Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Речь Зеленского перед Бундестагом

Речь Зеленского перед Бундестагом



Просто окуенная. Я смотрел все его обращения к парламентам Англии, Канады, к Конгрессу США.
Там он тоже все правильно говорил но совершенно другим тоном.
А тут просто выпорол зажравшихся немецких политиков!
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Иногда мне кажется что он мошиах  :D .
Может быть я ошибаюсь, но думаю что большинство наших политиков, да и не только наших уже подписали бы мир на любых условиях.
А тут актер, которого вообще никто не считал за серьезного политика, за дни стал известный всему миру. Причём ипашит правду в глаза всем
Я не знаю что с ним дальше будет, но эти три недели полностью поменяли мое мнение о нем.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Зеленський трохи молодший за мене. І я так скажу: за цей час від 24-го лютого наш Президент вдруге став чоловіком, якщо можна так висловитись. Усе вірно він сьогодні сказав. І мав відповідний натиск у вимові, міміці, стриманих жестах. Усе це разом багатократно підкреслювало жорстку позицію України. І всі німці аплодували стоячи! Кілька разів! Власне, як і під час інших нещодавніх виступів, особливо перед політиками США.

Останнє редагування: 17 березня 2022 19:38:40 від Інгредієнт
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Иногда мне кажется что он мошиах  :D .
Может быть я ошибаюсь, но думаю что большинство наших политиков, да и не только наших уже подписали бы мир на любых условиях.
А тут актер, которого вообще никто не считал за серьезного политика, за дни стал известный всему миру. Причём ипашит правду в глаза всем
Я не знаю что с ним дальше будет, но эти три недели полностью поменяли мое мнение о нем.

Я как-то смотрела Бахматова, он назвал его типа упоротым в положительном смысле, как и он сам. Грубо говоря, его больше интересует слава, а не доход.
Для некиевлян: Бахматов - чувак, который ВДНХ переделал, Юнит-сити построил, был какое-то время советником Кличко, а потом ушел, создал Офис трансформации, какие-то программы  развития киева прорабатывал и т.п.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Сегодня подымали тему на тв, как раньше до войны, критиковали Зеленского, что он жестко, не дипломатично с партнерами разговаривал - были не правы.
У нас море горя, а у ник дип касьены.. А на словах они за демократию и свободный мир..За ценности европейские, а хуйлу оружие слали в обход санкций, и не простили байдена шо та в замен... ( в теме про войну есть)
И конечно слава ВСУ и добровольцам, это они за спиной у президента стоят, смелости ему :)
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

молодець, жалко шо бюргери підараси

навіть хочеться шоб хуйло по мюнхену зарядило разок
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Хорошо, что теперь все понимают, что с "уважаемыми западными партнерами" надо не услужливо разговаривать, а именно так. Иначе до них не доходит.
А Зе понял истину, похер на политиков, надо бить в людей, а на Западе он мегапопулярный сейчас.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

зе актор, і його зал тепер весь світ, а це кураж, стимул, оплески. за те що він працює
на оплески його ще нещодавно постійно критикували опоненти. як бачимо згодилось.
як вже писали один актор розвалив ссср, а інший розвалить рф, така доля рашки бути знищеною акторами
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

никто вам карты не откроет
одно скажу Б. велик
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

зе актор, і його зал тепер весь світ, а це кураж, стимул, оплески. за те що він працює
на оплески його ще нещодавно постійно критикували опоненти. як бачимо згодилось.
як вже писали один актор розвалив ссср, а інший розвалить рф, така доля рашки бути знищеною акторами

есть беспримерный подвиг украинской армии и народа
а еще тайны мрачного здания на темзе
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

есть беспримерный подвиг украинской армии и народа
а еще тайны мрачного здания на темзе

та народ гриз би горлянку москалю навіть і при зечарі, просто хвала всевишньому, що так співпало, маємо подвиг народу, армії і якісний рупор який про це інформує весь світ  (tu)
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

та народ гриз би горлянку москалю навіть і при зечарі, просто хвала всевишньому, що так співпало, маємо подвиг народу, армії і якісний рупор який про це інформує весь світ  (tu)

пусть исполняет свою роль и не лепите из него героя

герой это Украинский Народ

кто э о нп понимает, плоть от плоти ватникоа
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

никто вам карты не откроет
одно скажу Б. велик
Пішов ти назуй, сіоніст сраний. Байден вєлік??
В чому,блд, велич.?
У вибудовуванні галактичних схем по зароблянню бабла ціною мільйонів життів?
Так він не вЄлік, він демон. Один з...
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

та народ гриз би горлянку москалю навіть і при зечарі, просто хвала всевишньому, що так співпало, маємо подвиг народу, армії і якісний рупор який про це інформує весь світ  (tu)
Десь так
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Пішов ти назуй, сіоніст сраний. Байден вєлік??
В чому,блд, велич.?
У вибудовуванні галактичних схем по зароблянню бабла ціною мільйонів життів?
Так він не вЄлік, він демон. Один з...

схема одна
выживание украинского народа
и пойдешь накуй именно ты
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

мы были приречени
без англосаксов
кому непонятен термин денацификация?
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

схема одна
выживание украинского народа
и пойдешь накуй именно ты
В чому виживання ?) в тому, що летальну зброю просили 8 рлків, а отримали прямо перед?
Сіоніст ти, кінчений зі своїми Байденами та Макаронами.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

мы были приречени
без англосаксов
кому непонятен термин денацификация?
Ми билі і є частиною сценарію їхнього. Так що завали їбало, сіоніст.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

На щорічному обіді друзів Ірландії на Капітолійському пагорбі Байден назвав хуйло "кривавим диктатором, справжнім головорізом, який веде аморальну війну проти народу України"
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Ми билі і є частиною сценарію їхнього. Так що завали їбало, сіоніст.

сценарий чего кацап?
ты вообще щнаешь ктт такие сионисты клоун?
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

На щорічному обіді друзів Ірландії на Капітолійському пагорбі Байден назвав хуйло "кривавим диктатором, справжнім головорізом, який веде аморальну війну проти народу України"
А розумні люди взяли і повірили ))
Просте запитання.
Коли в 17-му зрівняли з землею Алеппо, де були "великі ельфи".
Коли нахабно захопили Крим якого юха "великі ельфи" дзвонили та підкоючали всіх і вся щоб "не дай боже" не почати військовий спротив.
Хто має аналітичне мислення , а не лише зашорений ненавистю, якою вон завше оперують і управляють, зрозуміє, що ці падіри давно готували такий сценарій.
Це не знімає відповідальності з паРаші як з ката.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

план куйла по уничтожению Украины давно ищвестен
и без англосаксов германия и франция продала б нас с легкой душой

а сионисты и сейчас продают
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

А розумні люди взяли і повірили ))
Просте запитання.
Коли в 17-му зрівняли з землею Алеппо, де були "великі ельфи".
Коли нахабно захопили Крим якого юха "великі ельфи" дзвонили та підкоючали всіх і вся щоб "не да
этл Трамп великий эльф? :facepalm:

админ забань ублюдка
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

да
и поляки оказались настоящими братьями
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

этл Трамп великий эльф? :facepalm:

админ забань ублюдка
Ти довбойоб?
алегорій не розумієш ? І до чого тут кінчений Трамп. Точно їбанат . пшов нах
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

сценарий чего кацап?
ты вообще щнаешь ктт такие сионисты клоун?
Ти IP  подивсь,сука , А тоді п***а, сіоніст.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

Ти довбойоб?
алегорій не розумієш ? І до чого тут кінчений Трамп. Точно їбанат . пшов нах

будешь тыкать своей самке
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

будешь тыкать своей самке
та ти шо, какіє ми ранімиє. Тварь тупорила. А за дружину мою, сука, знайду та горлянку вигризу.
   
Re: Речь Зеленского перед Бундестагом

та ти шо, какіє ми ранімиє. Тварь тупорила. А за дружину мою, сука, знайду та горлянку вигризу.

смешно
грызешь ты нечто иное
на коленях
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія