Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

і як він потрапив на службу капітаном, коли він після вишу ніде не служив і по ідеї мав би бути лєтьохой

Треба вміти жити
   
Re: Арестович

https://t.me/antiitforce/19460

арестович у дурнева: кацапы не могут даже гаражный кооператив северодонецка взять.

смотрел это видео уже после оккупации северодонецка, выглядело гаденько. причем видно сам не уверен в своих словах, но пистит.

все видео создавал впечатление очень важного чина, наверно ожидал запроса разрешения жахнуть по крымскому мосту

короче, арестович - это чувак, который пистит, знает, что он пистит, но не может остановиться.
   
Re: Арестович

Арестович усюди про міст розповідає, що вжахнути по ньому — це повна маячня (може і так).
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Последняя передача Арестовича толковая.
Слушал по рекомендациям фупчиков (2) они здесь отозвались положительно. Хотя слушать мне его тяжело, манера шептать ни куда не годится на мои уши
   
Re: Арестович

Последняя передача Арестовича толковая.
це у фейгіна. а у латиніної знову торочив про "хороших рузкіх"...
   
Re: Арестович

це у фейгіна. а у латиніної знову торочив про "хороших рузкіх"...

Да у фейгана.. у латыниной не слушал, я его вообще не слушаю,  ( хотя считаю - дело он делает важное и полезное) просто по теме - как надо было начинать войну ( срач и аналитика сочная на фупе ) надо было..
..
Может быть про "хороших русских" тоже надо - для разложения из нутри..
Если к примеру запустить со спутника доя русских канал - то там же надо как то их похваливать и подсыпать пропаганды, а не 24 часа - пидарасы вы конченные, быдло скрепное. Верно?
   
Re: Арестович

так, вчорашній ефір на відміну від купи інших - без води, і напрочуд цікавий
рекомендую всім, кому болять мости, перешийок, проїбали, не оголосили війну, не готувались, не смикали союзників, не фінансували озброєння тощо.
Десь з 13ї хвилини і хвилин 15-20 далі. Але можна і до кінця - хто, коли і які має робити висновки з успіхів і провалів цієї війни
   
Re: Арестович

рекомендую всім, кому болять мости, перешийок, проїбали, не оголосили війну, не готувались, не смикали союзників, не фінансували озброєння тощо.
Це поки що єдиний ефір, який я витримав від початку до кінця. Зазвичай, мене вистачає лише на зведення з боїв й один-два епізоди. Власне, нічого нового наче й не сказав, але декому нагадати ще раз зайвим не буде.
   
Re: Арестович

так, вчорашній ефір на відміну від купи інших - без води, і напрочуд цікавий
рекомендую всім, кому болять мости, перешийок, проїбали, не оголосили війну, не готувались, не смикали союзників, не фінансували озброєння тощо.
Десь з 13ї хвилини і хвилин 15-20 далі. Але можна і до кінця - хто, коли і які має робити висновки з успіхів і провалів цієї війни
https://youtu.be/UvAdMevcZbA?t=780
Йож, 24.02 утром у вас сирены работали?
   
Re: Арестович

так, вчорашній ефір на відміну від купи інших - без води, і напрочуд цікавий
рекомендую всім, кому болять мости, перешийок, проїбали, не оголосили війну, не готувались, не смикали союзників, не фінансували озброєння тощо.
Десь з 13ї хвилини і хвилин 15-20 далі. Але можна і до кінця - хто, коли і які має робити висновки з успіхів і провалів цієї війни
https://youtu.be/UvAdMevcZbA?t=780
після ефіру глянув ретро
   
Re: Арестович

Йож, 24.02 утром у вас сирены работали?

не знаю. Мене розбудив син по телефону "мама вствавй війна почалась". Просто не можу сказати. Потім, вдень вже були сирени точно, бо син дзвонив куди йому бігти, у підвал чи в переход, а я сіла в машину і приїхала його забрати додому з академу.
   
Re: Арестович

не знаю. Мене розбудив син по телефону "мама вствавй війна почалась". Просто не можу сказати. Потім, вдень вже були сирени точно, бо син дзвонив куди йому бігти, у підвал чи в переход, а я сіла в машину і приїхала його забрати додому з академу.
Ясно. Спасибо.
   
Re: Арестович

апд. Все, що я пам"ятаю з перших днів 4-5 - це те, що сирени у мене у вухах вили постійно. В кожному інтершумі я чула сирени, а в шурхоті машин по асфальту - налітаючий здалеку літак. І в бомбосховищі будь-який звук двері чи багажника (ми ховались в підземній стоянці) - був як черговий вибух

кукухой попливла коротше.
   
Re: Арестович

апд. Все, що я пам"ятаю з перших днів 4-5 - це те, що сирени у мене у вухах вили постійно. В кожному інтершумі я чула сирени, а в шурхоті машин по асфальту - налітаючий здалеку літак. І в бомбосховищі будь-який звук двері чи багажника (ми ховались в підземній стоянці) - був як черговий вибух

кукухой попливла коротше.
То у всех так было.
   
Re: Арестович

Подружка Арестовича, харошая руская

 :facepalm:

?cxt=HHwWgoC-laXj_aYrAAAA
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

У мене все те ж питання: що робить підполковник Арстович, людина, яка закінчила військовий ВИШ та має віськовий досвід, на дивані і кожен день в тілівізорі саме у той час, коли йде війна?

Варіанти, що він тут країні більш потрібний, щоб заспокоювати нервних дамочк та розповідати казочки на ніч, не пропонувати, ок?
   
Re: Арестович

За словами Касьянова, перші два тижні війни вони з Арестовичем вели артилерійську розвідку та координували арту, зокрема в районі Макарова
   
Re: Арестович

У мене все те ж питання: що робить підполковник Арстович, людина, яка закінчила військовий ВИШ та має віськовий досвід, на дивані і кожен день в тілівізорі саме у той час, коли йде війна?

Варіанти, що він тут країні більш потрібний, щоб заспокоювати нервних дамочк та розповідати казочки на ніч, не пропонувати, ок?
А что делают атошники с опытом по фамилии Луценко,Порошенко,Аваков?Их то долны были призвать в первую очередь.А вот насчет Арестовича я сомневаюсь и не верю его байкам ни про звания,ни про участие в АТО в каких то секретных операциях.
   
Re: Арестович

А что делают атошники с опытом по фамилии Луценко,Порошенко,Аваков?Их то долны были призвать в первую очередь.А вот насчет Арестовича я сомневаюсь и не верю его байкам ни про звания,ни про участие в АТО в каких то секретных операциях.

Луценко, на скільки можна бачти на ФБ, воює, хоча  ньго канцер. Порошенко, як би кому не подобалося, волонтерит. Про Авакова  не знаю.

Арестович молодщий за вищеперерахованих, але окрім щоденної казочки, не може нічим похизуватися.

Той же Питула організував досит потужний волонтерський двіж.

І тільки Арестович азартно ляпає язиком. І все. А, ще дозволяє собі критикувати українську армію.
   
Re: Арестович

Луценко, на скільки можна бачти на ФБ, воює, хоча  ньго канцер. Порошенко, як би кому не подобалося, волонтерит. Про Авакова  не знаю.

Арестович молодщий за вищеперерахованих, але окрім щоденної казочки, не може нічим похизуватися.

Той же Питула організував досит потужний волонтерський двіж.

І тільки Арестович азартно ляпає язиком. І все. А, ще дозволяє собі критикувати українську армію.

А сини Порошенко не розкажете де?
   
Re: Арестович

А сини Порошенко не розкажете де?

Мабуть, як і ти, сидять десь в тилу.
   
Re: Арестович

А сини Порошенко не розкажете де?
Хто врався ?  Невістка !  Порошенко
Тема про Арестовича !
   
Re: Арестович

Луценко, на скільки можна бачти на ФБ, воює, хоча  ньго канцер. Порошенко, як би кому не подобалося, волонтерит. Про Авакова  не знаю.

Арестович молодщий за вищеперерахованих, але окрім щоденної казочки, не може нічим похизуватися.

Той же Питула організував досит потужний волонтерський двіж.

І тільки Арестович азартно ляпає язиком. І все. А, ще дозволяє собі критикувати українську армію.

Стоп.Я же говорил о их детях,а не о них самих.Все они участники боевых действий (по документам),имеют опыт в АТО,небось и льготы какие-то за это получали.Так тогда фотографировались бодренько ,а сейчас как под землю провалились.А на Арестовича мне пофиг.Можете его хоть сейчас брать за шкирку и отправлять куда хотите.Хотя я думаю что его должность предусматривает отсрочку,что вполне логично
   
Re: Арестович

І все
подайте петицію щоб відправили на фронт.
   
Re: Арестович

У мене все те ж питання: що робить підполковник Арстович, людина, яка закінчила військовий ВИШ та має віськовий досвід, на дивані і кожен день в тілівізорі саме у той час, коли йде війна?

Варіанти, що він тут країні більш потрібний, щоб заспокоювати нервних дамочк та розповідати казочки на ніч, не пропонувати, ок?
Посмотри видео после 24 февраля с Арестовичем и Фейгиным. И увидишь,что на некоторых у него неважнецкий вид фейса и передачу он ведёт полулёжа откинувшись на спину. Я думаю, что у него тогда были  ранения ног, ноги. И только через некоторое время он ожил и стал более активно двигаться сидя. Да и сейчас Арестович часто усаживается более удобно для него,  что сильно контастирует с не делающим это Фейгиным.
   
Re: Арестович

Стоп.Я же говорил о их детях,а не о них самих.Все они участники боевых действий (по документам),имеют опыт в АТО,небось и льготы какие-то за это получали.Так тогда фотографировались бодренько ,а сейчас как под землю провалились.А на Арестовича мне пофиг.Можете его хоть сейчас брать за шкирку и отправлять куда хотите.Хотя я думаю что его должность предусматривает отсрочку,что вполне логично

Ну ось самі ж написали - сидять ті величенькі діти тихо та не відсвічують, на відміну від Льошика.

І навряд чи радникам дають "отсрочку". Наскільки мені відомо, таку бронь мають тільки народні депутати.
   
Re: Арестович

Ну ось самі ж написали - сидять ті величенькі діти тихо та не відсвічують, на відміну від Льошика.

І навряд чи радникам дають "отсрочку". Наскільки мені відомо, таку бронь мають тільки народні депутати.

Худо бедно но от трындежа Арестовича была какая-то польза в первые месяцы,а вот какая польза от этих звездных деток остается загадкой.И вся красота и ирония этой ситуации,что они ,как и многие другие,делали себе ксивы УБД для разных полезных вещей и престижа,а тут получилось что позвали воевать по настоящему.
   
Re: Арестович

Худо бедно но от трындежа Арестовича была какая-то польза в первые месяцы,а вот какая польза от этих звездных деток остается загадкой.И вся красота и ирония этой ситуации,что они ,как и многие другие,делали себе ксивы УБД для разных полезных вещей и престижа,а тут получилось что позвали воевать по настоящему.

Не забувайте, Арестович - фаховий військовий.

У нього є звання і, як він сам запевняє, військовий досвід. То коли ж ще воювати кадровим військовим, як не зараз, коли йде війна?
   
Re: Арестович

То коли ж ще?
Ви на ФУПі хочете отримати відповідь? Зверніться краще в ГШ.
   
Re: Арестович

арестович - это чувак, который пистит, знает, что он пистит, но не может остановиться.
Так і є, постійно це в його промовах відбувається.
Це в нього давній навик театральної імпровізації з студії "Чорний квадрат", яка на такому, на імпровізації, спеціалізується.
   
Re: Арестович

А что делают атошники с опытом по фамилии Луценко,Порошенко,Аваков?Их то долны были призвать в первую очередь.А вот насчет Арестовича я сомневаюсь и не верю его байкам ни про звания,ни про участие в АТО в каких то секретных операциях.

Порошенко купує купує дуже багато для армії
А де зелені політики на фронті? Депутати? Так Порох також депутат
   
Re: Арестович
nik

арестович знаходиться на своэму мiсцi. i це правильно. бiльше користi приносить.
   
Re: Арестович

Разумеется не следовало кричать перед войной: ТИКАЙТЕ ВСЕ! Но надо было и готовится.В том числе и иметь четкие планы эвакуации и ресурсы. И хотя бы 5 месяцев не закатывать военные программы в асфальт. Ну все откроется в нужный момент.
   
Re: Арестович

арестович знаходиться на своэму мiсцi. i це правильно. бiльше користi приносить.

А хто це вирішує - більше користі приносить, чи менше?

Дивно, товстун Жєнєчка Кошовий теж вважає, що він набагато більше пользи приніс, никаючись від армії. Зате тату набив. Собі і дружині. Патріотичне!
   
Re: Арестович

Порошенко купує купує дуже багато для армії
А де зелені політики на фронті? Депутати? Так Порох також депутат

У депутатів офіційна бронь. Тож не призовуть.

Але і добровольців серед них щось не помічено.

Як не помічена і більш-менш потужна волонтерська діяльність партії Слуга народу. Хоча там депутатів від СН - як фантиків у дурника. Є ж  можливість, але щось з бажанням туго.
   
Re: Арестович
nik

я вирішую, кожен для себе вирішує.

кацапи також недолюблюють арестовича, заважає він їм, як і вам бачу

не подобається - не слухайте.

   
Re: Арестович

я вирішую, кожен для себе вирішує.

кацапи також недолюблюють арестовича, заважає він їм, як і вам бачу

не подобається - не слухайте.

Слухай, не треба заводити оцю стару пісню: хто проти Альоши, Вови, Андрія - той прихильник кацапів.

На ФУПі немає людей, які топили б за кацапів, і тобі це добре відомо. Навіщо ти весь час повторюєш ці мантри?

 
   
Re: Арестович

А хто це вирішує - більше користі приносить, чи менше?
Кожен згідно власних відчуттів визначає. Домогосподаркам з рівнем розвитку Еллочки-людоєдки він смакує, точно. Якимось ковбасникам, котрі розважаються, спостерігаючи за війною і хрумаючи попкорн, теж норм.
Для когось - звичайне писдло, дрібна сошка, заангажована ОПою. Комусь зовсім байдуже.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія