Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу придбати замок

Хочу придбати замок

Шановне панство. Так сталося, шо належу до давнього аристократичного роду, і наша вітка пережила червоний терор.

Моій родині колись належав старовинний замок.
Доля замку сумна. Розікрале все, потім довгий час там чого тільки не було. Зараз замок занедбаний. Північна і східна вежі зруйновано. Вкрхній ярус в аварійному стані.
За совітів в родині не прийнято було говорити про минуле. Але ше в дитинстві мене туди так тягнулр.

Кров предків заговорила в мені, і тому хочу викупити його. І знову надихнути його життям во славу роду.

Замок не зареєстрований як якась культурна споруда. Думаю через стан.
По великому рахунку він ньокому не потрібен. І років через 10 стане грудою каменів.

Зараз на балансі у селищноі ради.

У мене дилема. Якшо я заявлю про своє бажання цого придбати чиновники встановлять космічну ціну
Адекватну ціну можу за нього сплатити.

Але і тоді, постане проблема про кошти на реставрацію.

Хотів би там жити і розвивати правильний туризм.
Життя коротке. Потрібно шось після себе залмшмти.

Які будуть ваші ідеі? Завчасно вдячний, знаю шо тут є багато люлей, у котрих мені є чому повчитися. До речі останній його власник, був визначним діячем в уряді унр. Тому, питаннярілноі землі, у нашого роду вшите генетично. На перспективу ше хочу взяти навколишні землі. У мене велика сімя і є кому  працювати. Зараз, усім ця думка здається божевіллям, але для мене це нормально)
   
Re: Хочу придбати замок

Цікава тема, здається на ФУПі ще такого не було  (tu)
   
Re: Хочу придбати замок

Думав шо тема про замОк (колодку), а тут серйозніше... :shuffle:
   
Re: Хочу придбати зАмок

Мені кажеться фуп вже бачив все)

Я вхожу у зрілий вік. Вік коли хочеться давати а не отримувати. І намітив цей проект як справу наступноі частмни життя. Наступного року завершую розпочате будівництво і готовий до нового.
   
Re: Хочу придбати замок

кажи де цікаво.
   
Re: Хочу придбати замок

а можно фотки с деталями, любопытно
   
Re: Хочу придбати замок

кажи де цікаво.

ЗУ звісно
Точніше Сказати не можу шоб не викликати непотрібного інтересу
   
Re: Хочу придбати замок

Напевне треба порадитися з юристами. А також переглянути пресу. Чи не шукають кошти або інвестора для відновлення замку та на яких умовах?
   
Re: Хочу придбати замок

Звісно,що логіка підказує лише один спосіб... Треба,щоб у сільскіх дерібанщиків склалося враження,що тобі ця споруда треба лише для господарських потреб  і ти ще не знаеш,чи купляти.чи щось будувати. Може навіть і не там. Зроби так,щоб вони тобі впарили свою ціну. Тоді ти подивись на них як на божевільних... ну ти зрозумів. Ну вже потім,коли купиш... B-)
   
Re: Хочу придбати замок

Річ про сей замок ?

   
Re: Хочу придбати замок

Візьми в аренду на 40 років.
   
Re: Хочу придбати замок

Так а какой вопрос?
   
Re: Хочу придбати замок

У путівниках його не має і зараз це просто велика споруда з каменю з метровими стінами

Я вже його облазив, шо цікаво тріщин немає у стінах. Руйнується згори. Зройноване майже все перекриття даху і починає руйнуватися перекриття між поверхами. Я бачу, шо якшо почну зараз, то ше встигну зупинити процес. Перше це потрібно його накрити.

Чи є смисл дивитися до залучення приватних інвесторів чи держави?
   
Re: Хочу придбати замок

шуруй до селищногоголови і перетирай з ним це питання
потім буде пізно
   
Re: Хочу придбати замок
ATF

Герб в студію. Шляхтич.
   
Re: Хочу придбати замок

пропишись в ньому і приватизуй
субсидію потім не забудь оформить
і парканчик навколо, метра 3-4
   
Re: Хочу придбати замок

Річ про сей замок ?



Ні але схожий. Мій у значно гіршому стані.

Це мінус. Але завдяки цьому його можуть без пробоем віддати
   
Re: Хочу придбати замок

Вибачте, не хочу відкривати нову гілку. Марихуану в Канаді легалізували?
   
Re: Хочу придбати замок

Звісно,що логіка підказує лише один спосіб... Треба,щоб у сільскіх дерібанщиків склалося враження,що тобі ця споруда треба лише для господарських потреб  і ти ще не знаеш,чи купляти.чи щось будувати. Може навіть і не там. Зроби так,щоб вони тобі впарили свою ціну. Тоді ти подивись на них як на божевільних... ну ти зрозумів. Ну вже потім,коли купиш... B-)

А кстаті да! Пан вольтер голова!
Чомусь така проста думка мені не прийшла
Під якісь склади думаю в оренду дадуть без пробоем.

Але як бути з тим шо я з ходу вкладу в нього купу бабла а мені потім тю тю..
   
Re: Хочу придбати замок

Мій у значно гіршому стані.


 :cray:
   
Re: Хочу придбати замок

Герб в студію. Шляхтич.

Я на форумі анонімно
   
Re: Хочу придбати замок

Напевне треба порадитися з юристами. А також переглянути пресу. Чи не шукають кошти або інвестора для відновлення замку та на яких умовах?

Точно ні. Вони його навіть як замок не бачать а білтше як господарську колгоспну споруду шо мені на руку
   
Re: Хочу придбати замок

А кстаті да! Пан вольтер голова!
Чомусь така проста думка мені не прийшла
Під якісь склади думаю в оренду дадуть без пробоем.

Але як бути з тим шо я з ходу вкладу в нього купу бабла а мені потім тю тю..
---------------------------------------------
А ти купи,або візьми в аренду на 40 років. Навіть в умовах аренди,навіть якщо вони пропишуть фразу "для господарських потреб",зроби там що завгодно,тільки не прописуйся не рееструйся. Це в мене "представітельскія помєщенія",отель для бізнес гостей... ;)
   
Re: Хочу придбати замок

Якщо замок належав родині, то чи можна це довести у суді, тобто повернути власність через суд?
   
Re: Хочу придбати замок

якщо вже давно руйнується то за символічну гривню але з забов'язанням зробити у цій місцевості туристичну атракцію
   
Re: Хочу придбати замок

Якщо замок належав родині, то чи можна це довести у суді, тобто повернути власність через суд?

Думав про це, але ось пан гонта своі морги не може забрати..
   
Re: Хочу придбати замок

якщо вже давно руйнується то за символічну гривню але з забов'язанням зробити у цій місцевості туристичну атракцію

Для мене це було б ідеально
   
Re: Хочу придбати замок

Для мене це було б ідеально
---------------------------------------------
Це не Швеція. Тут наших жаба й задавить. Тільки дурити.
   
Re: Хочу придбати замок

---------------------------------------------
Це не Швеція. Тут наших жаба й задавить. Тільки дурити.

Швидше за все ви праві знаючи менталітет наших людей

То шо дивитися оренда на 40 років і типу плтім моі діти шось розрулять?

Думаю варіант оренди реальний взагалі без проблем

   
Re: Хочу придбати замок

Думав про це, але ось пан гонта своі морги не може забрати..

Своє варто повернути.

Потоцькі наприклад моґли би повернути собі всю Ґаличину  :)
   
Re: Хочу придбати замок

Своє варто повернути.

Потоцькі наприклад моґли би повернути собі всю Ґаличину  :)

Чи чув хтось преценденти?
   
Re: Хочу придбати замок

Чи чув хтось преценденти?
Нет и не будет. Не у нас в Украине. В Прибалтике, Восточной Европе - возможно, у нас - нет. Ни сейчас, ни через 40, 50, 100 лет.
По сабжу - покупай под легенду хозпомещений. Склад или магазин или хата - пофиг, главное земля под ним. А вот разорвать договор аренды всегда можно.
   
Re: Хочу придбати замок

Думав про це, але ось пан гонта своі морги не може забрати..

Хіба ж тільки гонта?  :D

Закона о реституции пока, к сожалению, даже не предвидится.
Было бы неплохо вернуть себе землю, которую отобрали ублюдочные большевики.
Хотя все документы, например, у меня есть.

Поэтому, для начала, узнай кому сейчас принадлежит земля. Остатки замка там вряд ли кому-то интересны.
И тогда можно подумать как это все взять хотя бы в аренду. А там будет видно.
Но особого интнреса демонстрировать не стОит. А то, скажем, у... кого там?.. головы сильрады?.. может начаться интенсивное слюноотделение  :D

Если земля с/х назначения, то тебе придется там что-то выращивать. И думать как вывести ее в другую категорию.
Одним словом - геморроя может быть много.
   
Re: Хочу придбати замок

Чи чув хтось преценденти?

Не в Україні. Павло Санґушко приїзджав разом з своєю мамою і дивилися Підґорецький замок.
   
Re: Хочу придбати замок

Мішель Терещенко, Глухів. Але там з грошами проблем ніби не було.
   
Re: Хочу придбати замок

А взагалы не купуй... він страшний.  Краще збудуй щось таке романтичне і буде на 100% твоїм.
   
Re: Хочу придбати замок
lab

Маєш лишні гроші роздай нужденним. Нащо вкладати в руїни?
   
Re: Хочу придбати замок

україна має повернути незаконно привласнені маєтки
   
Re: Хочу придбати замок

Маєш лишні гроші роздай нужденним. Нащо вкладати в руїни?

 :facepalm1:

Совок детектед  :weep:
   
Re: Хочу придбати замок

Шановне панство. Так сталося, шо належу до давнього аристократичного роду, і наша вітка пережила червоний терор.

Моій родині колись належав старовинний замок.
Доля замку сумна. Розікрале все, потім довгий час там чого тільки не було. Зараз замок занедбаний. Північна і східна вежі зруйновано. Вкрхній ярус в аварійному стані.
За совітів в родині не прийнято було говорити про минуле. Але ше в дитинстві мене туди так тягнулр.

Кров предків заговорила в мені, і тому хочу викупити його. І знову надихнути його життям во славу роду.

Замок не зареєстрований як якась культурна споруда. Думаю через стан.
По великому рахунку він ньокому не потрібен. І років через 10 стане грудою каменів.

Зараз на балансі у селищноі ради.

У мене дилема. Якшо я заявлю про своє бажання цого придбати чиновники встановлять космічну ціну
Адекватну ціну можу за нього сплатити.

Але і тоді, постане проблема про кошти на реставрацію.

Хотів би там жити і розвивати правильний туризм.
Життя коротке. Потрібно шось після себе залмшмти.

Які будуть ваші ідеі? Завчасно вдячний, знаю шо тут є багато люлей, у котрих мені є чому повчитися. До речі останній його власник, був визначним діячем в уряді унр. Тому, питаннярілноі землі, у нашого роду вшите генетично. На перспективу ше хочу взяти навколишні землі. У мене велика сімя і є кому  працювати. Зараз, усім ця думка здається божевіллям, але для мене це нормально)

кажеш до аристократичного.  :) Так переєструйся на ФУПі згідно свого статуса аристократа бо Андрюююха швидше визиває асоціацію з хлопцем, якому в компанії кажуть "андрюха змотайся за пивом"  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія