Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте добьем тему авто и растамжка?

отже що ми маємо на цю мить?
так само як і раніше грабунок манюпаса при разтаможці авто підтримують лише ковбасники, котрі лише своїм фактом побігу з рідної країни вважають себе наймудрішими, і відповідно, маючими право повчать лишившихся і вори-корупціонери-чинуши ...
особисто я вважаю що косбавники є більшими мудаками і більше нам заважають, але це моя особиста думка ... але нахуй потрібно посилати як і одни, так і других
-------------------------------------------------------------------------------->
   
вартість - 14 680 EUR
Итого только растаможка   -   12.198 €
26.878€ - цена с растаможкой

 :suicide2:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

отже що ми маємо на цю мить?
так само як і раніше грабунок манюпаса при разтаможці авто підтримують лише ковбасники, котрі лише своїм фактом побігу з рідної країни вважають себе наймудрішими, і відповідно, маючими право повчать лишившихся і вори-корупціонери-чинуши ...
особисто я вважаю що косбавники є більшими мудаками і більше нам заважають, але це моя особиста думка ... але нахуй потрібно посилати як і одни, так і других
-------------------------------------------------------------------------------->
какого же хера ты хочешь ехать на ненавистный запад за машинами?

если ты так ненавидишь запад то и нехуй шастать
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

отже що ми маємо на цю мить?
так само як і раніше грабунок манюпаса при разтаможці авто підтримують лише ковбасники, котрі лише своїм фактом побігу з рідної країни вважають себе наймудрішими, і відповідно, маючими право повчать лишившихся і вори-корупціонери-чинуши ...
особисто я вважаю що косбавники є більшими мудаками і більше нам заважають, але це моя особиста думка ... але нахуй потрібно посилати як і одни, так і других
-------------------------------------------------------------------------------->


3-4 миллиона украинцев работают на западе, и ты всех обозвал мудаками?
ну ты гниль!
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а цей діяспорянин за шо виступає ?
бо я нерозуміююю
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

невже еміграція так дає? оце ковбасить :lol:  [KA]

Бургер захавав його моск
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Бургер захавав його моск

это хто мне будет рассказывать? люди избирающие ляшков и черновецких? так шож тогда  вы жрёте, шо так голосуете?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Цього дєятєля треба ігнорити, бо вже все тут засмердів продуктами своєі життєдіяльності
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Цього дєятєля треба ігнорити, бо вже все тут засмердів продуктами своєі життєдіяльності

тошо я вас циганву базарную гоняю как сидоровых коз, а вы ни одного ответа дать не можете, кроме:  хачю, сиделайте мине карасиво.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Думаю, що більшості людей байдуже на чому ви будете їздити, якщо
- ваша машина буде відповідати екологічним стандартам (нагадаю, що викиди СО2 коштують грошей)
- ваша машина перебуває у належному технічному стані - тобто не просто їздить, а має справні гальма, підвіску, систему керування і ще багато всього, що забезпечує безпеку руху.
А для того, щоб гарантувати належний стан авта потрібно проходити регулярний сервіс згідно з інструкцією виробника і проходити щорічний техогляд на справність систем і деталей, який в Україні скасували.
ТО могли б проводити не менти, яким ніхто не вірить і в яких це була корупційна кормушка, а будь-який гараж, який отримав ліцензію на проведення техогляду. Ліцензія має бути беззкоштовною і видаватися заявникові за умови наявності необхідного обладнання. Ліцензію відбирають при регулярному порушенні проведення ТО - видача талону відповідності, який не відповідає возначеним стандартам.
А тепер поставте собі питання - скільки машин на шляхах України пройде стандартний техогляд згідно з вимогами, які діють в ЄС.
Скільки там глушник з каталізатором коштує в гаражі у дяді Васі?

а 600 тисяч 37 річних москвичів крім палива ще й екологічно чистим ароматом масельця вас обдарує :)

   
Цього дєятєля треба ігнорити, бо вже все тут засмердів продуктами своєі життєдіяльності

 (tu)  :rotate:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

От дурні буржуї, перевіряють щороку вміст СО2 у викидах.
Зношена вихлопна труба, збільшує витрати пального, спалює каталізатор.
Те, що в тебе стоїть лямбда не означає, що вона регулює вміст СО2.
Вона регулює температуру, яка є оптимальною для каталізатора. І в машинах до 2000 року випуску стоїть перед каталізатором, а отже не міряє СО2 на вихлопі. Вигорів каталізатор і викид СО2 вийде за дозволені параметри, а лямбда цього і не помітить.
Після 2000 року багато виробників почали ставити лямбду і після каталізатора, але і це не завжди діє, бо лямбда вимірює співвідношення пального і повітря, а не СО2 і ставиться для контролю ефективності роботи каталізатора.

о фахівець а що стоїть у 37 річному москвичу?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?

37 річні москвичі сміються з ваших 25 річних бех
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

37 річні москвичі сміються з ваших 25 річних бех

про москвичи секрет простой, их может починить любой сельский слесарь за минимальное вознаграждение поэтому и ездят так долго,
а 25 летнюю бмв уже надо будет тащить к спецам в район при первой же поломке.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Я ж не проти зменшення мит та акцизів, навпаки обома руками за.
Але як ви гарантуєте безпечність 15-20-тирічних машин, якщо над ними не буде жорсткого технічного контролю?
Себе, як дбайливого водія, за приклад можете не наводити. На 1 дбайливого, в Україні на дорогах 5 ідіотів.

хто ж гарантує безпечність 37 річних москвичів :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Цього дєятєля треба ігнорити, бо вже все тут засмердів продуктами своєі життєдіяльності
воно ще й  [KA]
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

про москвичи секрет простой, их может починить любой сельский слесарь за минимальное вознаграждение поэтому и ездят так долго,
а 25 летнюю бмв уже надо будет тащить к спецам в район при первой же поломке.


:) чесно чесно прям ось так москвич поремонтує а бмв уже ні :) то уже тре 4 кляси закінчити а не три йой шо ся діє бмв тре 4 кляси закінчити

і вас не бентежить що не кваліфікованих слюсар не виставить правильно каталізатор в 37 москвичу щоб не робити зайвих викидів со2 :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

37 річні москвичі сміються з ваших 25 річних бех

Цинічно ржуть
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

:) чесно чесно прям ось так москвич поремонтує а бмв уже ні :) то уже тре 4 кляси закінчити а не три йой шо ся діє бмв тре 4 кляси закінчити

по ходовой может шото и сделают, может подварят, и то врядли, диск алюминиевый что смогут заварить? а на украинских сельских дорогах этим дискам капец настанет быстро.

а если шото с инжектором, с электроникой, со всей кучей этих зондов и датчиков, то нет.
И придётся платить гроши и тащить эту бмв в рай он к спецам
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

особенно интересно будет узнать любителям дешевых мерседесов сколько стоит ключ и код иммобилайзера.

а як там імобілайзер у 37 річному москвичу :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а як там імобілайзер у 37 річному москвичу :)

Цікаво, чи йолоп АІ в курсі, скільки коштує ремонт блока ABS для касміча 412.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а як там імобілайзер у 37 річному москвичу :)

потому его сельские дядьки и ценят шо там самый лучший иммобиулайзер стоит
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Цікаво, чи йолоп АІ в курсі, скільки коштує ремонт блока ABS для касміча 412.

я в курсе шо ты  спор вести не умеешь, а только обзываться в детском садике обучился , ты ребёнок? скажи честно сколько тебе лет
   
отже що ми маємо на цю мить?
так само як і раніше грабунок манюпаса при разтаможці авто підтримують лише ковбасники, котрі лише своїм фактом побігу з рідної країни вважають себе наймудрішими, і відповідно, маючими право повчать лишившихся і вори-корупціонери-чинуши ...
особисто я вважаю що косбавники є більшими мудаками і більше нам заважають, але це моя особиста думка ... але нахуй потрібно посилати як і одни, так і других
-------------------------------------------------------------------------------->

ну шо - на этом можно считать  тему" авто и растамжка" - добитой :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

по ходовой может шото и сделают, может подварят, и то врядли, диск алюминиевый что смогут заварить? а на украинских сельских дорогах этим дискам капец настанет быстро.

а если шото с инжектором, с электроникой, со всей кучей этих зондов и датчиков, то нет.
И придётся платить гроши и тащить эту бмв в рай он к спецам

пля ржачно - певно автомобіля не має дана особа...

про шиномонтаж не чув - про катання/балансування/ітд взагалі з області космічних перельотів - про те що інакше жує гуму і споживає більше пального тобі любий пенсіонер розкаже
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
Bit

а цей діяспорянин за шо виступає ?
бо я нерозуміююю
я тож чет не понимаю))) че он пишет
   
про москвичи секрет простой, их может починить любой сельский слесарь за минимальное вознаграждение поэтому и ездят так долго,
а 25 летнюю бмв уже надо будет тащить к спецам в район при первой же поломке.


На ЗУ, де по селам їздять на польських номерах, я щось Москвічів особливо й не бачив... Опелі-Фолькси-Мерси...
Підозрюю, що якщо щось поламається у "БМВ", то місцеві умільці швидко достануть запчастини з Польщі тієї самої.
Тим більше, що насправді 25-річна БМВ не набагато складніша в ремонті, ніж 37-річний Москвич.....

Щодо інжектора-електроніки, то вони в старих німцях майже вічні, й часто, якщо трапиться поломка, то машина зможе доїхати до райцентру, якщо вже на то пішло...

Щодо алюмінієвих дисків - то зауваженні АІ взагалі нє в тєму, диски від машини взагалі не залежать...  Турбуєшься за погані дороги - встановлюй сталевий диск, встановлюй диск меншго діаметру та товщу гуму.... я після тещі 3 диски рівняв, що робити... 200 грн. диск.... але їхав обережно, тому без тріщин - тьху-тьху - обійшлося...
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

я тож чет не понимаю))) че он пишет

Ну він тіпа за мір во всьом мірє.
Щось таке
   
У мене теж.
Абс ейрбег ля бда компутер клімат і тд...

Уся проблема с тому що ремонтувати 25 річну машину ввропі коштує шалених грошей.
І екологічний податок за євро2 дуже великий ;)

Це де таке??? В нас якось навпаки - запчастини до старих німців по ціні десь відповідають сучасним ТАЗам-Лайносам.
Про екологічні податки в Україні не чув взагалі.... а вихлоп в доглянутої старої машини буде кращим, за вихлоп Ланоса 3 роки та старіше...
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

я в курсе шо ты  спор вести не умеешь, а только обзываться в детском садике обучился , ты ребёнок? скажи честно сколько тебе лет

ви зможете довести ваші слова  що саме тому цінять у живу я вам дятька з 412 москаликом а ви бмв 25 річне - розмитнене й зробимо обмін  :fuck:
   
да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?

Ну я регулярно бачу Е34-ті. Годы пр-ва:    1988—1996
Їздять, аж бігом, дай Боже 5-річним Ланосам так їздити...
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ви зможете довести ваші слова  що саме тому цінять у живу я вам дятька з 412 москаликом а ви бмв 25 річне - розмитнене й зробимо обмін  :fuck:

я вам найшов навіть бмв

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/printView.html?lang=ru&id=206641824&pageNumber=1&isPopup=true
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

я вам найшов навіть бмв

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/printView.html?lang=ru&id=206641824&pageNumber=1&isPopup=true

Не рівноцінний обмін. У бімера шибедах є, а в косміча тільки зазори між дверцятами і кузовом.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Продаж нових легкових авто в Україні стрімко впав :super:
Порівняно з минулим роком, продаж скоротився на 63%.
Продаж нових легкових автомобілів в Україні в січні-серпні 2015 року порівняно з аналогічним періодом 2014 року знизився на 63% - до 26,011 тис. одиниць. Про це повідомила прес-служба асоціації «Укравтопром».

Згідно з повідомленням, у серпні продаж нових легкових автомобілів порівняно з серпнем минулого року скоротився на 46% - до 3464 тис. одиниць, а проти липня - на 35%.

Найбільш популярним брендом серпня стала Toyota з показником 517 проданих автомобілів, що проти серпня минулого року менше на 41%.

Другу позицію на ринку зайняла французька марка Renault з проданими 316 автомобілями. При цьому порівняно з тогорічним результатом попит на Renault впав на 31%.

Третє місце зайняли автомобілі Запорізького автомобільного заводу. Продаж ЗАЗ у серпні порівняно з серпнем 2014 року скоротився на 53% - до 218 авто.

На четвертому місці автомобілі Nissan, продаж яких скоротився на 27% - до 192 штук.

Замикає ТОП-5 серпня KIA з результатом 181 проданий автомобіль, що на 21% перевищує показник продажу у серпні минулого року.

Як відомо, в Україні значно знизився рівень автовиробництва.

Також зазначимо, Україна може скасувати мито на іномарки.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Цікаво що подібні петиції множаться з великою швидкістю ....

Петиція № 1735 - Відміна або зменшення ставки акцизного збору з автомобілів переобладнанних з вантажних у легкові
Залишилось 91
Зібрано підписів 3

Петиція № 1734 - Cкасування акцизу на імпорт автомобілів
Залишилось 91
Зібрано підписів 10

Петиція № 1694 - СКАСУВАННЯ РОЗМИТНЕННЯ І АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА ІМПОРТ АВТО
Залишилось 91
Зібрано підписів 252

Петиція № 1568 - скасування розмитненя і акцизногоподатку на импортне авто
Залишилось 91
Зібрано підписів 144

Петиція № 1548 - СКАСУВАННЯ РОЗМИТНЕННЯ І АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА ІМПОРТ АВТО
Залишилось 91
Зібрано підписів 303

Петиція № 1310 - Збільшення терміну перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією до 60 днів
Залишилось 92
Зібрано підписів 134

Петиція № 1465 - Растаможка б/у автотранспорта
Залишилось 91
Зібрано підписів 45

Петиція № 1464 - СКАСУВАННЯ РОЗМИТНЕННЯ І АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА ІМПОРТ АВТО
Залишилось 91
Зібрано підписів 89

Петиція № 1282 - Скасування обмежень, податків, акцизів, мита і інших зборів, які суттєво збільшують вартість імпортного автомобіля
Залишилось 92
Зібрано підписів 352

Петиція № 1280 - Скасувати мито для розмитнення легкового автомобіля учаснику бойових дій чи АТО.
Залишилось 92
Зібрано підписів 91

Петиція № 1263 - СКАСУВАТИ ВВІЗНЕ МИТО ТА АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК НА ВАНТАЖІВКИ ТА ЛЕГКОВИКИ,  АКЦИЗ НА ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО.
Залишилось 92
Зібрано підписів 555

Петиція № 1244 - Скасувати акцизний збір на автомобілі!
Залишилось 92
Зібрано підписів 445

Петиція № 1444 - За відміну акцизного збору при розмитненні автомобілів в Україні
Залишилось 91
Зібрано підписів 16

Петиція № 1413 - Скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт НОВИХ автомобілів
Залишилось 91
Зібрано підписів 17

Петиція № 1398 - Уберите таможенный сбор с авто. Мы же идем в Европу
Залишилось 91
Зібрано підписів 14

Петиція № 1199 - Убрати податки на ввіз бу АВТО старше 5 років
Залишилось 92
Зібрано підписів 227

Петиція № 1174 - Зняти всі податки та мита для автомобілів с єлектронним двигуном!
Залишилось 92
Зібрано підписів 83

Петиція № 884 - Изменение закона о электроавтомобилях
Залишилось 92
Зібрано підписів 103

Петиція № 821 - Убрать растаможку авто!!!
Залишилось 92
Зібрано підписів 504

Петиція № 814 - Відмінити акцизний збір на легкові авто
Залишилось 92
Зібрано підписів 122

Петиція № 714 - Зняти та знизити мита на імпортні автомобілі, щоб ціни були не більші за Польські
Залишилось 92
Зібрано підписів 1033

Петиція № 679 - Скасувати мита на вживані авто з ЄС, США, Канади
Залишилось 92
Зібрано підписів 795

Петиція № 572 - Ліквідувати абсолютно всі мита, акциз(та інші побори на них) на ввезення б/у автомобілів.
Залишилось 92
Зібрано підписів 125

Петиція № 533 - Понизить цены на автомобили.
Залишилось 92
Зібрано підписів 172

Петиція № 519 - Про відміну будь-яких зборів та податків при розмитненні авто
Залишилось 92
Зібрано підписів 294

Петиція № 481 - Зменшити податки на імпортні автомобілі
Залишилось 92
Зібрано підписів 171

Петиція № 499 - Розмитнення авто
Залишилось 92
Зібрано підписів 128

Петиція № 465 - Введення податку на елітну нерухомість і автомобілі
Залишилось 92
Зібрано підписів 119

Петиція № 402 - Скасування мита на ввезення імпортних автомобілів
Залишилось 92
Зібрано підписів 211

Петиція № 294 - Відмінити мито на автомобілі які ввозять громадяни , які офіційно працюють за кордоном.
Залишилось 92
Зібрано підписів 30

Петиція № 177 - Розмитнення авто v2.0
Залишилось 92
Зібрано підписів 707

Петиція № 63 - Cкасування акцизу на імпорт автомобілів
Залишилось 92
Зібрано підписів 3787

Петиція № 55 - СКАСУВАННЯ РОЗМИТНЕННЯ І АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА ІМПОРТ АВТО
Залишилось 92
Зібрано підписів 8147
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Залишилось 92
магія?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

По данным ассоциации «Укравтопром» в августе 2015 года свои первые номерные знаки получили 3 464 новых легковых
...

На третьем месте по популярности находятся автомобили марки ЗАЗ с результатом 218 машин (-42% к июлю 2015 года и -53% к августу 2014 года).

30 тисяч співробітників зарати 200 авто - 30 тисяч  :facepalm: і 200 авто
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Феррарі продало за останній місяць  250

Останнє редагування: 2 вересня 2015 20:58:42 від pelfor
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

На феррарі працює 2695 працівників
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

На ЗУ, де по селам їздять на польських номерах, я щось Москвічів особливо й не бачив... Опелі-Фолькси-Мерси...
Підозрюю, що якщо щось поламається у "БМВ", то місцеві умільці швидко достануть запчастини з Польщі тієї самої.
Тим більше, що насправді 25-річна БМВ не набагато складніша в ремонті, ніж 37-річний Москвич.....

Щодо інжектора-електроніки, то вони в старих німцях майже вічні, й часто, якщо трапиться поломка, то машина зможе доїхати до райцентру, якщо вже на то пішло...

Щодо алюмінієвих дисків - то зауваженні АІ взагалі нє в тєму, диски від машини взагалі не залежать...  Турбуєшься за погані дороги - встановлюй сталевий диск, встановлюй диск меншго діаметру та товщу гуму.... я після тещі 3 диски рівняв, що робити... 200 грн. диск.... але їхав обережно, тому без тріщин - тьху-тьху - обійшлося...

так я и говорю, шо вы циганва фарбованая , а не народ. Вы даже хуже циган.
сначала избираете власть, и тут же херите законы которые сделала ваша же вами избраная власть по вашему мандату доверия .
Вы поэтому и державу построить не можете , потому шо класно жить считается не сделать свой автомобиль лучше немецкого, а притащить с немецкой помойки старезну шарабайку за тыщу еврив, потому шо мама пашет в Италии и больше тыщи не прислала.

37 страниц о том кака клясно ковыряться на немецкой мусорке.
А открой тему как сделать украинский автомобиль надёжнее и лучше немецкого, на первой странице заглохнет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія