Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимагаю повернути Слау до модерації. Прошу підтримати!!! [ua]

Хлопці, дружно!
Дякую! :-B
   
Хлопці, дружно!

(()) нужно.

 :comando:
   
(()) нужно.

 :comando:
(tu)
   
не проти! :-)o
   
не проти! :-)o
+1. але тільки новозарегених і з зони сру
   
Дай миллион! Дай миллион! Дай миллион! Дай кнопку! Дай кнопку! Дай кнопку!  :lol:

   
Я розмірковую так:

якщо слав надійний модератор під час війни, а він наійний, то я як людина за слава як модератора.

Я не хочу бути свідком програшу у інформвійні з рф без впевненого модератора.
   
Показова гілочка вийшла. Наочно доводить, як глибоко засів Совок у свідомості деяких громадян-фупчеків. Не можуть "товаріщі" без комісарського маузера, пастухівського батога чи модераторської кнопки. Бажають повернення старих часів, бажають "жерти чорну ікру з апельсинами"  у час, коли інші пухнуть з голоду, бажають підкидати звичні "сигнали" до своїх  "органів". Панове, ваші бажання хибні, принаймні Олена Юріївна  намагається  утовкмачити таку просту істину  у ваші "світлі" голови, але поки що, як бачимо,  марно... :weep: 


Останнє редагування: 17 червня 2018 10:57:21 від Mur Master
   
Показова гілочка вийшла. Наочно доводить, як глибоко засів Совок у свідомості деяких громадян-фупчеків. Не можуть "товаріщі" без комісарського маузера, пастухівського батога чи модераторської кнопки. Бажають повернення старих часів, бажають "жерти чорну ікру з апельсинами"  у час, коли інші пухнуть з голоду, бажають підкидати звичні "сигнали" до своїх  "органів". Панове, ваші бажання хибні, принаймні Олена Юріївна  намагається  утовкмачити таку просту істину  у ваші "світлі" голови, але поки що, як бачимо,  марно... :weep: 

Чьотко юльок зализав  :weep:
   
Підсвинки в розпачі... Нема аргументів пояснити "рішучі перемоги". Лишається тільки плакатися за кнопкою в руках самодура.  :facepalm1:
   
За  (tu)
   
Чьотко юльок зализав  :weep:

Це все, що ти зміг вичавити зі свого бетонного мозку? Не багато... :weep:
   
Я могу только повторить: Слав предвзят.

У него низкий уровень толерантности, что совершенно нормально для обычного фупчика, но недопустимо для модератора, который должен быть над схваткой.
При этом он сам позволяет себе оскорбления в адрес других, и считает, что только он прав.
Все, кто не разделяте его точку зрения, автоматически либо кацапы, либо юльки.
Он выступает за однострой, считает, что на форуме не место тем, кто думает не так как он.
Не удивительно, что здесь стало настолько скучно.

При этом я благодарна Славу за все, что он сделал и делает для ФУПа.
Но эти заслуги не сделают его автоматически модератором.
   
 :facepalm1:
   
Є брихня, є велика брихня, є статистика, а ще є стандарти журналістики  :facepalm1: .
   
Я могу только повторить: Слав предвзят.

У него низкий уровень толерантности, что совершенно нормально для обычного фупчика, но недопустимо для модератора, который должен быть над схваткой.
При этом он сам позволяет себе оскорбления в адрес других, и считает, что только он прав.
Все, кто не разделяте его точку зрения, автоматически либо кацапы, либо юльки.
Он выступает за однострой, считает, что на форуме не место тем, кто думает не так как он.
Не удивительно, что здесь стало настолько скучно.

При этом я благодарна Славу за все, что он сделал и делает для ФУПа.
Но эти заслуги не сделают его автоматически модератором.
Геніально!  (tu)
   
Є брихня, є велика брихня, є статистика, а ще є стандарти журналістики  :facepalm1: .

Почему-то все считают, что отлично разбираются в журналистике. Впрочем, еще меньше повезло только футболистам )))
   
Я могу только повторить: Слав предвзят.

У него низкий уровень толерантности, что совершенно нормально для обычного фупчика, но недопустимо для модератора, который должен быть над схваткой.
При этом он сам позволяет себе оскорбления в адрес других, и считает, что только он прав.
Все, кто не разделяте его точку зрения, автоматически либо кацапы, либо юльки.
Он выступает за однострой, считает, что на форуме не место тем, кто думает не так как он.

Не удивительно, что здесь стало настолько скучно.

При этом я благодарна Славу за все, что он сделал и делает для ФУПа.
Но эти заслуги не сделают его автоматически модератором.

це не правда

і де самоуправління?

   
це не правда

і де самоуправління?

правда, слав ... правда....  і це я тобі неодноразово повторював
   
Почему-то все считают, что отлично разбираются в журналистике. Впрочем, еще меньше повезло только футболистам )))
До речі я "почті" , про цитував , блог з УП. Не дослівно, але суть вище наведена, це сам журналіст казав...

До речі Футбол не дивлюсь, взагалі. Ні під-час чемпіонату в РФ ні в іншій країні ні наш чемпіонат. Не цікавлюсь спортом, тому вашу спробу іронії не зрозумів.  :acute:
   
це не правда

і де самоуправління?
Ахвігєть! Я пройшов весь шлях від зардойпа до кацапа (по версії Слава) був забанений неодноразово без усіляких пояснень. Так що не треба тут викручуватися.
   
Ахвігєть! Я пройшов весь шлях від зардойпа до кацапа (по версії Слава) був забанений неодноразово без усіляких пояснень. Так що не треба тут викручуватися.

ти кацапський бот сидящий під проксі .
   
Почему-то все считают, что отлично разбираются в журналистике. Впрочем, еще меньше повезло только футболистам )))
Я звичайно погарячкував, як і будь який юсер. Не можна бути над схваткою.

Я звернув увагу на вашу фразу про вкиди з певних джерел, вкиди які ВИ і ваша команда відслідковує. Викидати для аналітики таку інформацію гріх, я вважаю не можна, просто треба розуміти, що - це фейк чи вкид.

Довіряю вашій роботі і вашому чуттю, нам які не варяться в тій каші, важко це зрозуміти. У вас є інсайди, які дозволяють краще за нас оцінити достовірність.

прохання не видаляти таку інфу, просто галочку щоб ставив хтось з адмінів, (Замітка) , це не достовірне джерело, або що це вкид, або фейк. Якщо ці джерела будуть часто потрапляти з такими помітками, буде зрозуміло, що їм мало віри.  [ua]

   
ти кацапський бот сидящий під проксі .
Ось що і не потрібно нічого доводити... Слав і модерація речі не сумісні...
   
Ось що і не потрібно нічого доводити... Слав і модерація речі не сумісні...
А чого ти сидиш під проксі?  :rotate:
   
категорически ни при каких условиях не давать этому недалекому и жадному до власти Славу кнопку !
   
категорически ни при каких условиях не давать этому недалекому и жадному до власти Славу кнопку !

ух як підгорає в юльковських ботів  :weep:
   
однозначно НІ
   
Я звичайно погарячкував, як і будь який юсер. Не можна бути над схваткою.

Я звернув увагу на вашу фразу про вкиди з певних джерел, вкиди які ВИ і ваша команда відслідковує. Викидати для аналітики таку інформацію гріх, я вважаю не можна, просто треба розуміти, що - це фейк чи вкид.

Довіряю вашій роботі і вашому чуттю, нам які не варяться в тій каші, важко це зрозуміти. У вас є інсайди, які дозволяють краще за нас оцінити достовірність.

прохання не видаляти таку інфу, просто галочку щоб ставив хтось з адмінів, (Замітка) , це не достовірне джерело, або що це вкид, або фейк. Якщо ці джерела будуть часто потрапляти з такими помітками, буде зрозуміло, що їм мало віри.  [ua]

Дякую, мабуть, так дійсно краще.
   
Оценки и оскорбления получили только те, кто высказался против славика.

Среди тех кто за нет ни юльков ни кацапов ни ботов? Ребята, вам повезло) у вас уже индульгенция)))
   
нет, ни за какие коврижки.
   
Є брихня, є велика брихня, є статистика, а ще є стандарти журналістики  :facepalm1: .
(tu)

все вірно

Слав упереджений і нетерпимий?

а чому?

тому що він за правду

за українську правду
   
Проти.
Все, що Слав робить позитивне, це показуха та прикриття, всередині він гнилий.
   
це не правда

і де самоуправління?

у тебя был шанс организовать самоуправление. но ты вместо этого сунул втихую бабла, получил кнопку и стал развлекаться. просрал ты самоуправление.
   
у тебя был шанс организовать самоуправление. но ты вместо этого сунул втихую бабла, получил кнопку и стал развлекаться. просрал ты самоуправление.
Йопт! Я змушений погодитись з цим дописувачем! :facepalm1:
   
Проти.
Все, що Слав робить позитивне, це показуха та прикриття, всередині він гнилий.


ось гівно прийшло .

ніяк непойму що я йому зробив ? надругався над ним сексуально ?
це чмо заходить на фуп лиш сернути в мою сторону  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія