Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя история ковид-19

Re: Моя история ковид-19

Очень зря.
Я тоже не верил. Весь интернет завален бредовой конспирологией. Ее цель убедить людей, никаких мировых заговоров нет, это все бредни умственно отсталых. Такая себе операция прикрытия.
Но, мировое правительство есть и конечная цель у него есть. И идет оно к своей цели без остановок.

я б сказав навіть не йде, а пре:

За добу 19 жовтня у столиці зареєстрували 1023 нових випадки коронавірусу – це найбільша кількість за останні пів року, 29 хворих померли.
Черга з катафалків у київський крематорій складає 2 години.
   
Re: Моя история ковид-19

1. Март 2021 перенес ОРВИ. Заложенность носа, першение в горле. Прошло за 2 дня.
2. Апрель 2021, чисто из научных побуждений сдал тест IgG ковид-19. Результат - 8,9 (положительный, если больше 0,1)
3. Решил сдавать тест IgG в динамике, из научного интереса:
 - май 2021, результат - 10,2
 - июль 2021, результат - 8,3
 - август 2021, результат - 8,4
 - октябрь 2021 (сдал вчера), результат - 20,7
4. От ковид не прививался, ПЦР никогда не сдавал

Никак комментировать результаты не буду, ибо это из теории вероятности.
Интересны аналогичные данные других форумчан.
Делитесь.

Осторожней с самоуверенностью.
Лучше вакцинируйтесь.
Вчера узнал , что знакомая в Одессе лежит уже неделю в реанимации. 57 лет. Врачи прогнозов не дают.

А ещё неделю назад насмехалась над вакцинацией и масками.

Жесть, блд.
   
Re: Моя история ковид-19

и сразу вспомнился анекдот

Доктор! Я жену за ночь больше восьми раз не могу! - ??? А кто тебе сказал, ... Да вот сосед говорит, что за ночь по пятнадцать раз может! - Ну и ты говори!
   
Re: Моя история ковид-19

С какой целью ТС тут изо дня в день долбит клаву доказывая что прививки против ковида это плохо?
   
Re: Моя история ковид-19

восети зіткнувася з дельтою і непомітив? :-o  кіко років маєте, leelee?
52
   
Re: Моя история ковид-19

Осторожней с самоуверенностью.
Лучше вакцинируйтесь.
Вчера узнал , что знакомая в Одессе лежит уже неделю в реанимации. 57 лет. Врачи прогнозов не дают.

А ещё неделю назад насмехалась над вакцинацией и масками.

Жесть, блд.
ситуация страшная да, я уже начиталась историй с телеграмма это ппц
   
Re: Моя история ковид-19

С какой целью ТС тут изо дня в день долбит клаву доказывая что прививки против ковида это плохо?

з метою диверсії, чого ж ще
   
Re: Моя история ковид-19

52

авжеж природній імунитет сильніший за вакцинний, але це мова лише про пороговий рівень інфекції - тому бережіться...
   
Re: Моя история ковид-19

Очень зря.
Я тоже не верил. Весь интернет завален бредовой конспирологией. Ее цель убедить людей, никаких мировых заговоров нет, это все бредни умственно отсталых. Такая себе операция прикрытия.
Но, мировое правительство есть и конечная цель у него есть. И идет оно к своей цели без остановок.
А я хочу в этом заговоре поучаствовать! Слышите там? Эй!
В любой движняк нужно входить на его взлете.  B-)
   
Re: Моя история ковид-19

я б сказав навіть не йде, а пре:

За добу 19 жовтня у столиці зареєстрували 1023 нових випадки коронавірусу – це найбільша кількість за останні пів року, 29 хворих померли.
Черга з катафалків у київський крематорій складає 2 години.
а 14 році стояли в черзі 4 години.
   
Re: Моя история ковид-19

а 14 році стояли в черзі 4 години.

гадаю, переплюнемо
   
Re: Моя история ковид-19

гадаю, переплюнемо
головне всіх і вся привити, в що  там далі - пох.

   
Re: Моя история ковид-19

я б сказав навіть не йде, а пре:

За добу 19 жовтня у столиці зареєстрували 1023 нових випадки коронавірусу – це найбільша кількість за останні пів року, 29 хворих померли.
Черга з катафалків у київський крематорій складає 2 години.
Мне, как любому человеку, жаль заболевших и умерших.
Вот почему так у ваксеров, когда кончаются аргументы, начинают приводить данные статистики? Лично мое мнение, если бы не коронобесие, умерших было значительно меньше
   
Re: Моя история ковид-19

авжеж природній імунитет сильніший за вакцинний, але це мова лише про пороговий рівень інфекції - тому бережіться...
Спасибо, так и поступлю  :-B
   
Re: Моя история ковид-19

А я хочу в этом заговоре поучаствовать! Слышите там? Эй!
В любой движняк нужно входить на его взлете.  B-)
Так Вы и так участвуете. Правда в бесплатной массовке
   
Re: Моя история ковид-19

Мне, как любому человеку, жаль заболевших и умерших.
Вот почему так у ваксеров, когда кончаются аргументы, начинают приводить данные статистики? Лично мое мнение, если бы не коронобесие, умерших было значительно меньше

В мене серед аргументів:
- пандемія і заходи по її подоланню;
- законодавство;
- сотні мільйонів позитивних результатів щеплення
а що у вас крім диверсійних закликів, які ведуть лише до колапсу медичної системи і збільшення смертності?
ні-чо-го
   
Re: Моя история ковид-19

- минуло більше 200 років, ідіоти мають телефони, авто, користуються благами цивілізації, але залишились ідіотами. Є купа чудних країн, де навіть слово Ковід заборонене, жодний масок і вакцин, чого мучатись, переїхали в ці чудні країни. Вакцинація справа добровільна, але і відповідальність має бути за вибір, відмова від вакцинації має бути відмовою від лікування, від хвороби якій запобігає вакцина ну і обов*язкове страхування відповідальності перед третіми особами, особливо перед дітками. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D1%89%D0%BE%D0%B4%D0%BE_%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97#%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D1%81%D0%BF%D0%B0_(1873%E2%80%9474)
вибачте, але держава за сплачені податки гарантує безкоштовне щеплення, наприклад від правця чи поліомієліту і від ковіду ,від останнього, на відміну від рашки є вибрі вакцини, беріть пфайзер чи модерну. Держава гарантує лікування і пенсію у випадку побічних дій, а от чому всі платники податків повинні оплачувати ідіотизм окремих осіб я не розумію. Батьки дитини з Рівне за все життя не сплатять податків на лікування 1,5 річної дівчинки від поліомієліту і пенсію їй по інвалідності до кінця життя, а там, ще 6-ро хворих діток. По офіційну медицину і статистику, а Вам інтернет для чого? поширювати дурню? https://zaxid.net/yes_opublikuvav_statistiku_pobichnih_efektiv_pislya_vaktsinatsiyi_vid_covid_19_n1522233 , https://voxukraine.org/manipulyatsiya-u-nimechchyni-bilshe-500-lyudej-pomerly-pislya-vaktsynatsiyi-vid-covid-19/
   
Re: Моя история ковид-19

В мене серед аргументів:
- пандемія і заходи по її подоланню;
- законодавство;
- сотні мільйонів позитивних результатів щеплення
а що у вас крім диверсійних закликів, які ведуть лише до колапсу медичної системи і збільшення смертності?
ні-чо-го
Мои (не совсем мои) аргументы я выкладывал ранее здесь - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109578.0
   
Re: Моя история ковид-19

Мои (не совсем мои) аргументы я выкладывал ранее здесь - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109578.0

непереконлива підтасовка фактів, маніпулювання
підійде хіба для теорії змови

ЗИ. мабуть ви не хворіли, а в мене був досвід...
   
Re: Моя история ковид-19
Ser

непереконлива підтасовка фактів, маніпулювання
підійде хіба для теорії змови

ЗИ. мабуть ви не хворіли, а в мене був досвід...
у ТС власницй досвід подолання хвороби X(
я так само пройшов легко  і антитіла в мене 15 НАКУА СУКА ЛИТИ В СЕБЕ ЛАЙНО???
поясніть
   
Re: Моя история ковид-19

непереконлива підтасовка фактів, маніпулювання
підійде хіба для теорії змови

ЗИ. мабуть ви не хворіли, а в мене був досвід...
Прежде, чем делать такие выводы нужно было прочитать оригинальную статью. Там в отличие от Вас приводят доказательства.

Как не болел? А антитела к ковиду?
   
Re: Моя история ковид-19
Ser

Показати зображення... - минуло більше 200 років, ідіоти мають телефони, авто, користуються благами цивілізації, але залишились ідіотами. Є купа чудних країн, де навіть слово Ковід заборонене, жодний масок і вакцин, чого мучатись, переїхали в ці чудні країни. Вакцинація справа добровільна, але і відповідальність має бути за вибір, відмова від вакцинації має бути відмовою від лікування, від хвороби якій запобігає вакцина ну і обов*язкове страхування відповідальності перед третіми особами, особливо перед дітками. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D1%89%D0%BE%D0%B4%D0%BE_%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97#%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D1%81%D0%BF%D0%B0_(1873%E2%80%9474)
вибачте, але держава за сплачені податки гарантує безкоштовне щеплення, наприклад від правця чи поліомієліту і від ковіду ,від останнього, на відміну від рашки є вибрі вакцини, беріть пфайзер чи модерну. Держава гарантує лікування і пенсію у випадку побічних дій, а от чому всі платники податків повинні оплачувати ідіотизм окремих осіб я не розумію. Батьки дитини з Рівне за все життя не сплатять податків на лікування 1,5 річної дівчинки від поліомієліту і пенсію їй по інвалідності до кінця життя, а там, ще 6-ро хворих діток. По офіційну медицину і статистику, а Вам інтернет для чого? поширювати дурню? https://zaxid.net/yes_opublikuvav_statistiku_pobichnih_efektiv_pislya_vaktsinatsiyi_vid_covid_19_n1522233 , https://voxukraine.org/manipulyatsiya-u-nimechchyni-bilshe-500-lyudej-pomerly-pislya-vaktsynatsiyi-vid-covid-19/
шизоїдів вакцинутих 14% всього та зїбіться вже накуй десь в Італію, і цілюйте в сраку уряд, щоб на ваше замовлення локдауни вводили, карантини, 33 дози бустера
штрикали вам прямо в мізки щоденно :laugh:
І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ
віїбіться від здорових, не наражайте їх на небезпеку
   
Re: Моя история ковид-19

у ТС власницй досвід подолання хвороби X(
я так само пройшов легко  і антитіла в мене 15 НАКУА СУКА ЛИТИ В СЕБЕ ЛАЙНО???
поясніть

аби знову не захворіти тяжко, а може й востаннє
   
Re: Моя история ковид-19

Прежде, чем делать такие выводы нужно было прочитать оригинальную статью. Там в отличие от Вас приводят доказательства.

Как не болел? А антитела к ковиду?

от наче нормальні всі з виду люди...
(хоча це й не так)
але
як якась статейка з окремими думками (якщо вони справжні) може переважити думку ВООЗ, медиків, фармацевтів, урядів, результатів захворювань і одужань, вакцинацій?
ЯК?
та ніяк
   
Re: Моя история ковид-19
Ser

аби знову не захворіти тяжко, а може й востаннє

а знаєш чому антитіла 15-20?
Вони піднімаються після потрапляння в організм ковіду, і внаслідок імінної реакції виробляються ЩЕ і ЩЕ
накуа, лишній раз тратити імунітет на те з чим він успішно справляється?
   
Re: Моя история ковид-19

от наче нормальні всі з виду люди...
(хоча це й не так)
але
як якась статейка з окремими думками (якщо вони справжні) може переважити думку ВООЗ, медиків, фармацевтів, урядів, результатів захворювань і одужань, вакцинацій?
ЯК?
та ніяк
Если Вы не упоротый ваксер/антиваксер, задайте себе простой вопрос:
Всех студентов учили и все врачи знают, что вакцинироваться нужно накануне эпидемии (применительно к ковиду - летом). Прививаться в разгар эпидемии - преступление. Любая прививка в первые дни вызывает снижение естественного иммунитета, а результат вакцинации появляется через несколько недель. Это прописная истина касается всех без исключения прививок.

Так почему ваши "ВООЗ, медики, фармацевти, уряди" гонят на вакцинацию во время инфекционной вспышки? Бездумно верите им до сих пор?
   
Re: Моя история ковид-19

У меня первая отрицательная, если подходит, договоримся  :-)o

Ніт....3+....
   
Re: Моя история ковид-19

ситуация страшная да, я уже начиталась историй с телеграмма это ппц

Я уже и не читаю...у самой в лавке психоз: у сотрудника жена с ковидом и дите 3 месяца.....Я прям нервничаю ненашутку....Сам сотрудник вакцинирован пфайзером, старшая дочки из школы принесла, а жена не вакцинировалась - ибо кормит. Ну и вот....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія