Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все залишається - тарифи, корупція, ціни на газ, кредити мвф. Що ж нового дасть країні зеленовладдя

Га?
Запрошуються мирські і інші зеленозаври
   
Более чёткое осознание того, как их на.бали до этого Янукович и Порошенко
   
Более чёткое осознание того, как их на.бали до этого Янукович и Порошенко

А теперь и Зеленский
   
ватничество.. компромисс.. капитуляция..федера лизация
   
залишиться один урок - не буде такого, щоб країною керували  егоїстичні , дебільні, заздрістні манюпаси , які дбають лише про свою кишеню. Не було, нема, і не буде! Якщо таке станеться, то країна зникне і підпаде під владу іншої країни, де знову думка мапюпасів " дай те мені все, і відчепіться від мене" нікого не буде цікавити.
   
залишиться один урок - не буде такого, щоб країною керували  егоїстичні , дебільні, заздрістні манюпаси , які дбають лише про свою кишеню. Не було, нема, і не буде! Якщо таке станеться, то країна зникне і підпаде під владу іншої країни, де знову думка мапюпасів " дай те мені все, і відчепіться від мене" нікого не буде цікавити.

Корупціонери - основа будь-якої державності?  :-)

   
Корупціонери - основа будь-якої державності?  :-)

Все набагато простіше. Манюпас більше не буде обирати президента прямим голосуванням. Он вже й сткфанчук Конституцію правити зібравсь.
   
Га?
Запрошуються мирські і інші зеленозаври

Зеленовладдя... зеленозаври... Файні терміни! Красиві.
   
Более чёткое осознание того, как их на.бали до этого Янукович и Порошенко
:facepalm1:

прихильники певної політсили вже з брандсбойту в очі "росу" подають щоденно, а вони й досі вмиваються і кричать "ще! ще!"
   
1.dimec
2.Michigan
3.SOUTHBLOOD
починайте

Та тут Алєксєй за них сьогодні віддувається, напряжонний как панос.
   
Теперь хоть камни с неба (с)

Абинепетро
   
Га?
Запрошуються мирські і інші зеленозаври
Ваші "помийні емігрантські роти", Вувузела.
   
Теперь хоть камни с неба (с)

Абинепетро
"Поверніть жадібну брехливу свиню!" (с)
ото у декого просто "отходняк" :lol:
   
Зеленский должен выступить по ТВ и объяснить ситуацию людям когда его по всем направлениям запутал шоколадный СПРУТ что только после выборов имея поддержку в ВР  он сможет провести реформы и изменения. .  Что Парубий и правительство это враги народа вся их деятельность  высокие тарифы , нищета коррупция , повышения пенсионного возраста это действия направлены против граждан  страны !
   
Ваші "помийні емігрантські роти", Вувузела.

Мічі, скіко ти ще будеш тут емігів полоскати? Ми ж вже давно з'ясували (і ти признався), що від емігів тебе відділяє просто непруха - ти хтів би опинитися на їх місці, але тобі у лотерею не свезло, і ось тепер ти їх ненавидиш просто тому, що в тебе не вийшло.
   
Мічі, скіко ти ще будеш тут емігів полоскати? Ми ж вже давно з'ясували (і ти признався), що від емігів тебе відділяє просто непруха - ти хтів би опинитися на їх місці, але тобі у лотерею не свезло, і ось тепер ти їх ненавидиш просто тому, що в тебе не вийшло.

Що таке, помийний еміг?
не знайшов дорогу на американські політичні форуми, чи як, га?
   
1.dimec
2.Michigan
3.SOUTHBLOOD
починайте

З приводу чого списки, ватан?
   
"Поверніть жадібну брехливу свиню!" (с)
ото у декого просто "отходняк" :lol:

Скільки жабу не надувай, до свині їй далеко
   
Зеленский должен выступить по ТВ и объяснить ситуацию людям когда его по всем направлениям запутал шоколадный СПРУТ что только после выборов имея поддержку в ВР  он сможет провести реформы и изменения. .  Что Парубий и правительство это враги народа вся их деятельность  высокие тарифы , нищета коррупция , повышения пенсионного возраста это действия направлены против граждан  страны !

верните федорыча суки  :weep:
   
Готов это обсуждать после парламентских и смены правительства.А кормить троллей нет желания
   
Скільки жабу не надувай, до свині їй далеко

Тобі теж "не вистачає" жирного корумпованого кабана?
Йде влаштуйся працювати на фабрику "Рошен".
   
Зеленский должен выступить по ТВ и объяснить ситуацию людям когда его по всем направлениям запутал шоколадный СПРУТ что только после выборов имея поддержку в ВР  он сможет провести реформы и изменения. .  Что Парубий и правительство это враги народа вся их деятельность  высокие тарифы , нищета коррупция , повышения пенсионного возраста это действия направлены против граждан  страны !

Вкотре постає питання
Тобі скіко рочків?!
Як наче дитина пише
   
Тобі теж "не вистачає" жирного корумпованого кабана?
Йде влаштуйся працювати на фабрику "Рошен".

Слабенько
Ашотакоє?!
Де аганьок, задор і кураж? Куди поділися?!
   
Що таке, помийний еміг?
не знайшов дорогу на американські політичні форуми, чи як, га?

Я постійно забуваю, що маю справу з алцгеймерним дибілом, то правда. Яке я відношення маю до емігів, а ну?
   
з нового буде громадянська війна
   
Зеленский должен выступить по ТВ и объяснить ситуацию людям

Он уже объяснил, что его уже выбрали и следующие 5 лет он никому ничего не должен, согласно конституции.
   
Корупціонери - основа будь-якої державності?  :-)
раніше їх називали рабовласниками, потім феодалами, потім капіталістами, потім мафіозі, тепер корупціонерами)))
Шановний, завжди будуть багаті і бідні. Стань багатим. Не можеш? А воно треба? Якщо треба, але не можеш - то не заздри тим, хто може
   
Нічего не дадут. То есть совсем. А вот реванш РЫГОВ и капитулянтство-точно. Посмотрим как ЗЕ-билы будуть злягатися с кіньми,тю,з РИГАМИ. B-)
   
раніше їх називали рабовласниками, потім феодалами, потім капіталістами, потім мафіозі, тепер корупціонерами)))
Шановний, завжди будуть багаті і бідні. Стань багатим. Не можеш? А воно треба? Якщо треба, але не можеш - то не заздри тим, хто може

Слухай, милий, я в цій країні навіть квартиру боюся купити.

Якщо ти не бачиш різницю між капіталістом і мафіозі - це твої проблеми, я вже навряд чи тобі зможу допомогти

В Україні якраз домінують феодали і попи, а населенню хочеться капіталізму і цивілізації

Саме про це йдеться, а не про те, хто багатий, а хто бідний.
   
раніше їх називали рабовласниками, потім феодалами, потім капіталістами, потім мафіозі, тепер корупціонерами)))
Шановний, завжди будуть багаті і бідні. Стань багатим. Не можеш? А воно треба? Якщо треба, але не можеш - то не заздри тим, хто може
хто може красти? ))
   
Нічего не дадут. То есть совсем. А вот реванш РЫГОВ и капитулянтство-точно. Посмотрим как ЗЕ-билы будуть злягатися с кіньми,тю,з РИГАМИ. B-)
(tu)
   
з нового буде громадянська війна
Не буде. Підро-дебілів в реальному житті набагато менше ніж тут порохо-сосок. Ти здається щось про «колаборанта порошенка» писав, чи то був інший на зміні?
   
Я постійно забуваю, що маю справу з алцгеймерним дибілом, то правда. Яке я відношення маю до емігів, а ну?
У тебе «Альцгеймер», пєдріла? Це зараз вже можна вилікувати! Чого ти очкуєш, сучка, що з-під впн сюди лізеш?
   
Зеленский должен выступить по ТВ и объяснить ситуацию людям когда его по всем направлениям запутал шоколадный СПРУТ что только после выборов имея поддержку в ВР  он сможет провести реформы и изменения. .  Что Парубий и правительство это враги народа вся их деятельность  высокие тарифы , нищета коррупция , повышения пенсионного возраста это действия направлены против граждан  страны !

Вкотре постає питання
Тобі скіко рочків?!
Як наче дитина пише

Ну про який інтелект тут можна говорити.Тут тільки самі інстинкти.Пожраль,поспаль,посраль - все.
   
Канадська Вувузела так переймається "долею України", що здається канадський maple syrup не може залити собі у глотку. :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія