Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Річні бани за що?

Re: Річні бани за що?

ти проти України

пруфи. корупція це україна?  казнокрадство це україна? ні .це те що з 1991 року нищить україну і це те що тобі норма і що ти відстоюєш. але це - не україна . це корупція і казнокрадство . брехня і імітація. проти чого дійсно я є і був. а ти завжди послідовно захищав корупційність казнокрадність брехливість імітаційність, що з 1991 року уполовинило україну в двоє по населенню.
то хто ворог україни ти?
але про що мова. ми пам.ятаєм що янукович крєпкий хозхяйствєннік і що правильно донецьк рулить Україною бо - цитую тебе - донбас кормить україну .


   
Re: Річні бани за що?

зараз ти знову почнеш позичивши в сірка очей " я тебе ніколи не банив" хоча саме ти тут визнав що то твої були бани по 80 + років . який отримав і я . бо на твою думку я ворог україни що називаю ультракорумпованіст ь казнокрадливість брехливість імітаційність не нормою а тим що знищує україну. а ти кажеш що це норма .

я був і є проти такої милої тобі практики придушення інакомислячих. бо ти росіянин в душі. є лиш твоя думка і лиш вона істинна  - як і те що донецькі мали прави рулити україною бо донбас кормить україну.

я проти тривалих банів вищезазначених тут юзерів. максимум давати бани  по 10 днів. але часто . відповідно до прозорих правил а не сталінських " я так думаю"

   
Re: Річні бани за що?

зараз ти знову почнеш позичивши в сірка очей " я тебе ніколи не банив" хоча саме ти тут визнав що то твої були бани по 80 + років . який отримав і я . бо на твою думку я ворог україни що називаю ультракорумпованіст ь казнокрадливість брехливість імітаційність не нормою а тим що знищує україну. а ти кажеш що це норма .

я був і є проти такої милої тобі практики придушення інакомислячих. бо ти росіянин в душі. є лиш твоя думка і лиш вона істинна  - як і те що донецькі мали прави рулити україною бо донбас кормить україну.

я проти тривалих банів вищезазначених тут юзерів. максимум давати бани  по 10 днів. але часто . відповідно до прозорих правил а не сталінських " я так думаю"

які очі в якого  сірка
ти і торсето це один нік
думаєш я був не вкурсі ?
 .

просто несеш пургу . повністю єбануту

   
Re: Річні бани за що?

які очі в якого  сірка
ти і торсето це один нік
думаєш я був не вкурсі ?
 .

просто несеш пургу . повністю єбануту

брешеш. я в душі не . знаю. хто такий торсетто . ти щось собі взяв в голову і як таваріщ сталін прийняв рішення.

давай брехуняко докази а не сталінське язнаю. що я і який торсетто це один нік .

ти кацапидло . дарма що паспорт не рпосійьсикй. ментальність кацапидла

докази. що я і якийсь торсетто це одне і теж.
   
Re: Річні бани за що?

вкурсі воно. )))
   
Re: Річні бани за що?

я тваринка не стадна колективна . я завжди противсіх. я ні на чиєму боці. бо на моєму боці. нікого
я з вами в сенсі на інфоострові "фуп"

а який в цьому взагалі глузд- принципово завжди бути противсіх?
   
Re: Річні бани за що?

а який в цьому взагалі глузд- принципово завжди бути противсіх?

це гілка не генезису мого противсіхства. але подумай. який сенс мені бути на одному боці з істотою яка вчора була за януковича - "януковичі правильно роблять що "мають" україну бо донбас кормить україну" " фьодорович кращий варіант для розвитку і всьо правильно робить " а сьогодні воно вже поцрєот україни і йому здається що хтось ворог україни та ще й має який другий нік тартосето.

який сенс обирати собі владою завідомо казнокрадів і корупціонерів . будь яка влада це змова меншості проти більшості в інтересах меншості за рахунок більшості.  тільки той обирає їх владою хто вважає їх брехню корупціонерство казнокрадство ницість підлість шахрайство нормою прийнятною для себе. я не можу бути на одному боці з ними. а інших немає. тому я й кажу. лайно а не люди. лайно а не форма життя .

але це адмін гілка . славко- сталініст кацапидло з укр паспортом - всім щедро роздавав бани 80+ років) , бо йому в голову вдарило що . то най наведе докази. але які докази від фуфлогона , що коливається з лінією партії. вчора були януковичі він був януковощ, сьогодні модньо буди поцрєотом він поцрєот . ні честі ні гідності .

   
Re: Річні бани за що?

пруфи. корупція це україна?  казнокрадство це україна? ні .це те що з 1991 року нищить україну і це те що тобі норма і що ти відстоюєш. але це - не україна . це корупція і казнокрадство . брехня і імітація. проти чого дійсно я є і був. а ти завжди послідовно захищав корупційність казнокрадність брехливість імітаційність, що з 1991 року уполовинило україну в двоє по населенню.
то хто ворог україни ти?
але про що мова. ми пам.ятаєм що янукович крєпкий хозхяйствєннік і що правильно донецьк рулить Україною бо - цитую тебе - донбас кормить україну .
корупція є скрізь.навіть в сінгапурі
   
Re: Річні бани за що?

корупція є скрізь.навіть в сінгапурі

так. але питання густини . навіть мене здивувало що під час війни рівень корупції і казнокрадства в україні збільшився. хоча б здавалось куди.
   
Re: Річні бани за що?

так. але питання густини . навіть мене здивувало що під час війни рівень корупції і казнокрадства в україні збільшився. хоча б здавалось куди.
https://youtu.be/pTVoMvuwsEQ
так скрізь. навіть в ізраїлі
   
Re: Річні бани за що?

це гілка не генезису мого противсіхства. але подумай. який сенс мені бути на одному боці з істотою яка вчора була за януковича - "януковичі правильно роблять що "мають" україну бо донбас кормить україну" " фьодорович кращий варіант для розвитку і всьо правильно робить " а сьогодні воно вже поцрєот україни і йому здається що хтось ворог україни та ще й має який другий нік тартосето.

який сенс обирати собі владою завідомо казнокрадів і корупціонерів . будь яка влада це змова меншості проти більшості в інтересах меншості за рахунок більшості.  тільки той обирає їх владою хто вважає їх брехню корупціонерство казнокрадство ницість підлість шахрайство нормою прийнятною для себе. я не можу бути на одному боці з ними. а інших немає. тому я й кажу. лайно а не люди. лайно а не форма життя .

але це адмін гілка . славко- сталініст кацапидло з укр паспортом - всім щедро роздавав бани 80+ років) , бо йому в голову вдарило що . то най наведе докази. але які докази від фуфлогона , що коливається з лінією партії. вчора були януковичі він був януковощ, сьогодні модньо буди поцрєотом він поцрєот . ні честі ні гідності .

ти тут стверджуєш, що наступна влада точно буде гіршою, ніж попередня

тобто ти ЗНАВ, що після Пороха буде гірший, але нонстоп засирав його ?
   
Re: Річні бани за що?

так скрізь. навіть в ізраїлі

   
Re: Річні бани за що?

ти тут стверджуєш, що наступна влада точно буде гіршою, ніж попередня

тобто ти ЗНАВ, що після Пороха буде гірший, але нонстоп засирав його ?

бо кожна влада в Україні однієї якості. просто концентрація з кожною генерацією все збільшується. а що ж їх - хвалити?)))))))
нюанс в тому що все це норма для українського суспільства. тому українське суспільсов їх обирає і визнає. бо саме таке

але повернімось до несправедливо довгих банів .
   
Re: Річні бани за що?

бо кожна влада в Україні однієї якості. просто концентрація з кожною генерацією все збільшується. а що ж їх - хвалити?)))))))
нюанс в тому що все це норма для українського суспільства. тому українське суспільсов їх обирає і визнає. бо саме таке

але повернімось до несправедливо довгих банів .

То вже не гірша кожен раз, а однакова?

Щось плутаєшся

А нахріна взагалі напружуєшся, якщо однакова весь час?

Це якийсь мазохізм?
   
Re: Річні бани за що?

То вже не гірша кожен раз, а однакова?

Щось плутаєшся

А нахріна взагалі напружуєшся, якщо однакова весь час?

Це якийсь мазохізм?

це ти не доганяєш. однакова якісно. різна кількісно. кількісно щогенерацію збільшується.
але тобі корупція казнокрадство брехня імітація норма. тому і така влада для тебе норма. ти ж її обираєш і имвзнаєш. собі подібну
але не офтоптьмо

тема про несправедливо тривалі бани. бани мають бути короткі але часті . за кожне прописане а не вигадане хворою головою "я так думаю"
   
Re: Річні бани за що?

https://youtu.be/1ADL_EGGKoM
ніт. слухай 106 і 4
   
Re: Річні бани за що?

це ти не доганяєш. однакова якісно. різна кількісно. кількісно щогенерацію збільшується.
але тобі корупція казнокрадство брехня імітація норма. тому і така влада для тебе норма. ти ж її обираєш і имвзнаєш. собі подібну
але не офтоптьмо

тема про несправедливо тривалі бани. бани мають бути короткі але часті . за кожне прописане а не вигадане хворою головою "я так думаю"

Я якраз доганяю, що ти заливаєш лайном владу, бо знаєш , що наступна влада буде гіршою

Мамчури, хуямчури, свинарчуки

Хоч, сподіваюся , кайфанув, як Зе вибрали?
   
Re: Річні бани за що?

Я якраз доганяю, що ти заливаєш лайном владу, бо знаєш , що наступна влада буде гіршою

Мамчури, хуямчури, свинарчуки

Хоч, сподіваюся , кайфанув, як Зе вибрали?
ну це було смішно. кумедно . по принципу чим гірше , чим одіозніше, чим казковіше - тим краще. поки не потекли криваві ріки. мене шокувало вбивство заради влади небенсої сотні і те що суспільство це сприйняло нормою , як і те що нормою сприйняли покривання владою вбивць - владою порошенка до речі. але коли небесні сотні щодня і їх не одна не дві - і все з тією ж метою. це невимовно .і  . зрозуміло що для влади це норма. для влади населення це не рівні їм люди а майно. ресурс. але коли і самому населення це норма. це занадто.
   
Re: Річні бани за що?

це ти не доганяєш. однакова якісно. різна кількісно. кількісно щогенерацію збільшується.
але тобі корупція казнокрадство брехня імітація норма. тому і така влада для тебе норма. ти ж її обираєш і имвзнаєш. собі подібну
але не офтоптьмо

тема про несправедливо тривалі бани. бани мають бути короткі але часті . за кожне прописане а не вигадане хворою головою "я так думаю"
поверення на ФУП не йде тобі на користь.
повторюєшся.
краще б ти залишився в нашій памяті одним з корифеїв ФУПу, заслужено відміченим у Цитатнику.
   
Re: Річні бани за що?

поверення на ФУП не йде тобі на користь.
повторюєшся.
краще б ти залишився в нашій памяті одним з корифеїв ФУПу, заслужено відміченим у Цитатнику.

   
Re: Річні бани за що?

ну це було смішно. кумедно . по принципу чим гірше , чим одіозніше, чим казковіше - тим краще. поки не потекли криваві ріки. мене шокувало вбивство заради влади небенсої сотні і те що суспільство це сприйняло нормою , як і те що нормою сприйняли покривання владою вбивць - владою порошенка до речі. але коли небесні сотні щодня і їх не одна не дві - і все з тією ж метою. це невимовно .і  . зрозуміло що для влади це норма. для влади населення це не рівні їм люди а майно. ресурс. але коли і самому населення це норма. це занадто.
https://youtu.be/kDmuKKSa8Tw

Так, тобі бракує елементарної здатності вибирати менше з зол

Або інакше- ти завжди вибираєш більше зло, щоб було «кумедно»
   
Re: Річні бани за що?

Так, тобі бракує елементарної здатності вибирати менше з зол

Або інакше- ти завжди вибираєш більше зло, щоб було «кумедно»

немає меншого зла . немає трошки вагітних. немає підкорупціонерів чи напівказнокрадів. чи на тричверті шахраїв.
   
Re: Річні бани за що?

немає меншого зла . немає трошки вагітних. немає підкорупціонерів чи напівказнокрадів. чи на тричверті шахраїв.
про Мамчура ще актуально?
чи 24.02.2022 все-таки "змили ганьбу кровю" ?

Останнє редагування: 12 жовтня 2023 22:04:40 від T.Blair.
   
Re: Річні бани за що?

Так, тобі бракує елементарної здатності вибирати менше з зол

Або інакше- ти завжди вибираєш більше зло, щоб було «кумедно»
якщо точніше.
це типаж який робить все всупереч. аби по його

якщо йому  сказати НЕ пхити пальці в розетку - він принципово запхає. Головне аби бути "протиивсіх"
   
Re: Річні бани за що?

немає меншого зла . немає трошки вагітних. немає підкорупціонерів чи напівказнокрадів. чи на тричверті шахраїв.

Так я і кажу - в тебе відсутність елементарних базових навиків прийняття рішень

І в магазині тобі напевно продають черствий хліб і гнилі помідори- бо помідори ж всі одинакові

   
Re: Річні бани за що?

якщо точніше.
це типаж який робить все всупереч. аби по його

якщо йому  сказати НЕ пхити пальці в розетку - він принципово запхає. Головне аби бути "протиивсіх"

Та він і не приховує своєї концепції - чим гірше, тим краще

   
Re: Річні бани за що?

Так я і кажу - в тебе відсутність елементарних базових навиків прийняття рішень

І в магазині тобі напевно продають черствий хліб і гнилі помідори- бо помідори ж всі одинакові

нагадаю гілка про абсудрдність річних банів за те за що раніше давали десятку чи тридцятку днів

по твоєму офтопу. ти таке мелеш що купи не тримається) просто уяви. що з кількох куп лайна у тебе є опція. не жерти жодну. з кількох опг банд корупціонерів і казнокрадів брехунів шахраїв у тебе є опція. не обирати жодну.
єдине що спонукає тебе і тобі подібних - народ - обирати у владу тих кого ви обираєте  - що й прославило Україну в світі як полюс коррупції казнокрадства деградації і вимирання - що ти і народ вбачають в опг що балотуються і у владі що саме так себе і зарекомендувала - собі подібних.  та й звідки взятись у владі іншим - не корупціонерам казнокрадам брехунам шахраям - якщо - коли вже народ ї постійно обирає і визнає - інших поміж народу і немає?

а ти про  хліб  і помідори. це називається немає аргументів то ляпну хоч щось - про гнилі помідори і черствий хліб
   
Re: Річні бани за що?

про Мамчура ще актуально?
чи 24.02.2022 все-таки "змили ганьбу кровю" ?

ну вже , коли стало очевидно що боями росіяни території не захоплювали а лиш внаслідок наскоків там де підготовлено зрадниками все для здачі територій - і коли почали відбивати південь і зрозуміло якої крові то варто - і стали питання - а як же то було росіянами захоплено - хто винен. так підійде черга і до криму. що крим росіянам не коштував жодної крові через мамчурів.
мамчур нічого кров.ю не змивав. сидить собі на нацарьованому як екснардеп і ні вч ому собі не відмовляє. не здивуюсь якщо й не в Україні. він заслужив.

але це все офтоп. гілка ж то про. несправедливість річних банів активним юзерам українцям які на форумі по 15+ років . а ви все про своє.близьке. про зраду. корупцію казнокрадство . як солодко то всьо . тому всі й пруться у владу - бо так найпростіше в світі стати мультимільярдером . та ще й героєм України. ну а те що результатом того є рекордна депопуляція. корупція.казнокрадс тво. деградація - після нас хоть потоп. минуло лише 30 років - а з населення україни не залишилось і половини. Україна в огні .

і . як думаєте . звідки ще Шевченко про це писав?

Та не однаково мені,
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
Ох, не однаково мені.
   
Re: Річні бани за що?

Та він і не приховує своєї концепції - чим гірше, тим краще

він не справився післятого як його лишила жінка просто єбанувся .
до того був нормальний я з ним в асьці навіть спілкувався довший період часу
   
Re: Річні бани за що?

він не справився післятого як його лишила жінка просто єбанувся .
до того був нормальний я з ним в асьці навіть спілкувався довший період часу

))) кумедний ти. от ти й попався. свого часу кільком з якими я " щиро спілкувався в асці" щоб перевірити на вошивість - я закидав. серед них був слав і спорцмен. різні " мене турбуючі проблеми" щоб перевірити що всплило і хто лайно . серед мої " проблем було" вс ен епамятаю. але памятаю точно розлучення з дружиною. - славку , заїкання, гепатит Ц і гєморой.
от вспливло від славка.
славко. по перше. де докази що я і тартосетто це одне і теж.
по друге славко. ти фуфло) не ображайся. як є.
але давай про докази.
зи. всі решта. хоч їх давно не має на форумі. виявились не славками) що у мене " заїкання. гепатит це, гіморой " не вспливло ніщо

але славку - давай про тартосето. чи ти паражняк прогнав?  за висловом твого куміра , який по праву " мав україну" - януковічя
   
Re: Річні бани за що?

для всіх. у мене ні гімороя. ні заїкання , ні гепатита це, ні розлучення. з того реального що вспливло на форум. це таки дійсно у мене вмерла собака . тут я не стримався і то було направду щирою ваші співчуття були зворушливі. я це вилікував тми що підібрав кинуту кимось собаку з вулиці. ще за час моєї відсутності у мене вмерла кицька - та сфінкса Стелла. рік був в депресії. по оголошенню взяв в руки - віддавали - таку ж сфінксу такого ж кольору. навіть ім.я подібне.

але тепер славку. давай про тартосето . за що ти - який " я ніколи тебе не банив " )))) фуфлижнику - мені впаяв 84 роки.
сталіністе кацапику  [KA]
   
Re: Річні бани за що?

нагадаю гілка про абсудрдність річних банів за те за що раніше давали десятку чи тридцятку днів

по твоєму офтопу. ти таке мелеш що купи не тримається) просто уяви. що з кількох куп лайна у тебе є опція. не жерти жодну. з кількох опг банд корупціонерів і казнокрадів брехунів шахраїв у тебе є опція. не обирати жодну.
єдине що спонукає тебе і тобі подібних - народ - обирати у владу тих кого ви обираєте  - що й прославило Україну в світі як полюс коррупції казнокрадства деградації і вимирання - що ти і народ вбачають в опг що балотуються і у владі що саме так себе і зарекомендувала - собі подібних.  та й звідки взятись у владі іншим - не корупціонерам казнокрадам брехунам шахраям - якщо - коли вже народ ї постійно обирає і визнає - інших поміж народу і немає?

а ти про  хліб  і помідори. це називається немає аргументів то ляпну хоч щось - про гнилі помідори і черствий хліб

ми мусимо жерти, це наша природа

тупня в тому, що ти намагаєшся крім великих куп гівна накласти ще одну свою максимально смердючу

масштаб у тебе, звичайно, мікроскопічний, але по смердючості і велококупники позаздрять

то ти не вибираєш помідори за свіжістю, гнилі береш також?
   
Re: Річні бани за що?

він не справився післятого як його лишила жінка просто єбанувся .
до того був нормальний я з ним в асьці навіть спілкувався довший період часу

та він типу зайняв безпрограшну позицію- я над схваткою, кидаюсь зверху какахами і ржу з вас плебеїв

тільки він не помітив, як сам обвалявся в цьому гівні
   
Re: Річні бани за що?

Дякую, друзяки ВестНік та Аутлендер. Приємно було дізнатись, що наші бани викликали певний резонанс.
Стосовно звинувачень в штабній роботі... Навіть коментувати не буду. Сподіваюсь лише, що "мої спільники" ЛВВ та Із Села якось дізнаються про амністію та повернуться на форум. Вони дуже цікаві дописувачі.
   
Re: Річні бани за що?

та він типу зайняв безпрограшну позицію- я над схваткою, кидаюсь зверху какахами і ржу з вас плебеїв

тільки він не помітив, як сам обвалявся в цьому гівні

так виявися гівно людиною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія