Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Денисова - стаття Лукашової

Re: Денисова - стаття Лукашової

Хтось вище писав що це робота фахівців  ...
Просто трохи вище якісь кончені писали ,що садити фахівців то є велика розкіш .
Студенти старших курсів розберуться. Вже не діти .
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

якби зробила то залюбки розповіла б про це лукашовій,
але Квітко відмовилась від такої розмови,
тому логічно припустити що розповідати нема про що.

:D гарний жарт,
а якщо серйозно, то в такому випадку Денісова
це мама-садистка, яка створила для своєї дитини
тяжкі умови праці без належної оплати,
принаймні меншої ніж була на попередньому
баклушному місці роботи. :facepalm:
Я знаю хлопця ,який працював пару місяців за пару тисяч гривень .Щоби чомусь навчитись і отримати досвід .
Міг працювати і безплатно .
Так що не рівняй всіх по собі .
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Перечитай ще раз, те що я виділив.
Татусь , хто обстріляв торгівельний центр в Кременчузі ?
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Татусю важлива не Україна а його особиста правда... на жаль...
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Не понимаю украинскую журналистику.
Вне зависимости от того что сделала эта Денисова эту тему не нужно подымать от слова вообще.
Уволили ее ну и уволили. На хрена грязное белье вывешивать ?
Дэбилы, бля :facepalm:
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Не понимаю украинскую журналистику.
Вне зависимости от того что сделала эта Денисова эту тему не нужно подымать от слова вообще.
Уволили ее ну и уволили. На хрена грязное белье вывешивать ?
Дэбилы, бля :facepalm:
На мою думку це пройоб головного редактора.А може і не пройоб.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

На мою думку це пройоб головного редактора.А може і не пройоб.
здається не пройоб. я думаю у владі теж є яструби і голуби миру.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

здається не пройоб. я думаю у владі теж є яструби і голуби миру.
Може й так .
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

УП - остаточно скурвилася. Вічна пам'ять виданню
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Просто трохи вище якісь кончені писали ,що садити фахівців то є велика розкіш .
так там і сиділи фахівці, в чому проблема?

Студенти старших курсів розберуться. Вже не діти .
і ще прибиральниця може розібратись,
доросла тьотка все-таки.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Не понимаю украинскую журналистику.
Вне зависимости от того что сделала эта Денисова эту тему не нужно подымать от слова вообще.
Уволили ее ну и уволили. На хрена грязное белье вывешивать ?
Дэбилы, бля :facepalm:

Невже важко зрозуміти, що інакше, кацапи витягнули б цю інфу на зовні, саме в той час коли це було б їм максимально зручно. І робили б вони це не самі, бо їм звісно ніхто не вірить, а руками пригодованих західних виданнь, а вже після цього у тему занурюються авторитетні західні видання, дізнаються про це і пишуть як є, бо для них в першу чергу пріорітет - правда, а не пропагандонство.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Я знаю хлопця ,який працював пару місяців за пару тисяч гривень .Щоби чомусь навчитись і отримати досвід .
Міг працювати і безплатно .
Ймовірно то син Денисової, чи Єрмака наприклад :umnik2:
Таке враження від Ваших дописів що Ви не розумієте про що пишете :facepalm:
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Якась Соня кось накалякала за кацапські гроші і ти сприймаєш це за чисту монету ?
ми не можемо знати нічого про її гроші,
де вона їх бере, у кого і за що.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Невже важко зрозуміти, що інакше, кацапи витягнули б цю інфу на зовні, саме в той час коли це було б їм максимально зручно. І робили б вони це не самі, бо їм звісно ніхто не вірить, а руками пригодованих західних виданнь, а вже після цього у тему занурюються авторитетні західні видання, дізнаються про це і пишуть як є, бо для них в першу чергу пріорітет - правда, а не пропагандонство.
Ну, тепер розгон піде з вашої подачі. Теж результат.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Татусю важлива не Україна а його особиста правда... на жаль...

 :facepalm1:

От, хто б уже казав, як не чувак, що за чотири дні до війни постив антиукраїнську пропаганду.  :fuck:



Ти постійно топиш за відвертих ворогів України, які закликають і голосують ПРОТИ надання допомоги Україні, то краще мовчав би вже кацапський пропагандон.  :fuck:
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

О, консерву Амулета підбили на зльоті.  :weep:
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Не понимаю украинскую журналистику.
Вне зависимости от того что сделала эта Денисова эту тему не нужно подымать от слова вообще.
Уволили ее ну и уволили. На хрена грязное белье вывешивать ?
Дэбилы, бля :facepalm:

Писати чи не писати, то вже інше питання, а от прямо брехати не можна, бо це зробить гірше для України.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Забаньте того иатуся трампанзи
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Яка талановита дівчина! Потрапила у халепу на Миротворець https://myrotvorets.center/criminal/lukashova-sonya/

   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Писати чи не писати, то вже інше питання, а от прямо брехати не можна, бо це зробить гірше для України.

Хтось з західних країн звинуватив Україну в брехні? Ні.
Керівництво України вирішило її тихо прибрати. Які проблеми?
Ні, треба на весь світ підняти МИ БРЕХАЛИ
Дебіли, бля :facepalm:

Коли Саддам Хуссейн напав на Кувейт і окупував його в Конгрессі заслухали дівчинку з Кувейту, яка зі сльозами розповіла жахливу історію як на її очах дикі іракськи солдати в роддомі викидали немовлят з апаратів підтримки на підлогу і забирали ті апарати в Ірак.
Конгресмени вжахнулася і одностайно проголосували за операцію Sander Storm.
Через декілька років з‘ясувалось що ця дівчинка - дочка посольського працівника і під час вторгнення була в Вашингтоні.

Американці Кувейт звільнили
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Вата почала голову підіймати дуже борзо  :(
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Невже важко зрозуміти, що інакше, кацапи витягнули б цю інфу на зовні, саме в той час коли це було б їм максимально зручно. І робили б вони це не самі, бо їм звісно ніхто не вірить, а руками пригодованих західних виданнь, а вже після цього у тему занурюються авторитетні західні видання, дізнаються про це і пишуть як є, бо для них в першу чергу пріорітет - правда, а не пропагандонство.

Не будьте дитиною. Всі про все знали. Ідіоти про це почали самі кричати.
Розберіться з ідіотами-крикунами які гірше зрадників
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Розберіться з ідіотами-крикунами які гірше зрадників
Як вiн може сам із собою розібратися?   :)
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Хтось з західних країн звинуватив Україну в брехні? Ні.
Керівництво України вирішило її тихо прибрати.

Саме про це я і писав. Правильно, що прибрали, бо брехати - це може зробити гірше Україні.
Це дасть додаткову зброю в руки противників України в ЄС та США.


Ні, треба на весь світ підняти МИ БРЕХАЛИ

Я нічого не маю проти цього твердження. Писати статтю чи ні, це інше питання і не має відношення, до того що брехати не треба.


Коли Саддам Хуссейн напав на Кувейт і окупував його в Конгрессі заслухали дівчинку з Кувейту, яка зі сльозами розповіла жахливу історію як на її очах дикі іракськи солдати в роддомі викидали немовлят з апаратів підтримки на підлогу і забирали ті апарати в Ірак.
Конгресмени вжахнулася і одностайно проголосували за операцію Sander Storm.
Через декілька років з‘ясувалось що ця дівчинка - дочка посольського працівника і під час вторгнення була в Вашингтоні.

Американці Кувейт звільнили

Саме тому брехня більше не пройде.
Хоча Кувейт, то нафта і його звільняли б навіть без тої історії, то чисто бізнес.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Хтось з західних країн звинуватив Україну в брехні? Ні.
Керівництво України вирішило її тихо прибрати. Які проблеми?
Ні, треба на весь світ підняти МИ БРЕХАЛИ
Дебіли, бля :facepalm:

Коли Саддам Хуссейн напав на Кувейт і окупував його в Конгрессі заслухали дівчинку з Кувейту, яка зі сльозами розповіла жахливу історію як на її очах дикі іракськи солдати в роддомі викидали немовлят з апаратів підтримки на підлогу і забирали ті апарати в Ірак.
Конгресмени вжахнулася і одностайно проголосували за операцію Sander Storm.
Через декілька років з‘ясувалось що ця дівчинка - дочка посольського працівника і під час вторгнення була в Вашингтоні.

Американці Кувейт звільнили

 (tu)
   
Re: Денисова - стаття Лукашової
LSD

Журналістів називають четвертою владою, бо, так само, як президент, парламент і кабмін вони суттєво впливають на людей.

Сьогодні Українська правда опублікувала статтю про екс-омбудсмена Людмилу Денисову під дуже клікабельним заголовком "Як омбудсмен #Денисова вигадувала злочини росіян і втратила посаду".

Треба розуміти, що Людмила Денисова - точно не та людина, яку б я хотів захищати. Вони ні слова не сказала, коли за замовленням з Офісу президента тримали в тюрмі так званих "вбивць Шеремета". Там реально нема де ставити клейма. В статті зібрані цікаві факти про маніпуляції і зловживання Денисової. Вона точно не гідна обіймати посаду українського омбудсмена.

Але УП не думала про свій вплив і свою відповідальність перед суспільством, коли розміщувала цю статтю. Бо, якби редактори думали не тільки про клікбейт, вони б зауважили, що зараз росія активно працює над тим, щоб представити трегедію у Бучі як фейк української влади. Російські ЗМІ просто з штанів вистрибують, щоб знайти хоч найменший доказ брехливості звинивачень свиномордих у Бучанській різні. І от зараз УП підносить росіянам просто на блюдечку матеріал про брехню українського омбудсмена про жертв російської солдатні.

Пройде кілька годин і всі агенти російської пропаганди на московії і за кордоном репоститимуть респектабельне УКРАЇНСЬКЕ видання, яке підтверджує російську версію про вигадані самими українцями історії згвалтування дітей російськими окупантами.

В кінцевому залишку УП – кліки, репости, гроші за рекламу і, можливо, дещо від ОП за мочилово Денисової, а Україні - репутаційні збитки.

Тепер вся велетенська робота, пророблена судмедекспертами і волонтерами з ексгумації трупів з братських могил, опитуванню постраждалих від тортур і згвалтувань поставлена під сумнів. Бо УП дуже треба були хайп і гроші.

Давайте трохи думати головою, що писати, а чого писати не варто. Бо на Бутусова спустили всіх собак, а тут люди тупо шкодять країні і чудово себе почувають.
©Сергій Марченко
(tu)
   
Re: Денисова - стаття Лукашової
LSD

Не понимаю украинскую журналистику.
Вне зависимости от того что сделала эта Денисова эту тему не нужно подымать от слова вообще.
Уволили ее ну и уволили. На хрена грязное белье вывешивать ?
Дэбилы, бля :facepalm:
(tu)
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Ні, треба на весь світ підняти МИ БРЕХАЛИ
Я нічого не маю проти цього твердження. Писати статтю чи ні, це інше питання і не має відношення, до того що брехати не треба.

Чи вона брехала чи перебільшувала то справа така. Насильство над жінками було.
Працювати на ворога українському мас медіа - це дебілізм гірше зради.

Коли Саддам Хуссейн напав на Кувейт і окупував його в Конгрессі заслухали дівчинку з Кувейту, яка зі сльозами розповіла жахливу історію як на її очах дикі іракськи солдати в роддомі викидали немовлят з апаратів підтримки на підлогу і забирали ті апарати в Ірак.
Конгресмени вжахнулася і одностайно проголосували за операцію Sander Storm.
Через декілька років з‘ясувалось що ця дівчинка - дочка посольського працівника і під час вторгнення була в Вашингтоні.

Американці Кувейт звільнили

Саме тому брехня більше не пройде.
Хоча Кувейт, то нафта і його звільняли б навіть без тої історії, то чисто бізнес.

Нібито не було «пробірки Пауела» після цього :facepalm:
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

О, консерву Амулета підбили на зльоті.  :weep:
да разве ж на зльоті?
Он тут как у себя дома
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Під тиском громадськості Севгіль випустила виправдання.

https://www.pravda.com.ua/columns/2022/06/28/7355154/

Хоча на головні питання не відповіла. Хто ворог - Денисова чи кацапи? проти кого вони борються.

Що важливіше - чесність чи виживання країни? Ну довели що Денисова брехала і шо? Може люди на таких історіях як у Денисової в армію ідуть і рвуть вбивають кацапів. А інакше шановна Севгіль сиділа б уже під окупацією.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Під тиском громадськості Севгіль випустила виправдання.

https://www.pravda.com.ua/columns/2022/06/28/7355154/
супер!  :good:  респект Севгіль!



Хоча на головні питання не відповіла. Хто ворог - Денисова чи кацапи? проти кого вони борються.

Що важливіше - чесність чи виживання країни? Ну довели що Денисова брехала і шо? Може люди на таких історіях як у Денисової в армію ідуть і рвуть вбивають кацапів. А інакше шановна Севгіль сиділа б уже під окупацією.
ворог звичайно хуйло разом зі своїм гнилим ідолом,
а Денисова, можливо несвідомо, підіграла їм брехнею,
і повинна бути звільнена з посади за некомпетентність.
Омбудсмен повинен розуміти не тільки мету брехні, а її наслідки для країни.
Севгіль написала геніальну фразу, це ключове -

"Безліч таких кейсів закордоном розпалися через брак доказів. Ми ж, правда, хочемо не просто співчуття зараз та страшних історій у медіа?
Ми хочемо відповідальності для росіян, конкретних судових вироків та репарацій?

Притягнути їх до відповідальності можна тільки через правду!!

Усе це потребує не емоцій, а кропіткої роботи, фактажу, а не брехні.
"

А щодо мотивації наших захисників до бою з орками,
то її з надлишком вистачає в цій війні хуйло з Україною.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

я так понимаю эта денисова со своей дочкой специально распространяли фейки, мда

видно неплохо москали им забашляли
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

я так понимаю эта денисова со своей дочкой специально распространяли фейки, мда

видно неплохо москали им забашляли

Мусаєвій теж?
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Не понимаю украинскую журналистику.
Вне зависимости от того что сделала эта Денисова эту тему не нужно подымать от слова вообще.
Уволили ее ну и уволили. На хрена грязное белье вывешивать ?
Дэбилы, бля :facepalm:
Мені ніколи не подобалась Денисова. Ні тоді, коли вона була з Юльою, ні навіть тоді, коли з Порохом.
Проте в нинішній ситуації, навіть якщо вона озвучувала зі своєї посади неперевірену інформацію, в житті не повірю, що рашисти білі та пухнасті і не здійснювали масових згвалтувань. Тому по суті Денисова права і дуже не розумно заради хайпу і політичної боротьби відбілювати російських гвалтівників.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Мені ніколи не подобалась Денисова. Ні тоді, коли вона була з Юльою, ні навіть тоді, коли з Порохом.
Проте в нинішній ситуації, навіть якщо вона озвучувала зі своєї посади неперевірену інформацію, в житті не повірю, що рашисти білі та пухнасті і не здійснювали масових згвалтувань. Тому по суті Денисова права і дуже не розумно заради хайпу і політичної боротьби відбілювати російських гвалтівників.

Там скоріше  було, що вони самі вигадували "мальчиків в трусіках", а це применшує реальні злочини кацапів.

Кацапи стільки злочинів напворили, що там вистачить на п'ять Нюрбергів, тому не варто вигадувати нічого від себе.
В реальності, важкі злочини не завжди мають якраві ознаки, часто важкі злочини дуже "рутинні".
Саме цим і відрізнялась кацапська пропаганда, коли вигадувала "злочини" про "мальчиків в трусіках" з купою яскравих жахливих подробиць.
Така пропаганда гарно працює для мобілізації підготовленої аудиторії, яка не буде шукати доказів, але легко спостовується як тільки копнути трошки глибше.

Україні в жодному випадку не можна переймати методи кацапськлї пропаганди, бо це буде гірше в довгостроковій перспективі.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Там скоріше  було, що вони самі вигадували "мальчиків в трусіках", а це применшує реальні злочини кацапів.

Кацапи стільки злочинів напворили, що там вистачить на п'ять Нюрбергів, тому не варто вигадувати нічого від себе.

Україні в жодному випадку не можна переймати методи кацапськлї пропаганди, бо це буде гірше в довгостроковій перспективі.
(tu) брехня це огидно, і це негідно українського посадовця,
тим більше що такі нечесні методи приносять шкоду країні а не користь.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Брехати не можна ні в мирний час, ні в воєнний.
Але я не впевнена, що саме зараз потрібно було оприлюднювати свої сумніви стосовно слів Денісової.
Мені здається, що спочатку потрібно думати, чи не нашкодить подібна викривальна стаття країні.
Якщо є факти брехні Денісової, то може, слід було тихо подати на неї в ГПУ за дискредитацію країни, дочекатися розслідування, а потім вже думати, коли це можна буде оприлюднити.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Брехати не можна ні в мирний час, ні в воєнний.
Але я не впевнена, що саме зараз потрібно було оприлюднювати свої сумніви стосовно слів Денісової.
Мені здається, що спочатку потрібно думати, чи не нашкодить подібна викривальна стаття країні.
Якщо є факти брехні Денісової, то може, слід було тихо подати на неї в ГПУ за дискредитацію країни, дочекатися розслідування, а потім вже думати, коли це можна буде оприлюднити.
тут стояв вибір - репутація Денисової чи репутація України.
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Брехати не можна ні в мирний час, ні в воєнний.
Але я не впевнена, що саме зараз потрібно було оприлюднювати свої сумніви стосовно слів Денісової.
Мені здається, що спочатку потрібно думати, чи не нашкодить подібна викривальна стаття країні.
Якщо є факти брехні Денісової, то може, слід було тихо подати на неї в ГПУ за дискредитацію країни, дочекатися розслідування, а потім вже думати, коли це можна буде оприлюднити.

УП треба набити морди за "клік-бейт" заголовки, бо вже пора переставати бути жовтою пресою і ставати серйозним виданням, але стаття сама по собі нормальна.

Клік-бейт заголовки - це ознака непрофесіоналізму.  (td)
   
Re: Денисова - стаття Лукашової

Там скоріше  було, що вони самі вигадували "мальчиків в трусіках"(c)

знову припущення, на яких будуються обвинувачення 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія