Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це все ми живемо ?

ні, друже, жодної помилки.

егоїзм з одного боку, з іншого альтруїзм. істина посередині.

коли ми забуваємо про себе, ми скачуємося в альтруїзм і страждаємо. так само і навпаки.

має бути здорова доля егоїзму в житті. баланс. ніхто не відміняв.
Подивіться відео з Радханатхою Свамі. Пересильте себе і подивіться.
   
психологи заради нашого нормального психологічного стану радять обов'язково тратити на себе хоч півгодини на добу, залишаючись наодинці, зі своїми думками, рефлексіями і власним простором.
це егоїзм чистої води і він вкрай нам необхідний.

   
Подивіться відео з Радханатхою Свамі. Пересильте себе і подивіться.
не обіцяю..., але дякую
   
Хто знає ?
Розкажіть

Кожна істота, як що вона на це знатна, сама для себе формує сенси і цілі

не існує ніяких загальних сенсів
   
Хто знає ?
Розкажіть
Вкрай коротко
Справа в тому , що є така штука як : Виховання
Яка формує , у кожного свою Догму чи Мораль
Індивідуально
А уже потім - від малечку і до смерті - ми йдемо цими програмними орієнтирами
Реперними точками опори
Я не буду зачіпати "колективні догми і мораль"

Але ще є Прошивка Божа
У кожної статі своя
Це Інстинкти - ну як Біос в компі
Нам прошито це
Інколи ми їх добре не знаємо

Ну і все це разом - своєрідна Програма життєвого Шляху

Ну і якась Божа Воля з правом Вибору для кожного

   
це де ти таке вичитав? ;o

так я вже забрала до себе свого крокодила, багато років тому,
поспилювала йому гострі зуби так, аби він ними не кусався
але мав чим чавкати пєльмєні, і разом йдемо по життю..
А тобі бажаю зустріти свою крису і бути щасливими :drinks:

то ти відмазуєшся і ніхочиш брать на себе атвєтствєнность :(

малолі шо ти колись робила із якимсь кракаділом!
А от я зарз є несамовито занедбаний і ти його забрати ніхочиш :(
   
Ще один можливий смисл - зробити людину (хоч колись) безсмертною, або, принаймні такою, що житиме 1000+ років.
Людство теоретично безсмертне, тому смисл життя людства в тому щоб жити. Немає життя - немає і смислу)
   
Хто знає ?
Розкажіть
====================
 Слава, когда ты сформулируешь цель твоей жизни -ты умрёшь. Ты живешь пока ты ищешь его и исправляешь ошибки.
   
бачу без філосова питання не вирішиться
Wolter!!!!  Ау-у-у!!! Твій вихід
ну я ж казав. прийде філософ і все пояснить
ось вам і відповідь - мета життя в пошуці змісту життя
   
есть люди, которые, как говорят, "видят будущее", считывают энергетику других людей и понимают, что их жизненный путь подходит к концу.

что они ощущают, когда ходят по улицам городов среди людей, которым судьбой уготовано через недолгое время быть убитыми (Мариуполь, Волноваха, Харьков, Ирпень, Буча)? как выдерживает их психика и что с ними происходит?

меня в последнее время эти вопросы не то что бы преследуют, но как-то возникают. есть же такие люди.
   
есть люди, которые, как говорят, "видят будущее", считывают энергетику других людей и понимают, что их жизненный путь подходит к концу.

что они ощущают, когда ходят по улицам городов среди людей, которым судьбой уготовано через недолгое время быть убитыми (Мариуполь, Волноваха, Харьков, Ирпень, Буча)? как выдерживает их психика и что с ними происходит?

меня в последнее время эти вопросы не то что бы преследуют, но как-то возникают. есть же такие люди.
=================
  Есть. Я таких даже знаю двоих. они мне говорят:  и сказать некому и доказать никак.
   
Іще, щоб зрозуміти у чому сенс життя, потрібно зрозуміти де ми живемо?

планета - рай, планета - тюрма, матриця, іллюзія   :S

То де ми живемо?
   
=================
  Есть. Я таких даже знаю двоих. они мне говорят:  и сказать некому и доказать никак.

мне кажется, они должны были бы за месяц до вторжения поехать крышей.
   
Іще, щоб зрозуміти у чому сенс життя, потрібно зрозуміти де ми живемо?

планета - рай, планета - тюрма, матриця, іллюзія   :S

То де ми живемо?
Іллюзія. Одна з мільярдів, допоки не вдосконалиш себе. Біг по колу.
   
Іллюзія. Одна з мільярдів, допоки не вдосконалиш себе. Біг по колу.

можливо але не факт.
   
Все дуже просто
Уяви, що ти помираєш

Про що будеш думати? Це і є смисл, зміст
   
=================
  Есть. Я таких даже знаю двоих. они мне говорят:  и сказать некому и доказать никак.

Як це - доказать никак ?

Хто мішав пів року тому написати про Мариуполь і Буча ?  як що звичайно щось знали або відчували....
   
Божа Воля з правом Вибору для кожного

Право вибору має бути обов'язково. Якщо позбавляють права вибору - це погано.
   
есть люди, которые, как говорят, "видят будущее", считывают энергетику других людей

я свого часу багато общався с такімі. МАЙЖ всі вони оказалісь просто або найобщікамі, аба псіхамі.
Мабуть є якісь просвєтльонниє, але я таких не стрічав. Бачив цілий ворох єбанатів. І крокодил серед них :)
   
Як це - доказать никак ?

Хто мішав пів року тому написати про Мариуполь і Буча ?  як що звичайно щось знали або відчували....
=================
 Эффект Кассандры- это же ощущение. вот тут не дадут скиздеть-было у многих ощущуение приближающегося киздеца? было ж... ну выйди и скажи. Та чо там! И говорили, и разведки, и посольства тикали-помогло? или ты 1-го или даже 20 февраля вышел бы на площадь и сказал бы: вот будет Буча и Ирпень и Гостомель-та на ФУПе писали, что будет звизда , а Саут Бл..ди тебя б объявили самашедшим и позвали на свята на шашлыки. Вот и повангуй тут...гиблое дело.
   
можна усе, але з обов'язковою умовою - ваши крокі мають бути екологічними до інших за принципом "не навреді".
тобто, притримуватися тих самих заповідей, не робити підлостей, гнидностей, злостивостей і чогось ще гірше.

ця екологичність до інших відбивається перш за все на вас самих.

оті самі бумеранги, карми і тощо...

 щаслива людина ніколи не агресивна, не заздрісна, не руйнівна і будує, випромінює навколо себе такий самий щасливий світ.
(tu)  дивно таке читати у дописі елки,
сподіваюсь що вона це пише щиро,
в такому разі я приємно вражена
і тішуся з такого прогресу в її поглядах.
   
психологи заради нашого нормального психологічного стану радять обов'язково тратити на себе хоч півгодини на добу, залишаючись наодинці, зі своїми думками, рефлексіями і власним простором.
це егоїзм чистої води і він вкрай нам необхідний.
ні, егоїзм це переслідуваня виключно власних інтересів у відношенні до оточуючих,
тобто нездатність визнавати чуже право та враховувати бажання і можливості інших людей.

   
Кому як. Кому просто аби жити, а кому б прикупити кнопочку і банити 'іпсошників'.

А коли закінчаться 'іпсошники' можна і самому накреативити есзистенційну тему, бо ж 'іпсошники' вже пішли.
   
ні, друже, жодної помилки.

егоїзм з одного боку, з іншого альтруїзм. істина посередині.

коли ми забуваємо про себе, ми скачуємося в альтруїзм і страждаємо. так само і навпаки.

має бути здорова доля егоїзму в житті. баланс. ніхто не відміняв.

О! Але я сформулював то для себе давно та коротше:
Знаходити баланс у задоволенні від життя та результатами життя.

Будь яка філософія вироджується у підмножину цих двох.
   
Людина може жити для чого завгодно, кожен сам вигадує собі і сенс і зміст до нього.
Але правильна відповідь - Людина живе для задоволення.
Хто намагається жити інакше, з певного часу буде вважати себе нещасним.

ЗИ. Звісно ваше задоволення не має шкодити оточуючим і порушувати їх право на спокій
і власні задоволення.
   
Захотелось хорошую научную и космическую фантастику посмотреть, но я вроде уже все видела((
HELO дивилася ? The Expanse ?
   
цель любого действия - последующее действие
   
Вкрай коротко
Справа в тому , що є така штука як : Виховання
Яка формує , у кожного свою Догму чи Мораль
Індивідуально
А уже потім - від малечку і до смерті - ми йдемо цими програмними орієнтирами
Реперними точками опори
Я не буду зачіпати "колективні догми і мораль"

Але ще є Прошивка Божа
У кожної статі своя
Це Інстинкти - ну як Біос в компі
Нам прошито це
Інколи ми їх добре не знаємо

Ну і все це разом - своєрідна Програма життєвого Шляху

Ну і якась Божа Воля з правом Вибору для кожного
:S
Вуйко людською мовою заговорив!
І розумно!
 X(
   
цель любого действия - последующее действие
любая жизнь заканчивается
мы все знаем что конец любой жизни - смерть
но это не цель, это неизбежность
цель любой жизни - её максимальное продление  :)
любыми способами

так что - да, мы живём чтобы жить

Останнє редагування: 22 червня 2022 07:34:38 від bobayn
   
ну я ж казав. прийде філософ і все пояснить
ось вам і відповідь - мета життя в пошуці змісту життя
Варто проаналізувати: як уявляє собі резон буття Бог?
Порівняння аналізів може допомогти зрозуміти.
 X(
   
Хто знає ?
Розкажіть

Ось чому мені ще подобається фільм "Догма" там є таке... питання!
   
Іще, щоб зрозуміти у чому сенс життя, потрібно зрозуміти де ми живемо?

планета - рай, планета - тюрма, матриця, іллюзія   :S

То де ми живемо?
Спробуй вдарити головою об стіну!
Допоможе зрозуміти де!
ПриЗемлить!
 B-)
   
Ерор

Останнє редагування: 22 червня 2022 07:52:43 від MAG
   
Людина може жити для чого завгодно, кожен сам вигадує собі і сенс і зміст до нього.
Але правильна відповідь - Людина живе для задоволення.
Хто намагається жити інакше, з певного часу буде вважати себе нещасним.

ЗИ. Звісно ваше задоволення не має шкодити оточуючим і порушувати їх право на спокій
і власні задоволення.
Задоволення?
Тану.
Карти, вино, хвойди - задоволення для біоорганізмів у яких голова щоб їсти.
Спитайте про задоволення у хлопців і дівчат на нулі на фронті!
Перемога - то їм бонус за  зрілість.
Жаль що не всі доживають.
Сподіваюсь Бог враховує...
 [ua]
   
Хто знає ?
Розкажіть

Кожен сам обирає свою мету та сенс. Універсальних рецептів не існує.
   
есть люди, которые, как говорят, "видят будущее", считывают энергетику других людей и понимают, что их жизненный путь подходит к концу.

что они ощущают, когда ходят по улицам городов среди людей, которым судьбой уготовано через недолгое время быть убитыми (Мариуполь, Волноваха, Харьков, Ирпень, Буча)? как выдерживает их психика и что с ними происходит?

меня в последнее время эти вопросы не то что бы преследуют, но как-то возникают. есть же такие люди.
Сейчас нет таких людей. Все это чес про ясновидцев.
   
Хто знає ?
Розкажіть

Смысл любого процесса может существовать только вне этого процесса. Например, бачок унитаза выполняет функцию слива воды с остановкой набора после наполения и для него самого смысла существования нет, но он есть для тех, кто этим бачком пользуется.
Причем, смыслов существования для объекта может быть несколько и для многих субъектов одновременно. Например, дерево может служить тенью, будущими дровами, жильем для птиц и выполнять функцию опоры / столба.

Так и с жизнью человека. Смысл жизни конкретного человека существует для тех, с кем он взаимодействует. Например, солдат живет и воюет, чтобы ты жил, а ты живешь, чтобы работать и кормить солдата.
Если человек задается вопросом смысла его конкретной жизни, значит он либо не приносит пользы никому, либо не понимает, что приносит пользу, либо эта польза для него неважна.
В норме, когда у человека дети, внуки, родители, друзья, хорошие отношения с государством и обществом, и когда человек психически здоров и адекватен, таких вопросов не возникает.  :acute:

Если же выйти дальше за пределы конкретного человека и задать вопрос "Зачем человечество живет", или еще больше - "Зачем живет всё живое?", то находясь внутри системы ответить на вопрос невозможно, т.к. это опять же - смысл находится извне и находится за гранью текущего понимания что есть сознание, как возникла Вселенная и что было до нее и так далее.
   
Смысл любого процесса может существовать только вне этого процесса. Например, бачок унитаза выполняет функцию слива воды с остановкой набора после наполения и для него самого смысла существования нет, но он есть для тех, кто этим бачком пользуется.
Причем, смыслов существования для объекта может быть несколько и для многих субъектов одновременно. Например, дерево может служить тенью, будущими дровами, жильем для птиц и выполнять функцию опоры / столба.

Так и с жизнью человека. Смысл жизни конкретного человека существует для тех, с кем он взаимодействует. Например, солдат живет и воюет, чтобы ты жил, а ты живешь, чтобы работать и кормить солдата.
Если человек задается вопросом смысла его конкретной жизни, значит он либо не приносит пользы никому, либо не понимает, что приносит пользу, либо эта польза для него неважна.
В норме, когда у человека дети, внуки, родители, друзья, хорошие отношения с государством и обществом, и когда человек психически здоров и адекватен, таких вопросов не возникает.  :acute:

Если же выйти дальше за пределы конкретного человека и задать вопрос "Зачем человечество живет", или еще больше - "Зачем живет всё живое?", то находясь внутри системы ответить на вопрос невозможно, т.к. это опять же - смысл находится извне и находится за гранью текущего понимания что есть сознание, как возникла Вселенная и что было до нее и так далее.
всё верно, но Вы говорите не про жизнь, а про существование
   
 Для чего живёт муравей? Для того, чтобы жил его муравейник. И хотя у муравья свой жизненный цикл и он в конце его умрёт, заложенная в него программа поведения требует избегать опасности для максимально долгой его полезности для муравейника.
 Для чего в Мегавселенной возникают  разумы в разных его материальных воплощениях? С функцией достижения максимально долгого своего существования. Почему есть функция нахождения других разумов в Мегавселенной?
Почему Разум наделяется инстинктом и необходимостью познания всего того, что его окружает от микроуровня условно кварков до уровня условно Мегавселенной? Это не случайная " случайность"! Это НЕОБХОДИМОСТЬ для реализации некоторой конечной функции.
Что это за функция?
 Всё имеет своё начало и свой конец.
 Мегавселенная возникла как местная флуктуация  квантового вакуума. Из " ничего". Для этого должно быть некое " побуждение, программа" для этого процесса.
Мировые религии в той или иной форме утверждают, что это Бог- Творец. наделённый разумом, волей, заранее знающий, что такое хорошо и что такое плохо и имеющий силу и возможность осуществить им задуманное. И вообще, что, кто такой этот Бог- Творец?
 По моему убеждению, Бог- Творец всего сущего, это Объединённые Разумы в ПРЕДЫДУЩЕЙ до  нашей Мегавселенной, коллективно познавших свою Мегавселенную на всех её уровнях и запрограммировавших возникновение новой Мегавселенной после Большого взрыва таким образом и в таком виде, чтобы в ней возникли новые Разумы и продолжили цикл возникновения и существования разумов как таковых.
 Так в чём  же смысл жизни отдельного человека с конечным индивидуальным существованием?
 Этот смысл в поддержании существования Человеческого Разума сначала на Земле, его экспансии по всей Солнечной системе, затем в другие звёздные системы, изучении и познании Сущего на всех доступных уровнях. С неминуемыми контактами с другими разумами в конечном итоге для того, чтобы стать коллективным Богом- творцом следующей Мегавселенной после нашей.
   
всё верно, но Вы говорите не про жизнь, а про существование
Для определения смысла жизни, надо понимать для чего что-то создано))). Как пользоваться мобильным телефоном мы все знаем, но если мы отдадим его каким нибудь чуркобесам в амазонских ипенях, и подключим к старлинку, то для них это будет всего лишь непонятная штука.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія