Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчина зайшла в цьому в літак. Команда відмовилася летіти

До речі,  Пєлотка Пєтра вже почала сеанс на ютюбі?  :gigi:
   
а шо на фото есть  шо показать?
разве что бюстик  не по размеру


По фотці а) нормальна дівка, б) нормально одягнута і с) зіб'є баблa з імбецилів.   :D
   
По фотці а) нормальна дівка, б) нормально одягнута і с) зіб'є баблa з імбецилів.   :D
ну, кому и кобыла невеста
   
Правильно зробили. 

В такому вигляді йти в літак на рейс означає

не всі дома.

Для чого в літаку єбанашки ?7
   
А так тяжело было одеть блузу на лифчик ??
   
Правильно зробили. 

В такому вигляді йти в літак на рейс означає

не всі дома.

Для чого в літаку єбанашки ?7

Ех, шкода ФУП це не літак!  :K
   
А вот за фотку на фоте литачка - убила бы....Считаю это дурной приметой...
   
Працівники компанії вважають, що вигляд дівчини ображає інших пасажирів  :facepalm:
Вас теж ображає?

От в мене зараз нема під руками того епічного списку вимог до одягу дитини в Гамериці... 
По пам'яті кілька пунктів:

плечі не мають бути оголені
пупка не повинно бути видно
бретельки не повинно бути видно з-під одягу
шорти повинні закривати коліна

ну і так далі.. треба знайти цей офіційний документ.. :rotate:
   
нічого не буде. командир екіпажу - сам по собі закон, який не має нікому нічого доводити за будь-яке своє рішення.  :D
вирішив, то або виконуйте, або геть за борт.
і це правильно.
   
А так тяжело было одеть блузу на лифчик ??

А це шо, ліфчик? Це ж і є блузочка така.
   
А це шо, ліфчик? Це ж і є блузочка така.

Ні. Це ліфчик. А топік трішки інакше виглядає.
   
От в мене зараз нема під руками того епічного списку вимог до одягу дитини в Гамериці... 
По пам'яті кілька пунктів:

плечі не мають бути оголені
пупка не повинно бути видно
бретельки не повинно бути видно з-під одягу
шорти повинні закривати коліна

ну і так далі.. треба знайти цей офіційний документ.. :rotate:

Це опис як одягатися в католицькій школі?

Томас Кук католицька авіалінiя?
   
можливо там довгий переліт був, тоді пасажиром було б дійсно незручно стіки годин із стояком летіти    :facepalm:
   
Ні. Це ліфчик. А топік трішки інакше виглядає.

Ну і чудово. Я ж не ханжа якійсь.
   
можливо там довгий переліт був, тоді пасажиром було б дійсно незручно стіки годин із стояком летіти    :facepalm:


Таким високодуховним пасажирам треба перед виходом в люди проводити козо- або вівце-терапію. Вдома, щоби ніхто не бачив.   :laugh:
   
Alisa, cьогодні в 20:10
Розгорнути попередні цитати...
и шо, +22 офигенно жарко шоле?

у меня дома щас +22
но чет не тянет до белья раздеваться

А є що показати?


   
Ну і чудово. Я ж не ханжа якійсь.

Тем более, что это не лифчик  (P)
   
Тем более, что это не лифчик  (P)

На та не пезди!


   
На та не пезди!


Показати зображення...

Ета топ. Встидно не знати, люба моя
   
Я думаю тут чисто технічна проблема - при погляді на неї льотчикам щось заважало кермувати.
Особливо коли треба руль на себе.
   
На та не пезди!

Мнение шалав, не разбирающихся в одежде, не интересует.
   
до чого тут взагвлі пілоти?
маразм якийсь.
взяв "баранку і крути" . ось їх функція.
якщо хтось і міг обмежити її присутність на борту, то зовсім не пілоти.
   
не команда, а екіпаж.
   
Всі пункти пройшла, проблема виникла лише безпосередньо у літаку? Чи вона вже там роздяглася?

А вона роздягнена ???
   
Ета топ. Встидно не знати, люба моя
ага
soutien-gorge en dentelle называется
   
А в Бірмінгемі літаки прямо в аеропорт всередину закочуються, щоб забрати пасажирів? А як вона збирається повертатися назад? А як вона взагалі в тому ліфчику у себе з будинку випхалася в 15-градусний мороз? Це питання вас не цікавить?
*ля-я, британки оголені всю зиму лазять. на голі ноги босоніжки, коротка спідниця і літній топік - це для них нормальна одежа взимку в клуб піти.
   
Якесь середньовіччя...   (td)

Побачили б ви, як з Канади літають на Каріби. На деяких дівахах з одягу лише стрінги і якась майже прозора туніка. Ну ще в‘єтнамки на ногах.   :super:

І таке запросто може бути в січні-лютому. Я якось виїздив з аеропортівської парковки позаду компанії дівчат одягнутих як написав вище. Летіли ми одним рейсом. Вони швиденько застрибнули в свою Тундру, вже попередньо прогрітою парковщиками. А на вулиці -15 і сніжок із вітром. Під‘їздять до терміналу на виїзді з парковки щоб заплатити. Я прямо за ними. Спостерігаю. Та що за кермом опустила вікно і намагається дотягнутись до термінала карткою. Тундра трак не із самих маленьких, дотягнутись з висоти Тундри не може. Відкриває двері і вискакує на землю. Тут порив вітру задирає її туніку буквально на голову. З одягу лише стрінги. Навколо сніг, і ще й падає з верху. Картинка безподобна. Знав би - приготував фотоапарат.

 (tu)

  :)

   
У нас в сплртзалі усі жінки в таких топах тренуються...
   
Блін читаю, аж пісєц всі такі красапєти і красавци , що аж не всратися...
Нормальна , як у нас говорять молодиця, чого дої..ись Ален Делони... :gigi:
   
Ета топ. Встидно не знати, люба моя

Не пезди! Мені та не знати, що таке ліфчик із моїми то цицьками 7-го розміру (гіпюровий, б***ь, невже тобі повилазило?), а шо таке топік.

А на дівчині таки бюстгальтер, але не гіпюровий, а хебешний, того і пожмаканий такий, бо форму не держе - не на поролоні він у неї.
   
Ну пусть авикомпании дресс-код публикуют. Бред. Небритые мужики с перегаром изо рта заметно противней.
   
Недавно якісь придурки в театр опери і балету в Києві в шортах
вирішили зайти , не пустили ! Ой , порушили їх права(ідіотів)

А про мої права вони подумали ?! про права моєї дружини і таких десь 99, 99 ?
подумали ? що я прийшов прийшов в театр , а не на пляж !
Хай так на роботу сходить, у нас через кілька годин буде звільнений і ...
На роботі, як на роботі
На рибалці , як в на опері не будеш,
І так далі...
   
Мнение шалав, не разбирающихся в одежде, не интересует.

Ну, то як не розбираєшся, то і не попіздуй отут - на картинку та не хрюкай, шалава, нє разбірающаяся в адєждє:

https://www.google.com.ua/search?tbs=sbi:AMhZZisB8z-CQmVOXnoCiMGJIjErdzsopKzR1Jun0iW_1WGFg03fezRNoGtPg_10qd853qYa3R4nIs5cyKjzLelqiaNi3dcmxW3BPgL6b2HuxmG3GvRrYjbot50uNRW_1x80Nggh2rBTE2mva62NyGMiZwHL_1InGfl13jerqQi1T-TTk1wG7hra0cRzPeMwe-owHrTvpWDI7oD1U9s5lgJ9nEkAd70pZuz3h2RiA9H0VSJu9smWpOlNCjUgkBPt293mIq4sHhrlLkUkulw2B7YKUMuLbPZkDU2vNr8f2-A_1U744M_18PT9BG5SFzQAntA5HfophigiQRZ5-0_1qoG-wbzshYGzMxAIK7Miw&hl=ru-UA
   
Ну пусть авикомпании дресс-код публикуют. Бред. Небритые мужики с перегаром изо рта заметно противней.
100%.
Позалазить в літак русня пяна в дупу, то це нормально...
   
Європа  :facepalm:  Он Павлуша виходить з дому, знімає теніску і йде з голим торсом до метро  (tu)  І це 42х річний мужик, а тут засцяли єврогеї дівчини
   
comment:

Mr Moose
‏@MrMoosesTaxi
 10 ч.10 часов назад

If the airline said wearing a burka was inappropriate .....would that be the end of story too ?
   
Ну пусть авикомпании дресс-код публикуют. Бред. Небритые мужики с перегаром изо рта заметно противней.

Дрес-код простий - одягнутий і нормальний(тверезий)
Небритий, то це зараз у молоді такий дрес-код : неголений жидок  :D

Ще раз, в Литві при СССР в автобус пяних і неохайноодягнутих - не пускали !
Друскінікай.
   
Дрес-код простий - одягнутий і нормальний(тверезий)
Небритий, то це зараз у молоді такий дрес-код : неголений жидок  :D

Ще раз, в Литві при СССР в автобус пяних і неохайноодягнутих - не пускали !
Друскінікай.

Думаю всё намного более буднично. Пассажиров с билетами было слегка больше чем мест. Искали способ как избавится от проблемы бесплатно.
   
Сразу видно - воспитанная и интеллигентная нация. Накуй значит накуй.... распоясалась тупица рэднэковская.

вспоминаем магазин в Козине. Всем покуй

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія