Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
6 січня 2023 21:14:53
О, подібне я постив ще 2008 року, десь потонула темка у архівах....

І завжди в ній було малувато коментів, бо русоботи її обходять стороною, щоб не піднімати НАЙБОЛЮЧІШЕ! :nea:
Зараз теж, бачу, не густо, не те, що про внутрішні чвари в Україні - роздмухують, аж бігом
2
6 січня 2023 21:11:27
Відкрив ютюб, рекомендації в стилі хуйло програв, Україна пабєділа, і таке інше. Відкрив ФУП, Рашку вже фантазьори ділять. Якийся долбоєбізм, чи це якесь самозапевнення від нервів, але перегинає панство палку і ставить воза попереду досить кволої української конячини. Якщо це для психотерапії, то зрозуміти можна, якщо ні, зовсім інтернетний люд втратив відчуття реальності і вийшов в астрал.
Прол, ти якось не дуже замаскувався у проросійських пріоритетах? А розпад рфії продиктований самим її устроєм, не сьогодні так завтра, захід не буде спокійно дивитись, як дикуни сидять на ресурсах і їх не використовують
3
6 січня 2023 20:54:06
строго кажучи, жодного зобов'язання підтримувати Україну Захід і НАТО не мали.
США і Велика Британія - Будапештський меморандум.
Німеччина - історія з ПДЧ до НАТО 2008 року.
Так, зобов'язання радше моральні. Але достатні, щоб допомагати нам в теперішніх обсягах, ще і нарощувати.
Західним виборцям імпонує проактивна позиція.
Они и помогают только потому, что общественное мнение пока что (не устали еще!) на стороне Украины. Точно так же, как в 2014 их заставило немного пошевелиться с их юмористическими "санкциями" только сбитие рашидами их несчастного пассажирского Боинга, что вызвало взрыв общественного возмущения в их странах. А так был бы один дипконсерн и Рашка бы оттяпала пол Украины еще тогда.

Думаю, що навряд чи? :no2: 

Зараз наша війна якраз попала в "тренд" думок світових розвинених держав та іх багатіїв - як би так знайти привід і дістатися до колосального запасу неосвоєних корисних копалин та природніх багатств Оркостану. А Путлєр, дурник, взяв і напав). Тому зараз Захід так просто з них не злізе і буде добивати і добивати, поки вони не схлопнуться : :facepalm: Бо Бо опанувати 1/6 свфту - не жарт. І ми будемо не останніми в цій черзі, чим погано?

Ще Китай приєднається, коли злізе з паркану, звідки споглядав на трупи пропливаючих мимо ворогів :K
4
5 січня 2023 07:37:43
А скільки може працювати пересічний генератор на повній потужності? І який може працювати цілодобово? От що цікавить...
5
5 січня 2023 07:34:41
Правоохоронці викрили понад 10 високопосадовців, причетних до схеми розкрадання коштів на експорті українського зерна – за оцінками БЕБ збитки бюджету становлять 5,2 млрд грн.
Про це повідомили пресслужба Служби безпеки, Бюро економічної безпеки.
Серед осіб, залучених до організації оборудки, – заступник начальника одного з департаментів Державної митної служби та керівництво Одеської митниці.
Для реалізації схеми її учасники задіяли більше ніж 370 комерційних структур із ознаками фіктивності. Через них учасники схеми скуповували пшеницю у приватних фермерів, сільгосппідприємств та великих агрохолдингів. Після цього продукцію передавали через низку фірм-"прокладок" і збували зерно експортерам для продажу за кордон.
У період серпня-вересня 2022 року таким чином було вивезено понад 1 млн тонн зернових сумнівного походження через потужності зернових терміналів в Чорноморському, Південному та Одеському портах.
Зазначається, що БЕБ та Податкова направляли до Держмитслужби інформацію про ризикові операції, проте службовці їх проігнорували. За даними слідства, митники сприяли проведенню експорту зерна. Хоча в СБУ кажуть, що точна сума збитків ще розраховується, у БЕБ орієнтовні збитки за 2022 рік через недекларування доходу від експортних операцій у вигляді несплати податків оцінюють в 5,2 млрд грн. https://www.epravda.com.ua/news/2023/01/3/695675/
А чого на сайті БЕБ нема цієї інфи, а тільки в Тереграмі? Знову зраду розповюджуємо?
6
5 січня 2023 07:32:23
Кабінет Міністрів у 2023 році зменшить витрати на оплату працівників бюджетного сектору на 27%.
Про це йдеться у Меморандумі про економічну та фінансову політику у рамках нової моніторингової програми МВФ для України, опублікованому на сайті Мінфіну.
У документі наголошується, що виклики, з якими Україна стикається через війну, змушують уряд приймати тяжкі політичні рішення.
Необхідність концентрувати витрати на обороні та безпеці вимагає підвищення ефективності витрат та стримування фіскальних ризиків. Водночас потреби фінансування нових категорій витрат, пов’язаних з війною, у тому числі надання соціальної допомоги ВПО та ветеранам війни, а також відновлення та подолання наслідків агресії росії зростають.
«З огляду на майбутні обмеження ухвалено непросте політичне рішення — зменшити витрати на оплату праці працівників бюджетного сектору на 27 відсотків у номінальному вираженні порівняно з 2022 роком», — наголошується в Меморандумі.
Досягти скорочення витрат більш ніж на чверть планується як шляхом зменшення заробітної плати окремим категоріям працівників, так і через обмеження загальної кількості працівників.
Також уряд запровадив обмеження на збільшення соціальних виплат, дозволивши лише індексацію пенсії за правилами.
посилання є?
7
5 січня 2023 07:25:27
угу. Буде масовий ізход із депутатства. Підуть шукати собі більш оплачувану роботу
ага, на інших роботах треба працювати, або головою, або руками і сильно....
8
5 січня 2023 07:21:40
длектромобиль - это очень классная штука.
НО!
стоит понимать вот что - нужна БЕСКОНТАКТНАЯ ПЕРЕДАЧА энергии в авто.
выехал на дорогу - подключился и вперед.
+ небольшой блок автономного питания (оно же аккумуляторы). чисто - проехать 50 км. если какая-то авария с энергоснабжением на конкретной дороге.
Ну да, тогда, думаю, компактная передача предусматривает наличие в машине кроме места для запасного колеса и место для запасной зарядной батареи приличного размера (пока).
9
4 січня 2023 22:24:53
Війна закінчиться, коли НАТО вступить у війну, і ми спільно  візьмемо Мінськ, потім- Москву і там підпишемо акт капітуляції, а потім, і розпуску російської  педерації! Бажано, на руїнах кремля

Поки цього не станеться, війна буде продовжуватись бескінечно, можливо, з невеликими перервами
10
4 січня 2023 22:19:21
А хіба парламент у військовий час щось вирішує?

Просто не згадувати про них - і все!
11
4 січня 2023 22:14:35
Одне питання - яке відношення має старт-топ за 2014 рік сьогодні? Чи знову поступив наказ гебухи лякати східних українців постаттю Фаріон - так хер вам, воно вже не працює
12
4 січня 2023 17:14:26
https://www.radiosvoboda.org/a/31723686.html

ЗСУ підірвали на Київщині міст, щоб зупинити російські танки (відео)
Так, бо місток від Ірпеня до Ворзеля теж підірвали, бо там рашисти рвалися з Ворзеля на Житомирське шосе, в районі Дмитрівки ще купу битої техніки лишили
13
4 січня 2023 17:06:46
В гілочку запрошуються кацапські пропагндони і корисні ідіоти, що рвали дупи за трампанзів.
Яку відмазку вони знови вигадають аби знову агітувати проти допомоги Україні?

Дивно те, що такі промови собі дозволяють саме республіканці, які, згідно власної програми, мають підтримувати все, що на користь американькому ВПК. Який вони, зазвичай, представляють. Хіба що тим, що трамп і ко не є представниками поглядів Республіканської партії США?

Чи вони сподіваються після поразки України серйозно нагрітися на прямому військовому конфлікті США та росії, чи як це розуміти? Але це - ризиковані сподівання
14
22 березня 2022 19:40:06
Прокуроры чешут репу, как спасти свою недвижимость за рубежом, вряд ли жестоко накажут Невзорова
15
22 березня 2022 15:28:17
Якщо будуть відсторонювати разом із фсб, то можуть і вбити, як Чаушеску...Щоб не був знаменом
16
22 березня 2022 14:03:25
Честно скажу, я не вижу ни одного украинского политика, который на второй день вторжения не помчался бы в Минск подписывать этот самый Минск-3. Кроме президента Зеленского.
це ваше бачення, на яке ви маєте повне право,
а я навпаки не бачу нікого з колишніх президентів, крім овоча, та нікого з існуючих українських політиків, крм опзж, хто б в цих умовах при такому героїчному спротиві ЗСУ та всього українського народу побіг би підписувати мінськ-3
Тема не перестає бути актуальною, сьогодні Президент знову сказав про можливість перевовин з хуйло. але в контексті відмови НАТО закривати небо та іншого....
17
22 березня 2022 13:57:44
многие действительно не хотят понимать, что своей позицией, не проводящей никакой линии между активно и пассивно поддерживающими хуйла с одной стороны и хоть как-то протестующими -с другой, они объективно играют на стороне хуйла.
  До сраки їх протести на дивані.
  У них і телеведуча "протестує" аби санкції послабили.
  Байки про гарних кацапів не на часі.
 
той протест фсбешна акція для відволікання від злочинів в Маріуполі.
ну, хоч шось гуморне про війну
18
22 березня 2022 13:55:27
Наівняк
Смерть хуйла вирішить проблему короткостроково
А далі - можєм павтаріть
Так, але повторно вже не буде для нас неочікувано!
19
22 березня 2022 04:49:31
бульбафюрер сцить, не хоче шоб хуйло його делімітаризував нашими силами.
та і може статися, що генералітет вирішить що простіше луку кончить ніж самоутилізувіатися на фронті.
То не самоутилізуватися, а саме утилізуватися, українські заводи по утилізації працюють цілодобово)
20
22 березня 2022 04:47:31
Все ищет, как спрыгнуть или уже сдался?
маневрує, як Кравчук казав "поміж краплями")
21
22 березня 2022 04:45:19
у
Його требі літри, а ніде не продають, тож не варто....До то ж, коли  "отходняк" ще гірше переносити
22
22 березня 2022 03:40:07
А коньячку?
Да, к людям надо. Можно и просто чайку.  :D
Так, треба будь-що виходити із квартири, хоч помагати самообороні, хоч просто по магазинах - зразу трохи заспокоює...Ну й антидепресанти теж не завадять
23
22 березня 2022 03:37:39
Те саме, рятують антидепресанти, релаксанти, які поки що є в аптеках, разом із Корвалолом...хоч і не повністю знімають, але полегшують стан
Бо різні релаксуючі практики - до ж....пи
24
17 березня 2022 06:52:32
Якщо це французькі супутники мовлення, то вони в змозі іх відключити?
25
17 березня 2022 06:47:24
Знаєте, з тутешніх порад складається таке враження, що не вони захопили наші землі, а ми - іхні. І що не вони насідають на Київ, а ми - під Москвою, І що небо вже закрите НАТО, а іхні літаки - вже в наших ангарах. І на цьому етапі поступатися маємо ми більше, ніж вони своїм ультиматумом....
А отже як це може виглядати:

1. ОРДЛО - в меах адміністративних кордонів областей - може бути;
2. Денаціоналізація - так, можлива в межах республік ОРДЛО, вони й так  в більшості говорять російською;
3.Демілітарізація - ні, але можемо зобов'язатись не мати наступальної зброї, але натомість це мають обіцяти і республіки ОРДЛО;
4. Коридор в Крим - може бути у якості вільної економічної зони;

Це на сьогодні, якщо ситуація на фронті зміниться рішення можуть бути різними
Колаборант  (td)
Або працюєш на кацапню, або дурне як пробка!
думай, що хочеш, автор попросив варіанти на ПЕРЕМОВИНИ...
В мене рідні під Гостомелем в селі, нічого істи, пити, село окуповане....
26
16 березня 2022 20:01:13
Моніторив англомовні ресурси.
З'явилась купа кремлівської пропаганди зі скріншотами з кацапських англомовних телеканалів у якості підтвердження брудної брехні про європейську допомогу для України.
На цілій купі тих каналів - одні й ті ж темники, а потім на сайти вивалюють купу посилань на ніби різні джерела.
І це на неполітичних сайтах, які взагалі такий непотріб раніше не давали публікувати.

Треба терміново ті канали кудись подіти.
Хтось пропонував замінити їх українськими.
Ну, всі російські наративи відкрито озвучуються на російських каналах, важдиво цю гідру знищити, а хвости відпадуть самі, в тому числі й англомовні
27
16 березня 2022 19:57:08
Знаєте, з тутешніх порад складається таке враження, що не вони захопили наші землі, а ми - іхні. І що не вони насідають на Київ, а ми - під Москвою, І що небо вже закрите НАТО, а іхні літаки - вже в наших ангарах. І на цьому етапі поступатися маємо ми більше, ніж вони своїм ультиматумом....
А отже як це може виглядати:

1. ОРДЛО - в меах адміністративних кордонів областей - може бути;
2. Денаціоналізація - так, можлива в межах республік ОРДЛО, вони й так  в більшості говорять російською;
3.Демілітарізація - ні, але можемо зобов'язатись не мати наступальної зброї, але натомість це мають обіцяти і республіки ОРДЛО;
4. Коридор в Крим - може бути у якості вільної економічної зони;

Це на сьогодні, якщо ситуація на фронті зміниться рішення можуть бути різними
ви забагато даєте, в нинішній ситуації

орки в межах ордло, крим оренда на 20-50 років
 і мінімум п'ять років не знімати санкції
хуйло здохе, переглянемо.
або раніше, коли кацапи будуть крюкву жерти
самі і крим  віддадуть

 писав вже, заклювали
Я жив в Совку - якщо всі разом, без розшарування, то вони ладні клюкву жерти цілодобово...Без певних поступок вони будуть поступово знищувати нашу єкономіку, поки ми не зголосимось на іх ультиматум...Єдине, можна почекати, як спрацюють санкції на настрої в Росії, але тут не має бути ілюзій, бо я ж кажу, якщо всі там  будуть стояти в чергах, то вони й надалі підтримуватимуть Хуйла
28
16 березня 2022 19:38:47
Не сцяти, час грає проти Кацапстану
чого це?
29
16 березня 2022 19:34:05
Знаєте, з тутешніх порад складається таке враження, що не вони захопили наші землі, а ми - іхні. І що не вони насідають на Київ, а ми - під Москвою, І що небо вже закрите НАТО, а іхні літаки - вже в наших ангарах. І на цьому етапі поступатися маємо ми більше, ніж вони своїм ультиматумом....
А отже як це може виглядати:

1. ОРДЛО - в меах адміністративних кордонів областей - може бути;
2. Денаціоналізація - так, можлива в межах республік ОРДЛО, вони й так  в більшості говорять російською;
3.Демілітарізація - ні, але можемо зобов'язатись не мати наступальної зброї, але натомість це мають обіцяти і республіки ОРДЛО;
4. Коридор в Крим - може бути у якості вільної економічної зони;

Це на сьогодні, якщо ситуація на фронті зміниться рішення можуть бути різними
30
16 березня 2022 19:01:06
для початку, нехай Захід хоч припинить трансляцію російських пропагандистських телеканалів через їх власні західні супутники Hotbird 13C, Eutelsat,  Intelsat та інші
це до Макрона - супутники французькі
Це - окрема тема для нашої дипломатії
31
16 березня 2022 18:58:58
Наш новинний канал один. і ведучі виглядають по партизанськи якось і прийом неякісний.
На жаль наші журналісти вкрай непрофесійні.
І організація жахлива.
Навіть у опозиційного БелСату на порядок професійніша і краща подача матеріалу ніж у наших дилетантів.
Всі професійні журналісти в ТрО пішли ?
А ви думаєте під обстрілами можна професійно працювати?, Белсат, якщо б з Києва вєщал, а не з Вашінгтону, взагалі би язика в ж...пу засунув би

От тому треба не наше покращувати, а вороже нищити!
32
16 березня 2022 15:36:08
Вот-вот, они в шовинистском угаре ещё думают, что могут что то решать, это надо прекратить
33
16 березня 2022 15:33:30
можна якось глушити сигнал на супутнику але точно не знаю як це зробити
можна, мабуть, навіть якщо вони автономно працюють від глобальних систем
34
16 березня 2022 15:32:01
та що про людей, навіть у політтехнологічній спільноті мало хто допускав можливість такого нападу, хоча думки про "локальний наступ" і що "будуть бить коридор після навчань були...
35
16 березня 2022 15:27:41
з рогатки?
Може ми й з рогатки. але світові хакери можуть і більш технологічно це зробити, думаю?...
36
16 березня 2022 15:16:32
 Не знаю як. Я не фахівець.
 
Але моніторю їхні тв-канали, 5 хв зранку і ввечері, всі по троху ...і скрізь - одне і те ж саме агресивне антиукраїнське лайно. Але чітко і злагоджено, по всіх каналах...

Не буду переказувати, але зміст один - ми не дамо американцям розповсюджувати свій вплив на нашу територію, в Україні - одні фашисти й бандерівці, ми боремось з ними, а не з українцями. ми подолаємо будь-які санкції. нам на них начхати, а наша війна зводиться до феєрії визволення Донбасу.... і таке саме бла-бла-бла.

Та й образний ряд іх каналів відрізняється. Наш новинний канал один. і ведучі виглядають по партизанськи якось і прийом неякісний. Тоді як в них продовжують теревенити із якісним зображенням, дядьки іх золотими погонами, сивочолі, в краватках із професорськими званнями...але брешуть якісно і без кінця, каналів 5-6....

Тому  доцільне. якщо вже хакери оголосили війну російському контенту, якось нейтралізувати інформаційні супутники і перервати суцільну брехню з них на територію Росію. Або хоч приглушити іх сигнал, щоб він хоч гіршим став, хіба це неможливо? І тоді за місяць-два російська вата може почати думати без зомбоящика?
37
14 березня 2022 15:12:56
Цікавився у військових, вони кажуть - лотерея, може потрапити, може не потрапити, ніякої логіки...Сам не ховаюсь, бо на Лівому березі гримить далеко...
38
14 березня 2022 14:57:28
А також поляки, литовці, латвійці, естонці!

Бо однокласниця з Німеччини пише. що німецькі приватні кампанії в обхід санкцій ЕС продовжують намагатися провезти російськими та білоруськими фурами через кордон до Білорусі, а звідти - до Росії. Фури ідуть по маршруту - Німечччина-Польша-Білорусь-Росія. Є відповідне відео з одного із переходів де нескінчена колона білоруських та російських фур зупинена трьома десятками небайдужих українців та поляків на території Польщі.

І це - тільки на одному переході до Білорусі - а скільки підсанкційних товарів  прослизає через інші митниці, по маршруту - Німеччина-Білорусь-Росія? Бо кому війна - а кому мать родна, навіть в ЕС
Тож ті українці, що виїхали до Польщі, та й самі поляки можуть досить беспечно повоювати на кордоні з Білоруссю,перекриваючи шлях до Росії
39
14 березня 2022 14:35:52
Китайці - хєрові вояки, як показала історія 2 світової війни. До того ж вони - націоналісти і зневажають росіян, як малорозвинену націю. Тож москалям не слід чекати від них допомоги, китайці рідко воюють десь, крім біля власних кордонів...
40
7 березня 2022 22:26:42
Ну, як завжди, відзвітували Хуйлу про одну кількість, надіслали іншу, а різницю - розікрали :pooh_birt:

Повна версія