Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Выбрали Клячка - жрите нах

Выбрали Клячка - жрите нах

Сука, полный писдос в Киеве, перетворил город в тотальную пробку, хуярит повсюду столбики, парковочные места отсутсвуют, свободный квадратный метр продается за бешенное баблище, а на месте вырастает офисная хрень, а дороги убитые нах полностью
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

ну с парковками как раз норм. город должен быть прежде всего для пешеходов. более того, в центре Киева полно подземных паркингов )
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

треба в києві заборонити приватний транспорт і проблема буде вирішена.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Що тобі не подобається? Ти як Суркіс: нема кому позвонити щоб рішити питання....

Найшли діявий спосіб боротись з незаконною парковкою, стовпчики, тобі на електросамокаті не подобається?

поставив машину, десь за пів кварталу на парковці, витягнув самокат і поїхав куди треба, тиж не пішки ... Точно ти електровелік маєш...

електросамокат від 12 до 15 тисяч грн...


Тиж ніще брод якийсь.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Вирубує дерева у Пущі Водиці
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

город должен быть прежде всего для пешеходов
Де таке написано?

   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

ну с парковками как раз норм. город должен быть прежде всего для пешеходов. более того, в центре Киева полно подземных паркингов )
У фантомаса є елкктровелік складний, в багажник і з паркінгу виїхав і ганяй по місту. А краще електросамокат. Запросто в багажник поставиш.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

треба в києві заборонити приватний транспорт і проблема буде вирішена.
На транспорті пропоную не зупинятися,згадати заповіти  дідів комсомольців  і вперед.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Де таке написано?
Мировая тенденция урбанистики в развитых странах.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Хуйовий з тебе олігарх, проблему парковки в нормальних пациків вирішує водій
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Мировая тенденция урбанистики в развитых странах.
Це називаються, лівачество і соціалізм...

А ліві ідеї в цьому плані завжди тіпа на передовій...

Впорядковувати треба місто, що мажорам не подобається.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Хуйовий з тебе олігарх, проблему парковки в нормальних пациків вирішує водій

Суркіс жалівся що вже ніхто не може рішити, демократія...

   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Сука, полный писдос в Киеве, перетворил город в тотальную пробку, хуярит повсюду столбики, парковочные места отсутсвуют, свободный квадратный метр продается за бешенное баблище, а на месте вырастает офисная хрень, а дороги убитые нах полностью
Бгг, а карантин до Великодня ? Щоб пересічних з маячками з маршруток витягували  :facepalm1:
Зато 1 го понесуть гроші попам, моцковським в першу чергу, в Пєдаліка все схвачено  8-)
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

У мене в селі корки, а то Київ.
Навезли блях битків з Америки від машин вже не продихнути.
В кожному дворі по дві машини, а то і по три.
Особисто у мене дві.  B-)
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

У мене в селі корки, а то Київ.
Навезли блях битків з Америки від машин вже не продихнути.
В кожному дворі по дві машини, а то і по три.
Особисто у мене дві.  B-)

А смердячу шаурму в три ряда, у вас теж кожен рік тусують з правого ряду на лівий ? :laugh:
І все це за грошики, щоб ти розумів  ;)
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

У фантомаса є елкктровелік складний, в багажник і з паркінгу виїхав і ганяй по місту. А краще електросамокат. Запросто в багажник поставиш.

Я поэтому и взял, что псина Кляча тупо вгонят город в какое то суцильное гавно

Дороги сука убитые п***а в хлам, а столбики пстна хуярит повсюду
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Це називаються, лівачество і соціалізм...

А ліві ідеї в цьому плані завжди тіпа на передовій...

Впорядковувати треба місто, що мажорам не подобається.
Не важно как это называется. По-моему это называется здравый смысл. Хаотично запаркованные тротуары (и тем более зеленые зоны), где пешеход каждый раз вынужден решать квест как ему пройти по якобы прямому тротуару это дикость. И это я говорю как автомобилист.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Мировая тенденция урбанистики в развитых странах.
Чавооо бля?? В яких це странах наприклад? Знаєте скільки робочих місць, скільки податків, і яку частку ВВП створює транспорт? Якщо хочете катати на самокатах - внесіть свою частку в дорожній фонд - хочаб 500 баксів на рік - і за ці гроші побудуйте собі дороги для самокатів.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Я поэтому и взял, что псина Кляча тупо вгонят город в какое то суцильное гавно

Дороги сука убитые п***а в хлам, а столбики пстна хуярит повсюду

Здаю Турчинова  :laugh:  приперся з свого Козина голосувати за Пєдаліка  :facepalm:
Викликай на дуель  :laugh:
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Чавооо бля?? В яких це странах наприклад? Знаєте скільки робочих місць, скільки податків, і яку частку ВВП створює транспорт? Якщо хочете катати на самокатах - внесіть свою частку в дорожній фонд - хочаб 500 баксів на рік - і за ці гроші побудуйте собі дороги для самокатів.
О,  пісня про податки пішла. І головне ж,  вже є стільки матеріалів і досліджень, а все одно далі пургу несуть про податки з автомобілів)

   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Взагалі, є категорія людей,  яким пояснюй-не-пояснюй,  а позиція  не міняється. Тому можна забити
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Взагалі, є категорія людей,  яким пояснюй-не-пояснюй,  а позиція  не міняється. Тому можна забити
Поясни як столиця може бути таким смердючим смітником ?
Боляче за місто, і соромно
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах



Что это бля??? Чо за хyйня?
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

О,  пісня про податки пішла. І головне ж,  вже є стільки матеріалів і досліджень, а все одно далі пургу несуть про податки з автомобілів)
Яких ще матеріалів? Що треба дауншифтитися і з коцубкою і вузликом босяка по травичці ходити і дупу шишкою витирати?
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Показати зображення...
Что это бля??? Чо за хyйня?
Миттєва каша "Овсянушка". А що, не подобається?
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Миттєва каша "Овсянушка". А що, не подобається?

От и я бачу клячевскую овсянушку котру он робить со столици
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Показати зображення...
Что это бля??? Чо за хyйня?
Аромовір , нє ?  :laugh:
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

От и я бачу клячевскую овсянушку котру он робить со столици
Не подобається Кличко? Підійди і дай йому в морду. Шо ти на форумі репетуєш як баба.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Не подобається Кличко? Підійди і дай йому в морду. Шо ти на форумі репетуєш як баба.

А ти пиисдуй и дай в морду Зе

Интересная постановка вопроса
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Что это бля??? Чо за хyйня?
Це звичайний город гівно. За принципами архітектури у ньому все має гармоніювати з ансамблем гівна.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Це звичайний город гівно. За принципами архітектури у ньому все має гармоніювати з ансамблем гівна.

Є один момент, кількість гівна зашкалює, а це столиця , да
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Підійди і дай йому в морду
Тільби біта, тільки хардкор
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

не ну я вчера ехал 5км 2.5 часа
это был пиз.дец  просто.

а сегодня это же растояние за 10-15 минут.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Олег76, cьогодні в 22:58
Розгорнути попередні цитати...
Це звичайний город гівно. За принципами архітектури у ньому все має гармоніювати з ансамблем гівна.

Є один момент, кількість гівна зашкалює, а це столиця , да
Он Ківа вчора захистився у "столиці" )))))
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Сука, полный писдос в Киеве, перетворил город в тотальную пробку, хуярит повсюду столбики, парковочные места отсутсвуют, свободный квадратный метр продается за бешенное баблище, а на месте вырастает офисная хрень, а дороги убитые нах полностью

Кто виноват, что политические силы пошли на договорняк и выдвинули на мера - непроходимых.

Вот я бы ЗА Саакашвили проголосовал бы.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Fantamaz, cьогодні в 22:11
Сука, полный писдос в Киеве, перетворил город в тотальную пробку, хуярит повсюду столбики, парковочные места отсутсвуют, свободный квадратный метр продается за бешенное баблище, а на месте вырастает офисная хрень, а дороги убитые нах полностью

Кто виноват, что политические силы пошли на договорняк и выдвинули на мера - непроходимых.

Вот я бы ЗА Саакашвили проголосовал бы.

Схоже це гівно на президента тягнуть. У наших копрофілів ще буде шанс проголосувати за гівно.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Учора стояли годину 20 хв. на Південному мосту, цуко....Ащо робити - дві аварії....до чого тут Кличко ?  8-:
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Яких ще матеріалів? Що треба дауншифтитися і з коцубкою і вузликом босяка по травичці ходити і дупу шишкою витирати?
Нічого подібного.
Просто з чого  купа людей думає, що коли машиною по місту всі їздять,  це корисно для економіки.

   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Поясни як столиця може бути таким смердючим смітником ?
Боляче за місто, і соромно
Зі столицею срака на багато років вперед. Набудували такого, шо жесть,  і продовжують. І вуличний простір - так само.
Бюджет розвитку Києва - 60 міль'ярдів. І його тратять на шулявку  і таке інше.

Я взагалі не здивуюсь, якщо з часом більшість облцентрів стануть зручніші для життя, ніж Київ.
   
Re: Выбрали Клячка - жрите нах

Надо же, барину в джипе неудобство создали...
Ему то похер шо дороги и мосты разбиты. он и по ямам проедет.
Похер на всьо, главное свою задницу доставить.

А я думаю молодец Кличко - там где мосты и дороги починили - супер.  А были ямы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія