Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Навіщо в такому стані йти на другий термін, я хз...

Ти ще СПІД-Інфо почитай, там і не таке напишуть.  :facepalm1:

https://twitter.com/view/status/1759769151089127486

бльо
що ж його так на ту позолоту тягне?
навіть кеди золоті

Байден із затуманеними очима та апаратом для запобігання зупинки дихання уві сні, привʼязаним до обличчя, найчастіше прокидається вранці, коли через нього починає повзати його кішка Віллоу.

Цікаво які у автора цією куйні очі коли він спить? Світлі і прозорі?
Апаратом для запобігання зупинки дихання уві сні користуються і 50 річні.
В мене багато знайомих його мають і мені рекомендують.
Ну а те що кішка його будить то це звичайно просто катастрофа :facepalm:

бльо
що ж його так на ту позолоту тягне?
навіть кеди золоті

пабагатаму вигляда

там стаффер якийсь злив інфо. по новинах гуляє

Чкщо Байдена люблять коти, то він людина добра  :)

тобто по решті зауважень немає  (tu)

тебе не бентежить, що неповносправний дід буде рулити мало не цілим світом, від кого залежить, та буде залежити безпосередньо, у випадку виграшу, і доля україни зокрема?

тобто по решті зауважень немає  (tu)

тебе не бентежить, що неповносправний дід буде рулити мало не цілим світом, від кого залежить, та буде залежити безпосередньо, у випадку виграшу, і доля україни зокрема?

Дуже бентежить.
Але ще більше бентежить що інший неповносправний дід буде рулити мало не цілим світом.
І доля України з тим дідом з білкою на голові зрозуміла.

А тебе це не бентежить. Чому?

Дуже бентежить.
Але ще більше бентежить що інший неповносправний дід буде рулити мало не цілим світом.
І доля України з тим дідом з білкою на голові зрозуміла.

А тебе це не бентежить. Чому?

тому що перший вже при владі, і зокрема із за його бздунства хуйло розвязало війну проти нас, і виходу поки воно при владі із цієї війни нема ніякого, другий поки тільки багато пи3дить, а по факту ніхто не знає, як воно себе поведе...

тобто по решті зауважень немає

До якої решти? До цієї?

Вставши з ліжка, він йде на 45-хвилинне тренування зі своїм фізіотерапевтом, який зосереджується на вправах на рівновагу, щоб запобігти його падінням та впоратися з його дедалі невпевненою ходою.

Президент починає роботу в Овальному кабінеті лише о 10 ранку і зазвичай йде о 7 вечора – Обама, для порівняння, починав роботу на годину раніше.

В такому віці ще й 45 хвилин тренуватись це диво.
І ти знаєш коли починав і закінчував роботу Додік?

Акуєть який компромат на Байдена. Після фіаско з «інсайд інформацією про його сина» :facepalm:

Ось в цьому відео гарно розібрано і розкладего по поличках, чому Трамп є фашистом, а не просто авторитарним лідером.

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/88119

Це чмо конкретно напатякало на ліквідацію. Це ж конкретні кацапські байки, яких нас вчили в совку. Шо типу лише червонодупі з Гітлером воювали, а західний фронт то так - вийшли на берег в Нормандії і пішли круасани їсти в паризгах і брюселях.
Це ж конкретна образа усіх хто загинув під час WWІІ зі сторони союзників! :X

По состоянию на 20 февраля 2024 господин Байден находился в отпуске 442 дня. Что составляет 39.2 % его президентского срока.

тому що перший вже при владі, і зокрема із за його бздунства хуйло розвязало війну проти нас, і виходу поки воно при владі із цієї війни нема ніякого, другий поки тільки багато пи3дить, а по факту ніхто не знає, як воно себе поведе...

Ти Байдена звинувачуєш що хуйло розвʼязало війну проти України? ;o
Ну тоді голосуй за Трампа. Він прийде і війну закінчить.
Всі розуміють як, але тебе це не пече :facepalm :

Ти Байдена звинувачуєш що хуйло розвʼязало війну проти України? ;o
Ну тоді голосуй за Трампа. Він прийде і війну закінчить.
Всі розуміють як, але тебе це не пече :facepalm :

звичайно вся вина на байдені, тільки сліпий цього не бачить, всі роки мир в європі тримався на противазі сил, як тільки гопнику сказали в женеві роби, що хочеш, той відразу почав війну, це не кенеді, який чітко сказав будуть ракети на кубі, натисну кнопку, шкода старий не доживе до свого трибуналу дивились би з хуйлом на одній лавці разом просто чудово

і до чого тут взагалі я, це я загнав штати в ситуацію коли вибір між дименційним дідом і ідіотом від якого світ взагалі не знає чого очікувати

звичайно вся вина на байдені, тільки сліпий цього не бачить,

Тада, хуйло не винне.  :facepalm1:

як тебе гопник вїпе бітою по голові, бо поліцейський забив на свою роботу ти теж будеш казати що гопник не винуватий?  :fool:

звичайно вся вина на байдені, тільки сліпий цього не бачить, всі роки мир в європі тримався на противазі сил, як тільки гопнику сказали в женеві роби, що хочеш, той відразу почав війну, це не кенеді, який чітко сказав будуть ракети на кубі, натисну кнопку, шкода старий не доживе до свого трибуналу дивились би з хуйлом на одній лавці разом просто чудово

Ти хворий на голову. Голосуй за кого хочешь, покуй

І Гітлер бу «нєвінаватій». Це Польща спровокувала напасти на них.
Хуйловці паляться :lol:

den

гопнику сказали в женеві роби, що хочеш, той відразу почав війну,
Хуйло почав війну  10 років тому

як тебе гопник вїпе бітою по голові, бо поліцейський забив на свою роботу ти теж будеш казати що гопник не винуватий?  :fool:

8-:
Ти хочеш сказати, що це США (гопник) напали на Україну, поки Росія (поліцейський) не дивились? :facepalm1:

Бо ти ж сам сказав, що

звичайно вся вина на байдені, тільки сліпий цього не бачить,

Чому всі трампісти такі ідіоти? :facepalm1:

8-:
Ти хочеш сказати, що це США (гопник) напали на Україну, поки Росія (поліцейський) не дивились? :facepalm1:

Бо ти ж сам сказав, що

Чому всі трампісти такі ідіоти? :facepalm1:

та до сраки твій трамп, разом з тобою, бо цитати може рвати тільки останній йолоп або маніпулятор, байден перетворив штати із світового поліцейського на посміховисько, а хуйло тільки чекало моменту коли дід наробить від страху повні штани

та до сраки твій трамп

Це ж ти за нього постійно рвеш дупу.  :punish:
Питання лише в тому, ти це робиш несвідомо, як корисний ідіот хуйла, чи свідомо, як кацапський пропагандон?

Це ж ти за нього постійно рвеш дупу.  :punish:
Питання лише в тому, ти це робиш несвідомо, як корисний ідіот хуйла, чи свідомо, як кацапський пропагандон?

знов маніпулюєш, якщо я вважаю, що для штатів другий термін деменційного діда буде катастрофою, зокрема як і для решти світу, то це не означає, що я топлю за трампа, не я довів до ситуації, що треба вибирати між двома гімнами, бо яке б з них не вибрали дупа залишиться дупою

знов маніпулюєш, якщо я вважаю, що для штатів другий термін деменційного діда буде катастрофою, зокрема як і для решти світу, то це не означає, що я топлю за трампа, не я довів до ситуації, що треба вибирати між двома гімнами, бо яке б з них не вибрали дупа залишиться дупою

Та да, не топиш за Трампа, так всі і повірили.  :fuck:
Ти тут несеш відверту кацапо-трампанзівську пропаганду проти тих, хто реально допомагає Україні. І намагаєшся довести, що Байден, який допомагає Україні, і Трамп, який за хуйла, однакові.

Всі кацапські пропагандони, зараз роблять вигляд, що воно "не за Трампа" :pleasantr: , але завжди діють по одному сценарію - жодного слова проти Трампа і суцільна кацапо-трампанзівська пропаганда проти Байдена.

Щось я зовсім відстав від сучасних трендів в США.

От що означає це: "In the Free State of Florida, Republicans have banned woke public investments, woke racial education, and woke books in school libraries. Now they’re trying to ban woke meat." ?

Щось я зовсім відстав від сучасних трендів в США.

От що означає це: "In the Free State of Florida, Republicans have banned woke public investments, woke racial education, and woke books in school libraries. Now they’re trying to ban woke meat." ?

Законодавство, яке передбачає кримінальну відповідальність за продаж культивованого м’яса, вирощеного з клітин тварин, проходить через Палату представників штату та Сенат, хоча наразі культивоване м’ясо не продається ніде у Флориді — або, якщо на те пішло, деінде.
Губернатор Рон ДеСантіс, який після фіаско президентської кампанії бажає знову почати володіти лібами, заявив, що погоджується заборонити нову технологію, хоча федеральний уряд уже погодив м’ясо, вирощене у ферментерах, а не на відгодівельних майданчиках, як безпечне.

https://finance.yahoo.com/news/ron-desantis-attacking-greatest-food-162117755.html

культивованого м’яса, вирощеного з клітин тварин

woke meat

woke meat

Dе Сантіс про це - cultivated meat
https://heatmap.news/culture/lab-grown-meat-vegan-kosher-halal

Мясо уже давно культивоване
Не та курка, не та свинина, не те молоко, не той Миргород
А народу все більше і більше...

Don’t get me wrong: This is incredible news.
Around 15% of global emissions come from livestock farming (including dairy and eggs), and it would likely be impossible to get everyone on the planet to switch to a vegetarian or vegan lifestyle. Indeed, for animal rights activists, “cell-cultivated” or “cultured” meat has long been akin to cold fusion for food — that is, a science-fiction solution that theoretically fixes everything.

But now, using cells harvested from live animals, companies like Upside Foods and Good Meat are able to safely grow animal fat and muscle tissue in stainless steel tanks, resulting in what is essentially slaughter-free animal protein for human consumption.
When I spoke with the influential animal welfare philosopher Peter Singer a few months ago about the ethical quandaries of eating meat during the climate crisis, he’d cited such advancements in cultured meat (at the time, only available in Singapore) as an exciting, if far-off, opportunity, telling me “if we can get that economically competitive, maybe that’ll be a solution to the problem.”

President Joe Biden suffered another public gaffe on Thursday, misnaming Alexei Navalny's widow Yulia as 'Yolanda' in a brief meeting with the press in Los Angeles.  :facepalm:

яке покарання понесе поліцейський на заході зокрема в штатах якщо спостерігаючи небезпеку чи загрозу оточуючим відмовиться виконувати свої обовязки?
а який шанс дименційному поліцейському отримати взагалі роботу яка зобовазує піклуватись безпекою їнших?

Та да, не топиш за Трампа, так всі і повірили.  :fuck:
Ти тут несеш відверту кацапо-трампанзівську пропаганду проти тих, хто реально допомагає Україні. І намагаєшся довести, що Байден, який допомагає Україні, і Трамп, який за хуйла, однакові.

Всі кацапські пропагандони, зараз роблять вигляд, що воно "не за Трампа" :pleasantr: , але завжди діють по одному сценарію - жодного слова проти Трампа і суцільна кацапо-трампанзівська пропаганда проти Байдена.

до йолопів ніяк не дійде, що не проти трампа треба боротись, а за те щоб замість байдена деми виcунули притомного кандидата, а не ганебне посьміховисько

замість байдена деми видунули притомного кандидата, а не ганебне посьміховисько

Цього не буде

до йолопів ніяк не дійде, що не проти трампа треба боротись, а за те щоб замість байдена деми виcунули притомного кандидата, а не ганебне посьміховисько

Ти кацапський пропагандон чи корисний ідіот?  :punish:

Трамп - це найбільша загроза для існування України і США. Кацапи сплять і бачать, щоб Трамп знову заліз на табуретку.
А цьому виблядку кацапському пече Байден, який допомагає Україні. 
Довбойоб кацапський абосвідомо  тягає мачню з хуйловської методички або поросто за дарма допомагає кацапській пропаганді, як корисний ідіот.
До довбойоба на доходить, що поперше Байден гарно справляється із своїми обов'язками президента, тому демократи його і висувають знову, подруге заміна діючого президента на когось іншого - це гарантована перемога Трампа, потретє, жоден інший кандидат не буде так підтримувати допомогу Україні, як Байден, бо це питання принципове і дуже гостре.

Але ж завдання саме така пропихати кацапську підстилку Трампа, щоб той повністю заблокував допомогу Україні.   :bueee:

Ти кацапський пропагандон чи корисний ідіот?  :punish:

Трамп - це найбільша загроза для існування України і США. Кацапи сплять і бачать, щоб Трамп знову заліз на табуретку.
А цьому виблядку кацапському пече Байден, який допомагає Україні. 
Довбойоб кацапський абосвідомо  тягає мачню з хуйловської методички або поросто за дарма допомагає кацапській пропаганді, як корисний ідіот.
До довбойоба на доходить, що поперше Байден гарно справляється із своїми обов'язками президента, тому демократи його і висувають знову, подруге заміна діючого президента на когось іншого - це гарантована перемога Трампа, потретє, жоден інший кандидат не буде так підтримувати допомогу Україні, як Байден, бо це питання принципове і дуже гостре.

Але ж завдання саме така пропихати кацапську підстилку Трампа, щоб той повністю заблокував допомогу Україні.   :bueee:

трамп вже був презoм ніякого армагедону не сталось, тому можеш засунути свої страшилки трампу в дупу, хуйло до речі каже, що йому більше пасує байден, то ти виглядає топиш за кацапську підстилку байдена, який щось там домовився з xуйлом в женеві і не стримав хуйла в нападі на нас?

трамп вже був презoм ніякого армагедону не сталось, тому можеш засунути свої страшилки трампу в дупу, хуйло до речі каже, що йому більше пасує байден, то ти виглядає топиш за кацапську підстилку байдена, який щось там домовився з xуйлом в женеві і не стримав хуйла в нападі на нас?

:facepalm1:

Ти точно кацапський пропагандон, що працює на знищення України.  :fuck:
Трамп прямо і неодноразово заявляв, що примусить Україну визнати окуповані територіїбкацапськи ми. За наказом Трампа трампанзівські виблядки блокують допомогу Україні.
Вся трампанзівська наволоч всюди розказує, що треба замиритись з кацапами і припинити допомагати Україні.
Найближчий трампівський соратник Такер Карсон їздит до хуйла щоб показати своєму бидлу, як класно в кацапстані. :bueee:

В той же час Байден і демократи надавали зброю Україні,  завдяки якій вдалося звільнити правобережжя Дніпра, завдяки якій вдається збивати кацапські ракети і літаки, саме тому кацапські пропагандони так ненавидять Байдена і дрочать на Трампа.

Подивився дописи того СамеТака. Схоже що просто проплатили ось він і почав срати на Байдена.
Хай сере, за Байдена на ФУПі не банять

Подивився дописи того СамеТака. Схоже що просто проплатили ось він і почав срати на Байдена.
Хай сере, за Байдена на ФУПі не банять

заплати і я буду срати за трампа, все що отримаю від тебе переведу на дрони [ua]

заплати і я буду срати за трампа,

Ти і так вже сереш за Трампа.  :fuck:
Кацапи тобі заплатили скільки ща це?  :bueee:

Цю тему переглядають:

kleynod, Гервасій і 5 гостей

Повна версія