Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Туцкер Карлсон :facepalm:

Re: Туцкер Карлсон  :facepalm:

хуйло каже що бандерівці це фашисти,  ми бандерівці самі приліпили собі фашизм йопт

Які самі? Хтось колись з українських націоналістів називав себе фашистом? Я такого не пам'ятаю

Взагалі то в штатах свобода слова. Мають право і в балахонах, і в чорних пов'язках айсісу ходити. Чи можна буде те назвати мирною ходою хз.... мабуть можна, якщо у них і справді нема ніяких насильницьких намірів. Але то однозначно провокація як і смолоскипна хода

Ну да, ну да… Имеет право. Как-то в наш украинский магазин приперся имеющий право индивид в футболке с аквафрешем и курицей. Разумеется, после попыток пояснить, что так не поступают приличные люди, его просто выставили за дверь.

Можешь мирно пройтись со свастикой возле синагоги. Увидишь реакцию на твое «право». :)

я вже вище написав як воно приліпилось до всих "борців за расову та інші справедливості" не залежно від кольору шкіри

Та да, «no Irish need apply”, “no dogs or jews in peacoats allowed”, “bohunks, go home!” И прочие прелести «свободы слова»… :)

"no Irish need apply”  NYT - 1854 год.

Ну да, звичайно, ти стверджуєш що БЛМ міфічний (тату а де море), а я прицьому зазомбований  :facepalm:

БЛМ це конкретний досить потужний рух марксиського спрямування, який з'явився у Фергюсоні десь у 2014, досяг кульмінації під час протестів імені Дж Флойда та бесславно розчинився пару років тому

можна ще зробити вигляд що Чорні Пантери і Анжела Девіс це також міфічні персонажі...

Ну да, звичайно, ти стверджуєш що БЛМ міфічний (тату а де море), а я прицьому зазомбований  :facepalm:

БЛМ це конкретний досить потужний рух марксиського спрямування, який з'явився у Фергюсоні десь у 2014, досяг кульмінації під час протестів імені Дж Флойда та бесславно розчинився пару років тому
не рух а лейба блм літала змі, особливо правими, у руху має бути керівництво, аватари,  план, пропаганда, бабло, змі, політики, функціонери, бойові загони. Основна місія блм було нажахати реднеків лейбою блм. Блм це ще один "рух" на зразок "окупуй волстріт", ні про що, але на відміну від білої молоді випускників вузів що не могли знайти роботу в 2008 і щось там демонстрували і вимагали всього гарного проти паганого, блм це чорні і їх симпатики, а тому права пропаганда не могла пропустити шанс щоб їх не використати для безумовного слюновідділення у реднеків і таке інше. Прикріпив лейбу блм до когось/чогось і порядок.

Ну да, ну да… Имеет право. Как-то в наш украинский магазин приперся имеющий право индивид в футболке с аквафрешем и курицей. Разумеется, после попыток пояснить, что так не поступают приличные люди, его просто выставили за дверь.

Можешь мирно пройтись со свастикой возле синагоги. Увидишь реакцию на твое «право». :)

абсолютно вірно. достатньо в твоєму корпоративному офісі вийти і сказати що ти ненавидиш нігерів. І подивитися з якою швидкістю тебе звільнять...

не рух а лейба блм літала змі, особливо правими, у руху має бути керівництво, аватари,  план, пропаганда, бабло, змі, політики, функціонери, бойові загони. Основна місія блм було нажахати реднеків лейбою блм. Блм це ще один "рух" на зразок "окупуй волстріт", ні про що, але на відміну від білої молоді випускників вузів що не могли знайти роботу в 2008 і щось там демонстрували і вимагали всього гарного проти паганого, блм це чорні і їх симпатики, а тому права пропаганда не могла пропустити шанс щоб їх не використати для безумовного слюновідділення у реднеків і таке інше. Прикріпив лейбу блм до когось/чогось і порядок.

о боже. де ти був у 2020...

Які самі? Хтось колись з українських націоналістів називав себе фашистом? Я такого не пам'ятаю
ти пишеш що ненавидиш  пропаганду але вона з тобою спрацювала,  і не лише в одному випадку.

о боже. де ти був у 2020...

Да не, тут больше от Козьми Пруткова,  не верь глазам своим.

ти пишеш що ненавидиш  пропаганду але вона з тобою спрацювала,  і не лише в одному випадку.

В цьому питанні я керуюсь виключно власними спостереженнями та досвідом

абсолютно вірно. достатньо в твоєму корпоративному офісі вийти і сказати що ти ненавидиш нігерів. І подивитися з якою швидкістю тебе звільнять...

Бідний Алі, як він себе стримує, аж кюшать не може.
Приїхав в Штати без року тиждень і не може в офісі відкрито сказати як він ненавидить нігерів …
Живе як в концтаборі ;o
Але де сантіс спішить йому на допомогу!
Ні вокізму! Кожен має право сказати як він ненавидить нігерів :facepalm:

Різні рухи бувають... Тим не менше, наскільки я пам'ятаю у БЛМ були і лідери і аватари і пропаганда і бабло і змі і політики і функціонери..... На рахунок планів, не впевнений, але думаю були і плани

а якщо сказати що ненавидиш білих?

Бідний Алі, як він себе стримує, аж кюшать не може.
Приїхав в Штати без року тиждень і не може в офісі відкрито сказати як він ненавидить нігерів …
Живе як в концтаборі ;o
Але де сантіс спішить йому на допомогу!
Ні вокізму! Кожен має право сказати як він ненавидить нігерів :facepalm:

мова йшла про свободу слова, а ти занадто емоційний. немає свободи слова, є лише мораль сьогодення і те що в неї вкладається. І неписані закони суспільства що регулюють цю мораль.

далі йде виключення з суспільства - остракізм, якщо йде порушення цієї моралі.

Як стародавні люди виганяли з племені, що було страшним покаранням...

а якщо сказати що ненавидиш білих?

нічого не буде в каліфорнії. у нас звільнять і за те і за інше швидше за все.

нічого не буде в каліфорнії. у нас звільнять і за те і за інше швидше за все.

ну взагалі то це неправильно
на роботі людина ПРАЦЮЄ і все
я не зобов'язаний любити співробітників
можу хоч ненавидіти всіх - від директора до прибиральників
аби добре ПРАЦЮВАВ

Не хочу перебивать вашу увлекательную дисскуссию,  но как и твои либеральные компадре, ты не прав.

In 2013, three radical Black organizers — Alicia Garza, Patrisse Cullors, and Opal Tometi — created a Black-centered political will and movement building project called #BlackLivesMatter.

The project is now a member-led global network of more than 40 chapters. Our members organize and build local power to intervene in violence inflicted on Black communities by the state and vigilantes.

Black Lives Matter is an ideological and political intervention in a world where Black lives are systematically and intentionally targeted for demise.

Ты прав в одном, подпольных обкомов у них не наблюдается. Нахера? Когда это мейнстрим сьогодення. Крупные корпорации деньги дают, тренинги мандатори проводят. Все для "угнетенных" А их верхушка на эти деньги
Недвижимость себе покупает. Но упоминать об этом тоже расизм.

Воокизм, это один из инструментов развала страны в руках демократов/либералов/прогрессивистов/глобалистов.
валя ти тім'ячком стукнувся, рекламний проспект як доказ тянути. Ну так я зараз сторінку гербалайфу закину, а вони ж набагато успішніше за блм в плані бабла. Але навіть в рекламному проспекті одне бла бла бла, без планів дій, цілей, вождів, результатів і т.д. Ну і скільки бабла їм корпорації залили? А корпоративні тренінги тут до чого? Голова звенить стільки правої шизи засмоктав? Вокізм це в твоїй дурній макітрі.

Зараз праву шизу в основному на вокізм натравлюють, блм це позавчорашня лякалка,  глобальна загроза, тільки білий царь Хуйло може вивести всіх з темряви у світло. Це не мої слова. Це реально чим зараз праву шизу в США накачуюють. Вокізм, щоб то не було, це кінець світа, хуйло це промінь світла в темному царстві вокізма. Тільки хуйло, ну диктатура, агресія і таке інше то не страшно коли воки на п'ята наступають. Знову ж це не мої видумки, цим реально зараз накачують американців. Нормалізація хуйла і все що з хуйлом, тому що вокі ось ось каміня на каміні від західної цивілізації не залишать.

ну взагалі то це неправильно
на роботі людина ПРАЦЮЄ і все
я не зобов'язаний любити співробітників
можу хоч ненавидіти всіх - від директора до прибиральників
аби добре ПРАЦЮВАВ

гигиги є ще кодекс за "харасмент". і там можуть бути і слова і навіть якщо дивися... корочє тут жесть робиться.

Uncle Prol, ти так і не відповів. Якщо "воук" зараз раптом стало образливим для активістів боротьби за різні справедливості, то як їх можна називати щоб це не звучао образливо?

гигиги є ще кодекс за "харасмент". і там можуть бути і слова і навіть якщо дивися... корочє тут жесть робиться.

Показати зображення...

niдapacu бляdь....

Різні рухи бувають... Тим не менше, наскільки я пам'ятаю у БЛМ були і лідери і аватари і пропаганда і бабло і змі і політики і функціонери..... На рахунок планів, не впевнений, але думаю були і плани
ну раз було, і вони були такі жахливі, реднеки сходили на гімно, чому нічого в голові не відклалось? Правильно, тому що якщо і було, то чистий симулякр і профанація. Все що в твоїй макітрі блм залишила це не від блм, це від правої шизи яку ти засмоктав. Саме права пропаганда ліпила блм і жахала реднеків. Зараз прийла черга воків.

ну раз було, і вони були такі жахливі, реднеки сходили на гімно, чому нічого в голові не відклалось?

В основному через цілеспрямовані зусилля ЗМІ забути про них після корупційного скандалу і, як результат, безславного кінця.

Правильно, тому що якщо і було, то чистий симулякр і профанація. Все що в твоїй макітрі блм залишила це не від блм, це від правої шизи яку ти засмоктав. Саме права пропаганда ліпила блм і жахала реднеків. Зараз прийла черга воків.

Ні, від БЛМ. Все що я пам'ятаю про БЛМ - це від самих БЛМ, та від ЗМІ, які кілька років тому тільки про БЛМ і мусолили. А ти зараз прям уособлення фрази Don't believe your lying eyes

пс ще раз питаю якщо воуками називати не можна то як можна?

Uncle Prol, ти так і не відповів. Якщо "воук" зараз раптом стало образливим для активістів боротьби за різні справедливості, то як їх можна називати щоб це не звучао образливо?
Перш ніж питати тобі потрібно довести що це образливо, ну і хоча б дати орієнтовну кількість вок активістів і методу для їх розпізнавання. Ти може пропустив такера пару днів, але вок зараз ліплять на все і всіх, вок як звєзда давіда для правої шизи, вчора ось прочитав що для і Буша 2 воком вже обзивають. Всі хто не лягають під рудого фюрера це вок. В США зараз розвілка фашизації, карта чуть не туди ляже і ковбасники не будуть знати куди бігти і де ховатись. Українське походження  це такий природний кандидат на лейбу вока, чого дивись через рік другий будуть змушувати об'яснятись в любві до хуйла і трампа на камеру щоб зняти підозру в вокізмі.

В цьому питанні я керуюсь виключно власними спостереженнями та досвідом
тоді твої "рекомендації" не давати приводу Какеру Хуйлсону  та Маску Владіміру Владіміричу скоріше СТРАХ пропаганди а не  її  ненависть.

Uki_ на кожно хитровиєбанаго порошенка знайдеться ще хитровиєбаніший трамп з лівою різьбою.

В тебе ж фантазія  працює?  Вона ж працює як і твоя логіка з власних сплстережень і досвіду?

В основному через цілеспрямовані зусилля ЗМІ забути про них після корупційного скандалу і, як результат, безславного кінця.

Ні, від БЛМ. Все що я пам'ятаю про БЛМ - це від самих БЛМ, та від ЗМІ, які кілька років тому тільки про БЛМ і мусолили. А ти зараз прям уособлення фрази Don't believe your lying eyes

пс ще раз питаю якщо воуками називати не можна то як можна?
якісь зовсім не зрозумілі алюзії, замість того щоб чесно сказати, так від блм в моїй макітрі нічого конкретного не відклалось, настількі вони були страшні і руйнівні в свій час, що я просто ніякої конкретики не запам'ятав, да і гугл видає якусь відверту маячню.

Перш ніж питати тобі потрібно довести що це образливо, ну і хоча б дати орієнтовну кількість вок активістів і методу для їх розпізнавання. Ти може пропустив такера пару днів, але вок зараз ліплять на все і всіх, вок як звєзда давіда для правої шизи, вчора ось прочитав що для і Буша 2 воком вже обзивають. Всі хто не лягають під рудого фюрера це вок. В США зараз розвілка фашизації, карта чуть не туди ляже і ковбасники не будуть знати куди бігти і де ховатись. Українське походження  це такий природний кандидат на лейбу вока, чого дивись через рік другий будуть змушувати об'яснятись в любві до хуйла і трампа на камеру щоб зняти підозру в вокізмі.

Ну я не знаю, особисто я це слово "воук" ніколи образливим не вважав, просто певна особливість поведінки та політичних вподобань. Але тебе чось це слово триггерить. От я і петаю чим менш образливим замінити

Юкі, ти помітив як на твої слова про "воуків" відпазу підтяглися валік та алі, які завзди рвали дупи за Трампа, Такера Карсона та ультраправу пропаганду?
Тебе це не насторожує, що ти на одному боці з ними?

Це яскравий приклад, як їхня пропагагда спрацювала з тобою.
Ти чітко заковтнув гачок "анвоукізму" і вони тепер тебе юзають.

мова йшла про свободу слова, а ти занадто емоційний. немає свободи слова, є лише мораль сьогодення і те що в неї вкладається. І неписані закони суспільства що регулюють цю мораль.

це змова, серед демів одні інопланетяни-рептилоїди.
Вдало я зміксував?

мене насторожуєш ти з Uki_ на одній стороні з кумами мудачука, бля, і Ali()))( на вашій стороні - ЗАБУВ
 Вибач що перебив

якісь зовсім не зрозумілі алюзії, замість того щоб чесно сказати, так від блм в моїй макітрі нічого конкретного не відклалось, настількі вони були страшні і руйнівні в свій час, що я просто ніякої конкретики не запам'ятав, да і гугл видає якусь відверту маячню.

дохера відклалось
ось блокують у нас фрівей

ось вимагають розпустити поліцію

ось просто мирно протестують

ось вулицю переіменовують

Ну я не знаю, особисто я це слово "воук" ніколи образливим не вважав, просто певна особливість поведінки та політичних вподобань. Але тебе чось це слово триггерить. От я і петаю чим менш образливим замінити
де ти бачиш що мене тригерить? Я лише даю короткий екскурс і історію його розкрутки і сучасному стані фашизації сша де лейба вок вимальовується як цілком зловіща лейба яка до того ж ВЖЕ вбиває саме в Україні, поскільки права шиза накачує трампонів і більш помірковану публіку страшилками про вок з якими можна лише справитись об'єднавши сили с мудрим благочестивим хуйлом поборником традиційних цінностей і моралі.

От з Uki_ та Slav я б напевно випив віскі в одній компанії, і було б приємно їх вислухати.

А з Tatus та Алі було б прогнозоване мордобиття, всі б'ють всіх. І віскі був би тіко початим

Свобода слова, кажеш ? Мораль сьогодення?
Тобто ти вважаєш що ненавидіти нігерів які тобі взагалі нічого не зробили це нормально. Просто не на часі.
Євреїв теж нормально ненавидіти? І дурні німці просто стримують себе сьогодні?
Поляків ти ще ненавидиш, писав тут не раз. Кого ще?

Але не памʼятаю що б ти ненавидів кацапів.
Хоча то зрозуміло - вони ж проти воук

дохера відклалось
ось блокують у нас фрівей
Показати зображення...
Показати зображення...
ось вимагають розпустити поліцію
Показати зображення...
ось просто мирно протестують

Показати зображення...
ось вулицю переіменовують

Показати зображення...
а фот погромів в Лос Анжелосі в 1992 в тебе немає? Там все було набагато жорсткіше. Чому в свій час права шиза жупела і страшилок з нього не наліпила? Не було потреби. Спонтанний вибух блм розкручений до маштабів кінця світу правою пропагандою це пшик в порівнянні з минулими вибухами незадоволення в США. Сам факт спонтанного затухання блм це доказ того що це не був рух. Чорні Пантери це був рух, фбр десятиліттями охотилась. Блм заглох сам  тому що не було ні конкретних цілей ні розуміння що робити ні заводіл аватарів.

Юкі, ти помітив як на твої слова про "воуків" відпазу підтяглися валік та алі, які завзди рвали дупи за Трампа, Такера Карсона та ультраправу пропаганду?

Це вони зі мною на одному боці в деяких питаннях. Нічого поганого в тому що у мене з консерваторами є деякі спільні позиції я не бачу. Навпаки мене насторожує інше - таке от ставлення до різноманітності думок як у декого: як тільки трохи в чомусь відрізняється позиція - то відразу записувати у вороги.

Це яскравий приклад, як їхня пропагагда спрацювала з тобою.
Ти чітко заковтнув гачок "анвоукізму" і вони тепер тебе юзають.

відраза до воуків у мене з'явилась під час погромів імені дж флойда, бо я бачив як все відбувається на власні очі.  з того часу ця відраза тільки посилюється
до того я співчував їм та поважав за їхню боротьбу за свої права

а фот погромів в Лос Анжелосі в 1992 в тебе немає? Там все було набагато жорсткіше. Чому в свій час права шиза жупела і страшилок з нього не наліпила?

Ну там хоч і жорстко було, але більш локалізовано якось, тому не так страшно. Ще може тому що я просто не жив ще в ЛА тоді. Ну і крім того там ситуація була набагато більш зухвала. Копи зібрались колом навколо негра та хуярили його без особливих на те причин. Можливо і треба було місцеву владу та поліцію трохи привести до тями.

Блм заглох сам  ....

Що і треба було довести. Раз заглох, то значить існував. Все інше - то лірика

Ну і скільки бабла їм корпорації залили?

Счастливый ты человек. Или скорее всего прикидываешься. Это не знать и не видеть мог только слупоглухонемой индивидум.

Major corporations and well-known companies worldwide have contributed billions to the BLM movement and related causes. Some of them did not disclose how much money they donated. However, the table includes several well-known companies that contributed hundreds of millions. They include:

- Bank of America: $18.5 billion

- BlackRock: $810 million.

- Adidas: $120 million.

- Amazon: $169.5 million.

- American Express: $50 million.

- Apple: $100 million.

- IBM: $252 million.

- Kellogg: $91 million.

- Microsoft: $244.6 million.

- PGA Tour: $100 million.

- Warner Bros. Discovery: $115 million.

Вот их вебсайт. Изучи, там и программа и цели и структура и руководство. Все как у больших мальчиков. И пизzдят как большие. https://blacklivesmatter.com/

Тренинги. Пожалуйста, на вскидку. Послушай о себе.

И посмотри как это было на государственном уровне:

Це вони зі мною на одному боці в деяких питаннях. Нічого поганого в тому що у мене з консерваторами є деякі спільні позиції я не бачу.

Суть в тому, що вони не консерватори, вони ультраправі радикали.

"no Irish need apply”  NYT - 1854 год.

Ну и?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія