Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У бІгуса знову зашквар і брехня, уже він проти Зелених гонить. Підозрюю що воно на РФ працює. :X

Рашка також накупила родичам депутата Клочка нерухомості і машин, і записала шмаркача Шефіра у помічники нардепа.  :laugh:  :weep:
   
Рашка також накупила родичам депутата Клочка нерухомості і машин, і записала шмаркача Шефіра у помічники нардепа.  :laugh:  :weep:
TimmiApostolMS дурний ,тупий та дуже зелений ідіот ,він нічого не відповість.
   
TimmiApostolMS дурний ,тупий та дуже зелений ідіот ,він нічого не відповість.
:lol:

Зелений?  :bueee:

ну і фантазії у тебе...

те що я не нелюбив і не люблю брехуна і маніпулятора бІгуса, я його не любив ні за теперешньої ні тодішньої ні раніше...

Тупо маніпулятор рівня шістки дворової.
   
Якщо ти називаєш людину брехлом і не можеш надати приклади цієї брехні ,то брехуном є  ти сам . Думаю ,що ні про які реальні схеми ти не знаєш .
Ти звичайний зелений балабол .

Тут не раз вказували де він бреше і маніпулюю, для чого повторювати це лишній раз?

Якщо святі не змогли переконати твоїх братів то хіба переконає їх бідняк? з Біблії.
   
Тут не раз вказували де він бреше і маніпулюю, для чого повторювати це лишній раз?

Якщо святі не змогли переконати твоїх братів то хіба переконає їх бідняк? з Біблії.
Тут не раз вказували... це не аргумент .Ти конкретно напиши  де він бреше .
Ось візьмемо концентратори з переплатою в 100 % . В чому конкретно брехня  ?
Можеш навести ще приклади брехні ?
Як що ні ,то ти зелений балабол. Це логічно .
   
Тут не раз вказували... це не аргумент .Ти конкретно напиши  де він бреше .
Ось візьмемо концентратори з переплатою в 100 % . В чому конкретно брехня  ?
Можеш навести ще приклади брехні ?
Як що ні ,то ти зелений балабол. Це логічно .
А ти вище в темі читав?

 :facepalm1: Ти живеш в якомусь світі рожевих поні.

   
А ти вище в темі читав?

 :facepalm1: Ти живеш в якомусь світі рожевих поні.
Читав . Конкретики я не побачив . Від тебе чіткої відповіді нема .Може мені повторити питання щоб до тебе дійшло ?
Прошу пана  - візьмемо концентратори з переплатою в 100 % . В чому конкретно брехня  ?
Можеш навести ще приклади брехні ? Чому ти боїшся відповісти на прості питання ?
Якщо ти в темі - для тебе це повинно бути дуже просто .
Але бачу що ти нічого в цьому не петраєш , лише тупо повторюєш чиїсь слова .

   
Читав . Конкретики я не побачив . Від тебе чіткої відповіді нема .Може мені повторити питання щоб до тебе дійшло ?
Прошу пана  - візьмемо концентратори з переплатою в 100 % . В чому конкретно брехня  ?
Можеш навести ще приклади брехні ? Чому ти боїшся відповісти на прості питання ?
Якщо ти в темі - для тебе це повинно бути дуже просто .
Але бачу що ти нічого в цьому не петраєш , лише тупо повторюєш чиїсь слова .

Дивна в тебе агресія.

Я помню як при Трампі Центральний уряд ввів штрафи на території де пройшов ураган, тому що люди воду продавали в 20-30 раз дорожче, не в два рази 100 відсотків а 2000 і 3000 відсотків. Громадянам які потерпали від горя.

Я не бачу причин щоб Китайці в той момент поводились би по іншому ніж завишали ціни. А знаючи корупцію в Китаї то вони не тільки завишали а щей мали откат на сторону, цей откат частково йшов через прокладку.

Чи це морально і правельно, фіг його зна. Це просто необхідно для виживання.

І хай бІгусятник іде лісо з своїми фантазіями. Просто гівняча він людина з брехнями і маніпуляціями... Корона в нього вже на очах.
   
Дивна в тебе агресія.

Я помню як при Трампі Центральний уряд ввів штрафи на території де пройшов ураган, тому що люди воду продавали в 20-30 раз дорожче, не в два рази 100 відсотків а 2000 і 3000 відсотків. Громадянам які потерпали від горя.

Я не бачу причин щоб Китайці в той момент поводились би по іншому ніж завишали ціни. А знаючи корупцію в Китаї то вони не тільки завишали а щей мали откат на сторону, цей откат частково йшов через прокладку.

Чи це морально і правельно, фіг його зна. Це просто необхідно для виживання.

І хай бІгусятник іде лісо з своїми фантазіями. Просто гівняча він людина з брехнями і маніпуляціями... Корона в нього вже на очах.
Я зрозумів що ти просто не в темі .Порівняння зі Штатами це невдала спроба викрутитись .Різниця в тім ,коли купувалось за 60 можна було купити за 30 , але 100% навар сліпив людям очі і вони нижчих цін не помічали .Ось про що розслідування Бігуса . Не пиши маячню і не торкайся тем в яких не розбираєшся .
   
Я зрозумів що ти просто не в темі .Порівняння зі Штатами це невдала спроба викрутитись .Різниця в тім ,коли купувалось за 60 можна було купити за 30 , але 100% навар сліпив людям очі і вони нижчих цін не помічали .Ось про що розслідування Бігуса . Не пиши маячню і не торкайся тем в яких не розбираєшся .

Ти зараз показуєш своє лице, типово ватне лице, порівняти в той момент Україну з жертвою згвалтування можна, так от ти пробуєш жертву як бІгусятник звинуватити що вона сама винна що її згвалтували.

Типво ватна позиція у цьому питанні щей сексиська.

Бігус брехун і маніпулятор... Ні одна стаття не була в іншому ключі, рівень маніпуляції у нього дворовї шістки , але тупі на це видуться.
   
Я зрозумів що ти просто не в темі .Порівняння зі Штатами це невдала спроба викрутитись .Різниця в тім ,коли купувалось за 60 можна було купити за 30 , але 100% навар сліпив людям очі і вони нижчих цін не помічали .Ось про що розслідування Бігуса . Не пиши маячню і не торкайся тем в яких не розбираєшся .

І не давай дуругим поради що бІгус святий, він гівнюк і може зі своїми маніпуляціями підтертись... Його сприймає тільки як лайно. І ніодної статті обєктивної всюди він маніпулює і бреше.

Доречі якщо з ним щось станеться, нікому не буде цікаво чого всі будуть знати і всі буде насрати на нього. Він більшого ніж зневаги назаслуговує.
   
Знаєш я слідкую за бІгусами і подібний лайном. Так от це космополіти який не навидить батьківщину він це не скриває і живе хайпом на який ведуться дурні. Часто отримує матеріал який публікує як зливний бачок. Тому його маніпуляція і псєвдо рослідування не цікаві. Він з Шабуньками убив в Україні галузь журналісти розслідувачі в Зародку.
   
Знаєш я слідкую за бІгусами і подібний лайном. Так от це космополіти який не навидить батьківщину він це не скриває і живе хайпом на який ведуться дурні. Часто отримує матеріал який публікує як зливний бачок. Тому його маніпуляція і псєвдо рослідування не цікаві. Він з Шабуньками убив в Україні галузь журналісти розслідувачі в Зародку.
Знову загальні фрази .Я знайомий з одним журналістом-розслідувачем із команди Бігуса .Без серйозного аналізу та залізобетонних доказів вони нічого
не публікують.,Ти їх кухню не знаєш ,просто  тупо повторюєш мантри корупціонерів , яких вони вхопили за яйця .Може Бігус і твої яйця прищемив ? :)
   
Знову загальні фрази .Я знайомий з одним журналістом-розслідувачем із команди Бігуса .Без серйозного аналізу та залізобетонних доказів вони нічого
не публікують.,Ти їх кухню не знаєш ,просто  тупо повторюєш мантри корупціонерів , яких вони вхопили за яйця .Може Бігус і твої яйця прищемив ? :)
От же понятно, ти упереджений бо тіпа знакомий у тебе навішав лапші а ти вуха розвісив...

Я їх кухню бачив, в його випадку він убив цей жанр журналістики в Україні тому горе на його голову і 10 кар єгипетських...

Тому що вони брехуни. Пару раз потрапляли їх доводи на очі я плювався, елементарно заперечують науку економіку і і навіть фізику заперечують закони коли їм зручно бо це вимагає їх брудна чорна справа.
   
Особливо мене напрягає коли ті так звані розслідувачі заперчують закони описані в Фізиці. Рівень підворової шпани і їх маніпуляціях. А там де реальна корупція їм пофіг.

Я бачив як ворують і цим пишаються. Але розслідувачів там і близько немає, а де заперечити фізику вони ура публікують недоносків експертів.

Цей жанр бІгус угробив і журналістика від цього горе серйозного брехуна ще не скоро оговтається років 10 - 20 піде. Після того як ця бІгусятина зникне.

Слава бІгусятнику.
   
Хоча чому дивуватись, покійний Чамбала займаючись інженеренгом, коли стосувалась питання Порошенка то все фігово, коли стосувалось Зеленого та сама ситуація показував калькуляцію реальну що по іншому не можна... А ці горе рослідувачі просто не розбераються в таких речах і бачать що мова про одне і теж.  :(

Сумно.

бІгус угробив цей жанр журналістики в Україні.
   
Хоча чому дивуватись, покійний Чамбала займаючись інженеренгом, коли стосувалась питання Порошенка то все фігово, коли стосувалось Зеленого та сама ситуація показував калькуляцію реальну що по іншому не можна... А ці горе рослідувачі просто не розбераються в таких речах і бачать що мова про одне і теж.  :(

Сумно.

бІгус угробив цей жанр журналістики в Україні.
Так ти можеш навести приклади упередженості та брехні пана Бігуса ? Тільки з конкретними фактами і цифрами ? Я впевнений що ні .
Набагато простіше просто поливати чиюсь роботу .
   
Так ти можеш навести приклади упередженості та брехні пана Бігуса ? Тільки з конкретними фактами і цифрами ? Я впевнений що ні .
Набагато простіше просто поливати чиюсь роботу .
Для чого мені це?

Мені не цікаво тебе переконувати. Якщо читаючи їх статті ти цього небачиш, то це проблема твого сприйняття.

Якби я був упереджений, то при Зелених я б про одне казав при Порошенку інше. Але я кажу і за тих і за тих одне. І при Порошенку і і При зелених і при Юльках.
   
дорчі корупціонери на сільки я знаю люблять читати бІгуса, поржати що він не в ту степ тягне.
   
Чого я маю сприймати бІгуса якщо в нього маніпуляції на рівні дитячого садка і гасел?
   
Так кажуть тільки тоді коли немає фактажу .Дешева відмазка . Якби Бігус гнав дурню - він би не вилазив би із судів . Дійсно ,деякі корупціонери ржуть доки їхнє
оточення не зливає Бігусу їхні пригоди. Ось тоді вони дуже сумують і,чомусь , тобі  про це не кажуть . Невже ти настільки тупий ,що не розумієш ,що
для того щоб когось звинувачувати потрібно мати на руках реальні докази ? До речі , ти в курсі як алігарх  Бєня  попав на радари  ФБР ? А зовсім недавно він теж сміявся ,пардон , ржав .
Але історія красива і несподівана .
   
Так кажуть тільки тоді коли немає фактажу .Дешева відмазка . Якби Бігус гнав дурню - він би не вилазив би із судів . Дійсно ,деякі корупціонери ржуть доки їхнє
оточення не зливає Бігусу їхні пригоди. Ось тоді вони дуже сумують і,чомусь , тобі  про це не кажуть . Невже ти настільки тупий ,що не розумієш ,що
для того щоб когось звинувачувати потрібно мати на руках реальні докази ? До речі , ти в курсі як алігарх  Бєня  попав на радари  ФБР ? А зовсім недавно він теж сміявся ,пардон , ржав .
Але історія красива і несподівана .

Бла-бла -бла, ти маєш найти факти де їх немає, бо я так хочу, бо друг бІгуса мій друг, а і я причетний до вищого чогось... :facepalm1: Всі твої аргументи.

Беня і так сміється... (Хоча якраз він є ворогом України і мені неподобається)

бІгус це токсичний і брехлвий журналіст.
   
Я не бачив поки причин вірити йому... Всі його матеріали ніпро що є художнім вимислом.

   
Я не бачив поки причин вірити йому... Всі його матеріали ніпро що є художнім вимислом.
Ти не бачиш бо ти не в темі .До речі, мені багато не подобається в його діяльності ,але я розумію специфіку їх роботи.
   
Ти не бачиш бо ти не в темі .До речі, мені багато не подобається в його діяльності ,але я розумію специфіку їх роботи.
================================
Та Бігус кацапський агент. Навіть уся його рідня працює у ФСБ.
   
Ти не бачиш бо ти не в темі .До речі, мені багато не подобається в його діяльності ,але я розумію специфіку їх роботи.

У нас Мер коли різали завод і активісти виступали проти отримав на лапу сотні тисяч грн. Ще хтось отримав ще більші суми і документи які могли зупинити це загубились, мер не помагав зупинити розбазарювання а помагав швидше його зробити. Я не бачу розслідування всяких бІгусів на такі теми. Бо за ці реальні розслідування де суми хабарів рахуються мільйонами, можуть прибити. А от ті що ти кажеш розслідування, вони реально ні прощо. бІгус просто виконує замовлення на конкурентів і неважливо що воно брехня. От проста людина бачить ці дії а славно звісні горе рослідувачі наводять переплатили за те що потрібно було срочно і за що інші звінтили ціни. Тому цьому так званому розслідувачу не вірю...

І не треба думати що ніхто не бачить що робиться у владі на місцях де ворують мійони за любої влади одні і тіж люди.
   
У нас Мер коли різали завод і активісти виступали проти отримав на лапу сотні тисяч грн. Ще хтось отримав ще більші суми і документи які могли зупинити це загубились, мер не помагав зупинити розбазарювання а помагав швидше його зробити. Я не бачу розслідування всяких бІгусів на такі теми. Бо за ці реальні розслідування де суми хабарів рахуються мільйонами, можуть прибити. А от ті що ти кажеш розслідування, вони реально ні прощо. бІгус просто виконує замовлення на конкурентів і неважливо що воно брехня. От проста людина бачить ці дії а славно звісні горе рослідувачі наводять переплатили за те що потрібно було срочно і за що інші звінтили ціни. Тому цьому так званому розслідувачу не вірю...

І не треба думати що ніхто не бачить що робиться у владі на місцях де ворують мійони за любої влади одні і тіж люди.
В чиїй власності був завод і хто його різав ? І до чого тут мер ? Давай конкретику ,бо напи
сав як дитина .Коли купували концентратори по 60 ,на ринку були по 30 .
Чому не купили по 30 ? Влада вирішила допомогти бізнесу ?
   
================================
Та Бігус кацапський агент. Навіть уся його рідня працює у ФСБ.
Може й так , але він працює не один .До речі, тебе теж можна назвати кацапським агентом . :)
   
В чиїй власності був завод і хто його різав ? І до чого тут мер ? Давай конкретику ,бо напи
сав як дитина .Коли купували концентратори по 60 ,на ринку були по 30 .
Чому не купили по 30 ? Влада вирішила допомогти бізнесу ?

Угу, я маю зараз зробити роботу розслідувачів.  :facepalm1: І для чого тоді вони ?

Один бізнесмен хотів на території заводу захапати певне майно, він це і зробив, а завод під ніж пустили...

 :facepalm1:
   
Угу, я маю зараз зробити роботу розслідувачів.  :facepalm1: І для чого тоді вони ?

Один бізнесмен хотів на території заводу захапати певне майно, він це і зробив, а завод під ніж пустили...

 :facepalm1:
Якась дитяча відповідь. Повторю питання . У чиїй власності був завод і земля на якій він знаходився ?
   
Якась дитяча відповідь. Повторю питання . У чиїй власності був завод і земля на якій він знаходився ?
  :facepalm1: Щось я не бачу супер розслідувачів бІгуса.  :facepalm1:
   
Угу, я маю зараз зробити роботу розслідувачів.  :facepalm1: І для чого тоді вони ?

Один бізнесмен хотів на території заводу захапати певне майно, він це і зробив, а завод під ніж пустили...

 :facepalm1:
Все вже розслідували без тебе . Відповідь очевидна .Купували по 60 , бо хотіли половину покласти собі в кишеню . Чудовий зелений  бізнес .
   
  :facepalm1: Щось я не бачу супер розслідувачів бІгуса.  :facepalm1:
Про завод ти маєш дуже приблизне уявлення .Нічого не знаєш ,а щось пишеш .Навіщо ?
   
Ні воно працює на МІ6. А Схеми на ФБР. І ті і ті отримують прослушку та результати стеження від цих спецслужб і на їх основі готують свої замовні кілерські матеріали, де 60% правди, а 40% брехні. Вони мочать тут конкурентів закордонних фінансових бариг, того же Сороса. А потім іноагентні ворожі медіа - Радіо Свобода, Голос Америки, DW, НВ тощо їх разгоняють, вдаштовують психоз
Згадайте як за допомогою "розлідування" Бігуса про 30 тис дол відкоту у Свінарчука мол. вони збили керівництво Укроборонпрому, що дало іноземним баригам "право" посадити туди соросят.
До речі, Бутусов також працює на МІ6. Воно обслуговує інтереси фінансових бариг з Лондону. А ФБР зі своїми "Схемами" обслуговує інтереси американських фінансових бариг, в т.ч. Сороса. До речі, Мілованов, Ситник, Арахамія, Углава - є агентами ФБР.   
   
Про завод ти маєш дуже приблизне уявлення .Нічого не знаєш ,а щось пишеш .Навіщо ?
до тебе важко доходить? Я маю уявлення про завод і кому належив і що мер поміг затримати час і що на фонд держмайна пішли гроші щоб цього не побачив...  :facepalm1:
   
до тебе важко доходить? Я маю уявлення про завод і кому належив і що мер поміг затримати час і що на фонд держмайна пішли гроші щоб цього не побачив...  :facepalm1:
Якщо маєш - напиши .Чому не пишеш? Чиї гроші пішли в ФДМ ?
   
Якщо маєш - напиши .Чому не пишеш? Чиї гроші пішли в ФДМ ?
Тому що коли які там суми здіяні спливає починають летіти голови і в першу чергу тих хто підняв це питання.
   
Якщо маєш - напиши .Чому не пишеш? Чиї гроші пішли в ФДМ ?
Рано чи пізно та людина обридне місцевій мафії і голова її полетить... Природній відбір.
   
Тому що коли які там суми здіяні спливає починають летіти голови і в першу чергу тих хто підняв це питання.
Мене сумами не здивуєш. Пиши ,не бійся. А то якось дивно виходить - щось ляпнув,злякався і чкурнув в кущі .:)
   
Знову загальні фрази .Я знайомий з одним журналістом-розслідувачем із команди Бігуса .Без серйозного аналізу та залізобетонних доказів вони нічого
не публікують.,Ти їх кухню не знаєш ,просто  тупо повторюєш мантри корупціонерів , яких вони вхопили за яйця .Може Бігус і твої яйця прищемив ? :)
=================================
 Полный бред! Я, морщась от отвращения, прослушал за несколько дней частями более 4 часов его "сенасационных" засписей. Аудиомусор. Там нет ни фига. Белькотня Мудачука с Сурковым и т.д. " Он фсё парешал!", " Я фсе согласовал!". Там Пороха нет. Но даже этот аудиомусор несет следы  обработки и манипуляций. Но делают "ВЫВОДЫ!"

 Что там вообще есть? Ты назовёшь?

 Отец и дядя Бигуса немалые чины в ФСБ Рашки. А Бигус,типО, "бандеровец". :D  Не смеши. Где доказательства? Может Мудачук там что-то и мутил и наверняка. Хотя скорее себе цену набивал. С ним и разбирайтесь. Аудиомусор подготовлен кацапской пропагандой,в которой они уже почти за 100 лет собаку съели. Геббелс учился на Радио Коминтерн. Сам признавался в своих дневниках. Но я все равно прослушал... манипулятивная брехня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія