хто не приєднається до офіційної єдиної церкви).
   
Re: Свежие рейтинги

Якщо буде Томос, то нічого більше не потрібно, 1 тур буде. Тільки потрібно швидко розібратись з московськими попами (до Московії розкольників вигнати, хто не приєднається до офіційної єдиної церкви).
Тарифос его уложит одной левой :laugh:
   
Re: Свежие рейтинги

Тарифос его уложит одной левой :laugh:

Томос - ментальне відродження автентичної України, а не як об'єкту впливу кацапії. А ментальне завжди набагато важливіше, ніж матеріальне. Українці встигнуть себе відчути УКРАЇНЦЯМИ та збагнуть, що такими вони стали (можуть стати) лише завдяки геніальному ходу Петра!
   
Re: Свежие рейтинги

4 відсотки за Садового можна якщо не множити на нуль, то ділити вже на 2 точно

Депутатка від "Самопомочі" підписала подання проти Томосу. Про це зазначено на сайті Конституційного суду України. Про це повідомляє Гал-інфо.

47 народних депутатів України звернулись в Конституційний суд України з поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України „Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні“ від 19 квітня 2018 року № 2410–VIII.

Серед підписантів депутати фракції "Опозиційного блоку" в повному складі, представники фракцій "Відродження", "Воля народу", а також депутатка фракції "Самопоміч" Бабак Альона Валеріївна.
   
Re: Свежие рейтинги

Томос - ментальне відродження автентичної України, а не як об'єкту впливу кацапії. А ментальне завжди набагато важливіше, ніж матеріальне. Українці встигнуть себе відчути УКРАЇНЦЯМИ та збагнуть, що такими вони стали (можуть стати) лише завдяки геніальному ходу Петра!
:laugh:  в марте побачим генитальность его хода
   
Re: Свежие рейтинги

:laugh:  в марте побачим генитальность его хода

Так, ще в березні, бо в квітни вибори вже не треба бути проводити... перемога в першому турі Петра і загальна перемога України над кацапською недонацією свинособак.
   
Re: Свежие рейтинги

Томос - ментальне відродження автентичної України, а не як об'єкту впливу кацапії. А ментальне завжди набагато важливіше, ніж матеріальне. Українці встигнуть себе відчути УКРАЇНЦЯМИ та збагнуть, що такими вони стали (можуть стати) лише завдяки геніальному ходу Петра!
Двери в реальность для Паши уже практически закрылись. Связывают с ней только проездные и томос. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія