Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кошулинский дембель

Re: Кошулинский дембель

Облом взаимный 3 %  на следующих выборах у Свободы.. ;)

 X(  єгорка! ти зачєм нік памєнял?  :gigi:
   
Re: Кошулинский дембель

для начала пойдет в гпу, рассказывать будет как Крым сдавал

Пойдет,  пойдет...  :lol:   Вот только дадут Шокену шанс  [ua]
   
Re: Кошулинский дембель

Respect !
   
Re: Кошулинский дембель

які справи? гранатами по хлопцях-строковиках?  плідна діяльність свободівця махніцького на посаді ген.прокурора в найбільш відповідальний момент після майдану?

Махніцкий кидав гранати, це політика партії така, це офіційна позиція ВО Свободи така?
Ви ні за кого не голосуєте, Ви звичайний примітивний міщанин, аби було на столі і де стіл поставити, прийдуть кацапи ви і при них не забідуєте, Вам байдуже насправді.
Тому Свободі чи Блоку Порошенка на вас так само байдуже і на вашу думку, не Ви їх електорат. 
   
Re: Кошулинский дембель

От і чудово, можна премьєром ставити :)

Зі Свободи він не піде - бо він один із творців партії, це його дитя.
Краще б вiн був лiдером нiж Тягнибок,а Iлленнко заступником,Тягнибок не харизматичний.
   
Re: Кошулинский дембель

   
Re: Кошулинский дембель

X(  єгорка! ти зачєм нік памєнял?  :gigi:

Сгинь бот .
   
Re: Кошулинский дембель

:(  москаль - то таки невиліковно...
Та ти сам не украiнець,заявляв,що на сходi Украiни йде вiйна мiж рускiмi ,а нам нормальним нема чо мiшатись.
   
Re: Кошулинский дембель

Сгинь бот .

 :lol:  :weep:
   
Re: Кошулинский дембель

Та ти сам не украiнець,заявляв,що на сходi Украiни йде вiйна мiж рускiмi ,а нам нормальним нема чо мiшатись.

ти дуже неуважно читав! або спеціально перекручуєш суть...
В тій гілці я казав шо російська громадянська війна - одна з складових нинішньої війни з москалями

з.і. про "сам не украiнець" - без коментарів... Дурниць не обговорюю!
   
Re: Кошулинский дембель

ти дуже неуважно читав! або спеціально перекручуєш суть...
В тій гілці я казав шо російська громадянська війна - одна з складових нинішньої війни з москалями

з.і. про "сам не украiнець" - без коментарів... Дурниць не обговорюю!
Та хрiн там, писав, що не дивуйтесь що нашi хлопцi косять от мобiлiзацii,тiпа це не наша вiйна.
   
Re: Кошулинский дембель

Махніцкий кидав гранати, це політика партії така, це офіційна позиція ВО Свободи така?
Ви ні за кого не голосуєте, Ви звичайний примітивний міщанин, аби було на столі і де стіл поставити, прийдуть кацапи ви і при них не забідуєте, Вам байдуже насправді.
Тому Свободі чи Блоку Порошенка на вас так само байдуже і на вашу думку, не Ви їх електорат. 

а що -хіба не головне  , аби людям жилось  заможно та комфортно й безпечно в державі? чи принципово - хто обкрадає трудящих  - янукович. тимощенко чи тягнибок зі швайкою\махніцьким :S
   
Re: Кошулинский дембель

Та хрiн там, писав, що не дивуйтесь що нашi хлопцi косять от мобiлiзацii,тiпа це не наша вiйна.

і то також частина загальної картини... На фоні всіх "успіхів" режиму і того що "на вайнє гаварят парускі" є достатня к-сть наших хлопців, котрі НЕ ХОЧУТЬ йти воювати в таку армію і за такі порядки в країні від київської "иліти"
   
Re: Кошулинский дембель

а що -хіба не головне  , аби людям жилось  заможно та комфортно й безпечно в державі? чи принципово - хто обкрадає трудящих  - янукович. тимощенко чи тягнибок зі швайкою\махніцьким :S

принципово(головне), що теза "обкрадає трудящих" визначальна, все інше "трудящий" на неї настромить - від необхідності уникати податків до необхідності розстрілів ворогів народу
   
Re: Кошулинский дембель

і то також частина загальної картини... На фоні всіх "успіхів" режиму і того що "на вайнє гаварят парускі" є достатня к-сть наших хлопців, котрі НЕ ХОЧУТЬ йти воювати в таку армію і за такі порядки в країні від київської "иліти"

норм. відмазка (tu)   
   
Re: Кошулинский дембель

і то також частина загальної картини... На фоні всіх "успіхів" режиму і того що "на вайнє гаварят парускі" є достатня к-сть наших хлопців, котрі НЕ ХОЧУТЬ йти воювати в таку армію і за такі порядки в країні від київської "иліти"
Просто  е люди,що душу й тiло дають,а е як  ти
   
Re: Кошулинский дембель

бойтесь сержантов с проигранных воен, был уже один такой ефрейтор
   
Re: Кошулинский дембель

бойтесь сержантов с проигранных воен, был уже один такой ефрейтор

 :fuck:  не кажи "гоп" доки не перескочиш
   
Re: Кошулинский дембель

Так і хочецця сказати, як в тому кіно: "А за Єфремова отвєтітє, бляді!..." ... ілі в кіно било нє так?
...Любить Він Єфрємова, бо "моряк моряка..." , "два сапога..." і "сам такой", так что же -  убівать?...
   
Re: Кошулинский дембель

Так і хочецця сказати, як в тому кіно: "А за Єфремова отвєтітє, бляді!..." ... ілі в кіно било нє так?
...Любить Він Єфрємова, бо "моряк моряка..." , "два сапога..." і "сам такой", так что же -  убівать?...

А пана Кошулинського - дуже поважаю!!!
І Йому вибирати, за кого Він! А я - за нього!
   
Re: Кошулинский дембель

:fuck:  не кажи "гоп" доки не перескочиш

если бы кошулинский взял донецк или крым отбил, тогда другое дело, был украинский  Эйзенхауэр или Боунопартэ,  а так получится ещё один закомплексованый ефрейтор
   
Re: Кошулинский дембель

если бы кошулинский взял донецк или крым отбил, тогда другое дело, был украинский  Эйзенхауэр или Боунопартэ,  а так получится ещё один закомплексованый ефрейтор
Сам ти закомплексований,Кошулинський був в армії артелеристом звичайним,чи щось типо того,що він там міг відвойовувать ? Був вояк,робив,що прикажуть.
   
Re: Кошулинский дембель

Сам ти закомплексований,Кошулинський був в армії артелеристом звичайним,чи щось типо того,що він там міг відвойовувать ? Був вояк,робив,що прикажуть.

так вот из таких хорошие президенты не получаются
   
Re: Кошулинский дембель

Парубий, Андрей Владимирович
В 1991 году наряду с Олегом Тягнибоком был одним из основателей Социал-национальной партии Украины (СНПУ), переименованной в 2004 во Всеукраинское объединение «Свобода

Кошулинский, Руслан Владимирович
1987-1989 — старший сержант срочной службы армии СССР (службу проходил в Группе советских войск в Германии). Зам.ком. взвода. Комсорг 8-й УСАБ п/п 95826

В первой половине 90-х годов прошлого века работал инженером, поваром в артели старателей в Красноярском крае Российской Федерации.

С 1996 — член СНПУ (в будущем — «Свобода»)

консерва еще 5 го управления кгб

полностью чистая биография советского человека
   
Re: Кошулинский дембель

с чего такой вывод?   жуликов не люблю независимо от цвета и, как человек бывалый - сразу просекаю, когда хотят наипать...
с майданом понял -что наипалово... а пану стыдно признаться -что в очередной раз наипали :S
   :facepalm1:


   
Re: Кошулинский дембель

правильно
он государственный деятель, не сыкло, образован, интелегентен, бизнеса не имеет
потому немедленно из свободы !
немедленно
пусть занимается государством, а не геев гоняет
зі Свободи вийти йому легко а от Свобода з нього навряд чи
   
Re: Кошулинский дембель
van

От і чудово, можна премьєром ставити :)

Зі Свободи він не піде - бо він один із творців партії, це його дитя.
Тогда    Тягниока и Косатого  пусть выгонит из партии и   на завод в Польше  идут работать .
   
Re: Кошулинский дембель

Чи може хтось з АТОшників пояснити чому він проголосує не за Кошулинського а за когось іншого? (Окрім як за гроші)
   
Re: Кошулинский дембель

 2 medved
Яка мета підйому цієї гілки?
   
Re: Кошулинский дембель




еще бы со свободы ушел, то можно за него!

У кацапів шиза:
Гарібальді - харашо!
А Бандьора - плоха!
   
Re: Кошулинский дембель

Кошулинского на палю! X(
   
Re: Кошулинский дембель

От у нас вже 27 років так, за кого завгодно, аби не за націоналіста, от і маємо те, що маємо, як казав класик.
   
Re: Кошулинский дембель

2 medved
Яка мета підйому цієї гілки?


2 livandovy6
відповів на репліку ватного йузера. А що?

   
Re: Кошулинский дембель

2 livandovy6
відповів на репліку ватного йузера. А що?

цікаво стало...
в цілому не бачу сенсу в таких підніманнях... Хто був тупим (гіпа) той ним і залишився... :(
   
Re: Кошулинский дембель

цікаво стало...
в цілому не бачу сенсу в таких підніманнях... Хто був тупим (гіпа) той ним і залишився... :(

Это как тебя понимать?
   
Re: Кошулинский дембель

Кошулинского на палю! X(

 :facepalm1:  мозолі болять?
   
Re: Кошулинский дембель

:facepalm1:  мозолі болять?

хуйло, я очень симпатизирую ему как человеку. Но я не могу простить ему три вещи:

1. Будучи вице спикером он совершал преступление, допуская кнопкодавство и подписывая эти законы
2. Он близок или терпел Тягнибока - агента КГБ. Он суочастник
3. Он обязан был лечь под Садового. Просто обязан, если он реально украинец
   
Re: Кошулинский дембель

хуйло, я очень симпатизирую ему как человеку. Но я не могу простить ему три вещи:

1. Будучи вице спикером он совершал преступление, допуская кнопкодавство и подписывая эти законы
2. Он близок или терпел Тягнибока - агента КГБ. Он суочастник
3. Он обязан был лечь под Садового. Просто обязан, если он реально украинец

1. Він топив проти кнопкодавів
2. Я не певен що Тягнибок агент і вважаю що від нього було більше користі, ніж шкоди.
3. Садомазовий - юда, Українцям з ним робити нічого.
   
Re: Кошулинский дембель

1. Він топив проти кнопкодавів
2. Я не певен що Тягнибок агент і вважаю що від нього було більше користі, ніж шкоди.
3. Садомазовий - юда, Українцям з ним робити нічого.

1. Я лично наблюдал. Он подписывал потом эти законы. То есть влада целку ему уже сломала.
2. Не буду долго писать, только 3 вещи: Манафорт, амбарная книга Янека, поведение на Майдане
3. Если убедишь меня что Садовой имеет арабские корни - выставляюсь, а его закапываю.
    Хотя нелогично чтобы жиды за год до выборов начали топить именно его.
   
Re: Кошулинский дембель

1. Я лично наблюдал. Он подписывал потом эти законы. То есть влада целку ему уже сломала.
2. Не буду долго писать, только 3 вещи: Манафорт, амбарная книга Янека, поведение на Майдане
3. Если убедишь меня что Садовой имеет арабские корни - выставляюсь, а его закапываю.
    Хотя нелогично чтобы жиды за год до выборов начали топить именно его.

1. Херня. Користі від нього було все одно більше, саме він як спікер зібрав усіх щоб легітимно назначили всією радою во президента у лютому 2014 - рада вибрала турчинова. Ключове слово ЛЕГІТИМНО - визнання на міжнародному рівні.
2. манафорт продажний чорт, буде патякати що йому вигідне, амбарна книга також не просто так попала до рук тим хто її озвучив - кацапська деза проти націоналістів. На Майдані Тягнибок не радикалізувався, я вважаю не хотів відповідальності бо знав до чого все йде, хотів збергти життів рядовим свободівцям мабуть.
3. Семітські корені садомазового це будова ніг ІКСОМ, це ознака виродження сам знаєш звідки йде. Зверни увагу що його завжди показують по пояс а не цілком. Садомазовий - бісексуал і партнер семибанкірщика фрідмана. Цього для думаючої людини вже досить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія