Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канада ? Не чути новин звідти.

Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Я не знаю американський законів. Я знаю, що статус біженця - це постійний статус в будь-якій країні. А статус тимчасово переміщеної особи, який законодавчо закріплений в ЄС, це тимчасовий статус.
В Канаді зараз просто дають візу на 10 років з правом проживання та роботи на 3 роки. Ніякого статусу біженця при цьому не дають.
В Америці не знаю, але те, що ви озвучили, думаю, так само, як в Канаді.

Чи може власник такої візи подати документи на зміну статусу на біженця, вже знаходячись в Канаді?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Бо це єдина причина, яка би оправдовувала ваше перебування в березні місяці на батуз і фінч. Той варіант, що залишився, те що у вас там повністю ватні російськомовні родичі там живуть явно буде вам в сильний мінус. Але то таке, кожного до своєї культури тягне, тут тяжко когось персонально звинувачувати в цьому.
Це що значить?
Все решта - видумка хвогого мозку.
Не треба придумувати причину мого перебування, ти її прекрасно знаєш, ми раніше часто спілкувалися, коли я приїздила в Канаду. Ватних родичів в мене там точно немає :laugh:
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Я не знаю американський законів. Я знаю, що статус біженця - це постійний статус в будь-якій країні. А статус тимчасово переміщеної особи, який законодавчо закріплений в ЄС, це тимчасовий статус.
В Канаді зараз просто дають візу на 10 років з правом проживання та роботи на 3 роки. Ніякого статусу біженця при цьому не дають.
В Америці не знаю, але те, що ви озвучили, думаю, так само, як в Канаді.

Ми говорили про Штати. До чого тут ЕС?
Спочатку ви сказали що ті люди не біженці а емігранти.
Потім ви сказали що їм не надається статус біженців.
Обидва рази помилились
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Ми говорили про Штати. До чого тут ЕС?
Спочатку ви сказали що ті люди не біженці а емігранти.
Потім ви сказали що їм не надається статус біженців.
Обидва рази помилились
Ок, давайте по порядку.
Приїхали люди з України, втікаючи від війни, в Штати. Що вони отримують?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

В Канаді

The Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET) is available to Ukrainians who want to come to Canada temporarily. There will be no limit to the number of Ukrainians who can apply through this pathway and eliminates many of the normal visa requirements. All eligible Ukrainian nationals may be able to stay in Canada for up to 3 years so long as they meet the criteria of the CUAET.

If you arrived in Ontario through the Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET) pathway you are eligible for Ontario Health Insurance Plan (OHIP) and have access to drug benefits and mental health services.

https://settlement.org/ontario/immigration-citizenship/immigrating-to-ontario/immigration-categories/Information-for-Ukraine-Nationals-Coming-to-Canada/
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Це що значить?
Все решта - видумка хвогого мозку.
Не треба придумувати причину мого перебування, ти її прекрасно знаєш, ми раніше часто спілкувалися, коли я приїздила в Канаду. Ватних родичів в мене там точно немає :laugh:

Те що описане характерне для одного дуже конкретного району в Торонто, куди селяться в більшості, або євреї з колишнього союзу, або ті що шукають соотечествиников.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Ну серйозно модери. Знесіть цю гілку на хрін. Вже почали сратися на тему хто тут кому жид. Чого Слав очевидно і хотів як професійний провокатор.

Канада робить що може і хоче. Не багато і не особливо щедро але і на тому дякуємо.

Кацапів там реально багато. Особливо в Торонто і реальної вати. Тамтешній політичний клас на то зважа.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

"Не багато і не особливо щедро але і на тому дякуємо" саме про це і мова. ніякого срачу я не бачу. бачу лише аргументацію по розміру допомоги- могли б робити більше? могли. треба штовхати? треба.

можна мовчати і нічого не робити ? не думаю шо це хороша ідея.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Ок, давайте по порядку.
Приїхали люди з України, втікаючи від війни, в Штати. Що вони отримують?

Я трішки помилився.

Якщо ті люди приїхали в Штати по попередній візі до 1 березня то вони отримують TPS. Таких в Штатахбуло до 75,000. Мій тесть - один з них, але TPS ми для нього ще не оформили, проблеми з веб-сайтом (України ще там нема)

Ті що зараз на мексиканському кордоні ідуть по програмі біженців яка дозволяє шлях до еміграції.
Штати по цій програмі збираються прийняти до 100,000

the Biden administration said on March 24 that the United States would use "the full range of legal pathways" to accept up to 100,000 Ukrainians. read more

The pathways include the U.S. refugee resettlement program, which provides a road to citizenship, as well as existing visa avenues and a relief program known as "humanitarian parole," which allows people into the country on a temporary emergency basis.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Ну серйозно модери. Знесіть цю гілку на хрін. Вже почали сратися на тему хто тут кому жид. Чого Слав очевидно і хотів як професійний провокатор.

Канада робить що може і хоче. Не багато і не особливо щедро але і на тому дякуємо.

Кацапів там реально багато. Особливо в Торонто і реальної вати. Тамтешній політичний клас на то зважа.

А українців ще більше. То нехай зважа на нас.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

В Канаді

The Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET) is available to Ukrainians who want to come to Canada temporarily. There will be no limit to the number of Ukrainians who can apply through this pathway and eliminates many of the normal visa requirements. All eligible Ukrainian nationals may be able to stay in Canada for up to 3 years so long as they meet the criteria of the CUAET.

If you arrived in Ontario through the Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET) pathway you are eligible for Ontario Health Insurance Plan (OHIP) and have access to drug benefits and mental health services.

https://settlement.org/ontario/immigration-citizenship/immigrating-to-ontario/immigration-categories/Information-for-Ukraine-Nationals-Coming-to-Canada/
https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2022/03/canada-ukraine-authorization-for-emergency-travel-en-ua.html
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

"Не багато і не особливо щедро але і на тому дякуємо" саме про це і мова. ніякого срачу я не бачу. бачу лише аргументацію по розміру допомоги- могли б робити більше? могли. треба штовхати? треба.

можна мовчати і нічого не робити ? не думаю шо це хороша ідея.

Я вже раз сказав хто мусить не мовчати. Це Христя Фріланд. У неї колосальний мегафон. І це ганьба що Борис приїхав в Київ раніше за Христю. Якщо вона взагалі збирається.

Задрочувати на форумі тамтешніх наших канадських ковбасників це просто черговий срач. Можеш сам глянути на їх реакцію.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Показати зображення...
Те що описане характерне для одного дуже конкретного району в Торонто, куди селяться в більшості, або євреї з колишнього союзу, або ті що шукають соотечествиников.
Слухай, ти здоровий взагалі? Звідки я знаю, хто де живе в Торонто. Зняла квартиру там, де знайшла, зараз проблема взагалі знайти житло на місяць. Назва вулиці st. Clair Avenue. Мені це абсолютно ні про що не говорить.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Слухай, ти здоровий взагалі? Звідки я знаю, хто де живе в Торонто. Зняла квартиру там, де знайшла, зараз проблема взагалі знайти житло на місяць. Назва вулиці st. Clair Avenue. Мені це абсолютно ні про що не говорить.
Ну зато знаєш, що з 2.7 млн населення Торонто 1.4 українців.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Ну зато знаєш, що з 2.7 млн населення Торонто 1.4 українців.
І цього не знаю, просто завжди кричали, що в Торонто найбільша діаспора 1.5 млн, я вірила. Але не знайшла... :(
Слухай, а шо ти від мене взагалі хочеш? Через те, що я написала, що в Торонто ніфіга місяць не відбувалося, ти мене хочеш до кацапів пришити?  :lol:
Може ти підеш вслід за руським корабльом?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

І цього не знаю, просто завжди кричали, що в Торонто найбільша діаспора 1.5 млн, я вірила. Але не знайшла... :(
Слухай, а шо ти від мене взагалі хочеш? Через те, що я написала, що в Торонто ніфіга місяць не відбувалося, ти мене хочеш до кацапів пришити?  :lol:
Може ти підеш вслід за руським корабльом?
Хто написав пост на 150 слів з дуже великим наїздом на українців Канади?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Хто написав пост на 150 слів з дуже великим наїздом на українців Канади?
Я написала. І це правда. Чи не так? Можеш іще раз перечитати, і сказати, де там неправда.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Я написала. І це правда. Чи не так?
Я вже спитав про півтора міліона українців в Торонто, яка була відповідь?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

І цього не знаю, просто завжди кричали, що в Торонто найбільша діаспора 1.5 млн, я вірила. Але не знайшла... :(
Слухай, а шо ти від мене взагалі хочеш? Через те, що я написала, що в Торонто ніфіга місяць не відбувалося, ти мене хочеш до кацапів пришити?  :lol:
Може ти підеш вслід за руським корабльом?

Я знайшов: https://m.facebook.com/groups/389805894911144?group_view_referrer=search
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Я вже спитав про півтора міліона українців в Торонто, яка була відповідь?
Все, бай. Я в срачі участі не беру.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Все, бай. Я в срачі участі не беру.
Ок, я навіть дам лінк
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Toronto
Дехто помилився в 22 рази.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Канада - реально позор в цій ситуації.
Виділяти в бюджеті 500 млн. для України на ДВА роки?!  Це - сльози. ВСУ зараз витрачає 800 млн. - 1 млдр. НА ОДИН/ДВА ДНІ.
Слав реально правий на всі 100%
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Канада - реально позор в цій ситуації.
Виділяти в бюджеті 500 млн. для України на ДВА роки?!  Це - сльози. ВСУ зараз витрачає 800 млн. - 1 млдр. НА ОДИН/ДВА ДНІ.
Слав реально правий на всі 100%

 :-G  :zrada:
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Українська діаспора ?

Не слухай кацапських тридварасів Алі і Івана - то відомі лапотні боти-перевертні що обсирають Канаду - така в них робота

Під егідою Трюдо, наприклад, зібрали 9 млрд євро для переселенців в рамках програми «Stand for Ukraine”



   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Не слухай кацапських тридварасів Алі і Івана - то відомі лапотні боти-перевертні що обсирають Канаду - така в них робота

Під егідою Трюдо, наприклад, зібрали 9 млрд євро для переселенців в рамках програми «Stand for Ukraine”

https://youtu.be/EOzUf94wHLw

не появ цекуди ці гроші?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Не слухай кацапських тридварасів Алі і Івана - то відомі лапотні боти-перевертні що обсирають Канаду - така в них робота

Під егідою Трюдо, наприклад, зібрали 9 млрд євро для переселенців в рамках програми «Stand for Ukraine”

https://youtu.be/EOzUf94wHLw

В Канаді зібрали?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

9 млрд - це 400 Мігів
від 1000 до 300 Ф16 залежно від новизни і модифікації
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Якщо Слав зробив тему щоб зібрати кацапських провокаторів і забанити їх за раз то молодець, а якщо дійсно з гуглом проблеми то редиска.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Не слухай кацапських тридварасів Алі і Івана - то відомі лапотні боти-перевертні що обсирають Канаду - така в них робота

Під егідою Трюдо, наприклад, зібрали 9 млрд євро для переселенців в рамках програми «Stand for Ukraine”

https://youtu.be/EOzUf94wHLw


так куди ці гроші ? де вони?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

так куди ці гроші ? де вони?
європейцям на розселення наших біженців
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

європейцям на розселення наших біженців

+1
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.
nik

Ну зато знаєш, що з 2.7 млн населення Торонто 1.4 українців.

 :laugh:  :facepalm:


решта кацапи?
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

європейцям на розселення наших біженців

дали  б арту ракети
то не треба було б
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

так куди ці гроші ? де вони?

пишуть же - для переселенців. у рамках програми Стенд Фор Юкрейн. Тіпа підтримують вони так Україну.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

пишуть же - для переселенців. у рамках програми Стенд Фор Юкрейн. Тіпа підтримують вони так Україну.

накинути зради?))))
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

дали  б арту ракети
то не треба було б
Слав, ти таки серйозно виявляється.
В Канадських сухопутніх силах 82 танки https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_equipment_of_the_Canadian_Army#Armoured_fighting_vehicles
і 23 тисячі сумарно активних військово службовців https://en.wikipedia.org/wiki/Canadian_Army
Що могли відправити, вже відправили шукай про поставки 2000 Карл Густавів ще в лютому. Є ще TOW, але щоб їх віддати треба дозвіл штатів.
Протиповітряна оборона в Канаді повністю грунтується на інтеграції в штатівську свого нічого взагалі нема.
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

так куди ці гроші ? де вони?
Слав, ці гроші підуть на делегації-делекаці-делегації та консультаці-консультації-консультації
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Слав, ти таки серйозно виявляється.
В Канадських сухопутніх силах 82 танки https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_equipment_of_the_Canadian_Army#Armoured_fighting_vehicles
і 23 тисячі сумарно активних військово службовців https://en.wikipedia.org/wiki/Canadian_Army
Що могли відправити, вже відправили шукай про поставки 2000 Карл Густавів ще в лютому. Є ще TOW, але щоб їх віддати треба дозвіл штатів.
Протиповітряна оборона в Канаді повністю грунтується на інтеграції в штатівську свого нічого взагалі нема.
Але ФІНАНСОВА ДОПОМОГА СМІХОТВОРНА!   І це затверджена. Кортше, йдіть нахуй. Без вас розберемось.


   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

дали  б арту ракети
то не треба було б

 До війни не могли давати бо концепція безпеки України була «треба пірістать стрілять»

А зараз почали давати потроху, але його мабуть не так вже і багато є - ну окрім США у яких усякого добра повно

Самим треба вчитися виробляти ракети та набої, дрони та гармати

Думаю що навіть радянський танк непогана (по грошам) річ якщо в нього вставити нормальний американський двигун
   
Re: Канада ? Не чути новин звідти.

Але ФІНАНСОВА ДОПОМОГА СМІХОТВОРНА!   І це затверджена. Кортше, йдіть нахуй. Без вас розберемось.
Повір, твого чи Славового схвалення своїх дій Канада не потребує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія