Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олена Юріївна і Амід скажіть це нормально на Українському форумі?

А хто це ви, лапоть?

   
Показати зображення...

Сернути хтів трохи, андрюха? буває
   
я як зрадофіл все ж таки підтримаю слава. ми , проукраїнські, з різними поглядами на констистенцію укрпадлітиків - можемо і маємо то обговорювати бо діалог в суспільстві потрібен. але кацапотролі не є частиною нашого суспільства а є наряду з кацапотерористами - ницими агресорами спілкування з якими має бути виключно знищення. так що кнопку славу ( хоч він і жліб і не хоче платить роботягам євроепйську зарплатню)

ты кацап или москаль
короче - враг
   
а твій дєдушко де служив?
Дєдушко не служив, а в сибірі був.
А от прадід , переховував єврея в хаті, був у концтаборі , помагав нашим повстанцям,прожив  91 рік ,курив до останнього пріму без фільтра і хуй клав на вас  лаптів, хохлів  і підкацапників.(хоча я підозрюю що не тільки це,зважаючи на розповіді його дочки про кількість зброї яка була  у їхній хаті)
   
Як на мене всі ці "заклики" до доброго царя УП виглядають жалюгідно.
Ти важай бо Кабса вже забанили шоб і думать нє смєл в етом направлєнії.
   
Час йде а реакції нуль..
   
давайте запровадьте верифікацію користувачів в реалі і все..


всі проблеми знімуться
   
тільки хто на той форум ходити буде
   
Тут я со Славом согласен на 146%.Одно дело когда дают ссылки на сепарские источники чтобы поржать над их упоротостью,а другое дело,когда их дают как источник надёжной информации.Так скоро тут Русвесну начнут постить и фуп превратиться в филиал ЦУГа или фор-уа
Ну РусВесну с байками и карикатурами про порохоботов и ЛОМ-ов Дидусь и прочие юльки сюда постоянно тащат, а ты только озаботился.
   
з фредериком нужна беседа, чтобы понять, что он имел ввиду. Например, ему может быть не все равно, что в Горловке-Торецке происходит. Переживает. А может просто вата.
О, еще один ватник выполз защищать кореша.
   
ты кацап или москаль
короче - враг

 100%  він проти хуйла  і  його міні втілення  чоколядне
   
Правильно Слав п***а ватку. В нього глаз намьотаний. Стріляв справжніх ватанів, а мене не чіпав. Бо розбирається - де вата, а де просто попиздіти. :-B

На Цузі мене свідомим хаяли завжди. А ваткою - тільки тут. Чому так - я хз..  :-)o

 :lol:  :weep:  :lol:








пы.сы.

 :weep:  :weep:  :weep:    :facepalm1:



   
Ну реакцію ми бачимо
Ботам кацапським зелене світло
   
однозначний рашистський пропагандон в якого один наш загиблий перетворився на купу трупів, які не можуть забрати з горлівського моргу  :X
треба банити
   
Славу попередження - за грубість.
Також, будь ласка, створюйте гілки на тому форумі, де вона буде в тему.

Ми подивимось за фупчеком, не переживайте.
А поки що відео я видалила - за жорстокість. frederic попередила.

Дякую за увагу :)
   
Славу попередження - за грубість.
Також, будь ласка, створюйте гілки на тому форумі, де вона буде в тему.

Ми подивимось за фупчеком, не переживайте.
А поки що відео я видалила - за жорстокість. frederic попередила.

Дякую за увагу :)

Олена Юрівна кого ВИ попередили  бота з 20 постами в сотій реенкарнації ? в чому суть ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Там далеко не все так райдужно.. Вірніше, зовсім навпаки. Але це ж ФУП.. Рожеві окуляри і все таке...
Наші так "просунулися", що з горлівського моргу не можуть ще й зараз забрати трупи.
По посиланню є відео, якщо у когось є бажання дивитися на трупи


--------------------------------------------------------------------------------

ви чи жартуєте чи дійсно не розумієте . це конкретний кацапський бот його ніки fexmail
забаннений вже Амідом а також vyshniv,ingod wetrust, rozhko ,  забанений тимчасово .




ви просто прямо скажіть на фупі мають право писати всі і кацапи в тому числі з своєю пропагандою . крапка

і  ніхто не буде створювати таких тем
   
Славу попередження - за грубість.
Також, будь ласка, створюйте гілки на тому форумі, де вона буде в тему.

Ми подивимось за фупчеком, не переживайте.
А поки що відео я видалила - за жорстокість. frederic попередила.

Дякую за увагу :)
тобі смішно  ???
люди створюють "гілки на тому форумі, де вона буде в тему" згідно твоїх "правил".
просять тут розбанити людей забанених минулою владою

ні один не розбанений, а амід займається новими банами !!!!

що для тебе важливіше - відновити справедливість чи гонятися за новими банами ?




   
http://uapolitics.com/topic/36068-nu-sho-gotujtes-prijmati-emіgrantіv/page-6#entry1043533     пост fexmail


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1004274.msg21154548#msg21154548   пост фредеріка


які ще докази треба ? це я вам просто так на поверхні . .

але й це фігня


   
О, гей-социальщик нарисовался  :lol:

Шо, 1-ойровый обязательный минимум доподметал и снова срать пришёл?  :fuck:
   
О, гей-социальщик нарисовался  :lol:

Шо, 1-ойровый обязательный минимум доподметал и снова срать пришёл?  :fuck:

 :lol:  :lol:  :lol:

Педорасов, не плагиать  :punish:  Придумай что-нибудь свое.
Ведь это я назвал тебя геем-строителем. Правда, ты оказался петухом-форточником.

И странно слышать какие-то песни о геях от пассивного педераста, которого пользовали в анатомичке все, кому не лень.  :weep:


Цитата: Ганс
В 16 лет готовился поступать в мединститут и приятельствовал со студентами-медиками, которые были старше на 3 года.
Очень хорошие ребята были - умные, эрудированные, мы с ними магнитофонными записями обменивались/писали, в анатомичку к ним ходил,
там был студенческий кружок во главе с молодым доцентом.
Один парень был - ваще... - староста курса или парторг курса, красавЕц, косая сажень в плечах, атлет, уже после армии.
И вот как-то после полуночных посиделок остался у них в общаге ночевать.
Посреди ночи проснулся от какого-то шума, глянул в темноте и а*уел: доцент нипадецки "жарит" атлета-мечту всех девчонок курса...
Блин... во попал, думаю... Сделал вид, что сплю, еле утра дождался и слинял.
Студенты-медики оказались студентами-педиками.
Правда, ни единого намёка на что-то "такое" я не ощутил, но вот та ночная оргия наверное и была попыткой прощупать почву и втянуть в компанию ещё одного члена.

Посему хотелось бы господам-геям сообщить, что их прозелитская деятельность производит на непосвящённых крайне шокирующее воздействие


Втянули в компанию  :weep:  И главное - не ошиблись  :D

Останнє редагування: 26 травня 2018 18:33:33 від VVV_VVV
   
:lol:  :lol:  :lol:

Педорасов, не плагиать  :punish:  Придумай что-нибудь свое.
Ведь это я назвал тебе геем-строителем. Правда, ты оказался петухом-форточником.

И странно слышать какие-то песни о геях от пассивного педераста, которого пользовали в анатомичке все, кому не лень.  :weep:


Втянули в компанию  :weep:  И главное - не ошиблись  :D

 :weep:
   
:weep:
Дурня, у нас декан Математичної кафедри був на хлопчиків падкий. Ми у нього не здавали, слава БОГУ. А деякі отримали з математичного гарні оцінки, бо дозволили себе помацати)))) Він і в радянський час був такої орієнтації. Деякі викладачі до дівчат пристають)))) Симбіоз, доступного і бажаного )))) :4Eba:
   
Як на мене всі ці "заклики" до доброго царя УП виглядають жалюгідно. Я знаю правило - куди влазять кацапи або їх агенти то добровільно вони вже нічого не віддадуть і це про ФУП теж. Мене в 14ому забанили за перші пости на всих військових кацапських форумах де я був тоді в ніхто з них не сумнівався. Наша правда має бути з кулаками.
(tu)
   
Цитувати
Як на мене всі ці "заклики" до доброго царя УП виглядають жалюгідно. Я знаю правило - куди влазять кацапи або їх агенти то добровільно вони вже нічого не віддадуть і це про ФУП теж. Мене в 14ому забанили за перші пости на всих військових кацапських форумах де я був тоді в ніхто з них не сумнівався. Наша правда має бути з кулаками.
ці слова треба в рамку і цитувати в кожному топі де сумніваються що тре банити кацапів

кацап не буде сумніватися забанити проукраїнсского дописувача чи ні
   
Тупого рагуля забанили...
Таки дійсно щось змінилося на фупі і можна спокійно писати не тільки про бетон і петрові досягнення  :)
   
доповідь за глумління над забаненим
   
Таки дійсно щось змінилося на фупі і можна спокійно писати не тільки про бетон і петрові досягнення  :)

+100500
еще и достал своими соплями  в каждой ветке  :facepalm:
хоть 3 дня отдохнем,
спасибо модерам  (tu)

kachmar
можешь стучать и дальше, я тоже самое Славе говорил и  когда он был с кнопкой
   
на тебе я не буду стучати бо ти не глумишся

ти просто вата
   
Качмар, дивно, як ти з віруючої притомної людини перетворився... на ... і слова не підберу. Або це не качмар, а Слав. Вата, вата, вата. Одне і те ж. Це якесь убожество, коли немає аргументів, записувати всіх у вату і підхуйлятники. Цілком по кацапських методичках.
   
мовчати, вата!!!
   
мовчати, вата!!!
Таки це не качмар.
   
Качмар, дивно, як ти з віруючої притомної людини перетворився... на ... і слова не підберу. Або це не качмар, а Слав. Вата, вата, вата. Одне і те ж. Це якесь убожество, коли немає аргументів, записувати всіх у вату і підхуйлятники. Цілком по кацапських методичках.

+100500 (
   
Таки це не качмар.

По стилю нагадує Слава. Може, качмар віддав йому свій профіль покористуватися під час бану?
   
По стилю нагадує Слава. Може, качмар віддав йому свій профіль покористуватися під час бану?
У вас шановна параноя, уже всюди ввижається Слав... А декому всюди ввижається ЙОжа. Мабуть це погода.
   
У вас шановна параноя, уже всюди ввижається Слав... А декому всюди ввижається ЙОжа. Мабуть це погода.

Ну, не тільки у мене. А Слав під час своїх стрімів відкрито визнавав, що має декілька зареєстрованих ніків і що йому хтось давав писати під своїм ніком на цугундері.
   
По стилю нагадує Слава. Може, качмар віддав йому свій профіль покористуватися під час бану?
Дуже і дуже схоже. Тим більше є гілка качмара на старому ДД повністю в стилі Слава.
   
Може бути що вони багато спілкуються, от інколи і стиль спілкування стає подібним)))) :4Eba:
   
Може бути що вони багато спілкуються, от інколи і стиль спілкування стає подібним)))) :4Eba:

 :lol:  :weep:
ой отмазал так отмазал типа  :gigi:
   
:lol:  :weep:
ой отмазал так отмазал типа  :gigi:
Слав і Тіммі спілкуються близько. Тіммі в курсі багато чого на цьому форумі. Є в нього якісь привілеї. Це я помітила вже дуже давно. Можливо, це навіть один із  колишніх модерів.
   
Слав і Тіммі спілкуються близько. Тіммі в курсі багато чого на цьому форумі. Є в нього якісь привілеї. Це я помітила вже дуже давно. Можливо, це навіть один із  колишніх модерів.

Так если ты это давно заметила (Дата реєстрації: 28 квітня 2018 19:26:56), может быть расскажешь о своем прошлом нике? И не в бане ли он до сих пор?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія