Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Туцкер Карлсон :facepalm:

Re: Туцкер Карлсон  :facepalm:

Щоб оцінити психологічний стан натовпу який не пускав дітей (!) до школи достатньо знати історію.

Не достатньо. "розлючений натовп" це з тої ж опери що і "Мазепа - зрадник". Якщо так трактувати історію то тоді вже треба і про "розлючені натовпи" індіанців писати, які постійно докучали нещасним поселенцям зі сходу. Але ж ні, це ж не політкоректно. Насправді поселенці були білі та розлючені, а індіанці.... упс ... нативні американці були просто в розпачі....

ще раз поторюю -  справжня історія - це голі факти, події та наслідки. Без усієї цієї емоційно-пропагандонської словесної еквілібристики

Нац гвардію не застосовують для охорони дітей проти «мирного протесту».

Реструктуризація тарифів щоб малозабезпечені могли заплатити за електроенергію взагалі не має відношення до воукізму.

Для того щоб малозабезпечені могли заплатити за ЕЕ треба економити її, а не вбивати галузь реструктуризацією тарифів. Ці ідеї суто з воуківського середовища

Ще приклад: ліквідація застави під час арешту за радянським зразком

Не достатньо. "розлючений натовп" це з тої ж опери що і "Мазепа - зрадник". Якщо так трактувати історію то тоді вже треба і про "розлючені натовпи" індіанців писати, які постійно докучали нещасним поселенцям зі сходу. Але ж ні, це ж не політкоректно. Насправді поселенці були білі та розлючені, а індіанці.... упс ... нативні американці були просто в розпачі....

ще раз поторюю -  справжня історія - це голі факти, події та наслідки. Без усієї цієї емоційно-пропагандонської словесної еквілібристики

Для того щоб малозабезпечені могли заплатити за ЕЕ треба економити її, а не вбивати галузь реструктуризацією тарифів. Ці ідеї суто з воуківського середовища

До чого тут воукізм??? Якісь помиї в голові :facepalm:

Не пересмикуй, Татусь.
Екстримізм та насильницькі дії - це абсолютно різні речі. Боротьба з екстримізмом може відбуватись виключно в політичній площині, а от насильницькі дії - то вже злочин, який має каратись

Пересмикуєш саме ти.

Я просто вказую, що ультраправим треба було змістити фокус з боротьби між свободою/рабством на щось інше, от вони і вибрали воук які свого ворога і почали роздувати то все, щоб перевести все в площину боротьби "воуки" проти "анвоуки", при цьому вони самі визначають хто такі "воуки".
Як тільки ти попадаєш в цю систему координат, ти починаєш вірити їхній пропаганді.

Саме на таких поділах і грає ультраправа пропаганда.
Ти чітко попав в тенети цієї пропаганди, ти сам казав, що хотів голосувати за ДеСантіса, який є яскравим представником ультраправих і одним із найупоротіших МАГАвців.

справжня історія - це голі факти, події та наслідки. Без усієї цієї емоційно-пропагандонської словесної еквілібристики

Так я і навів голий факт - для захисту дітей від «мирного протесту» прийшлось застосувати нац гвардію.
В Талсі, Оклахома нац гвардію не застосували. І «мирні протестанти» спалили доунтаун і вбили купу чорних.
Чи це теж « емоційно-пропагандонська словесна еквілібристика»?

При тому, що ці порядки вводяться під тиском воуків та під гаслами рівності та расової справедливості.

Юкі, ти вже починаєш говорити словами хуйла.
Польща винна в початку другох світової, бо не віддала Гданськ Гітлеру? :facepalm1:
Рабство було корисне для рабів, бо деякі отримали професію? :fool: 
Бачиш, як тільки перейшов систему координат ультраправої пропаганди, так відразу і почав розповідати їхні наративи.

А це вже взагалі, таким заявам навіть Такер Карсон позаздрить.

Пересмикуєш саме ти.

От диви, Татусь, я тобі показав як саме ти пересмикуєш, а ти тупо перевів "от я сказав це ти пересмикуєш, значить ти"

Я просто вказую, що ультраправим треба було змістити фокус з боротьби між свободою/рабством на щось інше, от вони і вибрали воук які свого ворога і почали роздувати то все, щоб перевести все в площину боротьби "воуки" проти "анвоуки", при цьому вони самі визначають хто такі "воуки".
Як тільки ти попадаєш в цю систему координат, ти починаєш вірити їхній пропаганді.

Саме на таких поділах і грає ультраправа пропаганда.
Ти чітко попав в тенети цієї пропаганди, ти сам казав, що хотів голосувати за ДеСантіса, який є яскравим представником ультраправих і одним із найупоротіших МАГАвців.

Окей, Я згоден, ультраправа пропаганда багато в чому підміняє поняття та пересмикує також.

При тому, що ці порядки вводяться під тиском воуків та під гаслами рівності та расової справедливості.

Брехня. Яке відношення трансджендери мають до расової справедливості???

От за це вас їбанутих і не люблять

Юкі, ти вже починаєш говорити словами хуйла.
Польща винна в початку другох світової, бо не віддала Гданськ Гітлеру? :facepalm1:

Пля  :facepalm:  "винна" - це якраз приклад застосування нарративу. Бо це не голий факт, а судження, характеристика. Голивй факт - Гітлер виставив ультиматум, польща відмовилась, і гітлер почав війну.

Рабство було корисне для рабів, бо деякі отримали професію? :fool:

"Корисне" - це нарратив, "деякі отримали професію" - це факт, "деякі - навпаки опинились в повних злиднях та відсутності будьяких перспектив" - це замовчений факт. Замовчування фактів - це також нарратив

Бачиш, як тільки перейшов систему координат ультраправої пропаганди, так відразу і почав розповідати їхні наративи.

не бачу. Ти все перекрутив з ніг на голову. Я вище пояснив

А це вже взагалі, таким заявам навіть Такер Карсон позаздрить.

Яким

От за це вас їбанутих і не люблять

Головне щоб ти хуйла не розлюбив.
Гданськ це німецьке місто, а Київ і Кенінсберг посконі кацапські :facepalm:

Головне щоб ти хуйла не розлюбив.
Гданськ це німецьке місто, а Київ і Кенінсберг посконі кацапські :facepalm:
Хуйло таке саме як ти тільки з іншої сторони спектруму.
Ви могли колись разом десь на зборах партактиву сидіти і асуждать Штати.

Брехня. Яке відношення трансджендери мають до расової справедливості???

Обидві "проблеми" проштовхують одні і ті самі воуки в основному

Це вони в голові у тебе проштовхують.
Бо воук має чітке визначення - знати історію чорних в Америці.

Це вони в голові у тебе проштовхують.
Бо воук має чітке визначення - знати історію чорних в Америці.

Може так з'явився цей термін, але до цієї теми долучили і інші, в результаті всі теми об'єднали в одну: боротьба за рівність та справедливість, отже всі "борці" і стали воуками

Може так з'явився цей термін, але до цієї теми долучили і інші, в результаті всі теми об'єднали в одну: боротьба за рівність та справедливість, отже всі "борці" і стали воуками

Ні. Це Карсони і ДеСантіси хочуть змішати все до купи.
І їм це вдається (ти тому підтвердження).

In 1996, 75 years after the massacre, a bipartisan group in the state legislature authorized the formation of the Oklahoma Commission to Study the Tulsa Race Riot of 1921. The commission's final report, published in 2001, states that the city had conspired with the racist mob; it recommended a program of reparations to survivors and their descendants.[28] The state passed legislation to establish scholarships for the descendants of survivors, encourage the economic development of Greenwood,[not verified in body] and develop a park in memory of the victims of the massacre in Tulsa. The park was dedicated in 2010. Schools in Oklahoma have been required to teach students about the massacre since 2002,[29] and in 2020, the massacre officially became a part of the Oklahoma school curriculum.

Це воук. Ти проти цього? Треба спалити всі книжки в шкільних бібліотеках про Tulsa massacre?

Ні. Це Карсони і ДеСантіси хочуть змішати все до купи.

Ні, років може 10 тому, я сам чув цю ідею в різних обговореннях типу "Ми всі в одному човні, ми всі воук". Так що ні десантіс ні такер тут ніпричому

І їм це вдається (ти тому підтвердження).

In 1996, 75 years after the massacre, a bipartisan group in the state legislature authorized the formation of the Oklahoma Commission to Study the Tulsa Race Riot of 1921. The commission's final report, published in 2001, states that the city had conspired with the racist mob; it recommended a program of reparations to survivors and their descendants.[28] The state passed legislation to establish scholarships for the descendants of survivors, encourage the economic development of Greenwood,[not verified in body] and develop a park in memory of the victims of the massacre in Tulsa. The park was dedicated in 2010. Schools in Oklahoma have been required to teach students about the massacre since 2002,[29] and in 2020, the massacre officially became a part of the Oklahoma school curriculum.
Це воук. Ти проти цього? Треба спалити всі книжки в шкільних бібліотеках про Tulsa massacre?

Ну деякі ідеї у воуків конструктивні, так само і у Трумп іноді репродукує слушні ідеї.
Я сам їм співчував та підтримував допоки їх не почало реально заносити

Значить Укі проти паління книжок зі шкільних бібліотек.
Але топив за де сантіса який це робив.
Бо у нього «деякі ідеї конструктивні» :facepalm:

Значить Укі проти паління книжок зі шкільних бібліотек.
Але топив за де сантіса який це робив.
Бо у нього «деякі ідеї конструктивні» :facepalm:

Де я топив за ДеСантиса?

Де я топив за ДеСантиса?

Може я тебе з алі переплутав.
Але ти співаєш з де сантісом в унісон

2) ти не можеш стверджувати що то був натовп. Можливо то був організований протест

Ага, как, например, вот этот. Поцыэнт тоже решил протестовать. Вполне организовано.

Pittsburgh synagogue shooting

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pittsburgh_synagogue_shooting

Шок у человека до сих пор. Он ехал в другую страну. :) Первым шагом для лечения «вот этого всего» должен быть просмотр фильма «The Bird cage”. :)

Може я тебе з алі переплутав.
Але ти співаєш з де сантісом в унісон

Мушу визнати, єдине що мене не влаштовує в ДеСантісі - це його плазування перед трумпом та падлюча позиція в питаннях України. Його "війна" з воуками у флоріді як баланс на противагу "війні" воуків зі здоровим глуздом в Каліфорнії мене влаштовує  :beach:

Ага, как, например, вот этот. Поцыэнт тоже решил протестовать. Вполне организовано.

Pittsburgh synagogue shooting

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pittsburgh_synagogue_shooting

На початку президенства Трампа білі супремасисти пройшлись  факельною ходою «мирним  організованим протестом» скандуючи расистські і антисемітські лозунги. А один з них врізався на траку у стоячих антипротестантів.
На що Трамп сказав що з обох боків є хороші люди. А єврейська гуані, трампістська шлюха, «не чула» скандування Jews will not replace us.
Укі теж не хоче бачити-чути-знати. Так йому легше жити в магагівському коконі

Бачиш, ти вже вважаєш расизм якоюсь несправжньою проблемою, навіть взяв в лапки.
Осб тобі і результат роботи ультраправої пропаганди.

На початку президенства Трампа білі супремасисти пройшлись  факельною ходою «мирним  організованим протестом» скандуючи расистські і антисемітські лозунги.

Ага, не то шо мирні протести проти расизму поліції у бутіках ню йорку  8-)

Мушу визнати, єдине що мене не влаштовує в ДеСантісі - це його плазування перед трумпом та падлюча позиція в питаннях України. Його "війна" з воуками у флоріді як баланс на противагу "війні" воуків зі здоровим глуздом в Каліфорнії мене влаштовує  :beach:

Браво! Нарешті ти чітко підтримав політику паління книжок зі шкільних бібліотек!
Хуйло теж забороняє книжки які вважає воківськими. Ще пів кроку і ти почнеш його підтримувати.
Тим більше що він не плазує перед Трампом а крутить ним як циган сонцем.
Ну а що до «падлючої позиції в питаннях України» то пересилеш себе.
Гданськ це  ж дійсно історично німецьке місто…. :facepalm:

Алгоритм політики в США зараз. За останні років 40 права шиза створила здоровенну машину маніпулятивної пропаганди (яку злизали хуйловці 1 до 1) вкупі з розумово-цінностно- психіатрічною деградацією середньо американця політичний механізм відработаний і простий

1) ті хто контролює праву пропаганду, контролюють месадж якими бомбардують охлос. Мудрий народ завжди приймає сторону пропаганди якою його бомбардує права шиза.
2) народ радикалізується і вимагає дій від респо політиків, а то не переоберуть і голову відстрілять. Погрози пару тройці правих політиків з хребтом що не танцюють під дудку пропаганди то є норма американської жизні. Більшість правих політиків обсцикають штанці і танцюють
3) З часом республіканський мейнстрім приймає точку зору найбільш відморожених правих пропагандистів якщо було прийнято рішення крутити ті меседжі нон стоп.

Як результат республіканці зараз є відверто прохуйловською партією. Всі дисиденти до нового курсу або вигнані, або мовчать в тряпочку. 71% людей що ідентифікують себе як республіканці проти любої допомоги Україні. І то не диво що спікер вурдалак юлить і ухиляється.  Хуйловцям достатньо профінансувати якийся відморожений сегмент що має доступ до право пропагандистскої машини, і процес сам піде. Ось така вона демократія по американськи. Ці люди не мають права на глобальне лідерство. А демократія сама по собі це просто фіговий листок для вурдалак психопатів жадних до влади, без  розвитку людини маніпулятивна демократія це зло.

Де я топив за ДеСантиса?

Ти сам казав раніше, що голосував би за ДеСантіса, бо він воює з воуками.

На початку президенства Трампа білі супремасисти пройшлись  факельною ходою «мирним  організованим протестом» скандуючи расистські і антисемітські лозунги. А один з них врізався на траку у стоячих антипротестантів.
На що Трамп сказав що з обох боків є хороші люди. А єврейська гуані, трампістська шлюха, «не чула» скандування Jews will not replace us.
Укі теж не хоче бачити-чути-знати. Так йому легше жити в магагівському коконі

Ну дык…. Хамас тоже напал вполне организованно. И ты не знаешь, какое у нападающих было состояние. Ждем новых открытий и откровений от нашего клозетного куклуксклановца. :)

Ага, не то шо мирні протести проти расизму поліції у бутіках ню йорку  8-)

Ніт. То було пограбування бутиків.
У нас в Джонсборо хода в підтримку БЛМ була мирною, без інцидентів.
А в Литтл Року двері Таргета рознесли траком. Те що водій був білим це ж не важливо, чи не так?

Бачиш, ти вже вважаєш расизм якоюсь несправжньою проблемою, навіть взяв в лапки.
Осб тобі і результат роботи ультраправої пропаганди.

расизм побороли заборонивши сегрегацію. Більше проблеми расизму нема.
Є проблема розшарування та розколу суспільства, зростання прірви між бідними та багатими. То складні соціально-економічні проблеми, які одним махом вирішити не можливо

Ось ти і є жертвою ультраправої пропаганди.
А тепер уяви, що американський реднек, якому начхати на Україну, слухає ту саму пропаганду і вірить в цю маячню про "воуків", то він повірить і Такеру Карсону, що хуйло хороший, і в те що Україна погана, а хуйло робить все правильно.

:facepalm1:

Тобто коли у Алі рвуться пукани лише від того, що чорна актриса в дитячому фільмі зіграла русалочку, то це не расизм?

Ніт. То було пограбування бутиків.
У нас в Джонсборо хода в підтримку БЛМ була мирною, без інцидентів.

Смолоскипна хода також була мирною. А ті що в'їхали в натовп - то злочинці, які отримали термін ув'язнення.

А в Литтл Року двері Таргета рознесли траком. Те що водій був білим це ж не важливо, чи не так?

Раса взагалі ніякого значення не має. Серед воуків море білих, які "піклуються за права чорних" прямо як "кацапи піклуються за права нещасних українців малоросів, які під гнітом нацистів бандерівців"

:facepalm1:

Тобто коли у Алі рвуться пукани лише від того, що чорна актриса в дитячому фільмі зіграла русалочку, то це не расизм?

не знаю, можливо це і расизм, але це не проблема однозначно

Є проблема розшарування та розколу суспільства, зростання прірви між бідними та багатими. То складні соціально-економічні проблеми, які одним махом вирішити не можливо
ти в США живеш, з бункера виходиш? Расизм живіше всіх живих, самий справжній печерний расизм як в Україні,  не в останню чергу трампа підтримують тому що він натякає що свій расизм не буде потрібно скоро приховувати, по крайній мірі цей меседж багато реднеків проектують на рудого шахрая, а він так легенько підтримує вогонь надії. Християнський націоналізм це ще одне поганяло для расизма.

Ось ти і є жертвою ультраправої пропаганди.
А тепер уяви, що американський реднек, якому начхати на Україну, слухає ту саму пропаганду і вірить в цю маячню про "воуків", то він повірить і Такеру Карсону, що хуйло хороший, і в те що Україна погана, а хуйло робить все правильно.

Не пни на мене своїх тарганів. Я пропаганду не слухаю, я проти пропаганди. Я висловлюю виключно свою усвідомлену позицію

ти в США живеш, з бункера виходиш? Расизм живіше всіх живих, самий справжній печерний расизм як в Україні,  не в останню чергу трампа підтримують тому що він натякає що свій расизм не буде потрібно скоро приховувати, по крайній мірі цей меседж багато реднеків проектують на рудого шахрая, а він так легенько підтримує вогонь надії. Християнський націоналізм це ще одне поганяло для расизма.

расизм більше не є визначальним фактором в політиці та економіці, расизм не вважається прийнятною ідеологією суспільством, побороти расизм та ксенофобію в собі це вже справа сумління кожного окремо

Останнє редагування: 21 лютого 2024 18:19:17 від Uki_

Кожний хто слюною сходить від слова "вок" так чи інакше засмоктав правої шизи. Саме права пропаганда підняла це слово з дна вживаності, розкрутила і виробила безумовний рефлекс на нього, собаки Павлова відпочивають.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія