Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот вам и плевки деркача **(СБУ повідомило, що він є оганізатором російської мережі агентів)

Вот вам и плевки деркача
С Деркачом все понятно, он особо и не скрывал свою принадлежность, а с пленками как? Их то ФСБ писало наверно?
   
С Деркачом все понятно, он особо и не скрывал свою принадлежность, а с пленками как? Их то ФСБ писало наверно?
Почитайте Мирославу, вона вірить у плівки.

   
С Деркачом все понятно, он особо и не скрывал свою принадлежность, а с пленками как? Их то ФСБ писало наверно?
Дурне питання .Звичайно ,що писали , а потім препарували кацапи .
   
Цікаво, що плівок не було ні в СБУ, ні в в НАБУ а в якогось Бігуса з'явились.

Бігуса теж потрібно перевірити.
   
Re: Вот вам и плевки деркача

Хто зна, Ви ж любите картинки?
Показати зображення...

І що ти тут побачив?  :fool:

   
Re: Вот вам и плевки деркача

Хто зна, Ви ж любите картинки?
Показати зображення...

Ось хто б тут висирався...  :bueee:

   
І поки що в онлайні, для Дідусів,
Ви, коли намагались"розмазали в ефірі" , також рядом фотографувались би з опонентом?

Абтікай!  :punish:


Против Тимошенко хотят возбудить уголовное дело
— 16:40, 19 червня 2008 160 0
 

 
Партия регионов требует возбудить уголовное дело против премьер-министра Юлии Тимошенко и председателя КРУ Николая Сивульского.

Об этом отметила народный депутат от Партии регионов Елена Лукаш, - сообщили ZAXID.NET в пресс-службе ПР.

По словам депутата Рады от ПР Елены Лукаш в обвинениях Тимошенко и Сивульского присутствуют признаки преступления, предусмотренные частью 2 статьи 383 Уголовного кодекса (заведомо неправдивая информация о совершении преступления).

"Соответствующее заявление о возбуждении уголовного дела (против Тимошенко и Сивульского) от народных депутатов (членов ПР) к Генеральной прокуратуре будет подано сегодня (19 июня)", - сказала Лукаш.

При этом она отметила, что ПР не может обжаловать в суде информацию о финансовых злоупотреблениях, изложенную в акте ГлавКРУ, так как акты ревизий не имеют обязательного для исполнения характера.

"Следовательно, обнародованные утверждения о якобы обнаруженных ГлавКРУ злоупотреблениях на сумму 10,2 млрд гривен рассчитаны на то, что опровергнуть их в судебном порядке невозможно", - считает Лукаш.



Депутат сказала, что ПР рассчитывает получить соответствующую законную реакцию Генпрокуратуры до 29 июня, так как статья 97 Уголовно-процессуального кодекса предусматривает рассмотрение дела и принятия решения в срок не превышающий 10 дней.

18 июня Главное контрольно-ревизионное управление обвинило Бойко, Тулуба и Деркача в финансовых злоупотреблениях на сумму 10,2 млрд гривень.

https://zaxid.net/protiv_timoshenko_hotyat_vozbudit_ugolovnoe_delo_n1192371

І хто тоді підтримав Тимошенко?

Дрищі завжди грали на одній дуді з ригоаналами...

І тепер ще минулі дрищі щось вякають..  :bueee:
 
   
І поки що в онлайні, для Дідусів,
Ви, коли намагались"розмазали в ефірі" , також рядом фотографувались би з опонентом?

Вчи матчасть!  :punish:

Тимошенко і Медведчук. Розшифровка ефіру ''Радіо Свобода''


Прага-Київ, 23 січня 2002 - "Свобода": Сьогодні в нас гостюють колишній віце-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, та колишній віце-спікер парламенту Віктор Медведчук. Ми нашу розмову поділимо на три блоки - на особистий, так би мовити, загальнополітичний і прогнозуючий. Але, доки дійдемо до цього, я хочу таку коротеньку преамбулу.

Юлія Тимошенко: Власне кажучи, ми і зібралися тут трошки поговорити про владу, тому що і Віктор Володимирович і наша команда дійсно намагаються іти до влади. І враховуючи, що потрібно максимально використати можливість спілкування, я б хотіла поставити Віктору Володимировичу таке питання, а чому він так не любить нашу Україну?

Чому він будучи віце-спікером, чому, будучи людиною, яка має фракцію в парламенті, чому він веде політику, яка руйнує Україну, яка знищує Україну. І я хотіла б зараз просто поставити Віктору Володимировичу конкретне питання...


"Свобода" : Пані Тимошенко, пробачте, але ви порушуєте правила гри. Ви у нас в гостях, і ми в вас питаємо, ви відповідаєте. Якщо ви хочете робити інтерв'ю з паном Медведчуком, будь-ласка, ми навіть можемо домовитися і таке зробити у нашому ефірі. Але ви скажіть мені, ви були при владі, що ви зробили для України, і що ви далі будете для неї робити? Що ви зробите для пересічного українського обивателя, який сьогодні сидить в холодній темній хаті і не має що їсти?

Юлія Тимошенко: Пані Ірино, коли я була в бюджетному комітеті, я перший раз переглянула усі доходи бюджету, знаючи чудово, як працює тіньова сфера, чудово розуміючи, як працює економіка, і вже перші мої кроки були на те, щоб майже на третину збільшити доходи державного бюджету. Мені не повірили, сказали, що це не можливо, і Віктор Володимирович, його фракція голосували проти цього бюджету, якій я пропонувала, але ж коли я прийшла в уряд, я довела своєю справою, що можна 10 млрд. грн. майже за півроку при шаленій протидії цих людей привезти до бюджету, і ми знаємо наслідки - і світло в оселях, і пенсії у людей, і заробітні плати.

Тому мені нічого соромитися моєї роботи. Але ж я хочу сказати, що дійсно мені хотілося б теж саме запитати у Віктора Володимировича, і я маю право, я ж не перший раз у вас у студії, і хочу запитати, чому ми постійно з екранів його телебачення чуємо про такий чудовий земельний кодекс? І я хочу просто поставити питання, Віктор Володимирович, скажіть будь-ласка, вас самого влаштовує цей земельний кодекс, який під вашим безпрецедентним тиском приймав парламент? Я хочу, щоб люди знали що це...

"Свобода": Пані Тимошенко, ми до земельного кодексу буквально через 7 хвилин переходимо. Він у нас тут в сценарії. Я мушу вам віддати належне, те, що ви зробили, коли були при владі, це усі визнають, і це загальновідомо, що завдяки вашій роботі і роботі інших членів уряду з'явилися зарплати, появилися пенсії, все працювало нормально. Але давайте надамо панові Медведчуку можливість відповісти на запитання, а до земельного кодексу, напевно, даю слово, зараз перейдемо. Пане Медведчук.

Юлія Тимошенко: До речі, ці 10 мільярдів, вони частково, значною мірою були вилучені саме з бізнесу, за яким стоїть Віктор Володимирович.


https://www.radiosvoboda.org/a/885805.html

Тому і дрищуть ригоанальні дрищепедріли на Тимошенко. 
   
Тимошенко бореться з Медведчуком ще з 2000 року... 

Чому її дрищі і порохаті її не підтримували?

Бо це ождна свора, як би вона не прикривалася білим одягом... 
 
А тепер коли Зеленський арештував його, вони продовжують ганьбити Тимошенко.   :X 

 
   
DiDUS  продовжуєш справу Деркача?
"Ету пєсню нє здушішь, нє убйошь"
   
Лимарь,  продовжуєш справу Деркача?
"Ету пєсню нє здушішь, нє убйошь"
   
Деркач до речі був куратором Януковича в Сумській області на виборах в 2009 році.

І він робив все, щоб до влади прийшов Янучарій, а не Тимошенко.

А дрищі його підтримували.   
   
І Порох хотів Деркача призначити начальником виборчого штаба в Сумській області.

Але народ виступив проти і він від нього відмазався...



Владислав Ивченко
http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/130920
01.04.2014 15:491277563
Штаб Порошенко на Сумщине возглавил Деркач?
Известный украинский журналист Сергей Лещенко сообщил о том, что куратором президентской компании Петра Порошенко на Сумщине будет нардеп Андрей Деркач.
Днем 1 апреля г-н Лещенко написал в фейсбуке: «Новости из штаба Порошенко. Куратором его президентской кампании в Сумской области будет некий Андрей Деркач - регионал, сын бывшего главы СБУ при Кучме, бывший бенефициар потоков в «Энергоатоме». Правая рука Деркача регионал Олег Бояринцев (депутат Сумского облсовета, -ред.) уже провел совещания с руководителями районных администраций Сумщины, работающих со времен Януковича, и призвал не писать заявления по собственному желанию - так как через два месяца придет их президент.
Деркач - второй после Фирташа одиозный деятель прошлого, который открыто выступил на стороне Порошенко».
Читайте каменти сумчан.

Лешка
01.04.2014 17:29
А в городе штаб Порошенко возглавил Панченко Сергей- бывший заммера Минаева.
Браво УДАР и Порошенко идете в "правельном" направлении.

Отакое
Отакое
01.04.2014 17:32
Да всьо харашо, тока хто ж галасавать будіть за єнтакій кангламєрат

Гость8778
Гость8778
01.04.2014 17:53
Владислав, это первоапрельская шутка?

Гость в горле кость
Гость в горле кость
01.04.2014 17:57
А я то думаю, что это Минаев так радостно раскудахтался на горизонте! Wink Теперь весь пазлик складывается в картинку...хреновую и вонючую, но это же политика,ребята... Smile

МегаГость
МегаГость
01.04.2014 18:00
Надеюсь это шутка..


А ось чому потім Деркач виступив проти Пороха, то вже інша справа.

Хоча Саакашвілі теж був за Пороха, обома руками, а потім чомусь став дуже проти.

Совпадєніє?

Нє думаю...  :-)o
   
ну що Деркач вже сидить, чи продовжує працювать?
   
Тимошенко бореться з Медведчуком ще з 2000 року... 
Дідусю, Ваші дописи - прояв   досвіду і розуму, поважаю Вас за Ваші погляди, хоча я  їх і не поділяю, Ви не флюгер і не вчорашній "синяк що став порохоботом", Вам респект, чавіть фактами прикоритних всегараздів...
   
Дідусю, Ваші дописи - прояв   досвіду і розуму, поважаю Вас за Ваші погляди, хоча я  їх і не поділяю, Ви не флюгер і не вчорашній "синяк що став порохоботом", Вам респект, чавіть фактами прикоритних всегараздів...

Дякую.  :friends:

Просто я знаю більше ніж деякі прикоритні...  :-)o

Останнє редагування: 27 червня 2022 19:56:39 від DiDUS
   
Правая рука Деркача регионал Олег Бояринцев
От Порошенко гад такой - даже в 2020году умудрялся российских агентов в руководство ЭнергоАтома назначать.. :)

   
От Порошенко гад такой - даже в 2020году умудрялся российских агентов в руководство ЭнергоАтома назначать.. :)
Показати зображення...

Нє, Порошенко цяця і в 2019, і в 2020, і в 2021.
Це Зеленський гад такой, бо як слідує зі скріну у вашому дописі, сенсанційно затримав праву руку Деркача в березні 2022
   
Деркач - регионал, сын бывшего главы СБУ при Кучме, бывший бенефициар потоков в «Энергоатоме». Правая рука Деркача регионал Олег Бояринцев (депутат
Це про дубінського?
   
Це про дубінського?

Звідки у вас не моя цитата?
   
про те що Деркач це кацапський крот відомо вже 2 роки
хто весь цей час його прикривав?
і чому лишили злити тільки зараз?
чому досі не сидить?
питання риторичні ..
   
Як це сидить? А раптом він покази дасть як два роки тому  хтось його команду в НАЕК призначав і за які такі послуги чи заслуги? Чи  як його юриста котрого він за руку привів і котрий в енергетиці повний нуль, цей хтось миністром зробив?  Або як хтось  команду давав затриманого Бояринцева відпустити..  Кому воно потрібно в цій державі, якщо у цього "хтось" призвіще починається не на "По" та закінчується не на "рошенко"?  :) 
   
про те що Деркач це кацапський крот відомо вже 2 роки
хто весь цей час його прикривав?
і чому лишили злити тільки зараз?
чому досі не сидить?
питання риторичні ..

А що тоді робило СБУ попередньої влади?

Не знали, хто такий Деркач?

Ну і Деркач на виборах був за Пороха.

Звісно ж треба було йому віддячити...

А гетьман навіть його начальником свого штаба хотів поставити.
Владислав Ивченко
http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/130920
01.04.2014 15:491277563
Штаб Порошенко на Сумщине возглавил Деркач?
Известный украинский журналист Сергей Лещенко сообщил о том, что куратором президентской компании Петра Порошенко на Сумщине будет нардеп Андрей Деркач.
Днем 1 апреля г-н Лещенко написал в фейсбуке: «Новости из штаба Порошенко. Куратором его президентской кампании в Сумской области будет некий Андрей Деркач - регионал, сын бывшего главы СБУ при Кучме, бывший бенефициар потоков в «Энергоатоме». Правая рука Деркача регионал Олег Бояринцев (депутат Сумского облсовета, -ред.) уже провел совещания с руководителями районных администраций Сумщины, работающих со времен Януковича, и призвал не писать заявления по собственному желанию - так как через два месяца придет их президент.
Деркач - второй после Фирташа одиозный деятель прошлого, который открыто выступил на стороне Порошенко».
   
І я скажу, чому Деркач почав війну проти Пороха.

Бо Порох дещо, обіцяв йому. Але обіцянки не виконав.

Теж саме і з Саакашвілі.

Совпадєніє?

Нє думаю....

Тому для першого Порох став жмуруком, для другого - баригою..
  :-)o
   
А потім щось пішло на так і дірки плівкача почали облічять Порошенка. І не тільки Порошенка. А один діючий високопосадових навіть завірив, що це ще не все. Ну, й ті, що зараз гучно і з малюнками облічяють плівкача, беззаперечно вірили йому. Вони й зараз вірять, але признаватися в тому тепер моветон.
   
Нє, Порошенко цяця і в 2019, і в 2020, і в 2021.
Це Зеленський гад такой, бо як слідує зі скріну у вашому дописі, сенсанційно затримав праву руку Деркача в березні 2022
А в 2020 сенсаційно відкрив справу Байдена - Порошенка.
   
І я скажу, чому Деркач почав війну проти Пороха.

Бо Порох дещо, обіцяв йому. Але обіцянки не виконав.
 
Деркач діяв по завданню ФСБ, а придурки підхопили і виконали це завдання - відкрили справу проти Байдена.
   
І я скажу, чому Деркач почав війну проти Пороха.


Я дивлюся, як юлька зійшла на гівно, ти до зелених перебрався.

Війну проти Пороха почав твій новий партайгеноссе. А робить він це руками Деркача.
Пора тобі бабусь на пенсію, читай мемуари.
Отут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025759.0

   
А гетьман навіть його начальником свого штаба хотів :weep:  поставити.
Владислав Ивченко
http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/130920
01.04.2014 15:491277563
Штаб Порошенко на Сумщине возглавил Деркач?
Известный украинский журналист Сергей Лещенко сообщил о том, что куратором президентской компании Петра Порошенко на Сумщине будет нардеп Андрей Деркач.
Днем 1 апреля г-н Лещенко написал в фейсбуке: «Новости из штаба Порошенко. Куратором его президентской кампании в Сумской области будет некий Андрей Деркач - регионал, сын бывшего главы СБУ при Кучме, бывший бенефициар потоков в «Энергоатоме». Правая рука Деркача регионал Олег Бояринцев
ну і як, поставив? і нагадай, що "г-н Лєщєнко" писав останні два роки про цих діячів, коли їх таки вже 'поставили'?
   
Деркач діяв по завданню ФСБ, а придурки підхопили і виконали це завдання - відкрили справу проти Байдена.

Підтримумав Пороха по завданню ФСБ?

Не дивно...  :pooh_lol:
   
Re: Вот вам и плевки деркача

І що ти тут побачив?  :fool:

Показати зображення...
Спробу відкараскатись від запитання.
   
Абтікай!  :punish:


Против Тимошенко хотят возбудить уголовное дело
— 16:40, 19 червня 2008 160 0
 

 
Партия регионов требует возбудить уголовное дело против премьер-министра Юлии Тимошенко и председателя КРУ Николая Сивульского.
Об этом отметила народный депутат от Партии регионов Елена Лукаш, - сообщили ZAXID.NET в пресс-службе ПР.

По словам депутата Рады от ПР Елены Лукаш в обвинениях Тимошенко и Сивульского присутствуют признаки преступления, предусмотренные частью 2 статьи 383 Уголовного кодекса (заведомо неправдивая информация о совершении преступления).

"Соответствующее заявление о возбуждении уголовного дела (против Тимошенко и Сивульского) от народных депутатов (членов ПР) к Генеральной прокуратуре будет подано сегодня (19 июня)", - сказала Лукаш.

При этом она отметила, что ПР не может обжаловать в суде информацию о финансовых злоупотреблениях, изложенную в акте ГлавКРУ, так как акты ревизий не имеют обязательного для исполнения характера.

"Следовательно, обнародованные утверждения о якобы обнаруженных ГлавКРУ злоупотреблениях на сумму 10,2 млрд гривен рассчитаны на то, что опровергнуть их в судебном порядке невозможно", - считает Лукаш.



Депутат сказала, что ПР рассчитывает получить соответствующую законную реакцию Генпрокуратуры до 29 июня, так как статья 97 Уголовно-процессуального кодекса предусматривает рассмотрение дела и принятия решения в срок не превышающий 10 дней.

18 июня Главное контрольно-ревизионное управление обвинило Бойко, Тулуба и Деркача в финансовых злоупотреблениях на сумму 10,2 млрд гривень.
https://zaxid.net/protiv_timoshenko_hotyat_vozbudit_ugolovnoe_delo_n1192371

І хто тоді підтримав Тимошенко?

Дрищі завжди грали на одній дуді з ригоаналами...

І тепер ще минулі дрищі щось вякають..  :bueee:
Фото з мудачуком було задовго до 2008 року. Спроба №2, і теж невдала.
   
Вчи матчасть!  :punish:

Тимошенко і Медведчук. Розшифровка ефіру ''Радіо Свобода''

Прага-Київ, 23 січня 2002 - "Свобода": Сьогодні в нас гостюють колишній віце-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, та колишній віце-спікер парламенту Віктор Медведчук. Ми нашу розмову поділимо на три блоки - на особистий, так би мовити, загальнополітичний і прогнозуючий. Але, доки дійдемо до цього, я хочу таку коротеньку преамбулу.

Юлія Тимошенко: Власне кажучи, ми і зібралися тут трошки поговорити про владу, тому що і Віктор Володимирович і наша команда дійсно намагаються іти до влади. І враховуючи, що потрібно максимально використати можливість спілкування, я б хотіла поставити Віктору Володимировичу таке питання, а чому він так не любить нашу Україну?

Чому він будучи віце-спікером, чому, будучи людиною, яка має фракцію в парламенті, чому він веде політику, яка руйнує Україну, яка знищує Україну. І я хотіла б зараз просто поставити Віктору Володимировичу конкретне питання...

"Свобода" : Пані Тимошенко, пробачте, але ви порушуєте правила гри. Ви у нас в гостях, і ми в вас питаємо, ви відповідаєте. Якщо ви хочете робити інтерв'ю з паном Медведчуком, будь-ласка, ми навіть можемо домовитися і таке зробити у нашому ефірі. Але ви скажіть мені, ви були при владі, що ви зробили для України, і що ви далі будете для неї робити? Що ви зробите для пересічного українського обивателя, який сьогодні сидить в холодній темній хаті і не має що їсти?

Юлія Тимошенко: Пані Ірино, коли я була в бюджетному комітеті, я перший раз переглянула усі доходи бюджету, знаючи чудово, як працює тіньова сфера, чудово розуміючи, як працює економіка, і вже перші мої кроки були на те, щоб майже на третину збільшити доходи державного бюджету. Мені не повірили, сказали, що це не можливо, і Віктор Володимирович, його фракція голосували проти цього бюджету, якій я пропонувала, але ж коли я прийшла в уряд, я довела своєю справою, що можна 10 млрд. грн. майже за півроку при шаленій протидії цих людей привезти до бюджету, і ми знаємо наслідки - і світло в оселях, і пенсії у людей, і заробітні плати.

Тому мені нічого соромитися моєї роботи. Але ж я хочу сказати, що дійсно мені хотілося б теж саме запитати у Віктора Володимировича, і я маю право, я ж не перший раз у вас у студії, і хочу запитати, чому ми постійно з екранів його телебачення чуємо про такий чудовий земельний кодекс? І я хочу просто поставити питання, Віктор Володимирович, скажіть будь-ласка, вас самого влаштовує цей земельний кодекс, який під вашим безпрецедентним тиском приймав парламент? Я хочу, щоб люди знали що це...

"Свобода": Пані Тимошенко, ми до земельного кодексу буквально через 7 хвилин переходимо. Він у нас тут в сценарії. Я мушу вам віддати належне, те, що ви зробили, коли були при владі, це усі визнають, і це загальновідомо, що завдяки вашій роботі і роботі інших членів уряду з'явилися зарплати, появилися пенсії, все працювало нормально. Але давайте надамо панові Медведчуку можливість відповісти на запитання, а до земельного кодексу, напевно, даю слово, зараз перейдемо. Пане Медведчук.

Юлія Тимошенко: До речі, ці 10 мільярдів, вони частково, значною мірою були вилучені саме з бізнесу, за яким стоїть Віктор Володимирович.

https://www.radiosvoboda.org/a/885805.html

Тому і дрищуть ригоанальні дрищепедріли на Тимошенко. 
Вони вдвох мило позують на камеру.
До речі, Ви так і не відповіли, чи зробили б таке саме фото з непримиримим опонентом?
Скажіть просто - так чи ні.
Але, гадаю, Ви не спроможні відповісти прямо на таке просте питання  :)
   
Вони вдвох мило позують на камеру.
До речі, Ви так і не відповіли, чи зробили б таке саме фото з непримиримим опонентом?
Скажіть просто - так чи ні.
Але, гадаю, Ви не спроможні відповісти прямо на таке просте питання  :)
ще спитайте реакцію Тимошенки на закриття каналів Медведчука, а потім посадку під домашній арешт, карну справу. Голосування в унісон з медве блоком в раді.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія