Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

шотуд? вперто котимо діжечку лайна на міноборони і розвідку?


Не тобі питання, шахрайка. Вкрадені гроші бійцям поверни.
ти в нас кацап? чи іпсошник? чи як шабунін - корисний ідіот? або просто ідіот?

буданов попереджав про таких. Давай, не стидайся :) ллється зрадонька в усі усіюди
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Гы,Янина говорит что кипишь подняли наши производители БПЛА .Ребята просто не захотели выглядеть лохами в отличие от ...
   

ти заспокійливого випий, бо руки тремтять, не попадаєш по клавіатурці :D допомогти навчитись користуватись цитуванням?
   
Гы,Янина говорит что кипишь подняли наши производители БПЛА .Ребята просто не захотели выглядеть лохами в отличие от ...

мабуть хтось з тих 59, з ким міноборони НЕ заключило контракти?
була вчора новина, що МО підписало 16 контрактів з виробниками бпла, з 75 заявок

тут думаю, тре краще послухати або військових, або тих волонтерів, хто системно займається безпілотниками, і більше "в темі", що на фронті працює, що нє, що доцільніше виробляти і так далі. А вже потім здіймати зраду щодо корупцій тощо.
Нє?..
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
U2

ти заспокійливого випий, бо руки тремтять, не попадаєш по клавіатурці :D допомогти навчитись користуватись цитуванням?

Облиш - такий тролінг - то «нижче пояса».
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
U2

мабуть хтось з тих 59, з ким міноборони НЕ заключило контракти?
була вчора новина, що МО підписало 16 контрактів з виробниками бпла, з 75 заявок

тут думаю, тре краще послухати або військових, або тих волонтерів, хто системно займається безпілотниками, і більше "в темі", що на фронті працює, що нє, що доцільніше виробляти і так далі. А вже потім здіймати зраду щодо корупцій тощо.
Нє?..

Можеш же, якщо хочеш.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

ти заспокійливого випий, бо руки тремтять, не попадаєш по клавіатурці :D допомогти навчитись користуватись цитуванням?


Вкрадені гооші поверни бійцям, як тобі не соромно тут з*являтися після свого зізнання, що вкрала гроші?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

мабуть хтось з тих 59, з ким міноборони НЕ заключило контракти?
була вчора новина, що МО підписало 16 контрактів з виробниками бпла, з 75 заявок

тут думаю, тре краще послухати або військових, або тих волонтерів, хто системно займається безпілотниками, і більше "в темі", що на фронті працює, що нє, що доцільніше виробляти і так далі. А вже потім здіймати зраду щодо корупцій тощо.
Нє?..
А я думаю именно это те которые с ним пообщались и все поняли.Чжан всем доходчиво на пальцах объяснил
   
Облиш - такий тролінг - то «нижче пояса».

воно - гівно, анонімне і безродне. Перебуває на фупі  з єдиною метою: знаходити в різних темах мої дописи і срати під ними. Все. Ну, теж яка-не яка функція.
   
А я думаю именно это те которые с ним пообщались и все поняли.Чжан всем доходчиво на пальцах объяснил
нє. На пальцях не катить.
Пруфи, документи, ТТХ безпілотників, собівартість, швидкість виробництва, корисність в бою і так далі.
Ми ж дорослі люди? Маємо предметно вести діалог. А плітки та пересуди облиш бабцям. Чи ти теж по ОБС? Казав же розумна людина, я поважаю таких.
   
Всім адекватним людям зрозуміло хто такі рєзнікови, лієви та хто всім насправді заправляє в Україні.
Вадим - молодець, що хоча б якось відбивався від єрмацьких ботів.
Достатньо глянути хто захищав тут на днях весь цей беспрєдєльний цирк від МО та зараз тут теж відмазує  ту ж контору.
А захищають ті, про яких ВСІМ на ФУПі відомо, що вони ТЕЖ "позичали" гроші для військових. Так що які і Рєзніков вони вскриваються вкотре.

   
Всім адекватним людям зрозуміло хто такий рєзнікови, лієви та хто всім насправді заправляє в Україні.
Вадим - молодець, що хочаб якось відбивався від єрмацьких ботів.
Достатнього глянути хто захищав тут на днях весь цей беспрєдєльний цирк від МО та зараз тут теж відмазує  ту ж контору.
А захищають ті, про яких ВСІМ на ФУПі відомо, що вони ТЕЖ п***а гроші військових. Так що які і Рєзніков вони вскриваються вкотре.

ви ще пані сонік десь загубили, шановні :gigi: 
зі. Ох, і довго ж я вас всіх збирала в одній гілці... B-)
   
мар, почесун - ви ж розумієте, що я бачу ваші айпі? А гур недарма попереджав.
Я наш гур люблю й поважаю. І бот е-ворог є.

тож ви той... не паліться так, а
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

воно - гівно, анонімне і безродне. Перебуває на фупі  з єдиною метою: знаходити в різних темах мої дописи і срати під ними. Все. Ну, теж яка-не яка функція.


Ти диви, лайно яке рота розкриває. Може я шось придумав про ті гроші, що ти вкрала і тут на фупі всім  розказувала, що тепер можеш собі *все дозволити*.
   
хто б сумнівався у твоїх моральних якостях, чорножопе ти православнуте уйобіще. Бань вже, тварюка.
Потішайся як  потішалась привласненим копійкам для ВСУ, мразь.
   
Ти диви, лайно яке рота розкриває. Може я шось придумав про ті гроші, що ти вкрала і тут на фупі всім  розказувала, що тепер можеш собі *все дозволити*.

мар, епоха спроб втерти гнилу сельодку закінчилась дуже давно. Ви ж як на долоні :heart:
   
хто б сумнівався у твоїх моральних якостях, чорножопе ти православнуте уйобіще. Бань вже, тварюка.
Потішайся як  потішалась привласненим копійкам для ВСУ, мразь.
моя мася :heart:
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

мар, почесун - ви ж розумієте, що я бачу ваші айпі? А гур недарма попереджав.
Я наш гур люблю й поважаю. І бот е-ворог є.

тож ви той... не паліться так, а


Піди розкажи ГУРу, як ти гроші у бійціа крала, вони тебе послухають уважно.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
U2

нє. На пальцях не катить.
Пруфи, документи, ТТХ безпілотників, собівартість, швидкість виробництва, корисність в бою і так далі.
Ми ж дорослі люди? Маємо предметно вести діалог. А плітки та пересуди облиш бабцям. Чи ти теж по ОБС? Казав же розумна людина, я поважаю таких.

Тоді виходить, що серед 75 виробників бпла є агенти гру, і, як попереджало гур, гонять іпсо.
   
москальська ти ботяра на ЗП . Тобі ті гроші віддадуться сторицею зі знаокм мінус. Як і все, що ти утнула у своєму нікчемному житті.
   
Піди розкажи ГУРу, як ти гроші у бійціа крала, вони тебе послухають уважно.
то розкажи їм сам, які проблеми? у тебе є всі докази - фуп пам"ятає все. Плюс як мене звати, де я живу, телефон тощо - півфупу знає.
Вперед
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Цитувати
Одні із виробників БПЛА надіслали цей матеріал із текстом "а як це можливо?". За цей час шляхом пошуку інформації із закритих джерел, опитування свідків подій у Криму - склалася повна картина.

Вот и обьяснение
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

мар, епоха спроб втерти гнилу сельодку закінчилась дуже давно. Ви ж як на долоні :heart:


Яка там ..сельодка.., на ФУПі стільки свідків, доведеться тобі знов в Ташкент їхати.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Лиев 25-26 февраля 2022 года организовывал перевозку и раздавал оружие людям в Киеве. Когда многие сегодняшние критики резко ушли в тину.
Лиев в самые тяжёлые месяцы как муравей днями и ночами таскал оружие в Украину такими волшебными способами, что словами не описать.
Прямо голлівуд якийсь.
Чому саме ця людина мала і могла роздавати зброю в Києві?
Який життєвий досвід, посада, повноваження дозволяли йому це робити? Не військовим, не нацгвардії, не поліції, а скромному оружейному барону з Криму, кавалеру ордена св.Анни. :eyes:
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Вот и обьяснение
Я так думаю, якби в ціх виробників було б щось суттеве на Лієва, то про крим-рим часів Ющенка та януковича  ніхто б не згадував.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Яка там ..сельодка.., на ФУПі стільки свідків, доведеться тобі знов в Ташкент їхати.

Сашко жжошь!
   
Яка там ..сельодка.., на ФУПі стільки свідків, доведеться тобі знов в Ташкент їхати.
і скільки?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

Сашко жжошь!


А що робитити,, як казав президент, * пИсдят и писдЯт, писдЯт и пИсдят*.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

не знаю хто правий хто винуватий але в гілці найбільш переконливим і логічним як на мене був олег київський
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **
mar

і скільки?


Маєш надію, що не схочуть про тебе правду сказати, так то ти даремно.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Вот и обьяснение
Одні з виробників БПЛА, яким не вдалося заробити грошей на замовленнях для ЗСУ?
І пішли наїзди?
   
Маєш надію, що не схочуть про тебе правду сказати, так то ти даремно.
та вже скоро 5 років як накидують цю "правду" на вентилятор  :D А воно все не взлітає. Невгамовний ти мій
   
Одні з виробників БПЛА, яким не вдалося заробити грошей на замовленнях для ЗСУ?
І пішли наїзди?

найсумніше, що в це влізла ще й уп - бо всі розтягли шабуніна саме з посиланням на уп, на фейсбук уп, на новину уп і так далі
ну, то їхні справи...
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

не знаю хто правий хто винуватий але в гілці найбільш переконливим і логічним як на мене був олег київський
А мне вот интересно, в сорокамиллионной стране не нашлось человека,который не имеет отношение к императорскому дому Романовых,к княгине Марии Владимировне и ордену святой Анны?Ну,согласитесь,прикольная тема.Как говорил классик: хоть поржем
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

"кондовый рыг в МО работает ради победы" звучит примерно как "покушай г-на".
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Я дивлюсь на палких "патріотів" та думку гадаю - чому вони Джемілева та Чубарова не вважають агентами хуйла.

На початку березня 2014 рокц палкі патріоти збиралися їхати до Крима. Ї поїхали деякі. Але Джемілев зупинив їх і попросив їх не робити цього. Бо буде велика бійка і  киримли після цієї бійки не залишиться зовсім.



   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

А мне вот интересно, в сорокамиллионной стране не нашлось человека,который не имеет отношение к императорскому дому Романовых,к княгине Марии Владимировне и ордену святой Анны?Ну,согласитесь,прикольная тема.Как говорил классик: хоть поржем
Якщо " поржом", то давайте тоді покорписаємося у минулому усіх політиків:
1.Олексій Гончаренко - був у Партії Регіонів
2.П. Порошенко - був у уряді Азарова..
3. Турчинов - КПРС, Громада, Батьківщина..

І хто що робив до 2014-го, і які нагороди має..
Це вам тепер треба? Дуже?
 А Судді - хто?
І головне - ДЛЯ ЧОГО це ?
Ну окремі ФУПівці якраз не здивували - завели  колективний плач про " поганих зелених", які  нібито вже зрадили Україну стопіццот разів!

   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

"кондовый рыг в МО работает ради победы" звучит примерно как "покушай г-на".

Шо таке "кондовий" ???

Які характеристики цієї дефініції?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Нема управи на Шабуньку  :(
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Шо таке "кондовий" ???

Які характеристики цієї дефініції?
Да что же вы такие "непонятливые" как по заказу.  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія