Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Умови перемир‘я
та кобил постійно триндить - "с учьотом тєріторіальних рєалій"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Активно-реактивні снаряди.
Це шось міняє?
Це підкаліберений оперений снаряд, для стрільби з 52-х каліберних артилерійських систем...
   
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Генерал СВР вже знає, як мертвий Хуйло почуває себе в холодильнику? ;o
Мабуть на інаугурацію поїде в холодильнику... :facepalm:

Останнє редагування: 5 травня 2024 20:14:49 від gorodok
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нічим не обгрунтований прогноз:
У 2025 році війна не закінчиться, але зупиниться.
Є кілька варіантів.
Кацапи виходять на кордони Донецької та Луганської областей і оголошують виконання завдань СВО. Плюс в них буде все південне лівобережжя Дніпра.
Вони закріплюються на цих рубежах і починають накопичувти сили для нової війни.
Ніяких переговорів чи мирних угод. Просто інтенсивність бойових дій падає до рівня 2015-2022 років.
Якщо Україні вдасться під час тпакої передишки вступити в ЄС та НАТО, то так воно і залишиться на довгі роки.

Інший варіант, коли ми починаємо витискати кацапів до кордону 2021 року. Тут вони вже натиснуть на всі важелі, щоб зупинити нас навіть ціною певних (незначних) поступок і укладанням перемирʼя.
Знову ж таки, це тимчасовий мир перед новою, краще підготовленою навалою.

Думаю, за будь-якого варіанту, поки в кацапів діє фсбшна автократія, ми не зможемо повернути східні та південні території.
Україна просто не може дозволити собі втрати, потрібні для швидкого силового повернення Криму, Донбасу та приазовʼя.

Тому тим, хто не хоче жити наступні 5-10-20 років під москалями, я порадив би тікати за першої можливості. Далі буде гірше, кацапи швидко йдуть в напрямку північної Кореї.

а буде все по їншому : на рашці почнуться голодні бунти ,а ми їх погонимо в ций час.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Кацапи вже потирають рученькі у надії добити ЗСУ у наступі. Одного контрнаступу не достатньо було щоб зрозуміти що хуйло воює по справжньому і весь кацапстан працює на перемогу? Ще раз захотіли взяти на понт хуйла у надії що він згодиться зупинитись?
Ідіоти не лякані...
Це з тої ж опери як і пропозиція розблокувати 300 мільярдів в обмін на те що хуйло звільнить окуповані території. Як діти. До сих пір вважають що хуйла цікавлять гроші  :facepalm1: 

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Друг Берлусконі розповів, як хуйло дав експрем'єру Італії серце вбитої косулі

НОВИНИ — НЕДІЛЯ, 5 ТРАВНЯ 2024, 17:01 — ОЛЕГ ПАВЛЮК

Колишній сенатор від партії Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італіє!" Фабріціо Чікітто стверджує, що нині покійний експрем'єр був свідком того, як Владімір хуйло вирізав серце косулі під час їхнього спільного полювання у 2013 році.

Про це Чікітто розповів в інтерв'ю Corriere della Sera, повідомляє "Європейська правда".

За словами колишнього італійського сенатора, Берлусконі попри дружбу з російським правителем хуйло щонайменше один раз засумнівався в ньому, й це сталось під час їхнього спільного відпочинку на дачі в Росії у 2013 році.

Чікітто стверджує, що тоді Берлусконі погодився піти на полювання з хуйло, хоча "ніколи не торкався рушниці".

Спадкоємці Берлусконі подумують спалити його колекцію еротичного мистецтва
"Коли ми йшли по снігу, він побачив двох косуль і показав мені на одну з них: "Це твоя. Стріляй". Я дав йому зрозуміти, що я й мертвим не стрілятиму. Тож він вистрілив в обох і вбив їх", – переповідає він слова експрем'єра Італії.

Далі, говорить Чікітто, хуйло спустився до вбитих тварин, четвертував одну з косуль і вирізав її серце.

"Потім він попросив чоловіка з супроводу подати йому дерев'яну тацю, дав її мені і поклав на неї закривавлений шматок м'яса: "Це буде надзвичайна їжа". У мене був шок. Я сховався за деревом і мене знудило", – стверджує товариш Берлусконі.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/5/7185292/

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Друг Берлусконі розповів, як хуйло дав експрем'єру Італії серце вбитої косулі

Не дуже розумію нах цю тему так наполегливо розганяти, якщо чисельна аудиторія хуйла ще більше буде від нього скінчати після такого. Всякі там єврогеї ригають, тоді як справжній мачо власними руками четвертував... ну і так далі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Друг Берлусконі розповів, як хуйло дав експрем'єру Італії серце вбитої косулі
НОВИНИ — НЕДІЛЯ, 5 ТРАВНЯ 2024, 17:01 — ОЛЕГ ПАВЛЮК

Колишній сенатор від партії Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італіє!" Фабріціо Чікітто стверджує, що нині покійний експрем'єр був свідком того, як Владімір хуйло вирізав серце косулі під час їхнього спільного полювання у 2013 році.

Про це Чікітто розповів в інтерв'ю Corriere della Sera, повідомляє "Європейська правда".

За словами колишнього італійського сенатора, Берлусконі попри дружбу з російським правителем хуйло щонайменше один раз засумнівався в ньому, й це сталось під час їхнього спільного відпочинку на дачі в Росії у 2013 році.

Чікітто стверджує, що тоді Берлусконі погодився піти на полювання з хуйло, хоча "ніколи не торкався рушниці".

Спадкоємці Берлусконі подумують спалити його колекцію еротичного мистецтва
"Коли ми йшли по снігу, він побачив двох косуль і показав мені на одну з них: "Це твоя. Стріляй". Я дав йому зрозуміти, що я й мертвим не стрілятиму. Тож він вистрілив в обох і вбив їх", – переповідає він слова експрем'єра Італії.

Далі, говорить Чікітто, хуйло спустився до вбитих тварин, четвертував одну з косуль і вирізав її серце.

"Потім він попросив чоловіка з супроводу подати йому дерев'яну тацю, дав її мені і поклав на неї закривавлений шматок м'яса: "Це буде надзвичайна їжа". У мене був шок. Я сховався за деревом і мене знудило", – стверджує товариш Берлусконі.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/5/7185292/

https://t.me/UaOnlii/75249


Всі куплети підходять.. всі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Друг Берлусконі розповів, як хуйло дав експрем'єру Італії серце вбитої косулі
НОВИНИ — НЕДІЛЯ, 5 ТРАВНЯ 2024, 17:01 — ОЛЕГ ПАВЛЮК

Колишній сенатор від партії Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італіє!" Фабріціо Чікітто стверджує, що нині покійний експрем'єр був свідком того, як Владімір хуйло вирізав серце косулі під час їхнього спільного полювання у 2013 році.

Про це Чікітто розповів в інтерв'ю Corriere della Sera, повідомляє "Європейська правда".

За словами колишнього італійського сенатора, Берлусконі попри дружбу з російським правителем хуйло щонайменше один раз засумнівався в ньому, й це сталось під час їхнього спільного відпочинку на дачі в Росії у 2013 році.

Чікітто стверджує, що тоді Берлусконі погодився піти на полювання з хуйло, хоча "ніколи не торкався рушниці".

Спадкоємці Берлусконі подумують спалити його колекцію еротичного мистецтва
"Коли ми йшли по снігу, він побачив двох косуль і показав мені на одну з них: "Це твоя. Стріляй". Я дав йому зрозуміти, що я й мертвим не стрілятиму. Тож він вистрілив в обох і вбив їх", – переповідає він слова експрем'єра Італії.

Далі, говорить Чікітто, хуйло спустився до вбитих тварин, четвертував одну з косуль і вирізав її серце.

"Потім він попросив чоловіка з супроводу подати йому дерев'яну тацю, дав її мені і поклав на неї закривавлений шматок м'яса: "Це буде надзвичайна їжа". У мене був шок. Я сховався за деревом і мене знудило", – стверджує товариш Берлусконі.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/5/7185292/

https://t.me/UaOnlii/75249

Єбать
Одним пострілом обох?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


Даремно просився.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://twitter.com/view/status/1787166277502443728Даремно просився.
Тьфу, твіта не видно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а буде все по їншому : на рашці почнуться голодні бунти ,а ми їх погонимо в ций час.

плюс тре врахувати що біологічний годинник хуйла не вічний і невідомо хто прийде на заміну, але базуючись на історичних прикладах після того як здихає черговий цар знаходиться багато бажаючих щоб попинати дохлу тушку
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

США доведеться ввести війська в Україну, – лідер демократів у Палаті представників.

За словами Джеффріса, у цього сценарію буде значна ймовірність, якщо український фронт впаде.

Тим часом наш прем'єр Шмигаль заявив: Україна буде вдячна і рада, якщо союзники вирішать ввести війська, якщо прийде час.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Российские финансовые потоки сокращаются после того, как США нацелились на военную машину хуйло, - FT

Преследование США банков, финансирующих торговлю товарами для войны хуйло с Украиной, значительно усложнило движение денег в РФ и из нее, считают высокопоставленные западные чиновники и российские финансисты.

Отмечается, что объемы торговли Москвы с такими ключевыми партнерами, как Турция и Китай, сократились в 1-м квартале 2024 года после того, как США нацелились на международные банки, помогающие РФ приобретать важнейшие товары для помощи в военных действиях.

Специальные меры, введенные в конце прошлого года, заставили кредиторов отказаться от российских контрагентов и избегать операций в различных валютах, сказали изданию западные чиновники и три высокопоставленных российских финансиста.

"России стало сложнее получить доступ к финансовым услугам, которые ей необходимы для получения этих товаров",
 - сказала Анна Моррис, заместитель помощника министра финансов США по глобальным вопросам.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

стало сложнее получить доступ .....,



а зовсім перекрить, нє :S
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

стало сложнее получить доступ .....,



а зовсім перекрить, нє :S

Зовсім перекрити не вийде, є багато можливостей обійти санкції, багато виробників закривають очі на те, куди насправді прямують їхні вироби.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 Самоліквідуються (нівроку так відпрацював). Може прориватись у нашу сторону:

 "06.05.2024 13:48
В соседнем с Кубанью регионе ищут сержанта, расстрелявшего своих сослуживцев. В западных приграничных регионах РФ полиция разыскивает военнослужащего, который подозревается в убийстве шестерых сослуживцев в ДНР.
- По данным полиции, 57-летний младший сержант Юрий Г. 4 мая расстрелял шестерых военнослужащих гаубичного артиллерийского дивизиона и скрылся с места преступления. При себе у подозреваемого может быть автомат АК-12 с глушителем и боекомплектом. По предварительным данным, Юрий Г. попал на службу в феврале 2024 года из исправительной колоний.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

. По предварительным данным, Юрий Г. попал на службу в феврале 2024 года из исправительной колоний.

туд взагалі тупік - або припинити наймати Юріїв Г або... хз...
   
Кацапи пишуть, шо всі шість тушек  - з контрольними у серце та голову. Тобто чувак був на повному контролі коли це робив. Рембо якійсь. Звідки у сержанта-радіста сто другий та щей з глушаком?? Іх почали запускати на держзамовлення по парі тисяч штук на рік с 2020го рооку, починаючи з розвідників та ВДВ. Шось тут не грає.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Кацапи пишуть, шо всі шість тушек  - з контрольними у серце та голову. Тобто чувак був на повному контролі коли це робив. Рембо якійсь. Звідки у сержанта-радіста сто другий та щей з глушаком?? Іх почали запускати на держзамовлення по парі тисяч штук на рік с 2020го рооку, починаючи з розвідників та ВДВ. Шось тут не грає.
Запросто
Поцупив
   
Гаубичний артілерійский Дивізіон. Там можна поцупити тільки ржаве АК74 з дерев"яним прикладом. А тут АК12 з глушаком. Тому і цікаво, де ж радіст зміг поцупити таку дивну річ.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Кацапи пишуть, шо всі шість тушек  - з контрольними у серце та голову. Тобто чувак був на повному контролі коли це робив. Рембо якійсь. Звідки у сержанта-радіста сто другий та щей з глушаком?? Іх почали запускати на держзамовлення по парі тисяч штук на рік с 2020го рооку, починаючи з розвідників та ВДВ. Шось тут не грає.

 Наскільки розумію, у них із ЗЕКів також є щось типу еліти - всякі загороджувальні загони, охорона шишок...може він один із них. А може готувався до відходу, десь таку зброю здобув, може ще когось при цьому поклав...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


Так норм, він і зараз в пропаганді використовується, але є нюанс...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

за 4 дні другий
 давно не було
 чого б це  ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Гаубичний артілерійский Дивізіон. Там можна поцупити тільки ржаве АК74 з дерев"яним прикладом. А тут АК12 з глушаком. Тому і цікаво, де ж радіст зміг поцупити таку дивну річ.

Зазвичай урок ставлять на штурм, на евакуацію 300/200 та на риття окопів.

Якщо він штурмував, то міг роздобути той АК12 з мертвого орко-спецназівця.
Якщо він евакуював, то те ж саме.
Якщо копав, то малоймовірно.

Останнє редагування: 6 травня 2024 19:43:26 від Serg A (aka MG42)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

использовался в пропаганде.

хм....
ніпанятно про ідеться...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

за 4 дні другий
 давно не було
 чого б це  ?

ПЗРК на фронті тупо не було
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/yigal_levin/66294
Так норм, він і зараз в пропаганді використовується, але є нюанс...
Десь писали що то в Африці їх закобзонили
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Головна задача це максимальне винищення кацопо військ. Зокрема техніки

Територія ролі не грає

Я іншої думки відносно територііі.
Те, що війна в найбільш горячій фазі йде там, де найбільша концентрація ждунів це дуууууже ГУД.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Десь писали що то в Африці їх закобзонили

Треба уважно до джерел, бо може це та сама пропаганда: "Хто завгодно, аби не кляті хахлииии". А зрештою, головне ж результат  :super:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 :bomb:  :buba:

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та хоча б перекрили кордон з білопарашею.
Це б вивільнило велику кількість наших військ.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Присутність військ наших Євросоюзників неабияк стримає хуйла від застосування тактичної ЯЗ.
   

Цю тему переглядають:

Blokh, el turisto, brend, Fisher, Артем_Днепр, Denak, N88, kantri, Філін, Ko_2, garri, chundrik, pirat, CEMEH (+ 3 прихованих) і 75 гостей
 
Повна версія