Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що буде після Томосу?

Що буде після Томосу?
MAG

За законами жанру має розпочатись боротьба за "Короля гори"...
УГКЦ проти  УПЦnew за "канонічну територію".

:shuffle:
[KA] ЗРАДаіють...
 

Останнє редагування: 18 вересня 2018 16:14:04 від MAG
   
Re: Що буде після Томосу?

нічого не буде. чи ви думаєте всі лаври (київська, почаївськаі т.д.) отак просто перестануть бути московськими?
   
Re: Що буде після Томосу?

Во-первых Томос уже идёт :о) Екзархи уже готовят объединение украинских церквей.
   
Re: Що буде після Томосу?

За найоптимістичнішими розкладами після Томосу повинні бути вибори.
Бо якщо Томос після виборів тоді це найгірший розклад.
   
Re: Що буде після Томосу?

За законами жанру має розпочатись боротьба за "Короля гори"...
УГКЦ проти  УПЦnew за "канонічну територію".
не варто ліпити УГКЦ до питання канонічності православ*я
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

нічого не буде. чи ви думаєте всі лаври (київська, почаївськаі т.д.) отак просто перестануть бути московськими?
Ви думаєте, що УГКЦ не захоче собі вділити шмат пирога від упц МП, що почне розвалюватись?
Це без сумніву додасть інтриги...
Мені якось доводив один  новоспечений УГКЦ-священник, що Софія має належати УГКЦ, бо колись "майже тиждень" вже належала...  B-)
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

Во-первых Томос уже идёт :о) Екзархи уже готовят объединение украинских церквей.

А УГКЦ вони запросили?..  B-)
   
Re: Що буде після Томосу?

MAG, це троллінг?
УГКЦ ніяким боком до усього цього.
А от практично у всіх православних (і православнутих) країни розпочнуться досить цікаві і веселі часи
   
Re: Що буде після Томосу?

З РПЦ почнуть попи тікати. Не здивуюсь якщо Онуфрій очолить процес.
   
Re: Що буде після Томосу?

За найоптимістичнішими розкладами після Томосу повинні бути вибори.
Бо якщо Томос після виборів тоді це найгірший розклад.

якщо не трапиться нічого екстраординарного, то в жовтні Синод надасть нам Томос,
далі буде створення у нас нової помісної церкви, прийняття закону про її назву та про перейменування упц мп в російську, потім вибори предстоятеля нової церкви, який саме отримає Томос з рук Варфоломія,
все це абсолютно можливо зробити до вибрів, якщо рашка не зможе утворити нам якесь надзвичайну подію, яка завадить такому ходу подій,
я особисто боюся процесу виборів предстоятеля нової церкви, куди рветься Філарет, але далеко не всі хочуть його бачити на цьому місці, ось тут рашка теж може підігріти настрої та зіграти на цьому
   
Re: Що буде після Томосу?

А УГКЦ вони запросили?..  B-)

УГКЦ підпорядковується Риму
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

За найоптимістичнішими розкладами після Томосу повинні бути вибори.
Бо якщо Томос після виборів тоді це найгірший розклад.

Не гарячкуйте. Ще не факт, що Томос комусь допоможе на  виборах.
А якщо вибори Патріарха... затягнуться?  :shuffle:
   
Re: Що буде після Томосу?

Ви думаєте, що УГКЦ не захоче собі вділити шмат пирога від упц МП, що почне розвалюватись?
Це без сумніву додасть інтриги...
Мені якось доводив один  новоспечений УГКЦ-священник, що Софія має належати УГКЦ, бо колись "майже тиждень" вже належала...  B-)

А ну причини розвалу назви?
25 років України не розвалювалась.
5 років війни не розвалювлась.
а тут розвалиться? з фіга лі?
чи ти вважаєш, що томос переконає тих "єжей" яких пять років війни не переконали?
   
Re: Що буде після Томосу?

після проголошення автокефалії МП швидко піде на маргінес
а грекокатолики з православними ніде не пересікаються крім обряду- вони католики а не православні
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

УГКЦ підпорядковується Риму

А мені Гузар казав, що їм Тато Римський Авторитет, але не указ, що вони  самі вирішують як жити і чи повертатись туди, звідкіля согрішивши вийшли... :shuffle:
   
Re: Що буде після Томосу?

А ну причини розвалу назви?
25 років України не розвалювалась.
5 років війни не розвалювлась.
а тут розвалиться? з фіга лі?
чи ти вважаєш, що томос переконає тих "єжей" яких пять років війни не переконали?
Єжануті робили акцент на канонічності, котрого не стане. Мо кому й поможе.
   
Re: Що буде після Томосу?

якщо не трапиться нічого екстраординарного, то в жовтні Синод надасть нам Томос,
далі буде створення у нас нової помісної церкви, прийняття закону про її назву та про перейменування упц мп в російську, потім вибори предстоятеля нової церкви, який саме отримає Томос з рук Варфоломія,
все це абсолютно можливо зробити до вибрів, якщо рашка не зможе утворити нам якесь надзвичайну подію, яка завадить такому ходу подій,
я особисто боюся процесу виборів предстоятеля нової церкви, куди рветься Філарет, але далеко не всі хочуть його бачити на цьому місці, ось тут рашка теж може підігріти настрої та зіграти на цьому

Та так, поки виберуть поки вирішать, новоспеченої церкви можна роками чекати, а до виборів 6 місяців, бідося,
а УПЦ МП ніхто не може перейменувати, крім неї самої
   
Re: Що буде після Томосу?

Не гарячкуйте. Ще не факт, що Томос комусь допоможе на  виборах.
А якщо вибори Патріарха... затягнуться?  :shuffle:

Я не гарячкую, я навпаки песиміст,
стосовно цього руху томосного
не там Петро собі рейтинги малює 
   
Re: Що буде після Томосу?

Єжануті робили акцент на канонічності, котрого не стане. Мо кому й поможе.

ага счас. для них стане томос неканонічним. томос це на майбутнє, а тих що зараз є ніяким томосом не розбудиш. я ще як лаври в кацапів не заберуть то взагалі провал буде.
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

А ну причини розвалу назви?
25 років України не розвалювалась.
5 років війни не розвалювлась.
а тут розвалиться? з фіга лі?

чи ти вважаєш, що томос переконає тих "єжей" яких пять років війни не переконали?
Тут не переконання діють, а "...Божий Промисел...", "аб"єктівная заканамєрность...", ну і на кінець  МАГ і Я.
 B-)

Втім:
Причини/приклади:
1.Я таку заявку подав Верховному Шефу. Поки Він мої заявки задовольняв.  :shuffle:
2. Вічний і нєрушімий ссср розвалився в три дні.
3. На брехні/піску збудоване... розвалиться.

 B-)
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

MAG, це троллінг?
УГКЦ ніяким боком до усього цього.
А от практично у всіх православних (і православнутих) країни розпочнуться досить цікаві і веселі часи

Я знаю про "веселі часи" і сподіваюсь, що ми їх переживемо...  :shuffle:
Але що буде після?
Ну це як під час Майдану спробувати запрогнозувати: Що буде потім:  B-)
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

не варто ліпити УГКЦ до питання канонічності православ*я
А після вирішення православного питання?
Вам не цікаво?
А мені казали: нехай православні спочатку розберуться між собою...
А Потім? Що?
УГКЦ зайняла очікувальну позицію.
На пальцях:
В Україні реально активних  віруючих в кілька разів більше, ніж в Россіі.
А на ЗУ реально активних  віруючих більше ніж в усій Україні.

Останнє редагування: 18 вересня 2018 16:40:37 від MAG
   
Re: Що буде після Томосу?

якщо не трапиться нічого екстраординарного, то в жовтні Синод надасть нам Томос,
далі буде створення у нас нової помісної церкви, прийняття закону про її назву та про перейменування упц мп в російську,
какого еще закона, у нас церковь, случайно, не отделена от гос-ва :S
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

після проголошення автокефалії МП швидко піде на маргінес
а грекокатолики з православними ніде не пересікаються крім обряду- вони католики а не православні

Ніде. Ага... Окрім України.
   
Re: Що буде після Томосу?

А після вирішення православного питання?
Вам не цікаво?
А мені казали: нехай православні спочатку розберуться між собою...
А Потім? Що?
а "мені казали", що греко-католики це впершу чергу католики зі своїм "головнокомандувачем". який перебуває в Римі і зветься папа римський.... і за створенням єдиної помісної православної церкви вони дійсно тільки спотерігають

Вас хтось насильно тягне в католицизм?  чи ваших знайомих?

Чому вас не турбують можливі наступні дії мормонів, баптистів та представників інших церков?
   
Re: Що буде після Томосу?

тут ось інша проблема вимальовується:

"В УПЦ МП заявили, что призовут своих прихожан к мирному гражданскому неповиновению в случае, если церковь заставят сменить имя.
 Управляющий делами Украинской православной церкви митрополит Бориспольский и Броварской Антоний заявил, что если их обяжут сменить название, церковь будет использовать все законные методы борьбы. "
   
Re: Що буде після Томосу?

якщо не трапиться нічого екстраординарного, то в жовтні Синод надасть нам Томос,
далі буде створення у нас нової помісної церкви, прийняття закону про її назву та про перейменування упц мп в російську, потім вибори предстоятеля нової церкви, який саме отримає Томос з рук Варфоломія,
все це абсолютно можливо зробити до вибрів, якщо рашка не зможе утворити нам якесь надзвичайну подію, яка завадить такому ходу подій,
я особисто боюся процесу виборів предстоятеля нової церкви, куди рветься Філарет, але далеко не всі хочуть його бачити на цьому місці, ось тут рашка теж може підігріти настрої та зіграти на цьому
Неодноразово чула таку думку.
А чому не хочуть бачити Філарета предстоятелем нової церкви?
Вважаю, що він найбільше доклався до її створення.
Чи є якісь вагомі причини проти його кандидатури?
   
Re: Що буде після Томосу?

прийняття закону про її назву та про перейменування упц мп в російську,


 :lol:

ну я ж кажу що порохоботи по суті ті ж самі кацапи
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

а "мені казали", що греко-католики це впершу чергу католики зі своїм "головнокомандувачем". який перебуває в Римі і зветься папа римський.... і за створенням єдиної помісної православної церкви вони дійсно тільки спотерігають

Вас хтось насильно тягне в католицизм?  чи ваших знайомих?

Чому вас не турбують можливі наступні дії мормонів, баптистів та представників інших церков?

Не турбують.
А дії УГКЦ турбують, бо вони за єдину Українську Церкву. Шептицький до цього закликав, Гузар мені особисто про це говорив. Я відповів на Ваше запитання?

   
Re: Що буде після Томосу?

Чи є якісь вагомі причини проти його кандидатури?
там йде давнішня "війна" між автокефальною церквою та УПЦ КП
кожен вважає, що їх глава є більш достойний. міряються кількістю прихожан, священників і т.д.
але Філарет більше на виду ніж Макарій, тож і основна маса думає тільки про нього як про нового очільника

до речі нинішні екзархи вже приїжджали в Україну років 10 назад і пробували примирити Філарета і тодішнього предстоятеля автокефальної церкви, але все закінчилось нічим... на словах всі погоджувались, а коли прийшло до діла - вийшов пшик....

   
Re: Що буде після Томосу?

А дії УГКЦ турбують, бо вони за єдину Українську Церкву. Шептицький до цього закликав, Гузар мені особисто про це говорив. Я відповів на Ваше запитання?
ні, не відповіли. не бачу ніяких реальних підстав окрім ваших домислів.
які конкретно дії УГКЦ вас турбують?
 
   
Re: Що буде після Томосу?

тут ось інша проблема вимальовується:

"В УПЦ МП заявили, что призовут своих прихожан к мирному гражданскому неповиновению в случае, если церковь заставят сменить имя.
 Управляющий делами Украинской православной церкви митрополит Бориспольский и Броварской Антоний заявил, что если их обяжут сменить название, церковь будет использовать все законные методы борьбы. "

а є сумніви що так і буде? ніякий томос не переконає упоротих "єжей". хто хотів вже давно перестав ходити до кацапсько-фсбшеної "церкви". інших вже не переконати. але на майбутнє це потрібне. тільки справа в тому що держава то в нас світська і президент формально не має прав туди лізти. тим більше тут про якісь "закони" заговорили про назву церков...
   
Re: Що буде після Томосу?

так, УГКЦ тут абсолютно ні до чого
а от як "томос ділитимуть" КП і УАПЦ це може бути той іще цирк

Тут коаліціада імені Дрища може просто поблякнути.  Адже це буде не просто злиття, частина ієрархів можуть банально отримати пониження в посаді і збільшення кількості посад тут не врятує.
Макарій має стати не патріархом а митрополитом, одним із двох-трьох десятків. А  ще ж частина перебіжчиків із МП може бути. І вони малим ніяк не задовольняться.  Треба буде розписувати шахматку і процес буде таким гарячим, що аж піря летітиме.
   
Re: Що буде після Томосу?

ні, не відповіли. не бачу ніяких реальних підстав окрім ваших домислів.
які конкретно дії УГКЦ вас турбують?

він же написав, боїться що УГКЦ заявить права на лавр. і якщо про київську ще можна посперечатися, то про почаївську взагалі без варіантів, що вона має бути УГКЦ передана...
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

ні, не відповіли. не бачу ніяких реальних підстав окрім ваших домислів.
які конкретно дії УГКЦ вас турбують?

ніякі не турбують.
Я прогнозую.
УГКЦ вичікує. Почне діяти після Томосу.  [KA] зрадіють.
   
Re: Що буде після Томосу?

Почаїв по уму і повинен УГКЦ належати
   
Re: Що буде після Томосу?

УГКЦ вичікує. Почне діяти після Томосу.
УГКЦ - це вього лиш підрозділ Ватикану. і ніяких дій і кроків  без погодження з Ватиканом ніхто робити не буде.

А сфери впливу між Ватиканом і Константинополем поділені більше тисячі років тому.
Так що не фантазуйте.
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

він же написав, боїться що УГКЦ заявить права на лавр. і якщо про київську ще можна посперечатися, то про почаївську взагалі без варіантів, що вона має бути УГКЦ передана...
Ну про Лаври я нічого не писав, але все може бути. Мене більше турбує можлива "війна під час війни" між УГКЦ і УПЦnew
   
Re: Що буде після Томосу?

Ну про Лаври я нічого не писав, але все може бути. Мене більше турбує можлива "війна під час війни" між УГКЦ і УПЦnew

"Ви думаєте, що УГКЦ не захоче собі вділити шмат пирога від упц МП, що почне розвалюватись?" Твої слова?
Під шматом пирога що мається на увазі? Майно? Віруючі? Ще щось?
   
Re: Що буде після Томосу?
MAG

УГКЦ - це вього лиш підрозділ Ватикану. і ніяких дій і кроків  без погодження з Ватиканом ніхто робити не буде.

А сфери впливу між Ватиканом і Константинополем поділені більше тисячі років тому.
Так що не фантазуйте.

Отак? :-o
А що ж то за Шлях на Схід який публічно проголосив бл.Святослав?  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія