Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Туцкер Карлсон :facepalm:

Re: Туцкер Карлсон  :facepalm:

Кожний хто слюною сходить від слова "вок" так чи інакше засмоктав правої шизи. Саме права пропаганда підняла це слово з дна вживаності, розкрутила і виробила безумовний рефлекс на нього, собаки Павлова відпочивають.

Я просто заперечив твердження що "воукізму" та "воуків" не існує взагалі. Слиною ж сходять мої опоненти

не знаю, можливо це і расизм, але це не проблема однозначно

:facepalm1:
Укі, тебе ультраправа пропаганда конкретно затягнула в своє болото.
Якби не питання України,  то ти б зараз хвалив Такера Карсона і підтримував би Трампа.

расизм більше не є визначальним фактором в політиці та економіці, расизм не вважається прийнятною ідеологією суспільством, побороти расизм та ксенофобію в собі це вже справа сумління кожного окремо
ні фіга собі, культова фігура американської політики трамп, права шиза що його підтримує регулярно видають собачий свист до расистів і ксенофобів всіх мастєй використовуючи різні закодовані меседжі які расисти да і всі інші (окрім тебе) розуміють, народ торчить.

:facepalm1:
Укі, тебе ультраправа пропаганда конкретно затягнула в своє болото.
Якби не питання України,  то ти б зараз хвалив Такера Карсона і підтримував би Трампа.

Такера та Трампа я б ніколи не підтримував через їхнє прагнення зламати демократію через коліно

ні фіга собі, культова фігура американської політики трамп, права шиза що його підтримує регулярно видають собачий свист до расистів і ксенофобів всіх мастєй використовуючи різні закодовані меседжі які расисти да і всі інші (окрім тебе) розуміють, народ торчить.

Бачиш, їм навіть доводиться закодовані месседжі використовувати через те що суспільство не сприймає ці ідеї. Це ж плюс

Я просто заперечив твердження що "воукізму" та "воуків" не існує взагалі. Слиною ж сходять мої опоненти
спасибі за ретрансляцію такера і інш.. Вокізму не існує. Це безглузде слово поганяло що виключно застосовується для слиновиділення у споживачів правої пропаганди. Це слово ліплять до любої людину на яку хочуть натравити праву шизу.

Бачиш, їм навіть доводиться закодовані месседжі використовувати через те що суспільство не сприймає ці ідеї. Це ж плюс
Закодовані меседжі були табу і шкандаль не так  давно, зараз це норма. Вектор розвитку очевидний

спасибі за ретрансляцію такера і інш.. Вокізму не існує. Це безглузде слово поганяло що виключно застосовується для слиновиділення у споживачів правої пропаганди. Це слово ліплять до любої людину на яку хочуть натравити праву шизу.

То мабуть такер мене ретранслює, я ж висловлюю виключно свої власні думки. Воукізм існує. Цим безглуздим словом колись назвали себе самі воуки. Я це слово знав задовго до такера з трумпом. Хай такер з трумпом ліплять це слово до кого завгодно, це не відміняє його існування та застосування ніяк

Такера та Трампа я б ніколи не підтримував через їхнє прагнення зламати демократію через коліно

Ти підтримуєш ДеСантіса, а він в цьому плані такий самий, якщо не гірший за Трампа.
Саме так і працює ультраправа пропаганда, тобі втирають в мізки, що страшні "воуки" все захоплять і т.д. і т.п., і ти починаєш кивати, а потім незчувся як уже готовий підтримувати обмеження свободи і демократії, бо це потрібно для війни з "воуками".
У тебе в голові сталася підміна понять, саме це і є головна мета ультраправої пропаганди, і саме про це попереджав Джон Стюарт.

:good:  :drinks:

Закодовані меседжі були табу і шкандаль не так  давно, зараз це норма. Вектор розвитку очевидний

Звичайний процес соціально-політичного бурління, який постійно відбувається в американському суспільстві

Смолоскипна хода також була мирною.

Ну так Додік же заявив що там теж були хороші люди.
А ти від нього носом крутиш :facepalm:

Цікаво, а ходу в білих балахонах з білими ковпачками на голові те теж назовеш «мирною»?
І напишеш що «це не проблема, однозначно»???

Ти підтримуєш ДеСантіса, а він в цьому плані такий самий, якщо не гірший за Трампа.

Я ДеСантіса не підтримую. Я це неодноразово заявляв з самого початку його кампанії. Підтримки ДеСантісу я ніколи не висловлював.

То мабуть такер мене ретранслює, я ж висловлюю виключно свої власні думки. Воукізм існує. Цим безглуздим словом колись назвали себе самі воуки. Я це слово знав задовго до такера з трумпом. Хай такер з трумпом ліплять це слово до кого завгодно, це не відміняє його існування та застосування ніяк
вок був нішовим, маловідомим, особливо для реднеків, сленгом щоб означав нєгрів які цікавляться суспільними питаннями. Зараз від цього слова у реднека піниться слюна на губах. Знову ж таки Собаки павлова відпочивають, а права пропаганда рулить США.

Цікаво, ти сам почав ліпити це слово до кого завгодно. Хоча я тобі вже написав значення цього терміну.
Чим ти відрізняєшся від Таккера і Трампа?

Ну так Додік же заявив що там теж були хороші люди.
А ти від нього носом крутиш :facepalm:

"хороші люди" - це якраз нарратив додіка, який я абсолютно не підтримую.

Цікаво, а ходу в білих балахонах з білими ковпачками на голові те теж назовеш «мирною»?
І напишеш що «це не проблема, однозначно»???

Взагалі то в штатах свобода слова. Мають право і в балахонах, і в чорних пов'язках айсісу ходити. Чи можна буде те назвати мирною ходою хз.... мабуть можна, якщо у них і справді нема ніяких насильницьких намірів. Але то однозначно провокація як і смолоскипна хода

Цікаво, ти сам почав ліпити це слово до кого завгодно. Хоча я тобі вже написав значення цього терміну.
Чим ти відрізняєшся від Таккера і Трампа?

я вже вище написав як воно приліпилось до всих "борців за расову та інші справедливості" не залежно від кольору шкіри

вок був нішовим, маловідомим, особливо для реднеків, сленгом щоб означав нєгрів які цікавляться суспільними питаннями. Зараз від цього слова у реднека піниться слюна на губах. Знову ж таки Собаки павлова відпочивають, а права пропаганда рулить США.

Ну так БЛМ же популяризував його

Я ДеСантіса не підтримую. Я це неодноразово заявляв з самого початку його кампанії. Підтримки ДеСантісу я ніколи не висловлював.

А оце хто писав?

Мушу визнати, єдине що мене не влаштовує в ДеСантісі - це його плазування перед трумпом та падлюча позиція в питаннях України. Його "війна" з воуками у флоріді як баланс на противагу "війні" воуків зі здоровим глуздом в Каліфорнії мене влаштовує  :beach:

І раніше (до лютого 2022-го) ти висловлювався, що проголосував би за нього.

я вже вище написав як воно приліпилось до всих "борців за расову та інші справедливості" не залежно від кольору шкіри

Воно не приліпилось само, це була робота ультраправої пропаганди, яка хоче таким чином розділити суспільство і спрямувати туди, куди їм треба.
І ти гарно ведешся на цю пропаганду.

А оце хто писав?

І раніше (до лютого 2022-го) ти висловлювався, що проголосував би за нього.

Ну ця конкретно сторона його політики мене влаштовує, але інші, які не влаштовують набагато важливіші. Я ніколи не висловлювався що проголосував би за нього, бо в питанні України я йому не довіряв з самого початку.

Ніт! Знову брешеш. Ти написав що воно «приліпилось» але не написав «як».
А приліпилось воно саме Таккерами, Де Сантісами та іншим непотребом . Щоб змішати а одну купу і борців
 за расову і борців за «іншу» справедливості.
І ти з тими муднями в одній компанії.
Вбиральні для трансджендерів? Вокізьм!
Диференційні тарифи в залежності від статків? Вокізьм!
Федеральна податкова система? Вокізьм у кубі :facepalm:

Воно не приліпилось само, це була робота ультраправої пропаганди

воно не приліпилось саме, його "ультраліві" самі приліпили на себе об'єднавши боротьбу за расову справедливість з боротьбою за інші види несправедливості ще до появи  БЛМ

частина суспільства як раз сприймає
просто виступити ВІДКРИТО звичайно неможливо тому і меседжі закодовані

Воукізм існує. Цим безглуздим словом колись назвали себе самі воуки

а шо це взагалі таке?

Ніт! Знову брешеш. Ти написав що воно «приліпилось» але не написав «як».
А приліпилось воно саме Таккерами, Де Сантісами та іншим непотребом . Щоб змішати а одну купу і борців
 за расову і борців за «іншу» справедливості.

Для тебе можливо. Я ж пам'ятаю як називали себе воуками усі підірвані борці за справедливості не залежно від раси ще до БЛМ

а шо це взагалі таке?

це типу соціальний активіст який невпинно бореться проти несправедливості до пригноблених
ну от Грета - яскравий приклад

це типу соціальний активіст який невпинно бореться проти несправедливості до пригноблених
ну от Грета - яскравий приклад

ну їбонат такий собі мабуть
навіжжений

цікава думка спала

йду по вулиці і бачу огидну білу жінку
думаю про себе - яка мерзота (це не расизм)
йду по вулиці і бачу огидну ЧОРНУ жінку
думаю про себе - яка мерзота (це РАСИЗМ?)

ну їбонат такий собі мабуть
навіжжений

щось в цьому роді
недавно наводили відео обговорення резолюції, яка засуджує ізраіль в раді каліфорнійського міста окланд.

Так там молодь такі полум'яні промови штовхали про те які ХАМАС - борці за справедливість. От то також яскравий приклад воуків

Ну так БЛМ же популяризував його
В США вже давним давно існує лише один механізм популяризації - бомбардування охлосу всюдисущою правою пропагандою. Все що права пропаганда не підхоплює і не розкручує залишається нішовим або вмирає. Блм (міфічний як і вок), крайні ліві і таке інше просто не мають інструментів для масового зомбування своїми месаджами, а начебто ліберальні змі абсолютно не ефективні в плані вироблення безумовних рефлексів, як не як вони апелюють до вищої розумової діяльності. Народу заходять погоняла і лякалки виключно від правих пропагандистів які працюють з тваринними інкстинктами.

Блм (міфічний як і вок)

далі можна не дискутувати на цю тему.

щось в цьому роді
недавно наводили відео обговорення резолюції, яка засуджує ізраіль в раді каліфорнійського міста окланд.

Так там молодь такі полум'яні промови штовхали про те які ХАМАС - борці за справедливість. От то також яскравий приклад воуків
наліплення абсолютно зайвої лейби виключно для слюновідділення і безумовного рефлексу. Признавайся яку праву шизу смокчеш.

далі можна не дискутувати на цю тему.
звичайно немає про що дискутувати з зазомбованими. Страшний блм не має ні керівного органа, ні ідеології, ні діячів яких легко впізнати чи будь яких діячів, ні пропагандистської машини, ні бабла, ні конкретних цілей, ні підпільного обкому, абсолютно ніяких атрибутів масового руху не має, блм це просто лейба, зійдутьтся пару нєгрів до купи і вже блм

воно не приліпилось саме, його "ультраліві" самі приліпили на себе об'єднавши боротьбу за расову справедливість з боротьбою за інші види несправедливості ще до появи  БЛМ
хуйло каже що бандерівці це фашисти,  ми бандерівці самі приліпили собі фашизм йопт

щось в цьому роді

а ізраілю вони не співчувають?
якийсь ДИВНЕ спрямування співчуття...

расизм більше не є визначальним фактором в політиці та економіці, расизм не вважається прийнятною ідеологією суспільством, побороти расизм та ксенофобію в собі це вже справа сумління кожного окремо

На федеральном уровне еще так-сяк, а на штатном, южнее линии Мейсона-Диксона и западнее Миннесоты цветет пышным цветом. Разумеется, не считая побережья южной Калифорнии.

наліплення абсолютно зайвої лейби виключно для слюновідділення і безумовного рефлексу. Признавайся яку праву шизу смокчеш.

Ну так вони самі на себе наліпили колись, то чому тепер раптом  почали відхрещуватись?

Так чи інакше, якщо вас це слово так тригеррить, то якою назвою  для "борців за расові та інші справедливості"  можна користуватись щоб вас не ображати?

Страшний блм не має ні керівного органа, ні ідеології, ні діячів яких легко впізнати чи будь яких діячів, ні пропагандистської машини, ні бабла, ні конкретних цілей,

Не хочу перебивать вашу увлекательную дисскуссию,  но как и твои либеральные компадре, ты не прав.

In 2013, three radical Black organizers — Alicia Garza, Patrisse Cullors, and Opal Tometi — created a Black-centered political will and movement building project called #BlackLivesMatter.

The project is now a member-led global network of more than 40 chapters. Our members organize and build local power to intervene in violence inflicted on Black communities by the state and vigilantes.

Black Lives Matter is an ideological and political intervention in a world where Black lives are systematically and intentionally targeted for demise.

Ты прав в одном, подпольных обкомов у них не наблюдается. Нахера? Когда это мейнстрим сьогодення. Крупные корпорации деньги дают, тренинги мандатори проводят. Все для "угнетенных" А их верхушка на эти деньги
Недвижимость себе покупает. Но упоминать об этом тоже расизм.

Воокизм, это один из инструментов развала страны в руках демократов/либералов/прогрессивистов/глобалистов.

звичайно немає про що дискутувати з зазомбованими. Страшний блм не має ні керівного органа, ні ідеології, ні діячів яких легко впізнати чи будь яких діячів, ні пропагандистської машини, ні бабла, ні конкретних цілей, ні підпільного обкому, абсолютно ніяких атрибутів масового руху не має, блм це просто лейба, зійдутьтся пару нєгрів до купи і вже блм

Ну да, звичайно, ти стверджуєш що БЛМ міфічний (тату а де море), а я прицьому зазомбований  :facepalm:

БЛМ це конкретний досить потужний рух марксиського спрямування, який з'явився у Фергюсоні десь у 2014, досяг кульмінації під час протестів імені Дж Флойда та бесславно розчинився пару років тому

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія