Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канада ? Не чути новин звідти.

Re: Канада ? Не чути новин звідти.

До війни не могли давати бо концепція безпеки України була «треба пірістать стрілять»

А зараз почали давати потроху, але його мабуть не так вже і багато є - ну окрім США у яких усякого добра повно

Самим треба вчитися виробляти ракети та набої, дрони та гармати

Думаю що навіть радянський танк непогана (по грошам) річ якщо в нього вставити нормальний американський двигун
Умнік, чехи виділили 1 млдрд. одразу. Тижні три тому. Тому завали хлєбало
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Повір, твого чи Славового схвалення своїх дій Канада не потребує.
Неадеквате! Пркоментуй числа які я навів, в т.ч. пр Чехію. Та йди нахуй рапзом з руським корабльом
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Повір, твого чи Славового схвалення своїх дій Канада не потребує.

я думаю ти правий. Канада звісно не потребує будь яких коментарів своїх могутніх дій по допомозі України. Це не обговорюється.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Неадеквате! Пркоментуй числа які я навів, в т.ч. пр Чехію. Та йди нахуй рапзом з руським корабльом
Не дочекаєтесь)
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Не дочекаєтесь)
збирайте в'язані носочки, нічеми. Хоча б ,бдлд, на мітинг,який, вийшли, шлімазли )))
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Таки є щось в тому, що сите життя перетворює людину в тварину
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Повір, твого чи Славового схвалення своїх дій Канада не потребує.


мені дивно чому не визнають канадійці що вони не праві .

а чомусь пихато оправдовуються


негарно пишеш 
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Таки є щось в тому, що сите життя перетворює людину в тварину
Ну давайте вже розказуєте, як у вас канадець дівчину відбив, чи яка там у вас травма?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

словаки дали пво скільки тої словачини ?
вона бідна бідна
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

просто йдеться про життя людей

а пихатість типу ну йопт
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

словаки дали пво скільки тої словачини ?
вона бідна бідна
Словаки дали С300 бо вони в них були і за них їм дали американські аналоги. Канада не має ПВО взагалі. Як класу. Немає військ протиповітряної оборони як роду військ. Канадська військова доктрина не передбачала війни на своїй території.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Ну давайте вже розказуєте, як у вас канадець дівчину відбив, чи яка там у вас травма?
тварина малась на увазі у НЕ РОЗУМІННІ величезної біди, що нас спіткала і НЕ в співчутті справжньому і готовності допомогти.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Словаки дали С300 бо вони в них були і за них їм дали американські аналоги. Канада не має ПВО взагалі. Як класу. Немає військ протиповітряної оборони як роду військ. Канадська військова доктрина не передбачала війни на своїй території.
\Дайте грошей.тчк. Не придурюйся
Полазь по статистиках і оціни скільки на Ковід-аферу вкинуто!!!
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Словаки дали С300 бо вони в них були і за них їм дали американські аналоги. Канада не має ПВО взагалі. Як класу. Немає військ протиповітряної оборони як роду військ. Канадська військова доктрина не передбачала війни на своїй території.

словаки не тільки пво дали і дають допомогу
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

тварина малась на увазі у НЕ РОЗУМІННІ величезної біди, що нас спіткала і НЕ в співчутті справжньому і готовності допомогти.
а тварина? над вами якийсь лось десь національному парку позбиткувався?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

словаки не тільки пво дали і дають допомогу
Словкаки ВЖЕ дали МІГи
точно
кількіссть писати не буду
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Словкаки ВЖЕ дали МІГи
точно
кількіссть писати не буду


та і без мігів  багато чого з перших днів
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Умнік, чехи виділили 1 млдрд. одразу. Тижні три тому. Тому завали хлєбало
Млдрд чого?
Брехливий провокатор
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

а тварина? над вами якийсь лось десь національному парку позбиткувався?
Ви, тепложопі, варитесь у своєму соку як справжні тварини, тому свої слова не забираю. Додаю ще ідею. Нашим збройним силам не встиачає жуйок.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Млдрд чого?
Брехливий провокатор
Доларів, дебіл
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

словаки не тільки пво дали і дають допомогу
По цьому я тобі вже казав питатись в Львівської міської ради. Більше нічого не буду писати. Можеш вважати, що нічого не дають.

Щоб ти розумів ситуацію повністю. Подивись склад Українського іноземного легіону. І ще раз нагадаю загальна чисельність сухупутних сил Канади 23 тисячі. Це включаючи поварів і медиків.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

не обзвайтесь


просто щось робіть .



арти не має ?

оптика є тепловізори є і т.д.

дрони є та купа всього є колеса
тягачі .

б***ь всього так треба від дрібниць 
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

По цьому я тобі вже казав питатись в Львівської міської ради. Більше нічого не буду писати. Можеш вважати, що нічого не дають.

Щоб ти розумів ситуацію повністю. Подивись склад Українського іноземного легіону. І ще раз нагадаю загальна чисельність сухупутних сил Канади 23 тисячі. Це включаючи поварів і медиків.


та що той склад ну злодії щось піщло щось продали але цей склад це волонтерська людей

суки . тай всплило про нього вже тижні три назад . ситуація вирішена вже давно

і повір для війчьковмх їде зовсім трохи в основному для біженців

ви мене заклюєте

але я гружу волонтерів забийте на біженців працюйте тільки на армію

бо про біженців і так всі дбають
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

не обзвайтесь


просто щось робіть .



арти не має ?

оптика є тепловізори є і т.д.

дрони є та купа всього є колеса
тягачі .

б***ь всього так треба від дрібниць 

Слав, тебе реально в гуглі забанили? оптика, снайперки, броніки, противотанкове було в Україні ще в лютому.

Тобі броніка не вистачило? Лиши заявку тут https://www.ukrainianworldcongress.org/support-request/
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Доларів, дебіл

Навіть посилання можеш навести?
Чи то в твоїй голові шизоїд?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

не обзвайтесь


просто щось робіть .



арти не має ?

оптика є тепловізори є і т.д.

дрони є та купа всього є колеса
тягачі .

б***ь всього так треба від дрібниць 

+100500

Ніхто не вимагає в Канади того, чого в них зроду не було. Те поставлять інші. Канада могла б допомогти тим, що в неї є - починаючи від банальних тепловізорів/оптики/сухопаю/медзасобів і закінчуючи старими танками «Леопард 1», які й так в неї без толку покриваються пилюкою на консервації. Зрештою, можна просто гідно допомогти грішми, а вже на них Україна закупить, що їй треба.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Слав, тебе реально в гуглі забанили? оптика, снайперки, броніки, противотанкове було в Україні ще в лютому.

Тобі броніка не вистачило? Лиши заявку тут https://www.ukrainianworldcongress.org/support-request/



було мало і зараз нехватає ще багато  люди купують за свої

просто сідаєш в літак

і на тиждень приїхджаєш
і не будеш писати дурниць
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

машин транспорту тягачів хнаєш як треба просто пісдець

жінки таскають через кордон пікапи і женуть на фронт


   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

та що той склад ну злодії щось піщло щось продали але цей склад це волонтерська людей

суки . тай всплило про нього вже тижні три назад . ситуація вирішена вже давно

і повір для війчьковмх їде зовсім трохи в основному для біженців

ви мене заклюєте

але я гружу волонтерів забийте на біженців працюйте тільки на армію

бо про біженців і так всі дбають

Та не для біжанців було. Для конкретних підрозділів, і там не 1 склад. 10 складів міська рада мала. Гуманітарка хрен з ним, як не пішла одним, то пішла би другим, там польова медицина була. Хрен з ним якби пішла іншим підрозділам. Але в тилу воно нахрен не потрібне, хіба на буковель поламаних лижників складати докупи. Найгірше як десь буде стояти 10 років в якомусь гаражі поки не зогниє.

Через тих .... Одним словом всю логістику треба було міняти.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Та не для біжанців було. Для конкретних підрозділів, і там не 1 склад. 10 складів міська рада мала. Гуманітарка хрен з ним, як не пішла одним, то пішла би другим, там польова медицина була. Хрен з ним якби пішла іншим підрозділам. Але в тилу воно нахрен не потрібне, хіба на буковель поламаних лижників складати докупи. Найгірше як десь буде стояти 10 років в якомусь гаражі поки не зогниє.

Через тих .... Одним словом всю логістику треба було міняти.

це вже змінено скандал виплив давно


   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Слав, тебе реально в гуглі забанили? оптика, снайперки, броніки, противотанкове було в Україні ще в лютому.

Тобі броніка не вистачило? Лиши заявку тут https://www.ukrainianworldcongress.org/support-request/

Скільки того там було, а скільки треба? Величезна різниця.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

машин транспорту тягачів хнаєш як треба просто пісдець

жінки таскають через кордон пікапи і женуть на фронт
Слав, спитай, звідки фінансування того всього, що зараз зі складів в польші везуть.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

ви просто збавте менторський тон і щось робіть або не робіть і мовчіть
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Слав, спитай, звідки фінансування того всього, що зараз зі складів в польші везуть.


волонтерська допомога громадян

але старі джипи цивільні це трохи не то але що є. треба військові машини
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Слав, спитай, звідки фінансування того всього, що зараз зі складів в польші везуть.

Мова не про приватні пожертви окремих ковбасників-патріотів (низький уклін їм за це!), а про допомогу Канади на державному рівні.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

було мало і зараз нехватає ще багато  люди купують за свої

просто сідаєш в літак

і на тиждень приїхджаєш
і не будеш писати дурниць
І це правильно (tu)
Є в мене в Канаді знайома, українка, в Канаду переїхала в 90-тих. Так от коли я з нею почала розмову, що Канада ніфіга не робить, вона спочатку мені розказувала, що у всьому світі вбивають людей і дітей, Україна просто зараз також в такому становищі, яке нічим не відрізняється від інших країн. І біженцям всім не допоможеш. Бо якщо почнеш допомагати українцім, то інші нації не зрозуміють. Коротше, я була здивована, ладно просто канадійці таке мелють, а це ж своя.
Пройшов тиждень. і тут вона пише: ти знаєш, ти права, Канада реально ніфіга не робить. Як виявилось, родичі хотіли приїхати. І коли вони вникли в тему, то зрозуміли, що вони цих родичів повинні повністю взяти на своє утримання.
Тому все пізнається тільки на власному досвіді....
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Навіть посилання можеш навести?
Чи то в твоїй голові шизоїд?
наведу тобі посилання, фільтруй базар , рашист, чи ти латентний "трюдоїст" ?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Мова не про приватні пожертви окремих ковбасників-патріотів (низький уклін їм за це!), а про допомогу Канади на державному рівні.
(tu)
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

волонтерська допомога громадян

але старі джипи цивільні це трохи не то але що є. треба військові машини

Литовські волонтери переганяють б/у пікапи і старі інкасаторські машини, бо гостро не вистачає бронетехніки. Можна стару, яку завгодно. Канадські запаси з консервації тут би дуже знадобилися. То нічого, що тим «Леопардам 1» по 50 років - їх там чудово зберігали, і вже точно вони кращі в бою за, перепрошую, списану в Литві інкасаторську машину.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

ладно до біса вас
погані новини
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія