Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Зараз фермери використовують кращий метод для покращення грунту ніж залишки соломи - седерати.
Чув про такий спосіб. Але на присадибних ділянках (що мені ближче :) ) це використовують лише як допоміжний засіб - без добрив все одно ніяк.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Чув про такий спосіб. Але на присадибних ділянках (що мені ближче :) ) це використовують лише як допоміжний засіб - без добрив все одно ніяк.

 Та ради Бога: одне іншому - не перешкода. Я он свою дачку тут декілька тижнів тому всю кінським гноєм засипав! До речі, хто не знає, кінський - найкращий!  :)
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

  Приклад про сидерати, черкащанин у вересні їх посіяв (гірчицю), у листопаді заорав (більше із 10-ї хв.).
   
вони і газогони порізали швидко
бо у слово незалежність вкладають інший зміст

Я ж говорю: идиёты. Им СССР дал большое благо: дешёвый газ и электроэнергию, тепло в домах...  Сейчас литовцы мёрзнут и батрачат у эвропи. Молодёжь почти вся выехала. О независимости в современном глобализованном мире может блеять только дурачок. Слабые всегда будут зависеть от сильных. И мне думается, лет 15 -20 назад у Украины было намного больше независимости. Сейчас Украиной полностью управляют жыдки из МВФ, ещё и бабло с дурачков стригут нехилое. Сами дурачки мёрзнут, их грабят при помощи инфляции... Какая beb независимость?
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

 Тепер замість закупівлі коштовного зарубіжного товару, можна купувати український і такі проекти стануть ще більш вигідними:
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

   
Вибачаюсь, не читав усю гілку, але ТС вже запропонував, чим замінити кацапські ТВЕЛи у  реакторах наших АЕС, поки Вестінгауз ніяк не може роздуплитися?
Те саме питання стосується й щодо  кацапського дизпалива.

Якщо ТС ще не запропонував альтернативу, тоді його гілка то марне дрочево...)))
   
Вибачаюсь, не читав усю гілку, але ТС вже запропонував, чим замінити кацапські ТВЕЛи у  реакторах наших АЕС, поки Вестінгауз ніяк не може роздуплитися?
Те саме питання стосується й щодо  кацапського дизпалива.

Якщо ТС ще не запропонував альтернативу, тоді його гілка то марне дрочево...)))

Соломою.
Солома то універсальне паливо 21 століття.
Ще кізяк перспективно
   
Ще кізяк перспективно
(tu)
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

 Навіщо рубати ліс, коли в якості палива можна ефективно використовувати те, що колись і не гадали, що воно може давати тепло ще й дуже багато? Котел на відходах с/г діяльності (полова), яку колись викидали і вона гнила, зараз - заміняє коштовне вичерпне паливо:
   
А певний опір цьому є, звісно, є противники незалежної України, є корупціонери які не бажають відійти від свого корита (ЦО і т.і...).
Тут ви праві на 100% ! "Біоагро" виходило з пропозицією, щоб  зробити котельню на соняшникових пелетах в Запорізькій обласній лікарні. Але їм сказали туди не соватись. Дуже категирочно сказали.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Тут ви праві на 100% ! "Біоагро" виходило з пропозицією, щоб  зробити котельню на соняшникових пелетах в Запорізькій обласній лікарні. Але їм сказали туди не соватись. Дуже категирочно сказали.

 Тут, можливо ви навели інший приклад - боротьба конкурентів. Цей об"єкт віддадуть іншим...?
   
Хоспидя, где вас только таких вумных понаделали? И главное - чем?

Солома должна не сжигаться, а запахиваться в почву. Иначе той земле за 5-6 лет настанет Полный Пистец и больше никакой соломы оттуда не будет как минимум ещё 5-6 лет.

Кроме того, представил себе город, отапливаемый соломой, а не газом. Всё в дыму и смоге. Езжайте зимой в Перемышль и посмотрите, как там поляки живут без газа и дышат угольным чадом. Всё чёрное: крыши, фасады... Лёгкие у людей...
Охреніти... Ви про фільтри чули ? Сучасні колельні обладнуються системами очищення викидів. В Європі з цим досить жорстко. Але тим не менше наші пелети (соняшникові, наприклад) європейці купують, аж гай гуде. І цього року, між іншім, ціна на них в Європі суттєво виросла.
   
Тут, можливо ви навели інший приклад - боротьба конкурентів. Цей об"єкт віддадуть іншим...?
Не знаю. Наскільки мені відомо там котельні на "біопаливі" не побудовано до сих пір.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

 Влад, як ви гадаєте, чи була б подібна ідея корисною для вас: це Волинська область, невеличке виробництво, при використання е/е вночі використовують нічний тариф, а в інший час - власне виробництво е/е із потужністю у 100 кВт (у вашому випадку, звичайно, потрібно більш потужну установку). В даному випадку в якості палива використовують дрова, а у вашому випадку це можуть бути відходи виробництва + існує "зелений" тариф по оплаті е/е виробленої із відновлювальних джерел енергії....? Приклад:
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Не знаю. Наскільки мені відомо там котельні на "біопаливі" не побудовано до сих пір.

 На скільки знаю, у більшості областей України лікарні (районні, обласні) переводять на автономне опалення і переважно на твердому паливі. А взагалі - молодці, йдіть у цьому напрямку, розширяйте клієнтуру, для вас зараз, у цьому сенсі - золотий час.  :)
   
Влад, як ви гадаєте, чи була б подібна ідея корисною для вас: це Волинська область, невеличке виробництво, при використання е/е вночі використовують нічний тариф, а в інший час - власне виробництво е/е із потужністю у 100 кВт (у вашому випадку, звичайно, потрібно більш потужну установку). В даному випадку в якості палива використовують дрова, а у вашому випадку це можуть бути відходи виробництва + існує "зелений" тариф по оплаті е/е виробленої із відновлювальних джерел енергії....? Приклад:
https://www.youtube.com/watch?v=x0wGjl7vpVk
Звичайно корисно. Скажу "по-секрету", що в нас зараз розробляється проект побудови на нашому підприємстві електростанції, яка працюватиме на соняшниковому лушпинні. Вона забезпечуватиме електроенегією наш завод. Ну а залишки, якщо будуть, зможемо віддавати в мережу. 
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Звичайно корисно. Скажу "по-секрету", що в нас зараз розробляється проект побудови на нашому підприємстві електростанції, яка працюватиме на соняшниковому лушпинні. Вона забезпечуватиме електроенегією наш завод. Ну а залишки, якщо будуть, зможемо віддавати в мережу.

  (tu) Надзвичайно цікаво!!!! Інформуйте нас, будь ласка, по даній темі (можна тут). Коли запустите, чиє обладнання, потужності...? )))
А залишки тепла куди плануєте віддавати у вас же ж у місті вже всюди автономки???  :)

Останнє редагування: 4 листопада 2018 09:59:33 від Sojuznuk
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

  (tu) Надзвичайно цікаво!!!! Інформуйте нас, будь ласка, по даній темі (можна тут). Коли запустите, чиє обладнання, потужності...? )))
А залишки тепла куди плануєте віддавати у вас же ж у місті вже всюди автономки???  :)
Как только тарифы вырастут до реальных цифр, на рынке появятся толпы желающих продавать тепло. В условиях заниженной цены на энергоносители они не появятся никогда.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Как только тарифы вырастут до реальных цифр, на рынке появятся толпы желающих продавать тепло. В условиях заниженной цены на энергоносители они не появятся никогда.

 Це зрозуміло, я про це писав. Справа у тому, що вже зараз є і було багато тих (наприклад фермери) які із задоволенням будували б котельні для місцевих бюджетних установ, але влада гальмує цей процес. Я пів року тому писав: реально лише за 1 рік перевести більшість бюджетних установ сіл, та навіть більшості райцентрів на відходи с/г, для цього лише потрібно надати такі можливості місцевим фермерам, адже вони шукають можливості додаткових заробітків. 
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу
G0r

Відмовитись від імпортного і забезпечувати свої потреби за рахунок газу виключно власного видобутку.
ВАЖЛИВО: КОЖНИЙ ГРАМ СПОЖИТОГО ГАЗУ - ЦЕ ВИЛИТА КУЛЯ Росією У СЕРЦЯ НАШИХ ХЛОПЦІВ, ЩО ЗАХИЩАЮТЬ УКРАЇНУ!!! РАДИ ТОГО ЩОБ ОБМЕЖИТИ У ЦЬОМУ ВОРОГА НЕ ВАРТА ПОТЕРПІТИ ПЕВНІ НЕГАРАЗДИ????
Уже проходили этот пи*ежь. Рыночные цены были в 16-ом году. Кроме того, даже при существующих ценах на газ, добыча газа - это ох*енно прибыльное занятие.  Чистая прибыль Укргаздобыча за 2017 год - 30млрд грн. Чистая прибыль за 1 полугодие 2018 года - 14.3 млрд грн.  За десять месяцев 2018 года добыча газа в Украине увеличилась по сравнению с январем-октябрем 2017 года на 0,93% - до 17,3 млрд кубометров. В частности, добыча газа крупнейшей газодобывающей компанией Укргаздобыча за 10 месяцев 2018 года увеличилась на 0,78% и составила 12,75 млрд куб. м.

А вот что Укргаздобыча пи*ла в 2017: ПАО «Укргаздобыча» рассчитывает, что по результатам 2018 г. рост добычи природного газа ускорится до 9%. Вот так же и будет после поднятия цен на газ - рост добычи в наилучшем случае 1-3%, а дополнительная прибыль пойдет на затыкание дырок бюджета и попил.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Уже проходили этот пи*ежь.

 Ідеш в ігнор.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу
G0r

Ідеш в ігнор.
Ну а ты идешь нах*й со своим игнором.))

Останнє редагування: 4 листопада 2018 10:50:55 від G0r
   
сижу на електриці

газового котла не включав ще на режим "опалення"

37-й день, як опалююсь газ. котлом. І з 23-ї до 7-ї ще й двома ел.обігрівачами.
   
  (tu) Надзвичайно цікаво!!!! Інформуйте нас, будь ласка, по даній темі (можна тут). Коли запустите, чиє обладнання, потужності...? )))
А залишки тепла куди плануєте віддавати у вас же ж у місті вже всюди автономки???  :)
Тепло нам самим знадобиться на виробництві. Опалення цехів, адмін будівель. Крім того там потрібен пар для виробничих цілей.
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Тепло нам самим знадобиться на виробництві. Опалення цехів, адмін будівель. Крім того там потрібен пар для виробничих цілей.

 Зрозуміло, дякую!  :)  Коли планується запуск?
   
Зрозуміло, дякую!  :)  Коли планується запуск?
Цього казати не можу. Поки все в стадії проектування та узгодження цін з підрядниками та постачальниками. 
   
Re: Ради того, щоб стати абсолютно незалежними по газу

Цього казати не можу. Поки все в стадії проектування та узгодження цін з підрядниками та постачальниками. 

 Гаразд. Якщо буде завершення будівництва - повідомте. Хоча, думаю, преса таку подію не обійде стороною.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія