Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список форумних антиваксерів

Re: Список форумних антиваксерів
Via

(tu)

Я підніму цю гілку завтра.
Обіцяні посилання (буду редагувати пост неспішно)
https://zaxid.net/u_dvorichnoyi_neshheplenoyi_ditini_na_volini_zafiksuvali_poliomiyelit_n1491712
https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/amp/27397590.html
https://m.facebook.com/phc.org.ua/photos/%D0%B2%D0%B0%D0%BF%D0%BF-%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%94%D0%BB%D1%96%D1%82-%D1%86%D0%B5-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5-%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F/1528204163970973/

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%94%D0%BB%D1%96%D1%82
" У минулі роки на теренах України щорічно відбувалося від 3 до 7 випадків поліомієліту, спричиненого вакцинасоційованим поліовірусом".

Навіть ВООЗ  ці випадки нарешті визнав офіційно, не очікувала. Але при цьому у них дикі висновки "А тому треба терміново вакцинувати 5 мільйонів дітей від дикого поліомієліту, якого в Україні нема". Нема слів.

Останнє редагування: 17 вересня 2021 10:59:16 від Via
   
Re: Список форумних антиваксерів

   
Re: Список форумних антиваксерів

Ніхто не знає, що там буде. І дізнаватися на власній шкурі бажання нема.

Це викривлена логіка, і особливості мозку, які не здатні в математику. Статистично вирогідність померти від вакцини у 10000 разів менша, ніж померти від ковіду.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Це викривлена логіка, і особливості мозку, які не здатні в математику. Статистично вирогідність померти від вакцини у 10000 разів менша, ніж померти від ковіду.
От з математикою у мене якраз все чудово. Розказуй, як рахував, звідки стартові данні, які методи?
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

https://www.businessinsider.com/covid-vaccine-fully-vaccinated-death-breakthrough-cases-ons-2021-9?amp
Ти серйозно думаєш, що така статистика може заохотити до вакцинації?
"Загалом 57 263 повністю вакцинованих людей в Англії померли щонайменше через 21 день після введення другої дози вакцини, і лише 458 смертей "спричинили" COVID-19. За той же період у невакцинованих людей було 38 964 смертей, пов’язаних з COVID-19."

   
Re: Список форумних антиваксерів

Ти серйозно думаєш, що така статистика може заохотити до вакцинації?
"Загалом 57 263 повністю вакцинованих людей в Англії померли щонайменше через 21 день після введення другої дози вакцини, і лише 458 смертей "спричинили" COVID-19. За той же період у невакцинованих людей було 38 964 смертей, пов’язаних з COVID-19."

Переклади правильно, чи забаню тебе в довічно.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Переклади правильно, чи забаню тебе в довічно.
Це не я переклала, а Гугл. Його забань.
Все, осточортіло, ви тут короношизонуті.
А ти що, знову модер?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ти серйозно думаєш, що така статистика може заохотити до вакцинації?
"Загалом 57 263 повністю вакцинованих людей в Англії померли щонайменше через 21 день після введення другої дози вакцини, і лише 458 смертей "спричинили" COVID-19. За той же період у невакцинованих людей було 38 964 смертей, пов’язаних з COVID-19."

Що тобі не подобається? Люди помирають, це така природа. Вона перевірили випадки смерті протягом 21 дня для вакцинованих і встановили, що безпосередньо від ковіду померли 458 людей, відсоток теж порахували.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Це не я переклала, а Гугл. Його забань.
Все, осточортіло, ви тут короношизонуті.
А ти що, знову модер?

У мене модерські права є якщо що. Зрозумів, тут речення трохи подебільному сформульоване і гугл може заплутати тих хто не дуже володіє англійською і логікою. Нажаль.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

У мене модерські права є якщо що. Зрозумів, тут речення трохи подебільному сформульоване і гугл може заплутати тих хто не дуже володіє англійською і логікою. Нажаль.
Чекаю вибачень.
   
Re: Список форумних антиваксерів

З повним щепленням померло від ковід 458, без щеплення померло від ковід 38964 за один й той самий період.
З 10000 разів я трохи гіперболізував для розуміння, але тут вже, сподіваюсь порахуєш сама.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Чекаю вибачень.
Вибачень за твою глупість?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ти просто показала як ви здатні сприймати інформацію. "Дивлюсь в книгу, бачу фігу". Журналістам треба пам'ятати про такий прошарок людей і писати для них спеціальні статті, де все буде подано однозначно і з мінімальним словарним запасом. Щоб вони не плутали в трьох соснах.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Вибачень за твою глупість?
За твою наглість. Кнопка і давання безтолкових посилань - не привід для мого вічного бану.
Померлих через 2 тижні після щеплень ти звісно не рахуєш. Така собі зручна арифметика.
Ти мене запечалив також. Значицця ФУПівська політика - вакцинувати населення України любою ціною? Ну що ж, не здивована, і хоча б не маскуєтеся.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Ти просто показала як ви здатні сприймати інформацію. "Дивлюсь в книгу, бачу фігу". Журналістам треба пам'ятати про такий прошарок людей і писати для них спеціальні статті, де все буде подано однозначно і з мінімальним словарним запасом. Щоб вони не плутали в трьох соснах.
Це взагалі обов'язок журналістів, так писати завжди.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Обіцяні посилання (буду редагувати пост неспішно)

Ну от й читаємо про шо мова:

Цитувати
вакциноасоційований паралітичний поліомієліт – гостре вірусне захворювання, що розвивається у нещеплених від поліомієліту дітей, які були у контакті зі щепленими.
Епідеміологічне розслідування встановило, що батьки відмовилися щепити дитину від поліомієліту. Встановлено її ймовірний контакт із дитиною, що отримала щеплення оральною поліомієлітною вакциною.

Тобто нещеплена дитина спіймала віруса, бо батьки довпойопи-антиваксери
А казочка про те, що дітям вкололи прострочену вакцину й вже щеплені від тієї вакцини захворіли, так й лишилася побрехенькою форумів бабів-антиваксерів.
Вія, ти знову обісралася )))

Дарма тільки посилання шукала, сама себе закопуючи.
   
Re: Список форумних антиваксерів

У тебе навіть сумнівів не з'явилося коли ти постила свою версію перекладу, повна відсутність логіки і критичного мислення. :) Продовжуй нести маячню в маси. Дарвін прийде, порядок наведе.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Ну от й читаємо про шо мова:

Тобто нещеплена дитина спіймала віруса, бо батьки довпойопи.
А казочка про те що дітям вкололи прострочену вакцину й вже щеплені від тієї вакцини захворіли так й лишилася побрехенькою.
Вія, ти знову обісралася )))

Дарма тільки посилання шукала, сама себе закопуючи
Я сказала, що завозили вакцину з гранічними термінами, бо треба була швидка утилізація. Перед цим в Україні розгорнули агітаційну кампанію "Бійтеся поліомієліту".
Нещеплена дитина спіймала вакциноасоційованог о віруса від щепленої дитини і сам ВООЗ це підтвердив.
А коли я спитала, чи не буде заразною вчителька, ви тут на гівно зійшли, хоча механізм у вакцини той самий.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

У тебе навіть сумнівів не з'явилося коли ти постила свою версію перекладу, повна відсутність логіки і критичного мислення. :) Продовжуй нести маячню в маси. Дарвін прийде, порядок наведе.
Чому я мала сумніватися у порівнянні мокрого з гарячим від англійських вчених? Так само зараз клепають всі інші дослідження по Короні, висмоктують данні з пальця і перекручують у зручний для себе спосіб.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Чому я мала сумніватися у порівнянні мокрого з гарячим від англійських вчених? Так само зараз клепають всі інші дослідження по Короні, висмоктують данні з пальця і перекручують у зручний для себе спосіб.
Перекрутила як раз ти, прикриваючись гуглперекладом.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Антиваксери в Україні скоро не тільки поліомеліт, кір і краснуху розведуть до епідемій, а і віспу відновлять, яку побороли ще в 70-х :facepalm1:
Капец мракобєси
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Перекрутила як раз ти, прикриваючись гуглперекладом.
Йди сам перекладай в Гуглі і не мороч мені голову. І без Гугла переклади і гарно подумай, хто що з чим порівнює. "Математики", нема слів.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Йди сам перекладай в Гуглі і не мороч мені голову. І без Гугла переклади і гарно подумай, хто що з чим порівнює. "Математики", нема слів.

Вия, там четко написано, что только 458 после вакцинации умерли от ковида (связанных с ковидом причин)... У нас в первой "когорте" кололи старых и очень больных. Многие из них умерли бы и без всякого ковида...

Есть ли побочки? Побочки есть. У меня температуры не было, более того, через час после второй инъекции я уже перся в горы. Но через неделю на ладони и запястье руки инъекции начала облазить чутог кожа... А еще через неделю то же самое началось на правой руке... Сейчас уже все прошло полностью... Никаких следов... И шо? Дык мне и колоть не хотели первую дозу, бо для меня шо таблетка бенимицина, шо ведро цианистого калия... здохну на месте... И все равно вакцинировался... и будет надо, вколю бустер...
   
Re: Список форумних антиваксерів

Це взагалі обов'язок журналістів, так писати завжди.
мама мила раму :weep:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Вия, там четко написано, что только 458 после вакцинации умерли от ковида (связанных с ковидом причин)... У нас в первой "когорте" кололи старых и очень больных. Многие из них умерли бы и без всякого ковида...

Есть ли побочки? Побочки есть. У меня температуры не было, более того, через час после второй инъекции я уже перся в горы. Но через неделю на ладони и запястье руки инъекции начала облазить чутог кожа... А еще через неделю то же самое началось на правой руке... Сейчас уже все прошло полностью... Никаких следов... И шо? Дык мне и колоть не хотели первую дозу, бо для меня шо таблетка бенимицина, шо ведро цианистого калия... здохну на месте... И все равно вакцинировался... и будет надо, вколю бустер...

  Можливо, Ви можете пояснити, як визначають, що помер саме від ковіду? :shuffle:
   
Re: Список форумних антиваксерів

А якщо проти примусової вакцінації, а за добровільну, то я - теж антиваксер?
Сам я вакцінувався, якщо є питання. Але я не збираюсь примушувати і проти примусу тих, хто не хоче.
Вакцинатори, вам не здається, що ви вже стєте схожими на інквізицію церкви Святого Повідлу?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Значицця ФУПівська політика - вакцинувати населення України любою ціною? Ну що ж, не здивована, і хоча б не маскуєтеся.
:facepalm:
Це не ФУПівська, а офіційна політика держави, згідно з якою і проводиться кампанія по щепленню.
Взагалі, під час пандемії,  влаштування  "обговорення та роздумів" на цю тему - прямий злочин, який повинен
припинятись відповідними службами. Біомаса, що не в змозі запам'ятати правила елементарної арифметики,
бажає відразу зайнятися надважливими  питаннями. Щоб два рази не вставати.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Біомаса

  :facepalm:  Прорізається Янукове коріння.
   
Re: Список форумних антиваксерів

  Можливо, Ви можете пояснити, як визначають, що помер саме від ковіду? :shuffle:

По симптомах
   
Re: Список форумних антиваксерів

Цитата: птах Сорока
Лише з мого оточення робота/село/друзі померло від ковіду 5 чоловік.
ne pizdi, brehun!:lol:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Але я не збираюсь примушувати і проти примусу тих, хто не хоче.
Вакцинатори, вам не здається, що ви вже стєте схожими на інквізицію церкви Святого Повідлу?
Дивись в чому трабл.
Вище був приклад з поліомієлітом. 
Тоді як в розвинених країнах реально вакциновано під 90% дітей й цей вірус фактично прибрано, в Україні невакциновані продовжують його ловити, забезпечуючи такий собі європейський осередок цієї фуйні. Ну й ми ж в курсі, як пачками мамашки-їпанашки купляють довідки, по факту реально вакцинованих в Україні ще менше, аніж статистика каже.
Така сама фуйня з кором,  краснухою тощо. 
Рівень вакцинації від грипу взагалі ні про що. А смертність від грипу минулого року зросла в 3 рази. Звісно шо може туди підмішалися показники померлих від корони.

Типа усі в світі дурні, а лише в Україні неїпаццо розумні антивакцинатори,  які краще знають що й як.
Якби то був виключно їхній вибір й вони не п***а про це усім інтернетом, то й фуй на них.
Але ж вони голосно  серуть й серуть -  баби на лавочці, форуми мамашок,  неїпаццо конспілолухи в ютубчику тощо.
Індустрія фейкових довідок працює аж гай шумить.
Відповідно їхня упорота  активність певної мірою наносить шкоду епідеміологічній безпеці держави.

ne pizdi, brehun!:lol:
Йди нафуй, консерва гімняна.
Такими речами не піздякають.
Можу щиро побажати тобі здохнути від ковіду, бажано разом з усією родиною, щоб не розмножувались такі довпойопи :K


   
Re: Список форумних антиваксерів

Мене записуйте в антиваксери. Я вважаю, що той що має втонути не буде повішеним.. В мене давні проблеми з легенями та серцем, і я не буду собі прищеплювати якусь мутну куйню. Захворію- піду на Страшний Суд, а ні то й ні.. Але я не проти свободи щеплення інших людей. Моя сім'я вся щеплена крім мене довпойопа. )))
   
Re: Список форумних антиваксерів

ocze ti zh suchara, padlo nedobite!
   
Re: Список форумних антиваксерів

Типа усі в світі дурні, а лише в Україні неїпаццо розумні антивакцинатори,  які краще знають що й як.
Якби то був виключно їхній вибір й вони не п***а про це усім інтернетом, то й фуй на них.
Але ж вони голосно  серуть й серуть -  баби на лавочці, форуми мамашок,  неїпаццо конспілолухи в ютубчику тощо.
Індустрія фейкових довідок працює аж гай шумить.
Відповідно їхня упорота  активність певної мірою наносить шкоду епідеміологічній безпеці держави.


А потім ще дивуються, як з 52 млн ми за 30 років докотилися до 43
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ти просто показала як ви здатні сприймати інформацію. "Дивлюсь в книгу, бачу фігу". Журналістам треба пам'ятати про такий прошарок людей і писати для них спеціальні статті, де все буде подано однозначно і з мінімальним словарним запасом. Щоб вони не плутали в трьох соснах.
Не допоможе :D
   
Re: Список форумних антиваксерів

Мене записуйте в антиваксери. Я вважаю, що той що має втонути не буде повішеним.. В мене давні проблеми з легенями та серцем, і я не буду собі прищеплювати якусь мутну куйню. Захворію- піду на Страшний Суд, а ні то й ні.. Але я не проти свободи щеплення інших людей. Моя сім'я вся щеплена крім мене довпойопа. )))

Це свідомий вибір покластися на волю Божу чи випадку... А як немає Страшного Суду, прикольна кінцівочка вийде...
   
Re: Список форумних антиваксерів

Єдине що зайопує- обмеження та цаки на іпалах...
Це десь на рівні боротьби з курільщіками... Така сама спроба всіх причесати однією гребінкою як і негрів, що в громадські місця не пускали..Якась глобальна куйня в Світі проісходіт.. До ЧОГО вона приведе- не знаю, але чую що ні до чого хорошого...
   
Re: Список форумних антиваксерів

Єдине що зайопує- обмеження та цаки на іпалах...
Це десь на рівні боротьби з курільщіками... Така сама спроба всіх причесати однією гребінкою як і негрів, що в громадські місця не пускали..Якась глобальна куйня в Світі проісходіт.. До ЧОГО вона приведе- не знаю, але чую що ні до чого хорошого...

Сприймай це як волю Божу, якщо за життя страждатимеш від обмежень, то потім нагорода буде  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія