Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Значитссо так!

Re: Значитссо так!

Поперше не має ніяких мільйонів, бо мільйони не сидять на українському форумі.
У мільйонів своїх справ по горло, на відміну від навіжених емігрантів на велфері.

Пишуть, Зе вже настроївся розпускати Раду:

разгон Рады, который со слов некоторых членов команды the уже решен, тоже сюда относится.

https://biz.НВ/ukr/experts/reakciya-biznesa-na-rezultaty-vyborov-prezidenta-ukrainy-live-50017716.html

Ну як тепер будете чмирити Зе, якщо він піде по руках, га??
   
Re: Значитссо так!

За Зелю проголосовали исключительно за Петины пройобы внутригосударственн ые ( накшталт! продолжение скооцтва, политика двойных стандартов, коррупция, договорняки, отсутствие общения с народом, мутки разнообразные, скрытность, свинарчукизм и прочее) .. Но видносно политики на международном уровне все было сделано довольно хорошо, но могло быть конечно и лучше. Народ НЕ ГОЛОСОВАЛ за ЗЕЛЮ задля наступления мира ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ. Отношения с врагами должны быть максимально усугублены и выведены на еще более высокий уровень ненависти. Мир ценой федерализации или еще какой либо ценой не приемлемы!
Зе будет вести еще более жесткую политику по отношению к врагам государства Украина и это его путь к успеху. в Противном случае он очень быстро уйдет в небытие

Ви дуже наївна людина. Після вступу Зе до посади почнеться офіційне оформлення здачі України. І це ніяк не залежитиме від того, що Зе декларує або навіть хоче і тим більше від того, що хочуть люди. Все залежатиме від наказу кураторів Зе. Або буде варіант поступового підведення до безнадійної ситуації шляхом здачі промислових центрів Харкова, Запоріжжя, Дніпра і далі Херсону, Одеси та Миколаїва, потім вже Києва і, нарешті, всій України, винищення армії та репресії стосовно учасників війни та волонтерів. Або зразу ж прийматимуться рішення на переведення України в лоно росії як цілого. І Зе у будь-якому варіанті піде у небуття, і досить швидко - йому лише трошки залишилось, щоб виконати свою місію, а далі він кураторам буде зовсім не потрібний. Ну і в економічному плані за час оформлення здачі України її ще обкрадуть попутно по максимуму зацікавлені особи.
   
Re: Значитссо так!

Зеля - это окончательный и без закулисных игрищ путь Украины в цивилизацию Европы и демократии.

Таке враження, що Ви щось сильне прийняли, щоб вмирати не так страшно було.
   
Re: Значитссо так!

Перші симптоми похмілля, намагання виправдати свої ілюзії
   
Re: Значитссо так!

Перші симптоми похмілля, намагання виправдати свої ілюзії
Виборці зе кожен напридумував собі сам в що хочеться вірити.
   
Re: Значитссо так!

читайте, панове... все будет хорошо.
   
Re: Значитссо так!

Провал Порошенко це провал "вятровщини" - спроби ділити Україну по етно-національному принципу та нав'язувати решті України галичанську оун-центричну візію історії. Я дуже сподіваюся що Зеленський винесе урок з цього і не буде роздмухувати питання які розколюють Україну а наголошуватиме на спільних цінностях які об'єднують усі регіони.

Ні. Промах кампанії Порошенко був у тому, що вони виходили із посилу, що для українців важливі державотворчі цінності. А для них була важлива умовна "ковбаса" - базова сходинка піраміди Маслоу.

У розмовах із деякими знайомими, які я мала, вони буквально говорили про ковбасу - причому яка вона була смачна у Радянському Союзі.

Ось і все.
   
Re: Значитссо так!

Поперше не має ніяких мільйонів, бо мільйони не сидять на українському форумі.
У мільйонів своїх справ по горло, на відміну від навіжених емігрантів на велфері.

Вони не сидять на форумах, а на фейсбуках, або взагалі ніде не сидять, але безпосередньо приймали участь у голосуванні.

Як я вже неодноразово вказувала, ці вибори показали різницю у цінностях. Люди, які живуть достойним життям у "просунутих країнах" плюс українці із відповідною ментальністю проголосували за Порошенка, бо їх цінності - незалежність України та рух в НАТО. А решта - за інші цінності, які в основному пов"язані із задоволенням фінансових та соціальних потреб. Я не засуджую, а просто констатую.
   
Re: Значитссо так!

я Гений  :laugh:
   
Re: Значитссо так!

Народ НЕ ГОЛОСОВАЛ за ЗЕЛЮ задля наступления мира ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ. Отношения с врагами должны быть максимально усугублены и выведены на еще более высокий уровень ненависти. Мир ценой федерализации или еще какой либо ценой не приемлемы!
Зе будет вести еще более жесткую политику по отношению к врагам государства Украина и это его путь к успеху. в Противном случае он очень быстро уйдет в небытие
народ сам не знает за что голосовал
а зеля в своей тронной речи сказал как раз прямым текстом что мир любой ценой, кроме сдачи территорий
т.е. федерализация его вполне устраивает, а лохторату потом объяснят, что почем
   
Re: Значитссо так!

о .. я придумал вообще суперкреатив ..  федерализация по итогам выборов Президента) .. Львовская область пусть становится автономной по результатам этих выборов)))
   
Re: Значитссо так!

я Гений  :laugh:

Хаха, якраз Зе сказав у своїй промові,що зливатиме Україну хуйло.Імпліцитно.

А я мала рацію щодо розпуску Ради.
   
Re: Значитссо так!

Хаха, якраз Зе сказав у своїй промові,що зливатиме Україну хуйло.Імпліцитно.

А я мала рацію щодо розпуску Ради.
нет Инонна.. ты крайне недолугая и неосведомленная во многом что касается моей страны, деваха .. Странно, что тебе даже не стыдно писать такие глупости, какие пишешь ты
   
Re: Значитссо так!

Володя, вы знаете, я вам не враг. Очень рад, что вы верхний слой уже видете. Там много слоев,  на самом деле. Вы не все воспринимаете.  Радует ваш прогресс. И это мы переживаем, слои глубже.

Предвещая вопрос. Уже нормально хожу, сложно по ступенькам вниз,  вверх - не проблема. Но, то временно. Спасибо за сочувствие.
   
Re: Значитссо так!

За Зелю проголосовали исключительно за Петины пройобы внутригосударственн ые ( накшталт! продолжение скооцтва, политика двойных стандартов, коррупция, договорняки, отсутствие общения с народом, мутки разнообразные, скрытность, свинарчукизм и прочее) .. Но видносно политики на международном уровне все было сделано довольно хорошо, но могло быть конечно и лучше. Народ НЕ ГОЛОСОВАЛ за ЗЕЛЮ задля наступления мира ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ. Отношения с врагами должны быть максимально усугублены и выведены на еще более высокий уровень ненависти. Мир ценой федерализации или еще какой либо ценой не приемлемы!
Зе будет вести еще более жесткую политику по отношению к врагам государства Украина и это его путь к успеху. в Противном случае он очень быстро уйдет в небытие
Невозможно сделать хорошо на международном уровне,если твои международные партнеры видят что ты банальный вор и тупо грабишь свой народ.Все это сказки и их нужно травить не здесь.
   
Re: Значитссо так!

Провал Порошенко це провал "вятровщини" - спроби ділити Україну по етно-національному принципу та нав'язувати решті України галичанську оун-центричну візію історії. Я дуже сподіваюся що Зеленський винесе урок з цього і не буде роздмухувати питання які розколюють Україну а наголошуватиме на спільних цінностях які об'єднують усі регіони.
Цінності донбасу дууууууууже різняться з цінностями іншої Укрїни, вони ні в чому не перетинаються. Якщо хтось тішить себе ілюзіями що з 2014 там щось змінилося... для них все також потрібен "Батя" та "Криму повезло". То ж поєднати непоєднуване, не вийде на якій мові ти б не розмовляв. Там розуміють лише мову смачної піздюліни.
   
Re: Значитссо так!

Невозможно сделать хорошо на международном уровне,если твои международные партнеры видят что ты банальный вор и тупо грабишь свой народ.Все это сказки и их нужно травить не здесь.
Аха... прихильники Зеленського розписуються вже не тільки за народ України а і за міжнародних партнерів... Наразі бачимо, що Порошенка в український Уряд не сприймала тільки Росія і тут явне не через те шо Порошенко нібито вор.
   
Re: Значитссо так!

 B-)
   
Re: Значитссо так!

Вовчік, ти заїбав! 11 твоїх 3,14здострадатільних тем на першій сторінці.

Може купи собі резінову бабу?
   
Re: Значитссо так!

Внемлите в аналитику.. это вам не Портниковы недолугие
   
Re: Значитссо так!

 :crazy_pil:
   
Re: Значитссо так!

Так ЗЕ-бил теперя "патриот"? B-)
   
Re: Значитссо так!

Так ЗЕ-бил теперя "патриот"? B-)

скажи в 13м шо пидрило патриот, все сегодняшние порохоботы просто бы абасрались от смеху  :laugh:
   
Re: Значитссо так!

Написала в іншій темі, що нема практичного значення, чому голосували за Зе.
Більшого глупства годі і вигадати
значить  не треба аналізувати причини, які призвели до такого катастрофічного розкладу у другому турі?
обмежитися фактом?
і як уникати у майбутньому, якщо не знайти-не визнати причини?
   
Re: Значитссо так!

скажи в 13м шо пидрило патриот, все сегодняшние порохоботы просто бы абасрались от смеху  :laugh:
не було у його діяльності жодних ознак, які можна було б кваліфікувати як прояви патріотизму
але найстрашніше навіть не це
була купа ознак, щоб визначити його як типового ПРдона з усією притаманною їм атрибутикою
   
Re: Значитссо так!

 Народ НЕ ГОЛОСОВАЛ за ЗЕЛЮ задля наступления мира ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ.
=======================

бггггг :))) киздить як зеленський !  :laugh:
   
Re: Значитссо так!

скажи в 13м шо пидрило патриот, все сегодняшние порохоботы просто бы абасрались от смеху  :laugh:

Но теперь то обосрались вы, прихильники певної політсили.
К сожалению для Украины :-(( Вся внешняя политика просрана всухую !
От щас еще "закон про рихвирендум" протащая - и кизда стране. :(
   
Re: Значитссо так!

Провал Порошенко це провал "вятровщини" - спроби ділити Україну по етно-національному принципу та нав'язувати решті України галичанську оун-центричну візію історії. Я дуже сподіваюся що Зеленський винесе урок з цього і не буде роздмухувати питання які розколюють Україну а наголошуватиме на спільних цінностях які об'єднують усі регіони.
Ти звідки, москаленя?
   
Re: Значитссо так!

Народ НЕ ГОЛОСОВАЛ за ЗЕЛЮ задля наступления мира ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ.
=======================

бггггг :))) киздить як зеленський !  :laugh:
Ветка создана в начале каденции ЗЕ.. я в нем ошибся.. извините, но вариантов других просто не было
   
Re: Значитссо так!

Ти звідки, москаленя?
Це чмо банили в "ніколи", але потім була амністія, цього випустили а на його місце " зільоного"...
   
Re: Значитссо так!

Сам ход истории вынудит Зеленского пойти на еще больший разрыв Украины с недоговороспособной и зарвавшейся Московией. Это очевидно и однозначно

финасовая бездарность и бегство капиталов
а также окружая себя бездарями и жополизами и не выше бубочки по развитию
сделает с ним очень сговорчивого для путлера клиента
а еще если путлер разрешит сфоткатся рядом и в глазенки его посмотреть ,
то вообще ... сразу два отпуска на море
и бодрячком под кацапов ползти за баблом и скидочками на углеводы
   
Re: Значитссо так!

За Зелю проголосовали исключительно за Петины пройобы внутригосударственн ые ( накшталт! продолжение скооцтва, политика двойных стандартов, коррупция, договорняки, отсутствие общения с народом, мутки разнообразные, скрытность, свинарчукизм и прочее) .. Но видносно политики на международном уровне все было сделано довольно хорошо, но могло быть конечно и лучше. Народ НЕ ГОЛОСОВАЛ за ЗЕЛЮ задля наступления мира ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ. Отношения с врагами должны быть максимально усугублены и выведены на еще более высокий уровень ненависти. Мир ценой федерализации или еще какой либо ценой не приемлемы!
Зе будет вести еще более жесткую политику по отношению к врагам государства Украина и это его путь к успеху. в Противном случае он очень быстро уйдет в небытие

Зелбойобов нужно изолировать в специальные трудовые лагеря.
Исправить код в мозгу невозможно.
   
Re: Значитссо так!

ЗЕ уходит в небытие.. вот таким образом.. как то так.
   
Re: Значитссо так!

Таки вовчик у нас недолугий...
   
Re: Значитссо так!

За зелю недолугие голосовали потому что хотели видеть искреннего воодушевленного клоуна из сериала президентом .. вот и всьо  :laugh:
Кто ж думал, кто знал, что все несколько сложнее в этом мире.
   
Re: Значитссо так!

Таки вовчик у нас недолугий...
Все должно было идти по такому сценарию..
   
Re: Значитссо так!

Не понял. Гиппа же разбанен в банлисте, а тут пишут шо забанен.  Забыли узника совести в казематах? 8-:
   
Re: Значитссо так!

ЗЕ уходит в небытие.. вот таким образом.. как то так.

а жаль что не те, кто такое выбирает
и несмотря на все предупреждения

   
Re: Значитссо так!

Зеля - это окончательный и без закулисных игрищ путь Украины в цивилизацию Европы и демократии.
мамочки,, вот это я долбойоб был))
   
Re: Значитссо так!

мамочки,, вот это я долбойоб был))

а вот типа,
сегодня уже нет ...
и надо еще разок
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія