Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук сказал по поводу ЯО

Говорит его вынудили и Гор прямым текстом сказал что если не откажетесь,то будут санкции и удушение всеми способами.Да и управление было у кацапов,а у нас просто стояли
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

управление было у кацапов,а у нас просто стояли
Так и было.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Він це вже другий десяток років повторює.
Про США правда - вони вимагали, нерозповсюдження їх інтерес.
А про керування дурня, якщо у тебе ракета стоїть то взяти її під контроль не така вже і складна задача.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Він це вже другий десяток років повторює.
Про США правда - вони вимагали, нерозповсюдження їх інтерес.
А про керування дурня, якщо у тебе ракета стоїть то взяти її під контроль не така вже і складна задача.

Ну там какие то шифры и как то закодировано под конкретную цель,как я понял и это было в руках кацапов.Я просто к тому что похоже что весь вой про просранное ЯО сильно преувеличен
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО


не чего ему оправдываться..

ни кто и в страшном сне не мог такое предположить
агрессию рф

второе

ну было бы сейчас ядерное и что?
они в крым, а мы херяк по москве, да? 
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну там какие то шифры и как то закодировано под конкретную цель,как я понял и это было в руках кацапов.Я просто к тому что похоже что весь вой про просранное ЯО сильно преувеличен

На заміну всього лише бумажка. Кідалово.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО


не чего ему оправдываться..

ни кто и в страшном сне не мог такое предположить
агрессию рф

второе

ну было бы сейчас ядерное и что?
они в крым, а мы херяк по москве, да? 

Чому тільки по Москві?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

На заміну всього лише бумажка. Кідалово.

ось це його головний пройоб.  Якщо дійсно не могли втримати ЯЗ (майже вірю) то чому не виторгували за нього справжні гарантії безпеки, а не туалетний папір. 
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну там какие то шифры и как то закодировано под конкретную цель,как я понял и это было в руках кацапов.Я просто к тому что похоже что весь вой про просранное ЯО сильно преувеличен

ну закодовано і що?
ракета от же ж вона, роби з нею що хочеш, викидай будь яку частину, міняй на будь-яку іншу, ніхто не завадить
інша справа що це грошей коштує
яких в України не стало чомусь

а завивання... то таке,
наявність ЯЗ в 2014 році нас би від кацапів ніяк не врятувала
так позаламувати руки "а вони б боялись, вони б не насмілились" можна тільки це не з великого розуму,
кацапам нічого боятись було тоді і нічого зараз   
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

ось це його головний пройоб.  Якщо дійсно не могли втримати ЯЗ (майже вірю) то чому не виторгували за нього справжні гарантії безпеки, а не туалетний папір. 

тот проеб давно минувших дней..
а ни кто же войну не объявил, военное положение не ввел, поезд киев - москва не отменял
то какие претензии до подписантов?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну там какие то шифры и как то закодировано под конкретную цель,как я понял и это было в руках кацапов.Я просто к тому что похоже что весь вой про просранное ЯО сильно преувеличен

Є боєголовка.
Є спосіб привести її в дію.
Є засоби доставки. Я так розумію, в руках Росії було керування ракетами.

Що заважало просто зняти боєголовку і використати як авіабомбу? Або встановити на іншу ракету, якою ми могли б керувати? Не кажучи про те що і ракети при великому бажанні перенастроїти можна...

Думаю один підземний ядерний вибух в свій час просто для демонстрації можливостей запобіг би подіям 2014 року... І світ реагував би інакше...
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Говорит его вынудили и Гор прямым текстом сказал что если не откажетесь,то будут санкции и удушение всеми способами.Да и управление было у кацапов,а у нас просто стояли

Правління кравчука прийшлось на час наївних сподівань штатів в потеплінні відносин з мордором.  Амери з кацапами й вирішили роззброїти козаченьок. Напівмертвих  кацапів потрібно було добивати , та передати управління ракетами в вашингтон.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Забавно как даже в такой теме Стрендж за кацапов.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

ну закодовано і що?
ракета от же ж вона, роби з нею що хочеш, викидай будь яку частину, міняй на будь-яку іншу, ніхто не завадить
інша справа що це грошей коштує
яких в України не стало чомусь

а завивання... то таке,
наявність ЯЗ в 2014 році нас би від кацапів ніяк не врятувала
так позаламувати руки "а вони б боялись, вони б не насмілились" можна тільки це не з великого розуму,
кацапам нічого боятись було тоді і нічого зараз 

Ну США в Афганістан влізли, Ірак розкатали, Іран плющать, а Пончика не рухають чогось... Співпадіння?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук сказал правду. Клинтон был горой за кацапов. хуйло потом с ним за это не раз расплатился
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук - мудак
це всі знають
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Та хер х ними - ракетами!
Папери треба було грамотно, надійно.. як в собачому серці!
А то " я не я, і кнопка не в мене".
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну США в Афганістан влізли, Ірак розкатали, Іран плющать, а Пончика не рухають чогось... Співпадіння?

Ні, це не збіг, це відсутність здатності до логічного мислення у авторів таких побудов.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

тот проеб давно минувших дней..
а ни кто же войну не объявил, военное положение не ввел, поезд киев - москва не отменял
то какие претензии до подписантов?

Їх підписами підтерлися, вони проковтнули - поганий прецедент. Україну - "обдурили дурака на чотири кулака"  :laugh:  От і все.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ні, це не збіг, це відсутність здатності до логічного мислення у авторів таких побудов.

Може трохи розвинете свою логічну думку?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

ни кто и в страшном сне не мог такое предположить
агрессию рф  
Під бокои вже було пимири на багнетах 14 армії лебедя, а ми такі наївні
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук сказав?
і що?
яке удушеніє?
яке управління у Москві, якщо тактична ЯЗ активується на місці, а в нас її було трохи менше, ніж до.уя?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

тот проеб давно минувших дней..
а ни кто же войну не объявил, военное положение не ввел, поезд киев - москва не отменял
то какие претензии до подписантов?

всі пройоби наступних керманичів України тягнуться  з тих перших пройобів. Тому, що, як Кравчук,  сповідували доктрину, що кацап друг а не ворог. 
Геть від Москви - найправильніша доктрина, але її забули, натомість їздять дотепер на роботу до Москви і втрачають людей і території.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

ну было бы сейчас ядерное и что?
они в крым, а мы херяк по москве, да?
А Шуфрич з Юльою пропонували в 2014 :rotate:
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук сказав?
і що?
яке удушеніє?
яке управління у Москві, якщо тактична ЯЗ активується на місці, а в нас її було трохи менше, ніж до.уя?

Теж це дивує - були різні дрібні заряди аж до артилерійських снарядів - всі керувалися з Москви?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну США в Афганістан влізли, Ірак розкатали, Іран плющать, а Пончика не рухають чогось... Співпадіння?
тим більше, що пончик а них під боком.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО


не чего ему оправдываться..

ни кто и в страшном сне не мог такое предположить
агрессию рф

второе

ну было бы сейчас ядерное и что?
они в крым, а мы херяк по москве, да? 

а чим погано?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Може трохи розвинете свою логічну думку?

що я маю розвивати?
відсутність причинно-наслідкового зв'язку між ЯЗ і відсутністю війни в Кореї?
ну так нема там такого зв'язку названі країни підібрані довільно
чомусь серед них нема Куби, Венесуели, В'єтнаму, бо тоді псевдологічна побудова про "збіг" втрачає смисл   

таким робом будуються всі теорії змови і  псевдонаукові відкриття про пласку Землю
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну і якщо керування з Москви ну ніяк неможливо усунути було - чому тоді так форсували здачу ЯЗ? Без керування це ж просто металобрухт, нє? 8-:
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

що я маю розвивати?
відсутність причинно-наслідкового зв'язку між ЯЗ і відсутністю війни в Кореї?
ну так нема там такого зв'язку названі країни підібрані довільно
чомусь серед них нема Куби, Венесуели, В'єтнаму, бо тоді псевдологічна побудова про "збіг" втрачає смисл 

А запуски ракет КНДР і авіаносці США? Тоді тут багато хто вангував початок війни... Іран більшу загрозу представляє для США?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

тим більше, що пончик а них під боком.

А Іран в протилежній точці глобуса майже
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

А запуски ракет КНДР і авіаносці США? Тоді тут багато хто вангував початок війни... Іран більшу загрозу представляє для США?

Ну ти хоч по 20 грн. зібрав з тих вагователів чи просто досі віриш у їх прогнози?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Говорит его вынудили и Гор прямым текстом сказал что если не откажетесь,то будут санкции и удушение всеми способами.Да и управление было у кацапов,а у нас просто стояли

от це і є суха та рафінована правда.
ЯЗ біла в Україні, але її ніколи не було у України.
І отримати її не було жодного шансу
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну ти хоч по 20 грн. зібрав з тих вагователів чи просто досі віриш у їх прогнози?

А авіаносці для чого були? Каталися просто, виробляли ресурс? Це ж не 20 грн коштувало?
Як скажений пес буде бризкати слиною і погрожувати Вас вкусити, яка буде Ваша реакція? Будете чекати поки переказиться?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ну вам же ясно сказали. Большой друг Украины Клинтон пригрозил санкциями. А зубожили явно не обладают железной выдержкой.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

от це і є суха та рафінована правда.
ЯЗ біла в Україні, але її ніколи не було у України.
І отримати її не було жодного шансу

А чого тоді форсували здачу ЯЗ? Україна мала б сама навколішки приповзти щоб її позбавили небезпечного металобрухту? 8-:

 
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

от це і є суха та рафінована правда.
ЯЗ біла в Україні, але її ніколи не було у України.
І отримати її не було жодного шансу

повна і рафінова дурня
лом в кришку люка - і ракєти нє должни взлєтєть
і ось вам частина управління в наших руках
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

А чого тоді форсували здачу ЯЗ? Україна мала б сама навколішки приповзти щоб її позбавили небезпечного металобрухту? 8-:

Что бы не продали налево.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Что бы не продали налево.

Ну так керування в руках москалів і "отримати її не було жодного шансу" за словами деяких - кому вона така потрібна? Хто її купить?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

А авіаносці для чого були? Каталися просто, виробляли ресурс? Це ж не 20 грн коштувало?
Як скажений пес буде бризкати слиною і погрожувати Вас вкусити, яка буде Ваша реакція? Будете чекати поки переказиться?

Я не знаю при чому тут авіаносці,
ти хотів щоб я пояснив тобі дурниці псевдологічної побудови від вангователів,
я пояснив, але ні Куба, ні В'єтнам, ні Венесуела тебе не турбують,
тепер я повинен тобі пояснити для чого авіаносці?

Звернись до вангователів вони тобі намалюють просту і доступну картинку збігів. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія