Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

ПомниЦЦа, после Нового года, эдак к февралю у всех одноклассников кровоточили зубы. Ах, грили дохтура,енто авитаминоз! А мама моя врач,говорила: поешь мандаринов,а то это ЦИНГА,можно и зубы потерять! Но слово ЦИНГА было под запретом. Прикинте: 70-е и цинга!!! Ох...еть! :facepalm:
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
nik

---------------------------------------------
Прочти мой первый пост и поймешь о каком члене я говорю. :D

ааааааа  :facepalm:

ты еще и баб портил, гад  :X еще и на бабки разводил, не?
   
Я не уявляю собі що можна сумувати за совком.
Одне те, що пральний порошок за талонами - це жесть.
Шампунь - за щастя, білизна за щастя, оселедець за щастя.
Всі як один, в єдиному пориві стоїмо в черзі за маслом і сметаною. Не більше як однат штука в одні руки.
 :pooh_on_b:
Хтось за цим справді сумує?
я дуже перепрошую, але дружина якось описала мені ситуацію в СРСР з засобами жіночої гігієни...
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
nik

ПомниЦЦа, после Нового года, эдак к февралю у всех одноклассников кровоточили зубы. Ах, грили дохтура,енто авитаминоз! А мама моя врач,говорила: поешь мандаринов,а то это ЦИНГА,можно и зубы потерять! Но слово ЦИНГА было под запретом. Прикинте: 70-е и цинга!!! Ох...еть! :facepalm:

волька от это уже не п@ди, не было такого. запорожье, не заполярье ведь.
   
я дуже перепрошую, але дружина якось описала мені ситуацію в СРСР з засобами жіночої гігієни...
===============================
Помню мою фразу 1986 года: " Страна,которая не производит средства гигиены для женщин недостойна существовать!"- это про СССР. B-)

Останнє редагування: 13 січня 2020 21:34:14 від Wolter
   
волька от это уже не п@ди, не было такого. запорожье, не заполярье ведь.
----------------------------------------
Сколько тебе лет,сынок? У нас тогда ВСЁ было Заполярье! :D  И вы хотите опять...
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

===============================
Помню мою фразу 1986 года: " Страна,которая не производит средства гигиены для женщин недостояна существовать!"- это про СССР. B-)

Для меня это тоже аргумент, перечеркивающий все ракеты, танки и прочие балеты.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
nik

----------------------------------------
Сколько тебе лет,сынок? У нас тогда ВСЁ было Заполярье! :D  И вы хотите опять...

скажем так, много чего помню и про цингу ты спи@дел. и не мы хотим опять, а вы...
   
ПомниЦЦа, после Нового года, эдак к февралю у всех одноклассников кровоточили зубы. Ах, грили дохтура,енто авитаминоз! А мама моя врач,говорила: поешь мандаринов,а то это ЦИНГА,можно и зубы потерять! Но слово ЦИНГА было под запретом. Прикинте: 70-е и цинга!!! Ох...еть! :facepalm:

спасіба ільлічю за наше щасліває дєцтво!

 :gigi:

   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
nik

спасіба ільлічю за наше щасліває дєцтво!

 :gigi:

Показати зображення...

волька слева в окулярах?
   
волька слева в окулярах?
===============================
 Ну это где-то 1978-79... мне тогда было 20...и окулярів я не носив. :D  А еще сидеть с "Дорогим Леонид Ильичом рядом...!" -это наверное его переводчик на детский язык. :D  X(
   
вас - точно ні (бо у вас лише "хачу_учиться_на_рад ном_язьіке" навіть у 60 років і більше жодних ідей протягом всього вашого нікчемного життя чи в мордорі, чи в УКРАЇНІ чи в Балтії!)
Пани йолопи. Ти і ламер там якісь що не в собі.
Я скільки живу розмовляю на українській мові, єдине що коли служив на території Росії то на російській, а от дома з дружиною на українській. Я в Росії виписував українські газети і вони мені приходили, я був в спілці українців Москви. Купляв книги на Арбаті на українській мові. В 92 році я повернувся в Україну з твердим переконанням що через 5 років я буду жити в європейській країні, а мої знайомі залишаться в азіатські, про що я їм і говорив.
І що? Я живу в європейській країні? Ні. В африканській. Чому? Завдяки дебілами які скачуть під дудку олігархів, протестують, вимагають, дуріють, гавкають на інших і тим самим дають можливість своїм вождям тримати народ в злиднях, грабувати країну і брехати що от от ми будемо в Європі.
В жопі ми будемо, сто процентів, якщо в країні не наведуть порядок по принципу невідворотності покарання за найменший злочин, чи порушення.
І не розірвуть оці корупційні ланцюги що оплутали країну а дебіли їх полірують і змащують.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
nik

===============================
 Ну это где-то 1978-79... мне тогда было 20...и окулярів я не носив. :D  А еще сидеть с "Дорогим Леонид Ильичом рядом...!" -это наверное его переводчик на детский язык. :D  X(

волька от скажи от цинги помогают мандарины или лимоны?
   
конце 80-х была "Эстонская на платформе КПСС"- видать со скотомогильников. Отрава


Ковбаса "Отдєльная" - ото дійсно було... малоїстивне. Колись (приблизно 83 рік) заходжу в магазин, ту ковбасу щойно привезли, пахне наче смачно... А куплену спробували- гімно гімном, навіть якщо підсмажити :(
   
Пани йолопи. Ти і ламер там якісь що не в собі.
Я скільки живу розмовляю на українській мові, єдине що коли служив на території Росії то на російській, а от дома з дружиною на українській. Я в Росії виписував українські газети і вони мені приходили, я був в спілці українців Москви. Купляв книги на Арбаті на українській мові. В 92 році я повернувся в Україну з твердим переконанням що через 5 років я буду жити в європейській країні, а мої знайомі залишаться в азіатські, про що я їм і говорив.
І що? Я живу в європейській країні? Ні. В африканській. Чому? Завдяки дебілами які скачуть під дудку олігархів, протестують, вимагають, дуріють, гавкають на інших і тим самим дають можливість своїм вождям тримати народ в злиднях, грабувати країну і брехати що от от ми будемо в Європі.
В жопі ми будемо, сто процентів, якщо в країні не наведуть порядок по принципу невідворотності покарання за найменший злочин, чи порушення.
І не розірвуть оці корупційні ланцюги що оплутали країну а дебіли їх полірують і змащують.

Кстати, RSP, от такой вопросец есть. А ежели бы в 92-ом у тебя внезапно появился дар предвидения относительно судьбы украинского государства, поехал бы в Украйну или остался бы в Рассеюшке? А может, уехал бы в Германию, например, или ишшо куда? Да, забыл, дар предвидения только относительно Украины.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
TC

Как сказала про совок Железная Леди. (Верхняя Вольта с ракетами).
Верхняя Вольта сей час назівается Буркина Фасо.
   
Кстати, RSP, от такой вопросец есть. А ежели бы в 92-ом у тебя внезапно появился дар предвидения относительно судьбы украинского государства, поехал бы в Украйну или остался бы в Рассеюшке? А может, уехал бы в Германию, например, или ишшо куда? Да, забыл, дар предвидения только относительно Украины.
Куда контора приказала, туда и поехал
   
Кстати, RSP, от такой вопросец есть. А ежели бы в 92-ом у тебя внезапно появился дар предвидения относительно судьбы украинского государства, поехал бы в Украйну или остался бы в Рассеюшке? А может, уехал бы в Германию, например, или ишшо куда? Да, забыл, дар предвидения только относительно Украины.

В России народ добрее и лучше. Душевнее.

Точь-в-точь аналогия с большими мужиками и мелкими мусчинками. Мелкие - злые и коварные..  :bueee:
   
Куда контора приказала, туда и поехал

Зачётный ответ для квновской разминки, но в 92-ом Конторе Глубинного Бурения было не до жиру, как говорится. "Хватай мешки - вокзал отходит!" - лозунг дня.  :pooh_lol:
   
В России народ добрее и лучше. Душевнее

Та разный он, как и везде... Ваш Кэп_О!  :acute:
   
В России народ добрее и лучше. Душевнее.
... звичайно...добряки. ..зразу не вбивають...помучают ь, а тоді вже голову відрізають...
   
Мелкие - злые и коварные..  :bueee:
...про себе не розказуй...ми знаємо яке ти ...Чисте и Моральне Очарованіє.... :dirol: 
   
Для меня это тоже аргумент, перечеркивающий все ракеты, танки и прочие балеты.
Как сейчас помню эту очередь в туалет MD...там эти средства лежали ...бесплатно.... ёббббббнстыд!!!! :facepalm1:
   
В России народ добрее и лучше. Душевнее.

Точь-в-точь аналогия с большими мужиками и мелкими мусчинками. Мелкие - злые и коварные..  :bueee:
так українці і ростом вищі.. і довше :shuffle:
   
В деревне Вилларибо и Виллабаджо меряли половые органы, оказалось что средний размер члена в Вилларибо — 14 см. а в Виллабаджо — 25 см. Откуда же такая разница? Все просто, в Вилларибо меряли линейкой, а в Виллабаджо проводили опрос (с)
   
В деревне Вилларибо и Виллабаджо меряли половые органы, оказалось что средний размер члена в Вилларибо — 14 см. а в Виллабаджо — 25 см. Откуда же такая разница? Все просто, в Вилларибо меряли линейкой, а в Виллабаджо проводили опрос (с)
:pooh_lol:
   
В деревне Вилларибо и Виллабаджо меряли половые органы, оказалось что средний размер члена в Вилларибо — 14 см. а в Виллабаджо — 25 см. Откуда же такая разница? Все просто, в Вилларибо меряли линейкой, а в Виллабаджо проводили опрос (с)
(P)
26.07.2016
Украинки попали в десятку самых высоких на планете. Что касается украинских мужчин - они на 21 месте в мире по росту: между ирландцами и белорусами.

Российские женщины оказались на 23-м месте в представленной таблице — их средний рост составляет 165,3 сантиметра (в 1914 году — 153,6 сантиметра). Мужчины России оказались на 42-й строчке, их средний рост равен 176,5 сантиметра по сравнению с 167 сантиметрами в начале прошлого века.
   
А в 17-ом году от такая картинка, еге ж...



https://www.сегодня/ukraine/portret-srednego-ukrainca-899201.html

Средний украинец вырос до 175 см, к 38 годам весит 79 кг, женат. Таков обобщенный портрет нашего соотечественника, исходя из данных Госстатистики (с)

И эта... Средние цифры можно найти любые, это - ни о чём.

Вот, к примеру, за 18-ый год

Что касается Украины, то наши соотечественницы входят в список женщин с самым большим показателем среднего роста (1,66 см). А вот украинские мужчины, чей средний рост составляет 1,78 см. (с)

И сразу + 3 см., ага.







Останнє редагування: 14 січня 2020 00:16:47 від Донбасянин в экзиле
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

а Ганс был? с ностальгией как всё было хорошо и что в хуйлогосударстве все равно лучше
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
RSP

Кстати, RSP, от такой вопросец есть. А ежели бы в 92-ом у тебя внезапно появился дар предвидения относительно судьбы украинского государства, поехал бы в Украйну или остался бы в Рассеюшке? А может, уехал бы в Германию, например, или ишшо куда? Да, забыл, дар предвидения только относительно Украины.

Не буду обманювати.
Якби зміг поїхав би хоча б в Польщу або й Германії.
Якби не зміг залишився б в Росії.
Вибачте бомжувати 13 років офіцером української армії, без компенсації за найм житла, обірваним, без розуміння майбутнього кому потрібно було би. І тільки почало налогоджуватисяпісл я звільнення в запас а тут на тобі майдан і знову сиди на копійчину зарплату і пенсію.
Краще жити і працювати в країні де є влада і відносна стабільність.

Останнє редагування: 14 січня 2020 09:23:03 від RSP
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
RSP

Куда контора приказала, туда и поехал
Молодець, візьми огірок кислий, закуси. Заслужив.
   
Не буду обманювати.
Якби зміг поїхав би хоча б в Польщу або й Германії.
Якби не зміг залишився б в Росії.
Вибачте бомжувати 13 років офіцером української армії, без компенсації за найм житла, обірваним, без розуміння майбутнього кому потрібно було би....
Особливо, якщо ні хрена не вмієш робити - ні головою, ні руками!
Залишається тільки нензати на форумі...
   
Не буду обманювати

Сомнений не было, что ответишь без ложного пафоса и патриотизма. Спасибо за ответ!
   
волька слева в окулярах?
Зліва 1 секретар ЦК ВЛКСМ Пастухов
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
RSP

Особливо, якщо ні хрена не вмієш робити - ні головою, ні руками!
Залишається тільки нензати на форумі...
Не знаю як ти. Схоже що взагалі голова відсутня в тебе.
А я вмію.
І головою.
І руками.
Але не вмію брехати, брати і давати хабарі, і прикидатися "патріотом" ревучи гасла. І саме це не дає змоги нормально жити в Україні
І на жаль я не айтішник програміст.
   
Не знаю як ти. Схоже що взагалі голова відсутня в тебе.
А я вмію.
І головою.
І руками.
Але не вмію брехати, брати і давати хабарі, і прикидатися "патріотом" ревучи гасла. І саме це не дає змоги нормально жити в Україні
І на жаль я не айтішник програміст.
якщо ти щось вмієш, то не будеш нензати на ФУПі !
Фахові електрики, сантехніки, будівельники заробляють в нашій з Вами Україні значно більше , ніж початкуючі айтішники!

Останнє редагування: 14 січня 2020 13:03:00 від Ламер
   
Єдиних ольгінців яких я бачу на ФУПі - це нікі які використовують кацапську мову та постійно виливають бруд на президента України.
Савантер, Палерма, ім'я їм легіон.
Українську або не розуміють, або роблять вигляд що "на панятном їм простіше лайно накидувати".
   
Єдиних ольгінців яких я бачу на ФУПі - це нікі які використовують кацапську мову та постійно виливають бруд на президента України.
Савантер, Палерма, ім'я їм легіон.
Українську або не розуміють, або роблять вигляд що "на панятном їм простіше лайно накидувати".
да чьто ви ґаварітє! :)

Останнє редагування: 14 січня 2020 13:07:52 від Ламер
   
Не буду обманювати.
Якби зміг поїхав би хоча б в Польщу або й Германії.
Якби не зміг залишився б в Росії.
Вибачте бомжувати 13 років офіцером української армії, без компенсації за найм житла, обірваним, без розуміння майбутнього кому потрібно було би. І тільки почало налогоджуватисяпісл я звільнення в запас а тут на тобі майдан і знову сиди на копійчину зарплату і пенсію.
Краще жити і працювати в країні де є влада і відносна стабільність.
Оцени, ну так скажем, патриотизм тех, кто остался! Ведь далеко не все остались из-за кволости и тупости...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія