Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як би там не було, а треба бути послідовним, тому мабуть буду голосувати за Слугу Народу.

Якщо вони мене обмануть це буде їх вина, а нем моя.
Ті речі які вони декларуюють, я їх цілком підтримую.
Я розумію, що не все можливо вдасться зробити з різних причин.
Але обман, це коли обіцяли одне, а роблять протилежне, такого я не прощаю.
Я завжди схильний людям довіряти, але якщо я до когось втратив довіру, то довіри вже ніколи не повернути. 
   
я сам абманиваться рад....

Хочете змін і молодих при владі, то попробуйте за Вакарчука. Як управлінець,  він нічим не гірший і не кращий від Зеленського, але точно не рускомірєц, як той....  Але якщо дуже хочеться ще раз вступити у відверте лайно - ну то бог вам суддя....
   
Дубинянський тобі в руки =)  ====> сад там )
   
я сам абманиваться рад....
так, оця совкова відрижка, коли тебе постійно примушують доводитти, що ти не верблюд, її давно потрібно позбутися.
   
за СН й так проголосує манюпас пролетаріат.

не можна давати багато влади.
тому краще ще подумати.
   
Я противник презумпції винуватості.
А порошки тягнуть нас назад в совкове болото і безкультур'є
   
Я противник презумпції винуватості.
А порошки тягнуть нас назад в совкове болото і безкультур'є

порошків вже нема.
окстітєсь...
   
Подивимось.

Наприклад журналісти знайдуть сумнівних людей у першій опублікованій сотні, і ЗЕ відмовиться їх прибрати. Тоді я зміню думку.

Але поки все наче ок.
   
Подивимось.

Наприклад журналісти знайдуть сумнівних людей у першій опублікованій сотні, і ЗЕ відмовиться їх прибрати. Тоді я зміню думку.

Але поки все наче ок.
Згідний, тому і пишу, що мабуть, бо це буде протирічити тому, що декларує Зеленський, а саме очищенню і перезавантаженню влади.
   
Зе потому и спешит на выборы потому как таких долбоебов среди его фанатов хватает
За пол года с ним все станет ясно
даже людям которые называют себя аналитиками
   
Зе потому и спешит на выборы потому как таких долбоебов среди его фанатов хватает
За пол года с ним все станет ясно
даже людям которые называют себя аналитиками
Порошнеко втратив мою довіру, тепер він може всратися, але мого голосу він не отримає, як і багато інших.
   
Порошнеко втратив мою довіру, тепер він може всратися, але мого голосу він не отримає, як і багато інших.
А я за него и не голосовал
   
Ті речі які вони декларуюють, я їх цілком підтримую
А які речі вони декларують, якщо це не дуже секретна таємниця?
Бо я нічого конретного не чув взагалі.
   
Порошнеко втратив мою довіру, тепер він може всратися, але мого голосу він не отримає, як і багато інших.

Знову все зводиться до Порошенка. Для вас мало партій йде до ВР, щоб знову обмежуватись вибором "Слуга народа" або "Європейська солідарність".
   
А які речі вони декларують, якщо це не дуже секретна таємниця?
Бо я нічого конретного не чув взагалі.
Читай програму Зеленського, слухай що він говорить, я так розумію програмама партії ідентична програмі Зеленського.
   
А які речі вони декларують, якщо це не дуже секретна таємниця?
Бо я нічого конретного не чув взагалі.

+1

Навіть знайомі зелепуки не можуть пояснити чого вони чекають від зе.
   
Знову все зводиться до Порошенка. Для вас мало партій йде до ВР, щоб знову обмежуватись вибором "Слуга народа" або "Європейська солідарність".

новая методичка Зеботов.."дадим даверие..презумпция невиновности.."бла-бла..а то мало бiди вiн за мiсяц зробив..i що воно i далi буде робити (тобто нiчого хорошого) це ж ясно як день
   
я сам абманиваться рад....

Хочете змін і молодих при владі, то попробуйте за Вакарчука. Як управлінець,  він нічим не гірший і не кращий від Зеленського, але точно не рускомірєц, як той....  Але якщо дуже хочеться ще раз вступити у відверте лайно - ну то бог вам суддя....
Хер там, Вакарчук на відміну від Зе, вчевся держкеруванню, і не один рік, Я думаю шо в розумінні вектору руху дежави різниця між ними десь на порядок, на користь Вакарчука...
   
А які речі вони декларують, якщо це не дуже секретна таємниця?
Бо я нічого конретного не чув взагалі.

а саме головне якими шляхами це будемо робити?..якщо знову клепати свій велосипед,то ну його...
   
Читай програму Зеленського, слухай що він говорить, я так розумію програмама партії ідентична програмі Зеленського.

Тут ти обережніше з порадами.  :)
   
новая методичка Зеботов.."дадим даверие..презумпция невиновности.."бла-бла..а то мало бiди вiн за мiсяц зробив..i що воно i далi буде робити (тобто нiчого хорошого) це ж ясно як день
біда тільки в хворих мізках порохоботів. особисто я ніякої біди не бачу.
   
Хер там, Вакарчук на відміну від Зе, вчевся держкеруванню, і не один рік, Я думаю шо в розумінні вектору руху дежави різниця між ними десь на порядок, на користь Вакарчука...
Вибачай, Вакарчук вже шмарклі в раді жвував, я йому не довіряю. Не боєць.
   
біда тільки в хворих мізках порохоботів. особисто я ніякої біди не бачу.

отi крапельки на Зе-фейсах тiльки вам здаються росою...
   
отi крапельки на Зе-фейсах тiльки вам здаються росою...
поки що сцяв у очі тільки барига, і вам, порохоботам, схоже це подобається.
   
буду за націоналістів голосувати
   
Читай програму Зеленського, слухай що він говорить, я так розумію програмама партії ідентична програмі Зеленського.
А де можна прочитати, друже, програму кандидата в президенти Зеленського та програму партії СН?
Підкажи будь, ласка...
   
Вибачай, Вакарчук вже шмарклі в раді жвував, я йому не довіряю. Не боєць.

ага Зе! значить "боєць"....  :laugh:    Якого постійно куратори смикають за сорочку і штани.... :lol:

Навіть якщо він і дійсно боєць, то боротись він буде сугубо тільки за руській мір в Україні. Все інше йому чуже....
   
ага Зе! значить "боєць"....  :laugh:    Якого постійно куратори смикають за сорочку і штани.... :lol:

Навіть якщо він і дійсно боєць, то боротись він буде сугубо тільки за руській мір в Україні. Все інше йому чуже....
Ніхто його не смикає, йому радять як і що робити, а він приймає рішення.
Ніхто не народжується президентом, ним стають, і це нормально коли людина користується порадами експертів та знавців, щоб увійти в курс справи.
Окремі помилки на етапі вступу в посаду цілком звчиайна річ
   
Ніхто його не смикає, йому радять як і що робити, а він приймає рішення.
Ніхто не народжується президентом, ним стають, і це нормально коли людина користується порадами експертів та знавців, щоб увійти в курс справи.
Окремі помилки на етапі вступу в посаду цілком звчиайна річ
Друже, так як там з програмою партії СН?

Бо на сайті партії програми нема.
   
Якщо вони мене обмануть це буде їх вина, а нем моя.
Ті речі які вони декларуюють, я їх цілком підтримую.

а хіба вони вам щось конкретне обіцяють ?

все що вони обіцяють - це:
1. кацапський реванш
2. розтрата грошей на популізм та проекти за ради піару
3. приведення до влади нових аферистів та дрочунів на РФ

що там ще забув ?


по суті це продовження грабування країни прискореними темпами, просто трішки іншими людьми ніж за Петра

   
Друже, так як там з програмою партії СН?

Бо на сайті партії програми нема.
Тебе, що в гуглі забанили?
Є передвиборча програма Зеленського.
Є ютуб канад Зе! Президент.
Є група в фейсбуці.
Є сайти партії Слуга Народу.
Зараз оголосили постпраймеріз і виклали сотню кандидатів по спискам.
Бери, копай, інформуй, недостойних обіцяють виключити.
Інформації більш ніж достатньо щоб зрозуміти чого хочуть і чим дихають у Зеленського.
На відміну від бариги і вакарчука, які тільки шмарклі жують, та відбуваються загальними фразами та відбитими лозунгами.  (td)
   
Перший номер накуй!
Одне із нових облич молодих "регіоналів" — син нині вже покійного засновника Центру політичного і економічного аналізу Дмитро Разумков, 22 роки.
— Мой отец никогда не скрывал, что он больше тяготеет к Росии, а не к Западу. Я могу сказать с уверенностью, что я сын пророссийского отца, — заявив Дмитро. Він став членом Союзу молоді регіонів України, бо підтримує надання російській статусу другої державної.
https://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_anukovichmolodshij-pro-svij-pershij-zarobitok/105332
   
Та ти,Аналітік,з гівна й не вилазило. Покитьок.
   
Є сайти партії Слуга Народу.
Так покажи мені і всім іншим також, де на сайті партії ЗН https://sluganarodu.ua/candidates знаходиться програма партії ЗН.
А без цього всі твої поради гімна варті, як казав колись Йозеф Швейк.
   
Та ти,Аналітік,з гівна й не вилазило. Покитьок.
Правильно:покидьок
   
Якщо вони мене обмануть це буде їх вина, а нем моя....

Ні, східна мудрість наголошує, що якщо тебе хтось обманув один раз, то це вина того, хто обманув. Якщо двічі - то це вже твоя вина.
   
Первые шаги не комильфо.Идеального ничего не бывает но все же :Богдан,Кучма,Хомчак....Это не то что хотели от слуги народа ,далеко не то.Давайте смотреть реально:глядя на назначения ,всем рулит Беня.Так что прав был Доярков.
   
Якщо вони мене обмануть це буде їх вина, а нем моя.
Ті речі які вони декларуюють, я їх цілком підтримую.
Я розумію, що не все можливо вдасться зробити з різних причин.
Але обман, це коли обіцяли одне, а роблять протилежне, такого я не прощаю.
Я завжди схильний людям довіряти, але якщо я до когось втратив довіру, то довіри вже ніколи не повернути. 

Зачетный троллинг !  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія