Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Зеленський.

То Рєзніков програв парі чи ні?
   
Так Розенблат дружбан Порошенко

 А що, Порошенко вже став чистокровним українцем? Треба вже аналіз крові брати чи шо.
   
Та хулі там той Розенблат. Чи ви думаєте тільки він платив відкати, а решта працювала без цьогого.  :lol:

Не про те ви думаєте...

Він єврей, йому не можна було, націоналісти не пробачать такого
   
Так Розенблат дружбан Порошенко
Да? То Порошенко дозволив посадити свого друга?
   
то що хуйло рятівник? врятує Україну від Зе ? 
Чому від Зе, від Порошенка.. Нє?
   

Вікторія Сюмар:
28 січня 2022 року. Один з останніх днів уряду в Раді.

 Питаю міністра Рєзнікова:

- Чому ви не підтримуєте наш проект з негайного збільшення фінансування армії і закупівлі зброї на тлі попередження західних розвідок про велике вторгненння? Це ж ваше міністерство…

- Це не вторгнення, а велика паніка у вас в голові - відповідає міністр оборони воюючої країни… - І грошей армії достатньо.

За два дні, коли вже всім було очевидно, що вторгнення буде от-от, міністр в ефірі ТБ розповідав про «відсутність ударного угруповування в Білорусі»… Розповідав спокійно, без паніки.

Це обернулося країні страшною панікою 24 лютого і страшними втратами. Це коштувало нам Бучу, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Демидів, Іванків і багато інших міст і сіл з закатованими тисячами українців…

Не писатиму тут навіть про південь, де дуже були потрібні артилерія та міни…

І навіть не буду про яйця та передплачені наперед мільярди за непоставлену зброю… Все це українці не забудуть ніколи.

Прощавайте міністр Рєзніков. Ви будете тішити себе тим, що багато працювали у Рамштайні та ще десь. Це напевно так.

Але вам доведеться жити також і з тим, як ви особисто готували армію і країну до великої і страшної війни… Ви були міністром задовго до того, і саме вам союзники за півроку показували плани і напрямки наступу росіян. Ви знали звідки то буде і чим…

Я тоді поклала вам підрахунки скільки треба грошей і зброї для ЗСУ. Ми багато над цим працювали, разом з нашими військовими. Ви демонстративно відвернули голову.

Життя інколи все розставляє на свої місця. А помилки відповідальних політиків у війну коштують надто дорого.

Вивчіть це, зайвим не буде…
   
Чому від Зе, від Порошенка.. Нє?

Нє. Від Порошенка хуйло не рятував
   
Вікторія Сюмар:
За два дні, коли вже всім було очевидно, що вторгнення буде от-от, міністр в ефірі ТБ розповідав про «відсутність ударного угруповування в Білорусі»… Розповідав спокійно, без паніки.

Це обернулося країні страшною панікою 24 лютого і страшними втратами. Це коштувало нам Бучу, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Демидів, Іванків і багато інших міст і сіл з закатованими тисячами українців…



Залужный уже сто раз рассказывал, как готовились к войне
И еще не все рассказал, без сомнения
и кто хотел - из страны выехал, или переехал в западную Украину перед войной
И на стопервый раз выскакивает очередная пропагандистка и обвиняет, что не готовились

почему женщины-политики думают,
что если очень эмоционально транслировать дикую чушь,
то это проникнет в самую душу избирателя?
   
Странные люди... О чём здесь спорить? Когда военные цели подгоняются под политические, жди беды. И нет ничего хуже, чем наобещать, а потом не исполнить. Это о текущем моменте, так сказать, на фронтах.

Американцы создали альтернативные правоохранительные органы, поскольку имеющиеся  - это посмешище всей Европы, "мусора", "брелочники", т.н. прокуроры и судьи. Чем ответила влада? Щас состряпаем закончег, шоб отэтими усеми кАрупцонерами занимались "брелочники" и больше никто. 73% схавают под бодрые вскукареки о боротьбе, а мы тым часом прикоем своих и подоим всех остальных. Ну а америкацы... Ну дык мы погыгыкаем и отмажеся...

Ага, щас, ибо заипали. Если уже помошник конгрессмена на встрече с диаспорой говорит открытым текстом, что там, в Украине тоись, нарыли столько всего, что Конгресс начал ерепениться и даже вменяемых республиканцев трудно убедить голосовать за помощь Украине, то о чём идёт речь, господа панове?

Кстати, вышеупомянутый конгрессмен вроде на этой неделе будет в Киеве клизму ставить. Очень непростой конгрессмен, бывший ФБРовец, Шокина расследовал в Киеве. Тобто все свои патриотични бубумайцеры можно оставить для 73%. Дураки в Вашингтоне закончились. И не только там.

Останнє редагування: 5 вересня 2023 18:41:46 від Трололо
   
То шо, Резніков також найвеличніший міністр оборони ?

Йой бля......
   
То шо, Резніков також найвеличніший міністр оборони ?

Йой бля......
Усі найвеличніші, починаючи з Коломойського. І Шевченко з НБУ ( пам’ятаєте такого), і Степанов з МОЗу, і Дубінський, і Рєзніков, і Баканов… про Єрмака то вже і мови нема.
   

Вікторія Сюмар:
28 січня 2022 року. Один з останніх днів уряду в Раді.

 Питаю міністра Рєзнікова:

- Чому ви не підтримуєте наш проект з негайного збільшення фінансування армії і закупівлі зброї на тлі попередження західних розвідок про велике вторгненння? Це ж ваше міністерство…

- Це не вторгнення, а велика паніка у вас в голові - відповідає міністр оборони воюючої країни… - І грошей армії достатньо.

За два дні, коли вже всім було очевидно, що вторгнення буде от-от, міністр в ефірі ТБ розповідав про «відсутність ударного угруповування в Білорусі»… Розповідав спокійно, без паніки.

Це обернулося країні страшною панікою 24 лютого і страшними втратами. Це коштувало нам Бучу, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Демидів, Іванків і багато інших міст і сіл з закатованими тисячами українців…

Не писатиму тут навіть про південь, де дуже були потрібні артилерія та міни…

І навіть не буду про яйця та передплачені наперед мільярди за непоставлену зброю… Все це українці не забудуть ніколи.

Прощавайте міністр Рєзніков. Ви будете тішити себе тим, що багато працювали у Рамштайні та ще десь. Це напевно так.

Але вам доведеться жити також і з тим, як ви особисто готували армію і країну до великої і страшної війни… Ви були міністром задовго до того, і саме вам союзники за півроку показували плани і напрямки наступу росіян. Ви знали звідки то буде і чим…

Я тоді поклала вам підрахунки скільки треба грошей і зброї для ЗСУ. Ми багато над цим працювали, разом з нашими військовими. Ви демонстративно відвернули голову.

Життя інколи все розставляє на свої місця. А помилки відповідальних політиків у війну коштують надто дорого.

Вивчіть це, зайвим не буде…

Нах ці тупі висери тут копіпастити. краще звіт діяльності Сюмар подай, що подала , що зробила. Скільки на цю тупу курку держава витратила грошей...
   
Толковий міністр був, рошенкі на радість кацапам його з'їли..
   
Ну  і Зеля ступив , що зняв його
   
Борис Філатов

Дуже коротко.
Особисте.



Я б страшенно не хотів, щоб між «яйцями по 17 гривень» та «літньо-зимовими» куртками ми забули танки, далекобійні ракети, F-16 і внесок у ці процеси відставленого міністра оборони.

Олексію, пам'ятай: велике бачиться на відстані.

Дочекаймося твоїх мемуарів.

Ти мені обіцяв.



Шановні, щоб уникнути бана, деяким краще утриматися від коментарів.

Тут моя територія.
Кидайтеся лайном на своїх сторінках.
   
F-16 і внесок у ці процеси відставленого міністра оборони.

Олексію, пам'ятай: велике бачиться на відстані.


Шо таке, Ф-16 уже Резников построил или закупил?
   
Кстати, вышеупомянутый конгрессмен вроде на этой неделе будет в Киеве клизму ставить. Очень непростой конгрессмен, бывший ФБРовец, Шокина расследовал в Киеве. Тобто все свои патриотични бубумайцеры можно оставить для 73%. Дураки в Вашингтоне закончились. И не только там.

Для начала 80 миллиардов спижженых ковидных денег вашингтонские умники когда расследуют и дадут результаты?

Лэптоп хантера вашингтонские умники зачем прятали и биг гай Байдена отмазывали, просто так, случайно?

Продолжать?, у меня есть их для вас
   
Нє. Від Порошенка хуйло не рятував
То у нас 8 років війни не було?
   
Для начала 80 миллиардов спижженых ковидных денег вашингтонские умники когда расследуют и дадут результаты?

Лэптоп хантера вашингтонские умники зачем прятали и биг гай Байдена отмазывали, просто так, случайно?

Продолжать?, у меня есть их для вас

О, трампанзе в ветку запустили
   
Шарик72,  3 вересня 2023 22:24:14
Умерова призначать новим цапом відбувайлом


Новый громоотвод. Потом повесят всех собак и отправят в отставку.

Бо замена руководителя без изменения менталитета жителей часто не приводит к изменениям в результатах управления.

Сознание и ценности граждан тут первичны.


Новий міністр оборони України Рустем Умеров:
Нульова толерантність до корупції. Кожна вкрадена гривня коштує життя і безпеки наших воїнів.
Корупціонерів прирівнюють до терористів, і ніяких переговорів з терористами не ведеться.


-----

Ну, посмотрим, посмотрим....
   
мабуть гарна людиа якщо вата хфупу тут в гілці біситься.
Маю надію, що Джемільов з Чубаровим оцінять рошенівський шабаш в інеті з приводу цього призначення, та, нарешті, зроблять висновки з ким мають справу.
   
Маю надію, що Джемільов з Чубаровим оцінять рошенівський шабаш в інеті з приводу цього призначення, та, нарешті, зроблять висновки з ким мають справу.
Ідіот. ЄС голосувала за признчення Умерова. Питання стоїть в тому, чому Рєзнікова знімають не дочекавшись результатів розслідування ТСК і дають спокійно піти з поста якщо винний. Якщо невинний то чому знімають?.
   
Ідіот. ЄС голосувала за признчення Умерова. Питання стоїть в тому, чому Рєзнікова знімають не дочекавшись результатів розслідування ТСК і дають спокійно піти з поста якщо винний. Якщо невинний то чому знімають?.
Я читаю, що твоя ботоферма пише проти Умерова.
   
Я читаю, що твоя ботоферма пише проти Умерова.
У мене немає ботоферми. Не варто свої вади переносити на інших..
   
https://t.me/vert_i_call/13966
був просто концтабір, тепер буде цифровий
єКріпак
   
був просто концтабір, тепер буде цифровий
єКріпак
Перші виїжджали за 3-5к, далі 5-7к, зараз 12-15к, далі буде 20-25к  :S
   
Перші виїжджали за 3-5к, далі 5-7к, зараз 12-15к, далі буде 20-25к  :S
Не можу знайти тепер взагалі ніякого, прикрутили всі гайки простим смертним
   
Не можу знайти тепер взагалі ніякого, прикрутили всі гайки простим смертним

ну завжди можна спробувати переплисти тису, чи по лісосмузі ...
Тікали і з СССР, а там західний кордон охоронявся куда надійніше

 :lol:
   
цифровий єКріпак то майбутнє всього світу
   
потрібно взяти найкращі практики СССР щодо виїзду.

Має бути характеристика з роботи, від управдома, від первинної партійної організації, спеціальний дозвіл СБУ, кого там ще ?
має відбутись засідання спеціальної комісії, щодо благонадійності і оцінки шансів чи ти повернешся. І тоді давати дозвіл на виїзд.

 (tu)
   
потрібно взяти найкращі практики СССР щодо виїзду.

Має бути характеристика з роботи, від управдома, від первинної партійної організації, спеціальний дозвіл СБУ, кого там ще ?
має відбутись засідання спеціальної комісії, щодо благонадійності і оцінки шансів чи ти повернешся. І тоді давати дозвіл на виїзд.

 (tu)
Вперед, в минуле! (tu)
   
ну завжди можна спробувати переплисти тису, чи по лісосмузі ...
Тікали і з СССР, а там західний кордон охоронявся куда надійніше

 :lol:

подумав ось що я не дуже і правий щодо надійнішої охорони кордону при СССР, тоді не було таких технічних засобів як тепловізійних моніторві, прослушки і фіксації телефону в мережі, відеокамер понатикувано не було ...
   
Вперед, в минуле! (tu)

так ти думаєш я жартую ?
В мене знайомий працівник фонду виїжжав вперше.
Так його завернули бо немав всіх довідок і дозволів.
Він заїхав до мене в Уж в гості щоп то все роздрукувати ...
щоб ти розумів там близько 40 листків А4 було.
Із того що запамятав то Дозвіл Львівського воєнкома, Лист від чи то мерії чи облдержадміністраці ї, всі установчі документи благодійного фонду, інвойси і накладні того за чим їде, і ще купу договорів і т.д. документи за роки діяльності фонду з фотографіями щоб довести що фонд реальний
Випустили людина забрала те за чим їхала і повернулась

   
так ти думаєш я жартую ?
В мене знайомий працівник фонду виїжжав вперше.
Так його завернули бо немав всіх довідок і дозволів.
Він заїхав до мене в Уж в гості щоп то все роздрукувати ...
щоб ти розумів там близько 40 листків А4 було.
Із того що запамятав то Дозвіл Львівського воєнкома, Лист від чи то мерії чи облдержадміністраці ї, всі установчі документи благодійного фонду, інвойси і накладні того за чим їде, і ще купу договорів і т.д.
Випустили людина забрала те за чим їхала і повернулась
я волонтерив по області всю зиму
в лютому попросився виїхать, привезти гуманітарку, ну і, чого гріха таїть, сім"ю навідати.
внесли в шлях, зробили папери
і ніхуя. завернули. на кордоні мудило побачив в паспорті американську візу і сказав, шо я точно буду тікати.
так усе і закінчилось.
   
я волонтерив по області всю зиму
в лютому попросився виїхать, привезти гуманітарку, ну і, чого гріха таїть, сім"ю навідати.
внесли в шлях, зробили папери
і ніхуя. завернули. на кордоні мудило побачив в паспорті американську візу і сказав, шо я точно буду тікати.
так усе і закінчилось.

а що другий паспорт слабо було зробити ? чистий
   
а що другий паспорт слабо було зробити ? чистий
а я звідки знав, що вони до візи доєбуться?
як потім вияснилося, це у них якраз почали закручувати гайки за шлях, то завертали всіх підряд
у мене колегу з мого фонду, який мав з десяток виїздів і повернень тупо завернули через три дні просто так
   
а я звідки знав, що вони до візи доєбуться?
як потім вияснилося, це у них якраз почали закручувати гайки за шлях, то завертали всіх підряд
у мене колегу з мого фонду, який мав з десяток виїздів і повернень тупо завернули через три дні просто так

є таке, але повір те що я бачу тут по місцевих князьках нівкого нема ніяких проблем з виїздом, чи по бізнес чи на відпочинок ...
Всі прилаштувались у всіх все добре ... ну окрім ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія