Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перша Світова Чемпіонська перемога часів Президента Зеленського

Молодіжка, фінал Чемпіонату світу Україна - Південа Корея 3:1 . Фініш
   
Хороше знамення.
   
Слава зе!!!

Урряяя!!
   
Это все потому шо Гройсмен в нападении играл  :laugh:

@VGroysman
 Ми - Чемпіони Світу! От і все, що вам треба знати про сьогоднішній футбольний вечір! Браво, хлопці!)
   
Так це все ЗЕля?!!! Без нього б ніяк!!!! Великий Зелений чампійон! :weep:  :weep:  :weep:
   
перед тим як мені святкувати  скажіть скільки україномовних у тій команді??
   
Молодіжка, фінал Чемпіонату світу Україна - Південа Корея 3:1 . Фініш

сам ти фініш....
   
прямо как янукович метро строил, хорошее знамение  :-)o
   
перед тим як мені святкувати  скажіть скільки україномовних у тій команді??
иди в жопу со своей мовой)
   
иди в жопу со своей мовой)

 :weep:    :weep:     :weep:
   
:weep:    :weep:     :weep:
та реально прикумарил .. блин))
   
иди в жопу со своей мовой)
------------------

вовчик, тоесть ті, б***ь, кацап?  :lol:  :weep:
   
------------------

вовчик, тоесть ті, б***ь, кацап?  :lol:  :weep:
нет) но он блин уже достал))
   
нет) но он блин уже достал))
--------------------

Не переймайся, Гонсалєс ваще румин.  :D
   
Порошенко би такого не допустив!  Як же так, в команді не було Медведчука  :X

Ну що Зе!біли, за що проголосували то і маєте!
   
Грали відмінно.
А які фізичні кондиції! Просто перебігали дуже фізично витривалих корейців.
   
А серед переможців і земляк президента є  :super:
У складі збірної команди України (U-20) на позиції захисника грає колишній вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Кривбас-84» Данило Бескоровайний, який тренувався під керівництвом тренерів Софілканича Валерія Михайловича та Бондаря Віталія Вікторовича з 2007 по 2013 роки.
   
нет) но он блин уже достал))

скацапленому хахлу всяка згадка про мову як згадка про мотузок у домі повішеного

узкоязикі  - я  буду постійно нагадувати вам   що ви зрадили українську націю, виродки
   
Мужик на пляже орал как резанный минут 5, ловил спокойно рыбу, потом вытащил телефон и начал орать никого не стесняясь ,еще руками странные движения совершал. :)
   
скацапленому хахлу всяка згадка про мову як згадка про мотузок у домі повішеного

узкоязикі  - я  буду постійно нагадувати вам   що ви зрадили українську націю, виродки
осикрвий кілок його вразив :weep:
   
скацапленому хахлу всяка згадка про мову як згадка про мотузок у домі повішеного

узкоязикі  - я  буду постійно нагадувати вам   що ви зрадили українську націю, виродки
ніхто нікого не зрадив)) просто вам до керування країною ще рости і рости.. Недолугі, погано виховані, зрадливі трутні-крадії. Працюйте над власним іміджем
   
ніхто нікого не зрадив)) просто вам до керування країною ще рости і рости.. Недолугі, погано виховані, зрадливі трутні-крадії. Працюйте над власним іміджем

ти зрадив, це хто написав иди в жопу со своей мовой..чмо узкоязике

Цитувати
просто вам до керування країною ще рости і рости.. Недолугі, погано виховані, зрадливі трутні-крадії.

кому це вам? 
   
Внук Дрища став чемпіоном!  X(
   
ти зрадив, це хто написав иди в жопу со своей мовой..чмо узкоязике

кому це вам? 
україномовним патріотам іще років 30 треба зростати над собою і може тоді з"явиться шанс. Нема у вас на сьогодення відчуття  ще державницького.. Тому беріть книжки і вчіться. Та не тікайте з рідної землі *при первом жє шухере*, як пацюки
   
иди в жопу со своей мовой)
Я би банив за таке.
   
Молодіжка, фінал Чемпіонату світу Україна - Південа Корея 3:1 . Фініш



Голи красені!    :dance3:



   
Я би банив за таке.
ну да .. мона .. только ж все прекрасно знают, что Гонсик специально людей задрачивает
   
україномовним патріотам іще років 30 треба зростати над собою і може тоді з"явиться шанс. Нема у вас на сьогодення відчуття  ще державницького.. Тому беріть книжки і вчіться. Та не тікайте з рідної землі *при первом жє шухере*, як пацюки

та ти шо...
а  от  поясни мені - як  так сталося що в узкоязиких все нормально з відчуттям державницького, і добре вони виховані, і не крадуть,  а   з  україномовними така халепа?
як так сталося  що узкоязикість  додає  +100500  до IQ???
це ж якесь чудо  - в тупих за означенням   україномовних  батьків узкоязикі діти розумні, а україномовні тупі?

поясни мені такий цілющий цивілізаційний вплив  узкоязичія???
в який момент відбувається такий квантовий стрибок???

і чому цей феномен не поширюється на польськомовних чи німецькомовних  патріотів, за рахунок яких механізмів відбувається така точна локалізація???
   
скацапленому хахлу всяка згадка про мову як згадка про мотузок у домі повішеного

узкоязикі  - я  буду постійно нагадувати вам   що ви зрадили українську націю, виродки

то кажуть ти румин?

чи може хрещений сефард?   :laugh:
   
та ти шо...
а  от  поясни мені - як  так сталося що в узкоязиких все нормально з відчуттям державницького, і добре вони виховані, і не крадуть,  а   з  україномовними така халепа?
як так сталося  що узкоязикість  додає  +100500  до IQ??? погано вчилися у школі
це ж якесь чудо  - в тупих за означенням   україномовних  батьків узкоязикі діти розумні, а україномовні тупі?  бо не цікавило їх ніщо окрім того, що дуже близько

поясни мені такий цілющий цивілізаційний вплив  узкоязичія???
в який момент відбувається такий квантовий стрибок???

і чому цей феномен не поширюється на польськомовних чи німецькомовних  патріотів, за рахунок яких механізмів відбувається така точна локалізація??? Чесно кажучи дуже тяжко відповісти точно і грамотно звідкіля цей феномен, але він присутній і треба з цим шось робити
   

погано вчилися у школі

дурнику, щоб так стверджувати треба мати статистику окремо для україномовних і окремо для узкоязиких..вона в тебе є?


бо не цікавило їх ніщо окрім того, що дуже близько


те саме зауваження  - на основі чого такі загальні висновки??

  Чесно кажучи дуже тяжко відповісти точно і грамотно звідкіля цей феномен, але він присутній і треба з цим шось робити

тобі тяжко тому що ти погано вчився в школі і тебе нічого не цікавило, дививись вище..

недоумок узкоязикий буде маячню всяку нести  :laugh:

ваш узкоязикий янукович розумний, вихований, з  хорошою освітою і державницькими інстинктами здав країну москалям

ваш узкоязкиий Зебiл,  розумний вихований, державник але країну здасть москалям...
але україномовні винні??

але одне мені подобається в твоїй маячні..  ти ділиш на україновних і на узкоязиких...ти визнаєш що цей поділ є, він  об'єктивний і що ми різні і компрмісу між нами .. правда  по своїй  вродженій тупості ти все спрощуєш, але так роблять всі недоучки

продовжуй далі





   
иди в жопу со своей мовой)
Казлячеговорящі, взагалі знахабніли...
Привели війну в Україну, так ще мова їм не подобається, расєя поряд, пиз..уй туда, там мови немає...
Доки вас тут казлячеговорящих буде так багато, то України ніколи і не буде, тільки назва...
   
то кажуть ти румин?

чи може хрещений сефард?   :laugh:

коцапе, ти маєш щось проти румунів??
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія