Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сюди на ФУП хоч якісь військові аналітики заглядують? Ну це ж фігня якась!

Мені здається що український народ кормлять казками.
Я не заперечую, звичайно, що Захід нам дійсно допомогає,  але ж одночасно дозволяє кацапам нас знищувати обстрілами, а ми відстрілюватися не маємо права.
Це не схоже на план реальний, як на мою думку, ок -думку блондинки, але...   але навіть я, блондинка, не бачу хоч якоїсь логіки у всьому цьому.
Терпіти і чекати,  поки наші війська дійдуть до Крима і до кацапського кордону.  Ок, припустимо. От вони дійшли, а далі що, хто потім  заборонить кацапам далі нас обстрілювати?
На  скільки ж  України  і українців так вистачить???
   
 Це ти щось радікально...Навіть я так бздю! Підходить під Амідовські "ворожі наративи". B-)   

Але якщо сурьйозно, то ти права. Нас використовують як розходний матеріал. Якщо вишкребемся- допоможуть. Впевнений! Але вишкрібатися тре нам. Біда в тому, що ми повинні були б всі сили кинути на Оборонну промисловість, на дальні ракети. Але -бачите. КлоВуни хочуть брухівку. Та відкати.
   
Я не заперечую, звичайно, що Захід нам дійсно допомогає,  але ж одночасно дозволяє кацапам нас знищувати обстрілами, а ми відстрілюватися не маємо права
и что нам сделать с Западом?
Обидеться и повозвращать им ихние хаймарсы и петриоты?
   
и что нам сделать с Западом?
Обидеться и повозвращать им ихние хаймарсы и петриоты?
===========================
Користуватися, але мати щось й своє. Наприклад ракети більш дальньої дії , наприклад "Сапсан" (Грім-2). Але дороги зараз більш для ЗЕлені важливі.
   
Мені здається що український народ кормлять казками.
Я не заперечую, звичайно, що Захід нам дійсно допомогає,  але ж одночасно дозволяє кацапам нас знищувати обстрілами, а ми відстрілюватися не маємо права.
Це не схоже на план реальний, як на мою думку, ок -думку блондинки, але...   але навіть я, блондинка, не бачу хоч якоїсь логіки у всьому цьому.
Терпіти і чекати,  поки наші війська дійдуть до Крима і до кацапського кордону.  Ок, припустимо. От вони дійшли, а далі що, хто потім  заборонить кацапам далі нас обстрілювати?
На  скільки ж  України  і українців так вистачить???

Точно!

Сечі вже нема, одні борошна залишились. :(
   
Точно!

Сечі вже нема, одні борошна залишились. :(
==============================
Сли, Кауцький, ти хоч щось розумне написало за всю історію ХВУПА? :D
   
и что нам сделать с Западом?
Обидеться и повозвращать им ихние хаймарсы и петриоты?

Потрібно для початку самим зрозуміти,  що і до чого...   сказати це вголос...  почати робити те, щоб нам дозволили чи самим ці ракети для обстрілу кацвпів  виробляти чи нехай вони нам їх дають і дозволяють використовувати проти кацапсьеої мерзоти.   Треба виходити на міжнародний рівень і доносити, що таким чином ми приречені...  нехай шори знімають зі своїх голів і роздуплюються. Але щоб вони роздуплиоись,  то треба нам роздуплитись і назвати все правливими словами на весь світ..
Після того, як Андрія Мельника зняли з посади посла в Німеччині,  все якось і затихло....
Зе спробував у Відні щось сказати і знову тиша  :(
   
Потрібно для початку самим зрозуміти,  що і до чого...   сказати це вголос...  почати робити те, щоб нам дозволили чи самим ці ракети для обстрілу кацвпів  виробляти чи нехай вони нам їх дають і дозволяють використовувати проти кацапсьеої мерзоти.   Треба виходити на міжнародний рівень і доносити, що таким чином ми приречені...  нехай шори знімають зі своїх голів і роздуплюються. Але щоб вони роздуплиоись,  то треба нам роздуплитись і назвати все правливими словами на весь світ..
Після того, як Андрія Мельника зняли з посади посла в Німеччині,  все якось і затихло....
Зе спробував у Відні щось сказати і знову тиша  :(
=============================
 ЗЕ -дурень. У нас править гніда Єрмак.
   
Користуватися, але мати щось й своє.
и где  делать это свое?
вся страна простреливается
   
Притомний, критично мислячий дописувач, тут піде в бан на 5 днів в перший же день. З формулюванням - "за упадництво"...
Тому маємо те, що маємо. Кожен сам собі аналітик.
 А кому і Арестович аналітик, експерт і патріот.
Ну або канал "Генерал СВР". Залежить від того, якого ступеню ватності вам до смаку експерти.

Останнє редагування: 19 серпня 2023 20:20:21 від ATF
   
и где  делать это свое?
вся страна простреливается

Про це потрібно говорити на Заході, на всіх рівнях, організовано.   Зараз скільки біженців за кордоном,    це ж який потенціал,   але нічого скоординовано не робиться...   на що чекаємо?
Пересічні на Заході можливо і не задумуються над тим, що у нас все так песімистично...
На початку 2022 весь світ здригнувся був від наших демонстрацій і вимог зброї,  тощо.. 
Зараз так, поодиноко,  коли  якомусь волонтерові часу не бракує, то щось організує...
   
Військові аналітика навряд чи, а от "непалевних" кацапських тролів повно.
   
Притомний, критично мислячий дописувач, тут піде в бан на 5 днів в перший же день. З формулюванням - "за упадництво"...
Тому маємо те, що маємо. Кожен сам собі аналітик.
 А кому і Арестович аналітик, експерт і патріот.
Ну або канал "Генерал СВР". Залежить від того, якого ступеню вартості вам до смаку експерти.

Так, прикро все це і неправильно...  :(
   
почати робити те, щоб нам дозволили чи самим ці ракети для обстрілу кацвпів  виробляти чи нехай вони нам їх дають і дозволяють використовувати проти кацапсьеої мерзоти
нехай дають
скажите Шольцу
а свое иметь, у нас денег нет, в долг живем
чтоб построить завод для ракет, нужны инвестиции
никакой инвестор сюда не пойдет, накроют тот завод, и что инвестору делать

Короче, ценительница алей, не  питай, чого  очі заплакані
   
Маємо ми рівно те, на що заслуговуємо
   

Терпіти і чекати,  поки наші війська дійдуть до Крима і до кацапського кордону.  Ок, припустимо. От вони дійшли, а далі що, хто потім  заборонить кацапам далі нас обстрілювати?


А дальше надеятся, что хуйло сдохнет

и рф распадется
или
рф будет воевать с китаем (этого хочет Запад)
   
Мені здається що український народ кормлять казками.
Я не заперечую, звичайно, що Захід нам дійсно допомогає,  але ж одночасно дозволяє кацапам нас знищувати обстрілами, а ми відстрілюватися не маємо права.
Це не схоже на план реальний, як на мою думку, ок -думку блондинки, але...   але навіть я, блондинка, не бачу хоч якоїсь логіки у всьому цьому.
Терпіти і чекати,  поки наші війська дійдуть до Крима і до кацапського кордону.  Ок, припустимо. От вони дійшли, а далі що, хто потім  заборонить кацапам далі нас обстрілювати?
На  скільки ж  України  і українців так вистачить???
о, полізла кацапська пропоганда. Запад вайюйєт с расієй да паслєднєва украінца
   
Це ти щось радікально...Навіть я так бздю! Підходить під Амідовські "ворожі наративи". B-)  

Але якщо сурьйозно, то ти права. Нас використовують як розходний матеріал. Якщо вишкребемся- допоможуть. Впевнений! Але вишкрібатися тре нам. Біда в тому, що ми повинні були б всі сили кинути на Оборонну промисловість, на дальні ракети. Але -бачите. КлоВуни хочуть брухівку. Та відкати.
Не варто звужувати. Влада усіх каденцій три десятиліття отримувала в нас табуретки заради сидіння на потоках.
   
Притомний, критично мислячий дописувач, тут піде в бан на 5 днів в перший же день. З формулюванням - "за упадництво"...
Тому маємо те, що маємо. Кожен сам собі аналітик.
 А кому і Арестович аналітик, експерт і патріот.
Ну або канал "Генерал СВР". Залежить від того, якого ступеню ватності вам до смаку експерти.
======================

Ти забув сказати,кому за це треба завдячувати.
Але ж ти сподівався,як доречі і всі тобі подібні,що будуть банити та репресувати твоїх опонентів, а ти такий весь у білому на коні попереду. :beach:

ПиСи Не рюмсай! :punish:
   
Заглядають, але свої думки для цього ебанаріуму висловлювати не поспішають.
   
але нічого скоординовано не робиться...
"прадалжайтє наблюдєніє"©
   
Наприклад ракети більш дальньої дії
Чого ж ти не зробив хоч один ракету?
ТС зараз нема чим відстрілюватися.
 
У тому що ми голі босі відповідальність розподіляється на всіх +- рівномірно.

І за півтора року вже можна було переконатись що ракетами війну цю ніхто не виграє.
А от з вашим ниттям можно і програти

   
===========================
Користуватися, але мати щось й своє. Наприклад ракети більш дальньої дії , наприклад "Сапсан" (Грім-2). Але дороги зараз більш для ЗЕлені важливі.

Миші! Станьте їжачками!
   
Миші! Станьте їжачками!
==================

Тут більшість навіть уявлення немає,що для України існують обмеження
 і,впевнений,існують і зараз, по дальності ракет,які нам дозволять виробляти.

Всі мріють про ракети в 1000 км. :facepalm1:
   
Миші! Станьте їжачками!
=============================
Та мля! Ракети вже були! Але їх закатали в асфальт майже 3 роки!  Кажу ж ДЕБІЛИ!
   
  Колись мій двоюрідний брат здумав автомайстерню побудувати. Здавалося б нуль проблем - будуй. Та блін, який бюрократизм з паперами, дозволами тощо... А ви про ракети...  :-o 
   
=============================
Та мля! Ракети вже були! Але їх закатали в асфальт майже 3 роки!  Кажу ж ДЕБІЛИ!

Волька, ракети то не рідина для лисини.
Тестова партія і масове виробництво - то різні світи.
Он брити з французами одну на двох ракету зробили.
Це я тобі як спеціаліст, хоча і давно це було, і з експлуатації і виробництва кажу...
3 роки для цього - то дуже замало, а грошей потрібно дууже велику купу.
   
Потрібно для початку самим зрозуміти,  що і до чого...   сказати це вголос...  почати робити те, щоб нам дозволили чи самим ці ракети для обстрілу кацвпів  виробляти чи нехай вони нам їх дають і дозволяють використовувати проти кацапсьеої мерзоти.   Треба виходити на міжнародний рівень і доносити, що таким чином ми приречені...  нехай шори знімають зі своїх голів і роздуплюються. Але щоб вони роздуплиоись,  то треба нам роздуплитись і назвати все правливими словами на весь світ..
Після того, як Андрія Мельника зняли з посади посла в Німеччині,  все якось і затихло....
Зе спробував у Відні щось сказати і знову тиша  :(
У нас нет МИДа.Всем правит,в каждой бочке затычка,Ермак. Пиши ему челобитную.
   
Мені здається що український народ кормлять казками.

Кожний повинен сам аналізувати та лишнього не болтать на публіку.
   
======================

Ти забув сказати,кому за це треба завдячувати.
Але ж ти сподівався,як доречі і всі тобі подібні,що будуть банити та репресувати твоїх опонентів, а ти такий весь у білому на коні попереду. :beach:

ПиСи Не рюмсай! :punish:

У Ніцше написано:"Не бздо в каністру!" (с) Лесь.

Нас взагалі деякі інфантіли з Притулячого куточку обіцяють вішати на стовпах. Просто за існування іншої думки.
Тому бан на місяць тут - це просто сміхота.
   
На  скільки ж  України  і українців так вистачить???
німчуру вже бомблять?
   
Заїпали вже ці Антіки, Целюлітниці та Вадіми
По десятому, по сотому колу
І все одне и те ж
   
Заїпали вже ці Антіки, Целюлітниці та Вадіми
По десятому, по сотому колу
І все одне и те ж


Оо, кацапа перефарбованого заєпало  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія