Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Туцкер Карлсон :facepalm:

Re: Туцкер Карлсон  :facepalm:

Ти не далеко від Карсона пішов. Бо не розумієш про що мова йде.

Я прекрасно розумію про що мова, так що проходь ----->

Останнє редагування: 21 лютого 2024 14:39:29 від Uki_

Воукізм не державна ідеологія

Татусь каже що такого явища взагалі не існує

На відміну від хуйлізма в Параші і майбутнього трампізма в Штатах

Все не так просто. В деяких метрополіях воно вже майже стало "державною ідеологією"

Tatus, не треба про це. Я час від часу стикаюсь з воуками. Слава богу їх вплив почав падати останнім часом і на них менше уваги звертають. Але все одно шкоди від них багато, принаймні в Каліфорнії. Але я не сперечатимусь. Неначасі

Юкі, ти сам попав під дію ультраправої пропаганди.
Вся сут в тому, що під "воук" ультраправі підганяють все що завгодно.
Ти проти расизму - ти "воук", ти за рівні права - ти "воук", ти проти побиття геїв камінням - ти "воук".
Не хочеш бути "воук", то повинен тупо слідувати всьому, що вкаже ультраправа пропагнда, а потім раз і виявляється що вже живеш в повністю тоталітарній країні, як кацапстан.

Все не так просто. В деяких метрополіях воно вже майже стало "державною ідеологією"

Якого явища??? Дай приклади цього «явища» і де воно стало державною ідеологією

Хоча ти давно ідеш в напрямку хуйлізма-трампізма, так що відповіді не даси

Не так.
Я кажу, що той"воукізм",  яким ультраправі всіх лякають, існує виключно в їхній хворій уяві.
І ультраправі називають "воуками" всіх, хто не погоджується на їхню пропаганду.

Юкі, ти сам попав під дію ультраправої пропаганди.
Вся сут в тому, що під "воук" ультраправі підганяють все що завгодно.
Ти проти расизму - ти "воук", ти за рівні права - ти "воук", ти проти побиття геїв камінням - ти "воук".
Не хочеш бути "воук", то повинен тупо слідувати всьому, що вкаже ультраправа пропагнда, а потім раз і виявляється що вже живеш в повністю тоталітарній країні, як кацапстан.

Татусь, "воук" - це самоназва. А зараз вони чомусь її соромляться. Воуки - це щось типу комсоргів-активістів у питаннях рівності, расової справедливості, тощо. Так само як з іншого боку є МАГА-активісти

Татусь, "воук" - це самоназва. А зараз вони чомусь її соромляться. Воуки - це щось типу комсоргів-активістів у питаннях рівності, расової справедливості, тощо.

Йопт як все запущено… :facepalm:

Камсоргі-актівісті хочуть памʼятати свою історію. Ату їх, час палити книжки в шкільних бібліотеках, воукізьм нє прайдьот!
Пасматпіте на матушку Рассію - нікакова воукізма і красіває мєтро (td)

Якого явища??? Дай приклади цього «явища» і де воно стало державною ідеологією

Хоча ти давно ідеш в напрямку хуйлізма-трампізма, так що відповіді не даси

Ти зараз тупо граєш денайял якийсь. Я знаю, ти розумієш про що мова (ти сам сказав "воукізм" не державна ідеологія, не заперечуючи його існування), просто ця тема тригерує тебе на гівнометання. Ну вперед, тільки без мене

Йопт як все запущено… :facepalm:

Камсоргі-актівісті хочуть памʼятати свою історію.

Комсорги-активісти хочуть переписати свою історію. Нашпигувати її своїми нарративами та поясненнями

Ти зараз тупо граєш денайял якийсь. Я знаю, ти розумієш про що мова (ти сам сказав "воукізм" не державна ідеологія, не заперечуючи його існування), просто ця тема тригерує тебе на гівнометання. Ну вперед, тільки без мене

Як я і передбачав прикладів страшного явища «воукізм» нема і не буде :D

От так само і Такер. Прекрасно розуміє що ті ескалатори та гастрономи зовсім не кацапські, а для дибілів сам дибіла грає демонстративно витріщаючи очі на публіку

Як я і передбачав прикладів страшного явища «воукізм» нема і не буде :D

я ж відразу попередив, ця тема неначасі. Зараз від МАГА набагато більша загроза.

Татусь, "воук" - це самоназва. А зараз вони чомусь її соромляться. Воуки - це щось типу комсоргів-активістів у питаннях рівності, расової справедливості, тощо. Так само як з іншого боку є МАГА-активісти

Юкі, повторю ще раз, ті "воуки", якими лякають ультраправі, існують виключно в ультраправій пропаганді.
І саме ультраправі підганяють під цю назву все що не підпадає під їхню ідеологію.
Тому повторювати ультраправу маячню про "воуків" - це допомогати ультраправій пропаганді.
Саме ультраправі намагаються всіх переконати, що боротьба йде не між свободою і диктатурою, а між "воуками" та "анвоуками".
Якщо хтось ведеться на цей поділ, то дуже швидко і непомітно для себе починає вихваляти "анвоуків", а потім і вірити казкам про "прекрасного" хуйла, бо той врятував Росію від "воуків".

Юкі, повторю ще раз, ті "воуки", якими лякають ультраправі, існують виключно в ультраправій пропаганді.
І саме ультраправі підганяють під цю назву все що не підпадає під їхню ідеологію.
Тому повторювати ультраправу маячню про "воуків" - це допомогати ультраправій пропаганді.
Саме ультраправі намагаються всіх переконати, що боротьба йде не між свободою і диктатурою, а між "воуками" та "анвоуками".
Якщо хтось ведеться на цей поділ, то дуже швидко і непомітно для себе починає вихваляти "анвоуків", а потім і вірити казкам про "прекрасного" хуйла, бо той врятував Росію від "воуків".

Я зараз не дивлюсь ультраправу пропаганду, тому не знаю кого і як вони підганяють під "воуків", і допускаю що кого завгодно. Вони он найконсервативніших респів називають РІНО, хоча в реалі вони самі РІНО. Так працює їхня пропаганда. Але.....

Я знаю хто такі "воуки" в реалі, я знаю які у них прагнення та наміри, мене це не влаштовує абсолютно.

Комсорги-активісти хочуть переписати свою історію. Нашпигувати її своїми нарративами та поясненнями

Тобто насправді то був  не розлючений натовп який не пускав 9 дітей до школи в Литтл Року а любʼязні люди які зустрічали їх з квітами.
І дівчинці Розі Парк завжди пропонували сісти в автобусі на будь яке місце.
І пожежа в даунтауні Талса, Оклахома сталась від необережного поводження сірниками.
Ось як воно було насправді до того як комсорги-активісти переписали історію .
Нічого, де сантіс спішить на допомогу. Спалити всі книжки з «переписаною історією»!

я ж відразу попередив, ця тема неначасі. Зараз від МАГА набагато більша загроза.

А прикладів все нема і нема… це не на часі… На часі ляпати по клавішам все що завгодно :facepalm:

Я зараз не дивлюсь ультраправу пропаганду, тому не знаю кого і як вони підганяють під "воуків", і допускаю що кого завгодно. Вони он найконсервативніших респів називають РІНО, хоча в реалі вони самі РІНО. Так працює їхня пропаганда. Але.....

От з цього "але" завжди і починається пропаганда.
Саме через такі "але" і пропихають свої наративи такери карсони.

"Так, хуйло диктатор, АЛЕ у нього в метро чисто і немає геїв, тому він хороший і з ним треба дружити."

Тобто насправді то був  не розлючений натовп який не пускав 9 дітей до школи в Литтл Року а любʼязні люди які зустрічали їх з квітами.
І пожежа в даунтауні Талса, Оклахома сталась від необережного поводження сірниками.
Нічого, де сантіс спішить на допомогу. Спалити всі книжки з «переписаною історією»!

Ніїхто не заперечує існування сегрегації. Звичайно ж треба прибирати усі нарративи, а не заміняти їх іншими.

От з цього "але" завжди і починається пропаганда.
Саме через такі "але" і пропихають свої наративи такери карсони.

"Так, хуйло диктатор, АЛЕ у нього в метро чисто і немає геїв, тому він хороший і з ним треба дружити."

Tatus, "але" завжди буде, "але" нема лише у сектантів, людей, твердо переконаних в своїй вірі. Те що пропагандони різного гатунку експлуатують це "але", не означає що воно має бути прибране з мови взагалі.

Ніїхто не заперечує існування сегрегації. Звичайно ж треба прибирати усі нарративи, а не заміняти їх іншими.

Які наративи прибирати і на які не заміняти?
Ти говориш пустими фразами. Потрібні приклади.
Я тобі навів конкретні і ще можу десяток навести.
Наведи три приклади воукістських наративів

Tatus, "але" завжди буде, "але" нема лише у сектантів, людей, твердо переконаних в своїй вірі. Те що пропагандони різного гатунку експлуатують це "але", не означає що воно має бути прибране з мови взагалі.

Ти так і не зрозумів про що йде мова.

Мова йде пр те, що ультраправі намагаються перевести фокус з боротьби між свободою і рабством на боротьбу між якимись "воуками" та "анвоуками".
Ці "воуки" та "анвоуки" існують виключно в їхній пропаганді, якщо ти починаєш користуватись їхньою системою координат, то ти автоматично підпадаєш під їхню пропаганду. І тоді вони можуть виправдати будь-що.
В цьому і полягає найбільша небезпека ультраправої пропаганди, і саме про це і казав Джон Стюарт.

Дививсь я пару днів назад тревелпередачу. Показували острів в Атлантиці де був найбільший ринок рабів. Страшні нелюдські умови - до 40 дівчат утримували в невеликому приміщенні, виводили за потребами раз на день і так далі.
Тільки чомусь забули сказати, а хто власне продавав там та утримував в тих нелюдських умовах чорних рабів. 
Бо це робили ті самі афроафриканці. Продавали за випивку, зброю та брязкальця.

Які наративи прибирати і на які не заміняти?
Ти говориш пустими фразами. Потрібні приклади.
Я тобі навів конкретні і ще можу десяток навести.
Наведи три приклади воукістських наративів

Ну от конкретно в твоєму прикладі "розлючений натовп" - це нарратив, "Люб'язні люди" - це нарратив, "зустрічали з квітами" - це нарратив і тд і тп

Ти так і не зрозумів про що йде мова.

Мова йде пр те, що ультраправі намагаються перевести фокус з боротьби між свободою і рабством на боротьбу між якимись "воуками" та "анвоуками".
Ці "воуки" та "анвоуки" існують виключно в їхній пропаганді, якщо ти починаєш користуватись їхньою системою координат, то ти автоматично підпадаєш під їхню пропаганду. І тоді вони можуть виправдати будь-що.
В цьому і полягає найбільша небезпека ультраправої пропаганди, і саме про це і казав Джон Стюарт.

Зараз, Татусь, ти займаєся цим переведенням фокусу. проблема в екстримізмі, а не лише в правих радикалах. Саме екстримізм розколює штати навпіл. Будь який екстримізм - і лівий і правий. На данний момент це роблять МАГА ектримісти , від них більша загроза. Але це ніяк не відбілює "Воук"-екстримізм, саме таке  відбілювання намагається робити Джон Стюарт

Дививсь я пару днів назад тревелпередачу. Показували острів в Атлантиці де був найбільший ринок рабів. Страшні нелюдські умови - до 40 дівчат утримували в невеликому приміщенні, виводили за потребами раз на день і так далі.
Тільки чомусь забули сказати, а хто власне продавав там та утримував в тих нелюдських умовах чорних рабів. 

:facepalm1:
Що хочеш сказати?
Що Такер Карсон правий, коли розказує, що кацапстан це чудова країна, бо там в метро чисто?
Чи що хуйло правий, коли сказав, що друга світова війна почалась з вини поляків, бо вони не захотіли віддати Гітлеру Гданськ?

Ти ідіот? :punish:

Ну от конкретно в твоєму прикладі "розлючений натовп" - це нарратив, "Люб'язні люди" - це нарратив, "зустрічали з квітами" - це нарратив і тд і тп

Ти прилурюєшся чи дійсно не розумієш про що мова  ?
Я питав тебе про приклади воукізма. Ти не навів жодного і почав «аналізувати» мій текст.
Так «розлючений натовп» то не наратив а історична правда. Ти можеш сам побачити той натовп на фотографіях (не знаю чи є відео).
А «любʼязні люди» і «квіти» то був сарказм а не наратив.

Прикладів які ілюструють твій наратив не буде.
Комсорги-пістунки прикладів не наводять

Зараз, Татусь, ти займаєся цим переведенням фокусу. проблема в екстримізмі, а не лише в правих радикалах. Саме екстримізм розколює штати навпіл. Будь який екстримізм - і лівий і правий. На данний момент це роблять МАГА ектримісти , від них більша загроза. Але це ніяк не відбілює "Воук"-екстримізм, саме таке  відбілювання намагається робити Джон Стюарт

Ти чітко попав в тенети ультраправої пропаганди.
І використовуєш їхні наративи про "воук -екстримізм".

Так само, кацапи розказують про "насильницьку українізацію" в Україні,  а купа корисних ідіотів ведеться на їню маячню, і повторює "зьдєсь всєгда гаварілі па рускі."

Воукізм у всій красі - Google Gemini
читати довгий thread

Це факт. Який не має відношення до того про що ми говоримо

Це факт. Який не має відношення до того про що ми говоримо

та є багато фактів. але воуки про них говорити не будуть. і в медіа запресують. і алгоритмами опустять вниз. саме це і є воукізм. переписування історії, зміна реальності. human engineering  :facepalm1:

та є багато фактів. але воуки про них говорити не будуть. і в медіа запресують. і алгоритмами опустять вниз. саме це і є воукізм. переписування історії, зміна реальності. human engineering  :facepalm1:

Давай наведи три. Чи ти боїшся що алгоритмами тебе опустять вниз? :facepalm:

пропустили ще одну  цікаву тему
Uki_  про какера
Знають.... для багатьох це чувак, який "рубає правду матку" незручну для істеблішменту

Tatus and co зробили Укі страгл сешн.
Кіно і німці

Давай наведи три. Чи ти боїшся що алгоритмами тебе опустять вниз? :facepalm:
що саме тобі навести? статистику кольору шкіри і криміналу у штатах? чи успішності у школі за кольором шкіри? а у всіх фільмах промоутять зараз якщо якась роль математика чи науковця то це обов'язково чорна жінка.
розказати тобі про жендерні та расові рознарядки у кіноіндустрії? United Airlines  ввів расові рознарядки при наборі пілотів  :facepalm1:

Tatus and co зробили Укі страгл сешн.
Кіно і німці

даремно... думаєш рейтинг підтримки України просто так падає на заході
треба робити так  щоб Какер про це не  сказав  :facepalm:

Uki_   :facepalm1: 

Гии, та скільки хоч тих прикладів :)
До речі социки які зараз маскуються під воуків у свій час приведи до влади Гітлера , тепер вони ж можуть зробити щось подібне знову.

Останнє редагування: 21 лютого 2024 16:02:38 від Chako

Ти прилурюєшся чи дійсно не розумієш про що мова  ?
Я питав тебе про приклади воукізма. Ти не навів жодного і почав «аналізувати» мій текст.

Приклади воукізму:
Централізована реструктуризація тарифів на ЕЕ комісією з комунальних послуг каліфорнії та введення нет мітерінг 3.0 для забезпечення більшої рівності між бідними та середнім класом, яка в результаті привела до катастрофи на ринку сонячних панелів

Репарації: спроба вимусити теперішніх платників податків компенсувати працю давно померлих рабів.

Нав'язування усіляких регуляцій та вимог для вирішення "проблеми трансджендерів": і спорт, і туалети, і тд

Так «розлючений натовп» то не наратив а історична правда. Ти можеш сам побачити той натовп на фотографіях (не знаю чи є відео).

розлючений натовп - то якраз нарратив бо
1) ти не можеш зараз оцінювати психологічний стан людей в тому "натовпі"
2) ти не можеш стверджувати що то був натовп. Можливо то був організований протест

А «любʼязні люди» і «квіти» то був сарказм а не наратив.

Будьяке емоційне наповнення, в тому числі і сарказм - то є нарратив. Історія - це голі факти, події та наслідки

Ти чітко попав в тенети ультраправої пропаганди.
І використовуєш їхні наративи про "воук -екстримізм".

Так само, кацапи розказують про "насильницьку українізацію" в Україні,  а купа корисних ідіотів ведеться на їню маячню, і повторює "зьдєсь всєгда гаварілі па рускі."

Не пересмикуй, Татусь.
Екстримізм та насильницькі дії - це абсолютно різні речі. Боротьба з екстримізмом може відбуватись виключно в політичній площині, а от насильницькі дії - то вже злочин, який має каратись

взагалі особливого сміття в метро в Штатах не бачив
Ну так, свинство є (воно усюди є), але все прибирають
Й так, красивими панно станції не облаштовані, й в Штатах не роблять здоровезні печери на станціях. Бо великого сенсу від цього немає - це совок страдав гігантизмом

щодо супермаркетів теж не розумію
в Штатах супери на першому поверсі облаштовані, навіщо їм оті доріжки для тачок на другий поверх?
Й цілком нормальні всередині, чисті, звичайні супермаркети

Нові вагони сабвея супер,  ті російско совєтскі навіть до старих не дотягують, вузькі, маленькі.  І знову сумніваюся шо такєр був у метро.

Приклади воукізму:
Централізована реструктуризація тарифів на ЕЕ комісією з комунальних послуг каліфорнії та введення нет мітерінг 3.0 для забезпечення більшої рівності між бідними та середнім класом, яка в результаті привела до катастрофи на ринку сонячних панелів

Репарації: спроба вимусити теперішніх платників податків компенсувати працю давно померлих рабів.

Нав'язування усіляких регуляцій та вимог для вирішення "проблеми трансджендерів": і спорт, і туалети, і тд

розлючений натовп - то якраз нарратив бо
1) ти не можеш зараз оцінювати психологічний стан людей в тому "натовпі"
2) ти не можеш стверджувати що то був натовп. Можливо то був організований протест

Будьяке емоційне наповнення, в тому числі і сарказм - то є нарратив. Історія - це голі факти, події та наслідки

Щоб оцінити психологічний стан натовпу який не пускав дітей (!) до школи достатньо знати історію. Нац гвардію не застосовують для охорони дітей проти «мирного протесту».

Реструктуризація тарифів щоб малозабезпечені могли заплатити за електроенергію взагалі не має відношення до воукізму.

Проблема трансджендерів теж. Чи ти вважаєш що всі трансджендери тільки чорні???

Вірною дорогою іде Укі до магагізму!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія