Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення все. Доповнюється... :shout:

Щось не зрозумів.. до чого тут російська мова? чи вже від англійської будете захищатись?
   
підтримую
як можна було взагалі допустити всю цю ватно-сепарську шантрапу на відбір?
Як можна було нав'язати "Letay" цирковий сценарій, а потім із-за цього цирку суддями "зарубати"номер?
Або як торік судді "валили" Вільну:
?
   
В общем, надо засылать второй раз Грынджолы, послали уже раз вместо Лорак, сам голосовал за них, провалились, зато патриотично.
   
Что и требовалось доказать...

вже 4ті

   
https://www.youtube.com/watch?v=cpaXRVreCZY

Ну шо, тут довольно достойно держалась...
Терпимо я бы сказал...
Ох и противный же голос у бабы, которая про гастроли в московии спрашивала. Прям олицетворение всех голосов, которых этот вопрос волнует  :laugh:
   
хто про що, а штабні про баню  :facepalm1:
тобто не влада влаштувала неподобство, яке загрожує Україні черговою серйозною ганьбою?
   
Я би почав разборки з Квінти - спитав би якого милого Таяна знялася і замість неї впихнули Марув???  8-:

цього Квінту з його прорашистськими смаками взагалі не можна було до національного відбору допускати
   
А я ось думаю, що б я змінив в правилах відбору щоб ось такого як в цьому році не було... Насправді небагато. Мої зміни були б наступними

1) Виключити конфлікт інтересів. Прописати в правилах, що такі речі як суддя і учасник від одного продюсера недопустимі

2) Мінімум 50% тексту будь-якої конкурсної пісні на відборі українською мовою. Звичайно з дозволом скоротити пісню\перекласти ті 50% вже вигравши відбір. Задача "Суспільного" продукувати українській контент. Хочеш на Євробачення - прийми в цьому участь.

3) Миттєва дискваліфікація у випадку наявності публічної заяви яка: заперечує територіальну цілісність України, закликає до повалення конституційного ладу, ганьбить українське війско або прославляє терористів чи збройні сили московії, і.т.і.

4) Прописати, що після виграшу відбору і до кінця Євробачення графік концертів має бути погоджений з Суспільним. У випадку перемоги на Євробаченні - до кінця домашнього Євробачення

Гарним бонусом було б
5) Заборона участі тим учасникам, які мають контракти з лейблами і продюсерами, які знаходяться під санкціями України(І щоб влада ввела санкції порти московських продюсерів)

А может при таких требованиях и денег "чуток" исполнителю давать?
Или только требовать будем....как говорится на шару...?
Я думаю, что подобные требования возможны только при выделении серьезного гранта победителю национального отбора от державы.
А пока - это вся история делается за счёт самого исполнителя...то ... извините...
   
цього Квінту з його прорашистськими смаками взагалі не можна було до національного відбору допускати
хтось допустив, хтось закрив очі, хтось зарубив 1 балом від суддів донечок функціонерів окупаційної "влади" Криму, але тут же пропустив далі очевидну ватяну рашистку, та ще й тупу як сто пудів диму
   
надо менть правила отбора на Евровидение.
Дать шанс народу выбирать конкурсантов  с бОльшего числа участников.


Тоді  Україну буде представляти "Тік" і "Сірожене пірожене"
   
А может при таких требованиях и денег "чуток" исполнителю давать?
Или только требовать будем....как говорится на шару...?
Я думаю, что подобные требования возможны только при выделении серьезного гранта победителю национального отбора от державы.
А пока - это вся история делается за счёт самого исполнителя...то ... извините...
Можливість поїхати на Євробачення це вже грант. Додаткова можливість "засвітись", додаткова популярність для артиста це і є гроші.
   
Ну шо, тут довольно достойно держалась...
Терпимо я бы сказал...
Ох и противный же голос у бабы, которая про гастроли в московии спрашивала. Прям олицетворение всех голосов, которых этот вопрос волнует  :laugh:
да визгливый такой
   
И ещё вопрос, тем кто "возмущён" концертами в Московии...
А какой вариант для молодого исполнителя срубить бабла на раскрутку?
Не думаете же вы всерьёз , что в Украине есть возможность собрать мало мальски серьезные сборы ?
А так, поедет в Московию - срубит бабла. Потом на Евро - там засветиться. Получит имя, начнёт в Европе, в штатах выступать. Как Дан Балан, например.
Вот и перестанет тогда в московию ездить.
   
Тоді  Україну буде представляти "Тік" і "Сірожене пірожене"

+100500  :gigi:
   
Думаю, что ей накрутили голосов зрителей. Чисто технологии.
   
Можливість поїхати на Євробачення це вже грант. Додаткова можливість "засвітись", додаткова популярність для артиста це і є гроші.

Та шо вы говорите?!!
То есть только "прописывать правила и требовать" будем.
А денег при этом давать не хотим...
Ну что, влучно...Я бы даже сказал "по хитропопому" . Особенно 4 и 5 пункты Ваших предложений. Типа денег исплнителю не дадим, но зато будем контролировать и нос сувать в то, как он их зарабатывать собирается  :laugh:
Типа и ТАМ низя...и с ТЕМИ ...низя....и ТАК низя...
А исполнитель  такой : " ипать тарахтеть - а как жешь тогда заработать?"
А ему в ответ: " а йух его знает, но сама-сама-сама"
   
Вікі: Ганна Корсун (більш відома як MARUV; нар. 15 лютого 1992, Павлоград, Дніпропетровська область, Україна) — російська співачка українського походження.. :facepalm1:
   
вже 4ті

Показати зображення...

Дали будэ
   
хтось допустив, хтось закрив очі, хтось зарубив 1 балом від суддів донечок функціонерів окупаційної "влади" Криму, але тут же пропустив далі очевидну ватяну рашистку, та ще й тупу як сто пудів диму
Одне точно: вона якраз не тупа. Це ще та курва. Що ви, харкківських ватанів не бачіли? До тогож ж, напрікінці пресухі на питання про війну на Донбасі вона казала, що те для неї складне питання, тому що в неї хтось там е, що втратили все там. Вангую, що звинувачують вони в тому Україну.
   
Та шо вы говорите?!!
То есть только "прописывать правила и требовать" будем.
А денег при этом давать не хотим...
Ну что, влучно...Я бы даже сказал "по хитропопому" . Особенно 4 и 5 пункты Ваших предложений. Типа денег исплнителю не дадим, но зато будем контролировать и нос сувать в то, как он их зарабатывать собирается  :laugh:
Типа и ТАМ низя...и с ТЕМИ ...низя....и ТАК низя...
А исполнитель  такой : " ипать тарахтеть - а как жешь тогда заработать?"
А ему в ответ: " а йух его знает, но сама-сама-сама"

Ні, а йому в відповідь - заробляти можеш як хочеш, але не використовуючи суспільне (читай державу) і його ресурси. Або Євробачення, або свобода у такому виборі




   
Вона податки платить в Україні.  Виженете її поїде платити в Росії і ненавидітиме Україну і буде ще більше привидів для наступу хуйло.  Ви цього домагаєтесь?
   
А типу зараз вона така нев'їбенна патріотка?))
   
Ні, а йому в відповідь - заробляти можеш як хочеш, але не використовуючи суспільне (читай державу) і його ресурси. Або Євробачення, або свобода у такому виборі

важливо де витрачаєш зароблене

якщо трошки спустошив кишені пересічних росіян і втратив ці гроші в Україні то це не так вже і погано

а от ходити на концерти росіян в Україні от це не комільфо
   
вибачте за шарія, але просто для розуміння ситуації це треба знати
трындец, ну это же и расчитано на олухов, которые и поднимут срач. Чем больше Кириленко и вышивата вставят палок в колеса Марув, тем выгоднее Шарию и ко. Он же этого и добивается. Ему насрать на чистую победу Марув, он хочет срача и отмены ее поездки, подзадоривает вышивату. Берет вас на живца. Это так примитивно, а вы ведетесь.
   
Схоже Марув розірвала контракт з московськими продюсерами.
Чому я так думаю

Я знайшов дещо дивне вивчаючи ефект євробачення на популярність Марув.... https://charts.youtube.com/artist/%2Fg%2F11ggbnj59v?hl=uk

Звідси пропав Drunk Groove, але ж ще кілька днів тому він там був. Так само з графіку пропали всі ті мільйони переглядів які в неї були. Залишилось лише 12 (якщо включити графік на 12 місяців)

Таке відчуття, що тепер цю пісню Гугл рахує виключно як пісню boosin - https://charts.youtube.com/artist/%2Fg%2F11dym4h5hn?hl=uk  І чого він би таке робив, як не після звернення правовласників?


Добре, вірогідно я поспішаю з висновками. Але це ось дуже-дуже дивно.




Останнє редагування: 24 лютого 2019 13:55:09 від Мрійник
   
Вона податки платить в Україні.  Виженете її поїде платити в Росії і ненавидітиме Україну і буде ще більше привидів для наступу хуйло.  Ви цього домагаєтесь?

Warner Music Russia платить податки в український бюджет?  :facepalm1:
   
Одне точно: вона якраз не тупа. Це ще та курва. Що ви, харкківських ватанів не бачіли? До тогож ж, напрікінці пресухі на питання про війну на Донбасі вона казала, що те для неї складне питання, тому що в неї хтось там е, що втратили все там. Вангую, що звинувачують вони в тому Україну.
Вона з Павлограду Дніпровської обл, що могла втратити?
А тупа, бо заявити що у парашії чи то 4 млн мешканців. чи то 4 мільярди, то треба вже справді бути кінченою ідіоткою
та й взагалі її відповіді на гострі запитання Притули і суддів були аж ніяк не прийнятними
   
https://itunes.apple.com/ua/album/siren-song-single/1451816229?l=ru&app=music

хто такі Warner Music Russia ?

Warner Music Russia
Москва, 105120
Метро Курская, Чкаловская
Наставнический переулок
дом 17 стр.1, 22 вход,
3 этаж, офис 3.1

Телефон:
+7 (495) 787-56-70

http://warnermusic.ru/contacts/
   
https://charts.youtube.com/artist/%2Fg%2F11ggbnj59v?hl=uk

У вас стоїть проміжок часу 28 днів.
Переключіть на рік і будуть всі ці мільйони.
   
https://itunes.apple.com/ua/album/siren-song-single/1451816229?l=ru&app=music

хто такі Warner Music Russia ?
https://uk.wikipedia.org/wiki/Warner_Music_Group


У вас стоїть проміжок часу 28 днів.
Переключіть на рік і будуть всі ці мільйони.
Так переключив. Немає ж, лише 12, там було 100+. Може це в мене в браузері глюки?
В вас є кліп drunk groove в списку внизу?

Останнє редагування: 24 лютого 2019 13:59:35 від Мрійник
   
https://uk.wikipedia.org/wiki/Warner_Music_Group


Так переключив. Немає ж, лише 12, там було 100+. Може це в мене в браузері глюки?
В вас є кліп drunk groove в списку внизу?

все так як в тебе
   
Надо посылать Марув, но решать на следующий год с правилами.
   
важливо де витрачаєш зароблене

якщо трошки спустошив кишені пересічних росіян і втратив ці гроші в Україні то це не так вже і погано

а от ходити на концерти росіян в Україні от це не комільфо
Я насправді теж так думаю. Єдині концерти в Московії які я не прийму це концерти перед війковими злочинцями, скажімо для їх політиків чи армії. А так, поки артисти не кажуть нічого зайвого, я не бачу проблеми. Але якщо це так муляє суспільству, то можна і зробити правило для Євробачення на майбутне
   
Який прекрасний текст пісні)

Песня Сирены перевод на русский язык

Иди ко мне, иди ко мне…
Иди ко мне, иди ко мне…

Иди ко мне
Иди ко мне
Ты единственный
Дай мне любовь
Дай мне любовь
От заката до рассвета
Иди ко мне
иди ко мне
Мальчик, мы можем получить
Дай мне любовь
Дай мне любовь
От заката до рассвета

Спотыкаясь о порог,
Узнай у дьявольских дверей.
Сгорая в огне,
Хочешь знать мой секрет?
(Бах!)

(Бум, Бум, Бум)
(Бум, Бум, Бум)

Я так высоко
Люби меня, люби меня, люби меня, мальчик
Я в порядке.
Люби меня, люби меня, люби меня, мальчик

Иди ко мне, иди ко мне
Ты единственный
Дай мне любовь
Дай мне любовь
От заката до рассвета
Иди ко мне, иди ко мне
Прижмись ко мне.
Дай мне любовь
Дай мне любовь
У тебя нет выбора

Ты меня знаешь?
Мы будем делать это очень медленно
Спотыкаясь о порог,
Узнай у дьявольских дверей.
Ты должен узнать меня
Стать немного помедленнее
Сгорая в огне,
Хочешь знать мой секрет?
(Бах!)

(Бум, Бум, Бум)
(Бум, Бум, Бум)

Я так высоко
Люби меня, люби меня, люби меня, мальчик
Я в порядке.
Люби меня, люби меня, люби меня, мальчик

Я так высоко
Люби меня, люби меня, люби меня, мальчик
Я в порядке.
Люби меня, люби меня, люби меня, мальчик

(Бах!)
   
важливо де витрачаєш зароблене

якщо трошки спустошив кишені пересічних росіян і втратив ці гроші в Україні то це не так вже і погано

а от ходити на концерти росіян в Україні от це не комільфо

При этом она эти деньги не только потратит в Украине. Она, в том числе, за эти же деньги заработанные в Московии будет Украину на Евро представлять.
Пусть это будет символической компенсацией за все те деньги, которые мы все Газпрому за газ и оркам за уголь платим. Такой себе кругооборот бабла. Мы все бабки туда, они за эти бабки по нашим стреляют. А она копеечку этих бабок в Украину вернёт и в Украину потратит.

Останнє редагування: 24 лютого 2019 14:11:27 від Камрад
   
В вас є кліп drunk groove в списку внизу?

Якщо переключити на російську мову видачі, то показує 98.6 млн переглядів за 12 місяців
https://imgur.com/a/bhRyZwl

В українській версії так само, як у вас.
   
Юля Юрина з своїм російським громадянством більша українка, чем більша частина громадян України.

я би навіть додав, ніж більша частина громадян України в цій гілці і на фупі загалом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія